Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 04 Sty 2022 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy (2x 2 os, połączone)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: propozycja upgrade do executive room dla 2 os, late check-out (13:00), wstęp do EL dla 2 os

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): bardzo pozytywnie - wieczorem sporo smacznych przekąsek i dobry wybór napojów, natomiast w trakcie całego dnia wystarczająca liczba słodkości/owoców. Ludzi było dużo, ale w granicach rozsądku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zdecydowanie tak, chociaż w ciągu dnia/wieczorem na basenie dzikie tłumy, masa dzieci, więc żeby popływać trzeba być rano. Śniadanie bardzo dobre, niczego mi nie brakowało. Przy różnicy między DT, a Hamptonem do 100 zł będę stawiał na DT (dopóki będę posiadał status). Bardzo duży plus dla supervisora, który kiedy chciałem zapłacić za śniadanie dla 2 osób, które ze mną podróżowały powiedział że będę one doliczone do mojego pokoju i nic nie trzeba płacić. Dzień wcześniej inny recepcjonista informował o dopłacie na którą się zgodziliśmy.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
#942 PostWysłany: 12 Sty 2022 01:01 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 18
Nazwa hotelu:Hilton Rijeka Costabella

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Quest - najtańszy na liście

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:podwyższenie do Costabella Suite(narożny, najwyższy klasowo dostępny pokój w hotelu z bajerami w stylu elektrycznie odsuwane zasłony), wstawka z owocami, dwie lokalne czekolady

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik to ogólnie dramat i z kilkudziesięciu saloników jakie odwiedziłem ten jest najgorszy. Żadnych ciepłych dań tylko chleb z serem/szynką, trzy rodzaje alkoholu(gin, whisky i czysta) i nikt nie donosi jak się skończy(trzeba stanowczo poprosić), marketowe wino(6 ojro w sieciówce 2km od hotelu). Salonik jest obok restauracji i jest traktowany mocno po macoszemu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel otwarty w maju 2021 i w sezonie letnim ma trochę chore ceny(najtańszy pokój lekko 400ojro). Byłem trzy noce w terminie "sześciokrólowym" i cena w zimie jest ok(85 ojro). Poza pokojami w hotelu(podzielonymi na lewe i prawe skrzydło, każdy pokój widok na morze , 90% pokoi ma balkon)) są jeszcze wille przed hotelem bardzo fajnie ułożone bo nie zasłaniają widoku na morze. Śniadania ok ale jakiegoś szału nie ma, po 9.00 bardzo trudno o miejsce(byłem przy pełnym obłożeniu w hotelu) i część gości z talerzami musi iść do saloniku, który przylega do restauracji. Kolację można zjeść w restauracji "śniadaniowej" lub na ostatnim piętrze w restauracji gwiazdkowo Michelinowej. Fajne spa z bardzo dużym basenem wewnętrznym, basen na zewnątrz za to malutki ale hotel ma własną plażę z małych kamyczków. Parking pod dachem 30 ojro! (dla przykładu Hilton Dubrownik(praktycznie centrum) ma bezpłatny dla gości). Parking zewnętrzny 20 ojro, ciężko z miejscem poza hotelem bo zatoczki i miejsca gdzie można wjechać i zaparkować są z reguły zajęte. W hotelu są bardzo specyficzne windy, nie ma standardowego przycisku przywołania i później przycisków wyboru pietra w windzie - jest za to ekran dotykowy przed windami gdzie trzeba wybrać piętro na które chcemy jechać i na ekranie wyświetli sie informacja do której windy mamy wsiąść i później winda jedzie na odpowiednie piętro(oczywiście po drodze tez może się zatrzymać co jest trochę mylące i trzeba sprawdzać gdzie się zatrzymuje) Po trzech dniach nawet mi się podobał ten patent, ale widziałem, że sprawiało to gością dużo problemów(szczególnie starszym)

Inne uwagi:Na parkingu trzy stanowiska do ładowania elektryków, jeszcze bezpłatne ale ponoć już niedługo.


