Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 08 Cze 2020 10:13 
Awatar użytkownika

Loty: 394
Kilometry: 420 913
srebrny
Loża szyderców.

#682 PostWysłany: 08 Cze 2020 15:40 

Loty: 17
Kilometry: 12 244
Nazwa hotelu:Double Tree by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Ponieważ Hampton w dalszym ciągu jest zamknięty ugościło mnie DT. Otrzymałem Executive King. Nie wiem czy to w związku ze statusem ale pewnie tylko jedno piętro funkcjonuje bo totalne pustki w hotelu. Jako że w Hamptonach śniadanie jest w cenie -również je otrzymałem. Do wyboru były śniadanie polskie, brytyjskie oraz kontynentalne.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty 10k

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Jest, ale obecnie zamknięte
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Póki nie otworzą ponownie Hamptona to za 10k ze śniadaniem oczywiście jak najbardziej warto
 Relacje PM off  

#683 PostWysłany: 08 Cze 2020 15:43 

niebieski
A basen otwarty?
 Relacje PM off  

#684 PostWysłany: 08 Cze 2020 15:46 

Loty: 17
Kilometry: 12 244
Strefa spa od 10 czerwca. Nie wiem czy basen też pod to podchodzi
 Relacje PM off  

#685 PostWysłany: 09 Cze 2020 20:53 

Loty: 29
Kilometry: 209 010
Witam wszystkich :D
Śledzę to forum i stronę już od kilku lat. Doszedłem do wniosku, że jak wtrącę swoje 3 grosze, to może komuś się to przyda, tak jak wiele informacji i rad stąd mnie się przydało w przeszłości :)

Nazwa Hotelu: Hilton Świnoujście
Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: jako że przyjechaliśmy na przedłużony ostatni weekend w 4 osoby, wzięliśmy 2 pokoje najtańsze: Two Double Superior room with view and balcony (zależało nam na 2 osobnych łóżkach) oraz King Accessible Room Balcony.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: otrzyamliśmy upgrade na 2 pokoje, 1 pokój King Suite Sea View - jest to suite z jedną sypialnią, ma 2 łazienki, usytuowany jest wzdłuż wewnętrznej promenady i ma na nią widok oraz na morze,
a 2 pokój King Suite Baltic Sea View - jest to Suite z widokiem bezpośrednim na Bałtyk, niczym nieograniczony widok.

Stawka za zarezerwowany pokój: Najniższa możliwa około 500zł za dobę.

Brak w hotelu Executive lounge i to duży minus.

Poziom zadowolenia z hotelu: Hotel nowy, otwarty został w tym roku i od razu był zamknięty przez Koronawirusa. Jest to siostrzany hotel do Radisson Blu obok, Hotele są połączone wspólną halą garażową. Koszt parkowania w hali 70zł/dobę, na zewnątrz 50zł oraz w oddali na szutrowym terenie 30zł.
Z uwagi na koronawirusa, otwarty ponownie 1 czerwca, śniadania w formie bufetu ale kelnerzy nakładają, jednakże w weekend, kiedy więcej osób jest, ludzie sami nakładali sobie na talerze, oprócz tego można zamówić na ciepło jajka, omlety. Bufet śniadaniowy raczej bogaty, w porównaniu z tym jak w innych hotelach. Sprzątanie w pokojach na życzenie, dlatego też darmowe 2 wody dostępne tylko od serwisu sprzątającego. Taka ciekawostka-cała obsługa to osoby pochodzące chyba z Azji Południowo-Wschodniej, oprócz osób w recepcji :) zatem można było się zapomnieć :D Aquapark będzie czynny od 1 lipca, w ramach pobytu goście mają bezpłatną 1 godzinę. Myślę, że to najlepszy hotel obecnie w Świnoujściu.
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#686 PostWysłany: 10 Cze 2020 09:02 
Awatar użytkownika

srebrny
Dzieki @AdamPoz - To chyba Ty napisales komentarz na TripAdvisor :)
Wybieram sie tam 15 czerwca na 5 dni wiec sprawdze jak to wyglada.

#687 PostWysłany: 10 Cze 2020 19:36 

Dzięki ale to nie moja ocena na Tripadvisorze.

Już dzień przed zameldowaniem w aplikacji widziałem upgrade jaki dostałem, zatem będziesz wiedział już wcześniej czy i jaki dostałeś.
Nie wiem, dlaczego dali mi taki upgrade ale całkiem możliwe, że z uwagi na fakt, że dopiero otworzyli ponownie. Obsługa nie ukrywała, że szykuje im się pracowity ten tydzień.
 Relacje PM off
karder lubi ten post.

