Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 09 Lip 2019 15:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@karder: całkiem przyjemny, nowoczesny hotel lotniskowy z fajnie odnowionymi pokojami i dobrą infrastrukturą (siłowania, strefa basenowa). Solidne śniadanie. W czasie kiedy byłem w tamtym roku nie było jeszcze EL ale teraz już jest, więc przy statusie będzie dostęp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#582 PostWysłany: 21 Lip 2019 21:23 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING (2+1) i TWIN (2)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dostęp do saloniku i śniadania do obu pokoi,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): O saloniku powiedziano sporo. Szczególnie polecam kolację o 18-tej.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Świetny i tani hotel, tylko ta odległość od centrum. Raczej dla tych z samochodami.

Inne uwagi:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#583 PostWysłany: 22 Lip 2019 16:30 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 99
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING DELUXE ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: ciasteczka, welcome drink dla 1os

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Mój pierwszy raz w tym hotelu. Przyjeżdzając miałem nadzieję, na upgrade z dostępem do saloniku, szczególnie, że w aplikacji miałem zmieniony typ pokoju na "King One Bedroom Suite", jednak przy checkinie dostałem zarezerwowany Deluxe bez wstępu do saloniku choć z dużą łazienką. (Zarówno voucher jak i kartonik z kartami był opisany numerem Suite, który Pan przy checkinie przekreślił, wpisał nowy numer i zapewniał o upgradzie). Sam pokój w porządku, duża łazięka z podwójną umywalką. Jednak lokalizacja na minus, zaraz obok pionu z windami i z widokiem na oświetlony podjazd do hotelu, którego oświetlenie było widoczne w pokoju mimo zasłoniętych zasłon. Pod drzwiami wejściowymi natomiast była dość spora szpara, przez którą wpadało oświetlenie korytarza oraz odgłosy. Ale nie mam porówania czy jest tak w każdym pokoju czy tylko tym.

Inne uwagi: Na minus voucher na welcome drinka dla tylko jednej osoby, choć pokój był zarezerowany dla dwóch.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maciejs9, 22 Lip 2019 17:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 22 Lip 2019 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Taka "łazięka" (mimo, że duża) to istna udręka ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#585 PostWysłany: 25 Lip 2019 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
-- 25 Lip 2019 18:35 --

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Brest

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie w formie kredytu (o czym niżej), pokój na ostatnim piętrze

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel nowy, po środku niczego, po drugiej strony mostu kilka km od centrum. Standard Hamptonowski, przy czym śniadania jeszcze gorsze niż w Mińsku. W zasadzie to wstrętne. Drogo, nie warto.

-- 25 Lip 2019 18:40 --

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Moscow - Marina

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie w formie kredytu (o czym niżej), większy pokój, dostęp do lonży, i jakieś słodkości

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): w salonie happy hours od 17 do 20, ale z alkoholu tylko piwo i wino, przy czym piwo przez cały dzień. Jakieś ciepłe jedzenie i suszi. Smaczne

Hotel nowy duży, niby kawałek od centrum, ale 2 przystanki autobusem lub 10 min spacerek od metra a stamtąd 25 min do centrum, więc spoko. Położony nad zalewem, który wygladałby całkiem zachęcająco gdyby nie nieustannie padający deszcz, ale jak rozumiem nie zawsze tak tam jest. Na zalewie nawet jakieś żaglówki pływały. Dla mnie hotel bardzo w porządku, zwłaszcza przy cenie weekendowej jakieś 270 PLNów[/b]

Nazwa hotelu: Hilton Leningradskaya - ten w Pałacu Kultury

Opisywałem 2 lata temu nic poza ceną się nie zmieniło.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#586 PostWysłany: 27 Lip 2019 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Nazwa hotelu: Hilton Milano

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:
upgrade do pokoju Executive, early check-in (o 12:00), late check-out (o 16:00), 3 dowolne produkty z mini baru gratis. Do tego osobny check-in i uścisk dłoni Pani Menadżer, która przyszła specjalnie, by nas powitać :D