Ostatnio edytowany przez wooocash1, 12 Sty 2022 21:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#943 PostWysłany: 12 Sty 2022 01:38 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7940
HON fly4free
Czyli ten hotel w Rijece generalnie nie warty specjalnej uwagi, z wyjątkiem ewentualnie jakiegoś niskiego sezonu w dobrej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#944 PostWysłany: 12 Sty 2022 21:21 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 18
marek2011 napisał(a):
Czyli ten hotel w Rijece generalnie nie warty specjalnej uwagi, z wyjątkiem ewentualnie jakiegoś niskiego sezonu w dobrej cenie.


Poza salonikiem i ceną parkingu którą porównuje do darmowego parkingu Hiltona w Dubrowniku jest ok a nawet bardziej niż ok. Za cenę 400zl za noc z upgrade miałem mega pokój z dostępem do fajnego spa i basenu. Widok z balkonu powala. Jedzenie w restauracjach jest smaczne i nawet nie wychodzi tragicznie cenowo(np gnocchi z truflami 120zl za spoko porcję). Salonik czynny niby do 20.00 ale nie ma problemu z dłuższym siedzeniem. Drinka można zrobić z tego co jest ale na traktowanie saloniku jako kolacji nawet nie licz
Gdybym miał dać za pokój tak jak moj znajomy we wrześniu 1100zl za noc to oczekiwałabym trochę więcej bo wiem co dostałem za trochę ponad 700zl w Hiltonie w Dubrowniku we wrześniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 19 Sty 2022 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:zwykły: Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na przekąskę i soft drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Przy meldunku otrzymaliśmy iinformację, że sniadanie będzie w sąsiednim DT, dla statutowców nie ma już dostępu na basen w sąsiednim DT. Można wykupic sobie wstep na basen za 35 zl/os.
Dzieciaki otrzymały pakiet powitalny przy wymeldowaniu :mrgreen: :D łącznie z voucherami na specjalnego "drinka dla dzieci" :D :lol: pełen profesjonalizm ;)


Inne uwagi: Parking niestrzeżony wzdłuż hotelu od strony CH i przy nieczynny CH - gratis, z drugiej strony hotelu - płatny strzeżony.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#946 PostWysłany: 19 Sty 2022 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
@wooocash1
Dzieki za info o darmowym parkingu w Dubrovniku. Kiedys liczyli sobie 20 euro i unikalam tego hotelu z tego powodu. Rijeka za 85 euro nie wydaje sie zla oferta poza sezonem.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#947 PostWysłany: 19 Sty 2022 16:09 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Jeśli ktoś nie wykorzystuje punktów jak @cekace, to w obecnym okresie zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć od razu DoubleTree zamiast Hamptona, który jest raptem ok. 40 zł droższy. Zwłaszcza przy posiadanym statusie. Salonik działa i jest właściwie na poziomie sprzed pandemii.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#948 PostWysłany: 19 Sty 2022 16:31 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7940
HON fly4free
Zwłaszcza, że przy 40 zł różnicy ponad 15 praktycznie automatycznie zwraca się w punktach (1000 powitalnych vs 250 w Hamptonie).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#949 PostWysłany: 20 Sty 2022 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
sranda napisał(a):
Jeśli ktoś nie wykorzystuje punktów jak @cekace, to w obecnym okresie zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć od razu DoubleTree zamiast Hamptona, który jest raptem ok. 40 zł droższy. Zwłaszcza przy posiadanym statusie. Salonik działa i jest właściwie na poziomie sprzed pandemii.