#688 PostWysłany: 10 Cze 2020 21:30 
Awatar użytkownika

srebrny
@AdamPoz tak czy inaczej bardzo dziękuję. Chciałem się dowiedzieć o ten Aqua Park ale numer telefonu nie odpowiada od 2 dni. Szkoda ze nie informują o tym na stronie internetowej.

#689 PostWysłany: 10 Cze 2020 21:31 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
AdamPoz napisał(a):
Witam wszystkich :D
Śledzę to forum i stronę już od kilku lat. Doszedłem do wniosku, że jak wtrącę swoje 3 grosze, to może komuś się to przyda, tak jak wiele informacji i rad stąd mnie się przydało w przeszłości :)

Nazwa Hotelu: Hilton Świnoujście

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: jako że przyjechaliśmy na przedłużony ostatni weekend w 4 osoby, wzięliśmy 2 pokoje najtańsze: Two Double Superior room with view and balcony (zależało nam na 2 osobnych łóżkach) oraz King Accessible Room Balcony.

Witamy z powrotem i dzieki za przydatne info.
A kiedy tam biesiadowales?

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off
apadlo lubi ten post.

#690 PostWysłany: 10 Cze 2020 22:22 

@cccc Biesiadowałem w ostatni weekend trochę przedłużony,

@karder U mnie było to samo, nikt nie odbierał, ale to było jeszcze w maju, kiedy wszystko było pozamykane. Potem zadzwonili sami do mnie, czy rzeczywiście chcę przyjechać. Przez telefon mówili wówczas, że może otworzą do mojego przyjazdu, zatem odpowiednio się przygotowałem :D
Po przyjeździe powiedziano jednak, że od 1 lipca będzie otwarte. Myślę, że nie opłaca im się teraz otwierać, bo może za mało ludzi byłoby. Zresztą mają zamknięty siostrzany Radisson, zatem zbyt wielu gości nie mają.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#691 PostWysłany: 19 Cze 2020 21:13 

Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Czy w pobliżu Double Tree Kraków jest możliwość bezpłatnego parkowania zamiast 50 zł w DT ? Przy Centrum Handlowym jest możliwość ? Dzięki za wskazówki .
 Relacje PM off  

#692 PostWysłany: 19 Cze 2020 21:15 
Awatar użytkownika

Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Pełno wolnych miejsc tuz obok. Nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem :)
savoj uważa post za pomocny.

#693 PostWysłany: 19 Cze 2020 21:21 

platynowy
A to parking przy DT jest płatny? Nigdy tam nie płaciłem.
karder lubi ten post.

#694 PostWysłany: 19 Cze 2020 21:26 
Awatar użytkownika

Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Swego czasu chcieli oplaty ode mnie za parkowanie tuz przy hotelu.

#695 PostWysłany: 20 Cze 2020 12:24 

Loty: 347
Kilometry: 587 059
srebrny
Jest płatny i to ze szlabanem

#696 PostWysłany: 20 Cze 2020 12:28 

niebieski
W DT Lodz jest podobno pelne śniadanie jak do tej pory ale serwowane, ktoś potwierdzi, że wybór nadal bogaty?
Nowa alternatywa za 35pln to gotowe zestawy sniadaniowe.
 Relacje PM off  

#697 PostWysłany: 20 Cze 2020 12:29 

Loty: 347
Kilometry: 587 059
srebrny
Nie wiem jak w Łodzi ale w DBT Warszawa podobno jest pełen bufet ale ktoś z obsługi nakłada. Taka informację dostałem z recepcji.

Ktoś potwierdzi?

#698 PostWysłany: 21 Cze 2020 13:07 
Awatar użytkownika

srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Lodz

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin guest room dla 1 osoby

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King one bedroom suite with park view, 2ga osoba gratis, voucher na drinka dla 2 os, woda 4x, internet, śniadanie dla 2 os.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pomimo upgrade’u parking jest płatny (darmowy tylko wtedy kiedy rezerwuje się pokój premium). Rezerwacji dokonałem za punkty – pokój dla 1 osoby był nieznacznie tańszy niż dla dwóch. Bardzo uprzejma obsługa, hotel czysty jak zawsze. Strefa basenowa zamknięta tymczasowo o czym nie było żadnej informacji przy rezerwacji. Siłownia czynna. W całym hotelu pusto. Śniadanie w reżimie sanitarnym zamawiane z karty – dostępne są zestawy lub składniki a la carte (poniżej menu) – można zamówić zarówno zestaw jak i jakieś dodatkowe składniki. Można również domówić dodatkowo ale wszystko jest dostarczone do stołu przez kelnera. Przy takiej ilości gości jak w ubiegłym tygodniu (14/15.06) idzie to bardzo sprawnie.