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
salonik na dobrym poziomie. Na śniadaniu nie byliśmy. W czasie happy hour (od 18-20) były 3 dania na ciepło, różne przystawki (m. in. świetne włoskie wędliny), owoce, alkohol (w tym Wyborowa) i inne typowe sprawy. Salonik na 8 piętrze z wyjściem na taras. Niestety, widok i atmosferę ogranicza siatka rozciagnięta wzdłuż brzegów tarasu.
Następnego dnia poszliśmy jeszcze ok. 13:00 i okazało się, że wtedy też jest co nieco do jedzenia, choć tylko na zimno (owoce, wędliny, sery, jakaś zielenina), no i bez alkoholu.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Hotel ma już swoje lata, to nie ulega wątpliwości. Z zewnątrz istny paździerz. Ale obsługa prima sort! Kontakt z nimi doskonały, a pisałem na zwykły adres, a nie do jakiegoś menadżera. Wszyscy bardzo mili i pomocni. Gdy przemieszczaliśmy się z Lecco do Werony i z powrotem zapytałem, czy możemy spędzić w saloniku pół godziny (mieliśmy trochę czasu i prawie godzinne przesiadki między pociągami) I bez problemu się zgodzili, mimo że nocleg mieliśmy mieć dopiero za kilka dni (inna sprawa, że ostatecznie nie skorzystaliśmy z tej możliwości).
Pokoje bardzo przestronne i wygodne, mają nawet balkony. Też wymagają już modernizacji (ponoć już zaczęli, ale od niższych kategorii), choć jest czyściutko I milutko.
Osobny temat, to śniadanie. Rewelacyjne, z różnymi produktami typowo włoskimi, ale również np. azjatyckimi (dziś rano był np. makaron ryżowy zasmarzany z warzywami + osobno Pak Choi w sosie sojowym).

Poniżej kilka zdjęć...
Reasumując, bardzo polecam :)
ImageImageImageImageImageImageImageImage


I jeszcze do kompletu z tego wyjazdu wcześniej odwiedzony:

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Malpensa

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:
bez upgrade'u, bo hotel był pełny, jedynie lepsze położenie w budynku. Do tego jakaś woda i to chyba na tyle.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jeśli ktoś potrzebuje hotelu blisko lotniska na nocleg po locie, albo przed nim, to HGI Malpensa jest do takiego celu bardzo dobry. Jest bezpłatny bus wożący z i na lotnisko, dobrze wyciszone okna, w porządku śniadanie oferowane od wczesnych godzin porannych. Do tego, mają tam bardzo uczynną załogę. Nie było żadnego problemu, by autobus lotniskowy zboczył specjalnie dla nas ze swojej normalnej trasy i podrzucił nas na stację Somma Lombardo.
Pewne mankamenty dotyczyły wyposażenia łazienki, która wymaga (w każdym razie w naszym pokoju) pilnych napraw, ale przy króciutkim pobycie nie miało to specjalnego znaczenia. Śniadanie też nie było najwyższej próby, ale było wszystko, czego trzeba do porannego zapełnienia brzuszka :)
Generalnie, korzystnie wydane 65 €.

Zdjęć brak...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#587 PostWysłany: 02 Sie 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King executive room, dostep do lounge, sniadanie dla 2osob, dwie butelki wody dziennie, list od dyrektora,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): CWT rate (pelna)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Zdecydowana poprawa w lounge - codziennie bardzo dobre obiady a happy hours w godzinach 16(!!) - 20. Szkoda ze po 20 lounge jest zamykany (tak jak kiedys). Wino juz nie z biedronki - bardzo dobre jakosciowo, zarowno biale jak i czerwone. Oprocz 2 dan przekaski wytrawne i na slodko. Nie ma juz nikogo na recepcji ale obsluga sprawdza numer pokoju (tak jak w Warszawie).

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Widac sporo zmian - moj 5 dniowy pobyt w hotelu nalezy do bardzo udanych. Znaczaca poprawa obslugi w recepcji oraz lounge. Sniadanie tez bardzo dobre.

Inne uwagi: CH Plaza wklada za wycieraczke informacje o zakazie parkowania na ich parkingu w nocy - mozna parkowac tylko na pasie przylegajacym do hotelu oznaczonym "Hampton - parking platny" ale w rzeczywistosci nikt tego nie sprawdza i mozna tam zostawic auto bez oplaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#588 PostWysłany: 12 Sie 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Madrid Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guestroom

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:
upgrade, dostep do saloniku po wymeldowaniu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): DAY RATE

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): W ciagu dnia dostepne napoje bezalkoholowe, ciasteczka, chipsy, orzeszki i ciasto, ktore zniknelo rano i nie bylo uzupelnione. Nikt nie pilnuje saloniku w ciagu dnia, wstep dostepny dla kazdego, kto wjedzie na 4 pietro. Wieczorem byla pani i pytala sie o numer pokoju. Od 18.00 do 20.00 na cieplo byla jakas cielecina z warzywami i warzywa osobno. Na zimno kanapki, warzywa, makaron w szklance. Z alkoholi piwo, wino, cava i jakies 2-3 mocniejsze. Sniadanie skromna wersja, nie widzialam tam nikogo rano. Z tego co widzialam, to duzo osob wpadlo wieczorem, napakowalo talerze i wyszlo, obsluga absolutnie nic nie powiedziala. Ja rowniez wzielam sobie kieliszek szampana do pokoju.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:

Moj pobyt zaczal sie od rezerwacji day rate (9.00-18.00). Wzielam najtanszy pokoj i w dniu przyjazdu w aplikacji widzialam upgrade do King Relaxation Room. Pani w recepcji byla bardzo mila i przy zameldowaniu dostalam karte z naleznymi mi benefitami. Jest to narozny pokoj z ekstra duza lazienka i wpada w kategorie Executive i daje dostep do saloniku. Moj byl na 5 pietrze z widokiem w strone lotniska i na drugi budynek Hiltona. Hotel sklada sie z dwoch wiezy z fitness centre miedzy nimi.

W lazience byla duza wanna z jacuzzi, osobny przysznic, osobna toaleta z bidetem, szklany zlew. Kosmetyki po dwie sztuki wszystkiego, nie zaluja gosciom. Drzwi od lazienki zasuwane, szklane. Nie zamykalam, wiec nie wiem jak z prywatnoscia. Na srodku pokoju jest duze lozko, z tylu za lozkiem biurko, poza tym jest czesc z wieza HIFI, fotel biurko, czajnik, itp. Jest kawa, ale nie ma herbaty, ja wzielam sobie z saloniku. Podloga drewniana, jak juz wczesniej bylo to wspomniane.

Fitness centre jest male, pare maszyn cardio, wieksza czesc z ciezarkami i innymi maszynami z tej serii. Trzeba przejsc przez ta czesc, zeby dostac sie na basen. Basen jest z przesuwanym sufitem, ale podczas mojego pobytu byl on zamkniety, byc moze bylo za goraco. Woda chlorowana, temperatura w porzadku. Z dwoch stron czesci z ciezarami sa wanny jacuzzi, dokladnie 4 i wszystkie byly zakryte i wylaczone. Sa tez szezlongi do relaksu, ale wszystkie byly po slonecznej stronie, a przesuniecie ich nie bylo latwe, bo sa bardzo ciezkie. Ja nie chcialam smazyc sie na sloncu i poprosilam obsluge o przesuniecia na druga strone. Najpierw uslyszalam, ze nie mozna, ale potem pan zadzwonil do recepcji zapytac sie o to i przeniosl jeden z nich. Mysle, ze byloby duzo wygodniej, gdyby mieli typowe lozka do opalania. Kazdy moglby je sobie przesuwac i bylby wygodniejsze niz skorzyny szezlong bez zadnej regulacji.

Wymeldowalam sie z pokoju o 18.00, ale poprosilam o zrobienie karty, zebym mogla wrocic do saloniku na 4 pietrze. Windy sa kontrolowane kartami. Nie bylo z tym najemniejszych problemow. Jak juz wyzej opisalam, jedzenie w saloniku nie bylo jakies super, ale zawsze to darmowa kolacja.

Transfery na lotnisko sa co pol godziny i trzeba zamowic w recepcji transfer jesli jest po 15.00. Rano maja kilka busikow, ktore jezdza na rozne terminale, a w ciagu dnia kursuje jeden i robi wycieczke po wszystkich. Po przylocie czekalam 10 minut na bus, nie ma zadnych rozkladow na przystanku. Razem z wycieczka po terminalach wyszlo chyba okolo 20 minut. Z hotelu bezposrednio na terminal ok. 10 minut.