@sranda
Jak najbardziej się zgadzam z powyższym, jak byli byśmy sami to byłby DT za gotówkę, ale pozostała część ekipy bez wysokiego statusu stąd Hampton dla wszystkich po 200 zł (10 tys. pkt) z darmowym śniadaniem w DT, a DT w tym terminie w najniższej stawce był za 309 zł (wszystko zależy od czasu rezerwacji, obłożenia, itp.)
Ja bym brał tą stawkę za 309 zł, ale inni że śniadaniem mieli powyżej 400 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#950 PostWysłany: 26 Sty 2022 21:38 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Ponieważ mój run po złoto w SK nie doszedł finalnie do skutku, a dolotów do/z Gdańska już nie chciałem przesuwać/zamieniać na voucher, postanowiłem wykorzystać ten czas na sprawdzenie każdego z hotelu rodziny Hilton w tym mieście. Będą to oczywiście subiektywne opinie, ale być może okażą się pomocne dla kogoś, kto akurat zastanawia się, który z hoteli z portfolio Hiltona w Gdańsku wybrać.
Uszeregowałem je od najdroższego do najtańszego wg stanu na styczeń.

Nazwa hotelu:Hampton Gdańsk Airport

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:całkowity brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel najdroższy w opisywanym okresie i gdybym nie przylatywał po północy, to bym pewnie go nie wybrał. Znudzony recepcjonista przekazał mi tylko klucze do pokoju, w zasadzie nic więcej nie mówiąc. Oczywiście o przekąsce i dodatkowym napoju też nie wspomniał, a ja w sumie chciałem się jak najszybciej połozyć, więc też tego nie drążyłem. Pokój standardowy jak w Hamptonach, dokładnie taki jaki zarezerwowałem. Śniadanie też w porządku, można powiedzieć że było to co powinno być w hamptonowskim standardzie, może tylko brakowało świeżych owoców. Jednak z uwagi na wysoką cenę i słabą obsługę nie polecam.

Inne uwagi:Brak automatycznego naliczenia punktów po pobycie, dopiero po zgłoszeniu zostało to poprawione.

= = = = =

Nazwa hotelu:Hilton Gdańsk

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do apartamentu z widokiem na rzekę, voucher na 50 zł do wykorzystania w barach/restauracji, zniżka 10% w restauracji, śniadanie, późne wymeldowanie o 15tej

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Był to już któryś z kolei pobyt w tym hotelu i muszę powiedzieć, że nadal trzyma wysoki poziom. Jest zdecydowanie hotel pierwszego wyboru dla mnie, choć po piętach depcze mu nowy, ale o tym niżej. Upgrade o kilka poziomów, pustki na basenie, bardzo dobre i różnorodne śniadanie, osobna sala dla statusowców z nieco większym wyborem dań, miła obsługa zarówno na recepcji jak i w restauracji. Nie ma się do czego przyczepić.

Inne uwagi:brak

= = = = =

Nazwa hotelu:Hampton Gdańsk Old Town

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju z balkonem, przekąska + napój

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Jestem zauroczony tym hotelem, ma swój klimat, jest wykończony w klimatach kinowych (coś jak DT Łódź), zresztą nawet nie wiem, czy w tym budynku kiedyś nie było kina. Otrzymany upgrade świetny, pokój zupełnie 'nie Hamptonowy' ze sporym balkonem, automatycznymi roletami i widokiem na Bazylikę Mariacką. Bardzo ładnie wykończony, pomyślano również o ogrzewaniu podłogowym w łazience czy podgrzewaniu lustra. Śniadanie nieco powyżej hamptonowskiego standardu, spory wybór świeżych owoców, pieczywa, ryb. Generalnie polecam i o ile, jeśli będzie w podobnej cenie co Hilton, to jednak wybiorę Hiltona, ale przy cenie powiedzmy 100 zł mniejszej, będzie to mój pierwszy wybór.