Inne uwagi: N/D

Załącznik:
IMG_20200614_163835.jpg
Załącznik:
IMG_20200614_163900.jpg
Załącznik:
IMG_20200614_163951.jpg
Załącznik:
IMG_20200614_172630.jpg
Załącznik:
IMG_20200615_095407.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa hotelu: Hilton Swinoujscie Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room with sea view and balcony

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King superior room with sea view and balcony, śniadanie, woda 2x (codziennie)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty (5th night free)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D (szkoda)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Na początek co NIE działa: Aqua Park (od 1 lipca), bar przy recepcji, bar na 9tym piętrze. Jeśli chodzi o sam hotel to był pełny – wynikało to z poluzowania restrykcji dot. Przyjazdów do Polski (było dużo Niemców) oraz Radisson był zamknięty więc sporo osób przeniesiono automatycznie do Hiltona. Śniadanie w formie bufetu bez jakichkolwiek restrykcji. Sala była ciasna i tłoczna zatem gościom udostępniono stoliki w strefie barowej oraz restaurację Polonaise. Jedyna oznaką pandemii były maski/przyłbice personelu (głównie wschodnio-azjatyckiego). Pokój miał rewelacyjny widok w stronę zachodu z wysokiego piętra – z balkonu widać było codziennie zachód słońca.

Inne uwagi: Restauracja Polonaise bardzo słaba – manager śniadań zarekomendował ją jako typowo polską w wersji premium opierającą się na pierwszej polskiej książce kulinarnej z XVI wieku. W menu znalazłem taką pozycję jak makaron tagiatelle z krewetkami z chilli (nie wiedziałem że to w Polsce jedało się w XVIwieku). Na plus można zaliczyć niezbyt wygórowane ceny. Polecam za to Sushi bar - bardzo dobrej jakości sushi (składniki też wspaniałe) w przystępnych cenach.

Załącznik:
IMG_20200615_192302.jpg

Załącznik:
IMG_20200615_173755.jpg

Załącznik:
IMG_20200619_195445.jpg

Załącznik:
IMG_20200616_093410.jpg

Załącznik:
IMG_20200620_093513.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
6 ludzi lubi ten post.

#699 PostWysłany: 10 Lip 2020 12:14 

niebieski
Nazwa hotelu:Grand Hotel Villa Torretta Milan Sesto Curio Collection by Hilton

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen Classic Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:King Superior Room, śniadanie (box)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Honors Dream Away (88 Euro)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jest to moje jak na razie największe rozczarowanie wsród hoteli z sieci Hilton. Tak zmarnowanego potencjału na genialny hotel w super miejscu i rewelacyjnym klimatem dworku z XV wieku jeszcze nigdy nie widziałem.
Ze względu na obecną sytuację 95% jest hotelu jest zamknięte. Nie działa kompletnie nic prócz dosłownie 5 pokoi na parterze. Jest to dla mnie zrozumiałe ale na stronie podczas rezerwacji nie było żadnej informacji co działa a co nie. Nikt też się nie ze mną nie kontaktował mailowo przed przyjazdem z informacją które usługi są niedostępne. Po przyjeździe okazało się, że nie ma śniadań. Mogą dać mini box w którym było jabłko, woda, soczek w kartoniku i croissant. W pokoju nie ma wody i nie mogą donieść. Restauracja główna zamknięta, bar zamknięty.
Pokój okazał się kompletną porażką. Spłuczka raz działała raz nie. Gdy poprosiłem o zmianę pokoju Pani mnie poinformowała, że nie może tego zrobić ponieważ pozostałe pokoje są zaplombowane a tylko główny manager może zdjąć plombę i wydać pokój. Poprosiłem w takim razie o naprawę usterki. Zadzwoniła po "złotą rączkę" ale mógł być dopiero wieczorem. Poszedłem na miasto jak wróciłem po 4h to zaczęło działać.
Na szczęście potrzebowałem tylko noclegu na jedną noc także już nie kombinowałem ze zmianą hotelu.

Inne uwagi:Hotel sam w sobie piękny. Mam nadzieję, że jak wszystko wróci do normy to i sam hotel będzie działał normalnie
 Relacje PM off  

#700 PostWysłany: 10 Lip 2020 12:32 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
Mega strata, bo apartament z freskami jest sliczny a sniadanie w sali balowej calkiem sympatyczne :/

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość