Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 17 Gru 2017 13:10 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Nazwa hotelu: Crowne Plaza Barcelona Fire Centre

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wstawka powitalna
Nie do końca jestem przekonana ,czy ta wstawka jest na Gold.
W tym czasie mieliśmy rocznicę ślubu i na bileciku są życzenia z tej okazji.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik jest w hotelu ,nie byłam

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo fajna miejscówka, miła obsługa ,czyste pokoje. Polecam
Załącznik:
IMG_20161031_190714.jpg
IMG_20161031_190714.jpg [ 302.38 KiB | Obejrzany 4203 razy ]



Inne uwagi:Polecam na spalenie punktów ,świetne ( [b] płatne ,ale często są groupony ) Spa[/b]


kendi napisał(a):
Czy był ktoś może ostatnio w Crowne Plaza Bratysława?
Czy w przypadku upgrade'u z Goldem jest dostęp do Lounge?


Byłam rok temu i mając Gold ,nie otrzymałam dostępu do saloniku.

Sam hotel bardzo fajny , czysty i zazdraszczam pobytu ;-)
Jednak nie wiem kiedy będziesz ,ale w styczniu są jakieś zawody hokejowe
i hotele mogą być pełne.
Teraz robię Accelerate i muszę zrobić 2 Holiday Inn , w dwóch różnych krajach.
Lecę do Bratysławy i mam od razu transfer do Wiednia. Polskim busem powrót
do Bratysławy i pobyt w Holiday Inn który też ma dobre opinie.
W 3 dni dwa hotele, dwa państwa i 46 000 pkt załatwione ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#362 PostWysłany: 18 Gru 2017 00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Nazwa hotelu: HolidayInn Berlin City West

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 2xTwin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Exec

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel rzut granatem od TXL i ZOB, dobry jako transferowy i do tego celu zostal wykorzystany. Upgrade do Exec z zastrzezeniem ze mozemy wypic wszystko z barku za darmo :) W barku 2 male wina jakies piwo Mars CocaCola i woda. Za 10000pkt to naprawdę dobra opcja..Trochę daleko od centrum ale metro blisko

Inne uwagi: Bardzo mila obsluga, na recepcji chlopak polskojezyczny (mial plakietke z flagami DE i PL).
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#363 PostWysłany: 21 Gru 2017 22:44 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
-- 21 Gru 2017 21:32 --

Nazwa hotelu:InterContinental Istanbul

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:jeden z blogerów doradził wpisać ,że mam urodziny ;-)
To zaważyło na podniesieniu standardu pokoju do Queen na 17 piętrze , wstawki powitalnej


Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik w tym hotelu jest ,jednak kiedy ja byłam ,był w remoncie/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b]Wspaniały ,luksusowy , elegancki .Polecam ,szczególnie spa i haman


Inne uwagi:Blisko placu Taksim, metro staje tuż u szczytu hotelu Jak mi się uda zmniejszyć foty to wstawię

-- 21 Gru 2017 21:44 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Bur Dubai - Embassy District

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Apartament

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:gazeta,wi-fi gratis, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty,
najprawdopodobniej był błąd ,płaciłam 25 000 pkt


Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel blisko metra,
fajna infrastruktura na dachu, klub nocny ,w dzień basen ,świetne jedzenie ,obsługa super ,bardzo polecam


Inne uwagi:Niektórym ten hotel może nie odpowiadać , ze względu na gości.
Większość to rodziny indyjskie.Jest trochę głośno na korytarzu



Załącznik:
17333401_441939496138296_8401057074376605696_n.jpg
17333401_441939496138296_8401057074376605696_n.jpg [ 45.91 KiB | Obejrzany 4001 razy ]


Załącznik:
18161667_1195630667232832_4309486909685497856_n.jpg
18161667_1195630667232832_4309486909685497856_n.jpg [ 57.96 KiB | Obejrzany 4001 razy ]


Załącznik:
17596384_1303270659754702_7326220742385729536_n.jpg
17596384_1303270659754702_7326220742385729536_n.jpg [ 56.13 KiB | Obejrzany 4001 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 26 Gru 2017 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Mam takie pytanie, bo możliwe, że coś źle robię: status GOLD w IHG, to ten zaraz po CLUB - czyli pierwszy poziom, który trzeba 'zrobić'. Czy pytacie specjalnie o możliwość upa do lepszego pokoju/saloniku, czy dostajecie od razu bez gadania? Mnie tylko raz udało się coś dostać w Crowne Plaza IST, bo bylo w hotelu całkiem pusto ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#365 PostWysłany: 26 Gru 2017 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Z statusem Plat z reguły wysyłam krótkiego maila do hotelu z prośbą do upa w miarę możliwości. Odpowiedzi są różne: od bezpośredniego potwierdzenia upgrade, do info, że upgrade zostanie zrealizowany przez recepcję przy meldowaniu w hotelu. Upgrade podczas ostatnich 20-30 pobytów otrzymałem zawsze, chyba, że jest to HIX, ale nawet tam jest to albo wyższe piętro, albo pokój narożny etc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 23 Sty 2018 13:25 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu: Holiday Inn Kyiv