Inne uwagi:brak

= = = = =

Nazwa hotelu:Hampton Gdańsk Oliwa

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do queen z sofą, przekąska + napój, krówki + herbata 'oliwska', voucher na taras widokowy w Olivia Star + ogród

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Otrzymany upgrade nie był zbyt fajny, bo otrzymałem pokój w takim 'półwyspie' z widokiem na pokoje w drugim 'półwyspie'. Wolałbym jednak widok na wzgórze Oliwskie (Pachołek) czy chociażby na ulicę. W hotelu niestety widać oszczędności, temperatura jest automatycznie ustawiana, woda w prysznicu leci też ledwo ciepła na maksymalnej temperaturze. Śniadanie bardzo mizerne, nawet miałem wrażenie że pieczywo było z poprzedniego dnia. Słaby wybór. Aż przykro było patrzeć, jak się ten hotel teraz męczy bez gości. Natomiast dużym plusem jest obsługa, bardzo sympatyczna i komunikatywna. Otrzymane 'prezenty' też całkiem miłe jak na Hamptona.

Inne uwagi:Otrzymany voucher do Olivia Star miał ponad miesiąc ważności, trzeba go wymienić w recepcji budynku na wejściówkę na taras widokowy i ogrody. Sam taras bardzo fajny, niestety akurat mi pogoda nie dopisała, ale przy dobrej widoczności polecam, natomiast ogrody nieco rozczarowują, są dość małe i pomimo, że ciekawie pomyślane, to jednak przy większej ilości osób można odczuwać tłok.
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#951 PostWysłany: 01 Lut 2022 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Munich Messe

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:queen room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:up do king room, wstawka (owoce+ciastka), śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna, cena 61 euro

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:hotel nowy, wszystko zupełnie świeże, chyba oddany w czasie covidu lub krótko przed. Zupełnie pusty, widziałem listę ze śniadania max 10 pokoi (na ponad 170), bardzo duży parking piętrowy (darmowy). Pokoje czyste, ciepłe, śniadanie smaczne, łącznie z możliwością zamówienia jajek po benedyktyńsku. W pokoju nie działał telewizor, zgłosiliśmy na recepcji jedyne co mieli do zaproponowania do zmianę pokoju, ale nie skorzystaliśmy. Było też miejsce na lodówkę, ale nie wstawiono jej. Restauracja hotelowa nie działa o czym informowali w mailu przed przyjazdem, skutek niskiego obłożenia hotelu

Inne uwagi:lokalizacja pod Monachium do samego zwiedzania miasta raczej średnia, bo sporo trzeba by dojeżdżać, na same targi też tak średnio bo to też kilka km dojazdu, ale autobus staje pod hotelem (nie sprawdzałem czy jedzie bezpośrednio na targi). Dobra opcja za to dla tych w tranzycie którzy szukają noclegu. Darmowy, duży parking, do tego odległość kilku km od autostrady, przyzwoita oferta i dobra cena.
Załącznik:
272213813_1177407112796415_1269203192691804953_n.jpg
272213813_1177407112796415_1269203192691804953_n.jpg [ 57.03 KiB | Obejrzany 2226 razy ]

Załącznik:
271945033_1341229273016895_1800032732060833603_n.jpg
271945033_1341229273016895_1800032732060833603_n.jpg [ 69.23 KiB | Obejrzany 2226 razy ]

Załącznik:
272404188_469331454754828_8069230851914132844_n.jpg
272404188_469331454754828_8069230851914132844_n.jpg [ 102.73 KiB | Obejrzany 2226 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.
 
      
#952 PostWysłany: 01 Lut 2022 23:58 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Madrid Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:up do KING RELAXATION ROOM

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):zamkniety

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel widać mocno "zmęczony" jako szybki nocleg na lotnisku ok jednak pokoje już lekko zniszczone. W pokoju wanna z hydromasażem, który jednak ledwo co chodzi. Drzwi do łazienki są szklane i przesuwane. Niestety nie domykają się i mamy spokojnie z 10cm przerwy :). Darmowy bus z lotniska do hotelu jedzie 5 minut.