Generalnie moje wrazenia byly bardzo pozytywne i odmienne od tej recenzji @karder
opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=1145567&hilit=hilton+madrid#p1145553

Zanim zdazylam pojechac na lotnisko o 19.00, moj samolot do Londynu zostal odwolany, wiec zglosilam w recepcji, ze nie potrzebny mi juz transfer i bede potrzebowac nowy pokoj. Recepcjonista zapytal sie w ktorym pokoju bylam wczesniej, zeby wziac moje dane do nowej rezerwacji. Powiedzial, ze moge wziac najtanszy pokoj i da mi upgrade. Rozwazalam nawet prosbe o poprzedni pokoj, ale nie wiedzialam czy juz go nie sprzatneli. Dostalam pokoj na 4 pietrzym, Executive King, ktory juz nie byl taki fajny jak Relaxation King. Ciagle byl w porzadku, duza lazienka z osobna wanna i prysznic, rowniez szklany zlew i ten sam zestaw kosmetykow. Na podlodze czarny kamien zamiast drewna. Najbardziej brakowalo mi wiezy, bo znalazlam wczesniej fajna stacje radiowa i sluchalam muzyki. Widok z pokoju na droge szybkiego ruchu i centrum handlowe po drugiej stronie. Bliskosc saloniku byla wygodna, bo moglam wyskoczyc po Cave i przyniesc sobie do pokoju.

Za oba pobyty dostalam dwie oddzielne faktury, nastepnego dnia widzialam, ze moje 64.5 euro za day rate zamienilo sie w jakies 4tys punktow Hiltona, ale nie widzialam jeszcze szczegolow. Kolejnego dnia pojawil sie update i tym razem pod pobytem z noclegiem pojawilo sie 8tys punktow, a day rate mialo 0. Day rate polaczylo sie z normalnym noclegiem, bo w historii mam tylko jeden pobyt/noc i base point wskazuje na laczna cene dwoch faktur. Wyglada na to, ze recepcjonista zarezerwowal mi pokoj po stawce korporacyjnej, bo dostalam ekstra 1000 punktow za Global Crew Logisitics, a druga dziwna pozycja to 2500 punktow za "Barclay 1st stay Bonus", jakis blad IT, bo Barclays dawal ekstra punkty tylko w pierwszym roku po otwarciu karty. Oczywisice nie bede narzekac, ani reklamowac bonusow :-)

Poprzednio zatrzymalam sie na lotnisku w Pulmmanie, ale mysle, ze Hilton oferuje lepsze benefity dla Golda niz Accor. Aczkolwiek ze zdjec widzialam, ze Pulmman i Novotel maja lepszy basen, gdyby komus na tym zalezalo i byl w sezonie letnim.

King relaxation room.
Image

Image

Image

Ta czarna rzecz na scianie pod przysznicem to Body Dryer. Niestety byl popsuty albo wylaczony, bo nie udalo mi sie go przetestowac.
Image

Szklane windy.
Image

Stoliki sniadaniowe na parterze widziane z gory.
Image

Salonik w porze sniadania.
Image

"Sniadanie"
Image

Ogolny widok.
Image

Przywileje Golda.
Image
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#589 PostWysłany: 12 Sie 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Ogólnie wrażenia miałem podobne, choć moim zdaniem - jak na hotel lotniskowy - wystrój pokoju jest wyrazem przerostu formy nad treścią. To wszędobylskie szkło i chrom, z punktu widzenia gościa na 1 noc (a taki jest chyba "target" hotelu lotniskowego) niczemu nie służą.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 12 Sie 2019 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Z tego co czytalam na FT, to niektorzy traktuja ten hotel jako baze do zwiedzania, z racji tego, ze w centrum jest tylko Double Tree i nie ma zadnego innego hotelu z sieci Hiltona. Widzialam tez w saloniku ludzi, ktorzy byli w dobrych ukladach z obsluga, wiec pewnie czesto nocuja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#591 PostWysłany: 12 Sie 2019 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):
Nazwa hotelu: Hilton Madrid Airport

Generalnie moje wrazenia byly bardzo pozytywne i odmienne od tej recenzji @karder
opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=1145567&hilit=hilton+madrid#p1145553