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do executive king bed

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty + dopłata 50 USD

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Hotel położony w centrum miasta, niedaleko stacji metra Olympijska, niedaleko hotelu sklepy, restauracje. Status został rozpoznany przy meldunku, otrzymałem baton Roshenn, do wyboru napój lub punkty, upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie. W pokoju woda mineralna gratis, w minibarku czekolada Roshen i woda mineralna bezpłatna. Pokój niewielki, ale przyjemny, łazienka niewielka, ale dobrze wyposażona i pachnąca. Obsługa na recepcji i w restauracji bardzo życzliwa, pomocna. Ceny w restauracji umiarkowane, myślę, że to ze względu na liczną konkurencję w okolicy. Śniadanie 15 Euro, niestety, trochę uboższe za tę cenę niż w porównaniu do innych hoteli HI w Europie czy na tle Polski. Brak typowej jajecznicy. Oferują jajeczne krążki z masy jajowej. Nocując drugi raz w hotelu poszukałbym raczej restauracji w okolicy serwującej śniadanie.

Inne uwagi: brak
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#367 PostWysłany: 28 Sty 2018 12:11 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Nazwa hotelu:Holiday Inn Resort Dead Sea

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do superior z widokiem na morze/baseny ; wstawka -owoce, barek za free do dyspozycji (tylko softy) , późne wymeldowanie (o 15) , drinki powitalne (4 soki zameldowaniu + 3 vouchery)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Zdecydowanie polecam. Tak miło potraktowany ze względu na byle-golda nigdy nie byłem. Rewelacyjne śniadania (dopłata tylko 3JOD + taxy do najtańszej stawki za 2 + 2 dzieci za free) - miks kuchni lokalnej i międzynarodowej. Bezproblemowy nocleg 2+2 - na rozkładanej kanapie. Bardzo fajny pogrzewany basen, place zabaw. Plaża czyszczona codziennie. Super obsługa. Zasłużone 5*.
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#368 PostWysłany: 30 Sty 2018 17:03 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu: Holiday Inn Krakow City Center

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju executive; wstawka -owoce, list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: hotel znajduje się w dobrej lokalizacji niedaleko Poczty Głównej, przystanków tramwajowych. Przy meldunku trafiłem na sporą kolejkę w recepcji, w tym osoby z psem wyjącym niemiłosiernie, przez co pewnie recepcjonista nie mógł się skupić i zapomniał zapytać czy wolę punkty czy napój powitalny. Pokój bardzo przyjemny, z oknami na ulicę Wielopole. W pokoju czekała na mnie wstawka w postaci owoców i drobnych czekoladek. Do dyspozycji był ekspres do kawy, zestaw herbat i kaw, kakao i Prince Polo. Śniadania serwowane są również w pokoju dla członków klubu IHG, ale nie polecam. Członkowie klubu mają zniżkę na śniadanie. Śniadanie rzeczywiście bogate i różnorodne. Bardzo mi się podobało. Hotel generalnie polecam, ale na kolację jednak lepiej wyjść poza hotel. Punkty jako amenity choice dostałem przy wymeldowaniu na żądanie.
Spotkała mnie dziwna sytuacja, po pobycie w hotelu, rezerwacja zniknęła z konta IHG. Od pobytu minęło 5 dni i punktów nie ma jak i śladu po rezerwacji. Ktoś tak miał? Rezerwacja robiona była przez aplikację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 30 Sty 2018 20:31 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Mi zdarzyło się zniknięcie rezerwacji po pobycie na kilka dni - nie pamiętam czy było to akurat 5, czy mniej. W każdym razie po kilku dniach rezerwacja pojawiła się w Past Stays i punkty zostały naliczone.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#370 PostWysłany: 10 Lut 2018 14:12 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Czy ktoś z Was wie czy Crown Plaza Eilat w Izraelu
jest teraz caly w remoncie czy tylko baseny?
Bo zastanawiam sie nad rezerwacja na maj ale tylko gdyby byl caly wyremontowany bo dotychczasowe opinie nie sa za pochlebne :/
( fajnie jak by sie wypowiedzial ktos kto jest tam teraz)
I drugie pytanie - na co mozna liczyc z Platyna i jaki koszt sniadania przy pobycie za pkt?
Ps
Nie wiedzialem gdzie dac ten post takze jezeli jest lepsze miejsce to prosze o przeniesienie go.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 14 Lut 2018 09:53 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Hotele znane , ale pewne nowości się pojawiły.