Inne uwagi:Jeżeli przyjadę do Madrytu będe szukał innego hotelu Hilton. Ten niestety potrafi być drogi, a nie jest raczej wart swojej ceny. Przydał by się remont.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#953 PostWysłany: 11 Lut 2022 17:40 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King - workspace/day use

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju executive, dostęp do EL, śniadanie, mała butelka wina w pokoju i 3 praliny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):bez zmian w stosunku do ostatnich opisów, trzyma solidny poziom

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel wiele razy opisywany, natomiast chyba jeszcze nie opisał w nim pobytu typu "workspace". Teoretycznie pobyt tylko pomiędzy 10-16, natomiast nie ma problemu z wcześniejszym zameldowaniem ok. 9tej i skorzystaniu z całkiem niezłego śniadania. Dostęp do lounge jest przez cały dzień, a jeśli ktoś ze statusem potrzebuje popracować dłużej, to podejrzewam, że nie będą też robić problemu, żeby wydłużyć pobyt np. do 18tej i jeszcze skorzystać z "happy hours" w lounge.

Inne uwagi:Do połowy marca można znaleźć sporo dni ze stawką 149 zł za pobyt. Przy obecnej promocji HHonors, gdzie praktycznie połowę tego kosztu odzyskuje się w punktach, jest to świetna cena za to, co otrzymujemy.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#954 PostWysłany: 13 Lut 2022 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: automatyczny upgrade do King Executive Room, podobno mimo wszystko jest to up bo pokoje są większe. Nie mam porównania bo nie byłem w żadnym innym, tak twierdziła Pani na recepcji, a innego upa podobno dać nie mogła bo obłożenie (choć jakby się uparła to apartamenty były wolne, ale nie cisnąłem).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): zamiast EL są happy hours między 18 a 20 w restauracji. W sumie to nie wiem czy nie jest to lepsza opcja niż klasyczny EL. Otrzymywaliśmy przystawkę (mini deska serów + wędlin) + zupę (każdego dnia inne) oraz danie główne (każdego dnia inne) + bar czyli softy oraz alkohole typu piwo, wino, wódka itd. Właściwie to z EL które odwiedziłem tutaj dawano najbogatszą ofertę. Wolę to aniżeli jakieś przekąski, kanapeczki i ciastka. Na tyle było to wystarczające, ze rezygnowaliśmy z normalnej kolacji i tylko symbolicznie domawialiśmy sobie desery.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel ma swoje minusy np "papierowe ściany" , nad naszym pokojem ewidentnie było mieszkanie i pralka, wiec często było ją słychać. Ale chciałbym skupić się na dwóch atutach. Jeden to substytut EL bardzo na plus, a drugi to obsługa. Rzadko trafia się na tak zorientowaną w tym co ma robić, kompetentną i sympatyczną obsługę. Naprawdę ktoś tam dobrze tym zarządza i inni mogliby brać tylko z niego przykład. Była to moja pierwsza wizyta w tym DT, ale z ochotą wrócę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#955 PostWysłany: 01 Mar 2022 16:57 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 328
niebieski
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen Room with Garden View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wydaje mi się, że żadne. Ale i tak nie było co dać. Wszystkie pokoje takie same jedyna różnica to widok na miasto i na ogród. Ja rezerwowałem na ogród a dostałem na miasto.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Nie ma za bardzo co opisywać. Standardowy Hampton. Potrzebowałem hotelu na nocleg z dobrym połączeniem z lotniskiem Berlin Brandenburg. Także pod tym względem hotel położony idealnie. 300 metrów do kolejki gdzie jest bezpośredni pociąg na lotnisko który jedzie 25 min.
Reszta to Hamptonowy Standard.


Inne uwagi:W barze dobry lager :) nie pamiętam nazwy ale dobry :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#956 PostWysłany: 01 Mar 2022 22:50 

Rejestracja: 26 Maj 2021
Posty: 82
Do uwag dodałbym: w żadnym wypadku nie tykać tam jajecznicy! W Hamptonach generalnie szału nie robi, ale tylko tam (może jeszcze HGI Kraków) przypominała SpongeBoba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 09 Mar 2022 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Islantilla Beach Golf Resort

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: early check-in (10:00), upgrade do Deluxe, list od GM, butelka cavy i owoce

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna (45 EUR)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak lounge

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zdecydowanie tak pod warunkiem że zarezerwujecie w podobnej cenie! Hotel zdecydowanie dla entuzjastów golfa – w pobliżu nie ma absolutnie żadnych innych atrakcji, poza sezonem miasto jest wymarłe i niemal wszystkie restauracje są zamknięte na stałe. Biorąc pod uwagę ubogi wybór restauracji w Islantilla 1 wieczór skorzystałem z kolacji w hotelu – bufet all-you-can-eat za 20 EUR bez napojów (płatne dodatkowo). Biorąc pod uwagę ilość całkiem dobra cena ale nie wróciłem bo jakość była przeciętna. W hotelu 95% gości jest w wieku 70+ wiec na śniadaniu można poczuć się jak w domu starości. Pokój Deluxe nieco większy niż standardowy ale poza tym żadnych dodatkowych udogodnień (np. szkoda że nie ma ekspresu do kawy w pokoju). Hotel nie jest nowy i wcześniej musiał operować jako niezależny – po niektórych elementach wyposażenia, wystroju części wspólnych widać nieco „ząb czasu”. Jeśli chodzi o grę w golfa to dla osób bez żadnego doświadczenia 1h lekcji z instruktorem to koszt 66 EUR (kije i sporo piłek wliczonych w tą cenę). Internet działa dość szybko ale jeden dzień musiałem wspomagać się mobilnym routerem z telefonu.

Inne uwagi: brak

Załącznik:
IMG_20220302_172805.jpg
IMG_20220302_172805.jpg [ 764.25 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220301_111844.jpg
IMG_20220301_111844.jpg [ 414.24 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220301_112349.jpg
IMG_20220301_112349.jpg [ 401.61 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220301_133055.jpg
IMG_20220301_133055.jpg [ 382.93 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220301_111858.jpg
IMG_20220301_111858.jpg [ 732.01 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220302_173125.jpg
IMG_20220302_173125.jpg [ 676.1 KiB | Obejrzany 1386 razy ]

Załącznik:
IMG_20220302_173030.jpg
IMG_20220302_173030.jpg [ 348.66 KiB | Obejrzany 1386 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#958 PostWysłany: 10 Mar 2022 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Barcelona FiraGran Via

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen with Sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wcześniejsze zameldowanie (13:00) co ciekawe kontaktowaliśmy się z nimi mailowo i nie chcieli nas wcześnie zameldować, dopiero wspomnienie o statusie zmieniło ich podejście do tematu, także był to rzeczywisty benefit.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna 71 euro

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: hotel nowy (tak przynajmniej wygląda) na przedmieściach miasta. Obok stacji metra także dość komfortowo można dojechać zarówno na lotnisko (linia bezpośrednia) jak i z przesiadkami do centrum. Pokoje standardowy hampton, ale nowe, czyste, dobrze zaprojektowane. Okolica to jakieś wieżowce, magazyny. Śniadania nie jedliśmy bo mieliśmy poranny wylot, więc otrzymaliśmy śniadanie na wynos (kanapka, jabłko, muffinka, sok, woda). Polecam hotel dla osób które chcą spać w HH ale w centrum jest zbyt drogo lub dla osób które chcą być blisko lotniska. Obok jest stacja metra bezpośrednio jadąca na oba terminale (ok 25 min jazdy).

Inne uwagi: brak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#959 PostWysłany: 10 Mar 2022 14:07 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
karder napisał(a):
Jeśli chodzi o grę w golfa to dla osób bez żadnego doświadczenia 1h lekcji z instruktorem to koszt 66 EUR (kije i sporo piłek wliczonych w tą cenę).

Jak Twój swing po pobycie w takim miejscu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 10 Mar 2022 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
@opo nigdy wczesniej nie gralem i zazwyczaj kpilem z tej gry ale nabralem nieco wiecej respektu. To nie jest proste.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group