Holiday Inn Express Airport
Jeżeli jesteście ponad 3 dni w tym hotelu
a nie będziecie chcieli sprzątania to otrzymamy
500pkt za każdy dzień.

Holiday Inn Józefów
Upgrade od Gold. Wstawka powitalna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
gdanszczanka76 już to funkcjonuje i funkcjonuje... (jeśli chodzi o Holiday Inn Express ---Warsaw--- Airport ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:20 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
O to chyba reklamacje będę
składala @pawi ????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:52 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Kto i po co siedzi tam 3dni?!?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
A Ty myślisz, że ludzie którzy tam przyjeżdżają np. do sąsiadujących biur to nocują gdzie? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:47 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Nazwa hotelu:Holiday Inn Helsinki City Center

Twój status w programie lojalnościowym:Spire elite

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do executive room; late checkout

Stawka za zarezerwowany pokój: punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:wyśmienita lokalizacja; bardzo ładny i duży pokój
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:InterContinental Kijów

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Classic

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do King Deluxe, vouchery na 2x welcome drink lub punkty, late check-out do 14.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty z PB (15k/ noc)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Świetny hotel, jeden z 3 pięciogwiazdkowych hoteli w Kijowie (jest Hyatt, Interconti i chyba jakiś jeszcze jeden). Piechotą jakieś 8 minut do Majdanu. Wysoka klasa od początku do końca – wystrój, obsługa, serwis – jak dla mnie top. Świetne rozpoznanie statusu Platinum w IHG. Pokój przytulny, bardzo dobrze wyposażony z ładnym, narożnym widokiem na miasto. Zestaw: czajnik, kawa, herbaty, czekolada rozpuszczalna, 2 x woda – uzupełniane codziennie. Codzienny, wieczorny turndown service z dwiema czekoladkami. W trakcie pobytu wypadły akurat urodziny (nie informowałem o tym hotelu) – po powrocie z miasta na stoliku duży i bardzo dobry tort urodzinowy z napisem Happy Birthday oraz długimi, odręcznie napisanymi życzeniami od zespołu InterContinental Kyiv. Dobre kosmetyki w łazience – wszystkie codziennie uzupełniane. Na poziomie -1 Spa center z przyzwoitym, fajnie podświetlanym, ciepłym basenem, sauną sucha i parową oraz fitness center. Do Spa center zjeżdża się oddzielną windą, tak więc można śmiało wyjść z pokoju już bezpośrednio w szlafroku i kapciach. Moim zdaniem ten hotel w pełni zasługuje na 5* - szczerze polecam.

Inne uwagi:W pokoju darmowy minibar w którym softy: 3xsok, 2xcola, energetyk Burn, 2xwoda – minibar uzupełniany codziennie. Za punkty z PB to moim zdaniem prawdziwa perełka – przy pełnej opłacie, która oscyluje na poziomie US$ 350/doba to jak na realia ukraińskie prawdziwy kosmos cenowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
almukantarant uważa post za pomocny.
 
      
#378 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Pięciogwiazdkowych hoteli w Kijowie jest trochę więcej.
Z sieciówek jest jeszcze Hilton i Fairmont oraz lokalne 11 Mirror, Opera i Premier Palace.
p.s - śniadania jednak nie dostałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 05 Mar 2018 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Całkiem możliwe, że jest nieco więcej 5* hoteli w Kijowie - szczerze mówiąc sam nie sprawdzałem, bazowałem na luźnym info otrzymanym w jakiejś knajpie od kijowian :)
Śniadania faktycznie nie udało się uzyskać w ramach upgrade (można dokupić za US$ 25/osoba), ale jakoś mocno nawet nie naciskałem, bo 5 minut piechotką od hotelu w Fine Family świetne śniadania podają za 100-130 UAH.
http://eng.finefamily.com.ua/menu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
almukantarant uważa post za pomocny.
 
      
#380 PostWysłany: 14 Mar 2018 00:24 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Cześć,

orientuje się ktoś teraz jak wygląda płatność za dwójkę dzieci w IC Warszawa ze statusem platinium ? i na jaki upgrade można liczyć ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group