@Aga_podrozniczka nastepnym razem dam im druga szanse :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#592 PostWysłany: 12 Sie 2019 15:34 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Poznań Old Town

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Pokój rodzinny z łóżkiem queen i widokiem na miasto

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:list powitalny, 3 pralinki, wcześniejsze zameldowanie o 13:30

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel świetnie położony, blisko Rynku i głównych atrakcji Poznania. Pokoje w standardzie hamptonowskim, niezbyt duże, widok na miasto oznacza widok na kawałek ratusza (mimo 5-tego piętra), więc nie warto specjalnie za niego dopłacać. Śniadania w porządku, wyróżniały się świeże owoce (truskawki, jagody, maliny) do gofrów, zamiast dżemów czy syropów jak w innych Hamptonach. Trochę mało stolików, więc w popularnych godzinach ciężko o miejsce na śniadaniu. Obsługa bardzo miła i pomocna, generalnie hotel polecam, jest to po prostu przyzwoity Hampton, trzymający standardy.

Inne uwagi:Brak parkingu na miejscu, choć jest winda i parking podziemny jak np. w Hampton Warszawa City Centre, ale obecnie nie działa, bo obsługa kieruje do współpracującego z hotelem parkingu, ok. 200m od hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#593 PostWysłany: 12 Sie 2019 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
sranda napisał(a):
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Poznań Old Town (..)


Chcialem opisac tam swój pobyt na poczatku sierpnia ale widze ze bedzie kopia Twojego wiec odpuszcze ;) Z uwag, wybierajac pokój na mapce wszytskie rozmiarowo wygladaja tak samo poza jednym pokojem na rogu który wyglada na 2 razy wiekszy, prawda jest taka ze lozko jest tam pod skosem i tego rozmiaru wcale nie widac.
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#594 PostWysłany: 12 Sie 2019 22:50 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Kalisz

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:rodzinny pokój queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:paczka krówek kaliskich (gorsze niż te z Milanówka)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo pozytywne zaskoczenie. Wiedziałem, ze hotel jest nowy i posiada basen, ale rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza. Oczywiście hotel jeszcze pachnie nowością, basen na ostatnim piętrze dość niewielki, ale da się popływać, jest również jacuzzi oraz sauna sucha, wszystko czyste i nowe i wygląda na niezbyt często używane. Dodatkowo z basenu można wyjść na taras słoneczny z bocznym widokiem na Stare Miasto. Przy wejściu na basen ręczniki nie są za darmo, ale kosztują 10 zł (to nie jest kaucja), więc lepiej wziąć z pokoju. Same pokoje wydają się nieco większe niż standardowo w Hamptonach, może są szersze tylko z 30-40 cm, ale wizualnie widać różnicę. Śniadania również wybijają się ponad hamptonowski średni standard, naprawdę spory wybór, zwłaszcza, że gości było niewielu. Hotel posiada też bardzo dużą i całkiem nieźle wyposażoną siłownię, której nie powstydziłby się jakiś DoubleTree czy nawet Hilton.;) Z czystym sumieniem polecam.

Inne uwagi:Wjazd na parking podziemny dla większego samochodu jest nieco utrudniony (ale nie aż tak, jak w Mercure Airport Warszawa) ;), sam parking ma przyzwoity koszt - 30 zł/dobę

Załączniki:
IMG_5275m.jpg
IMG_5275m.jpg [ 95.53 KiB | Obejrzany 1148 razy ]
IMG_5277m.jpg
IMG_5277m.jpg [ 120.14 KiB | Obejrzany 1148 razy ]
IMG_5287m.jpg
IMG_5287m.jpg [ 112.64 KiB | Obejrzany 1148 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#595 PostWysłany: 13 Sie 2019 00:48 

Rejestracja: 11 Sie 2019
Posty: 7
-- 13 Sie 2019 00:10 --

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, najpierw ładnie się przywitam ;) A teraz już do rzeczy:

Nazwa hotelu: Conrad Contennial Singapore

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy king

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king executive, jeśli dobrze pamiętam na 29 piętrze, dostęp do lounge (w hotelu są dwa), mała wstawka owocowa + czekoladki, śniadania 2 dorosłych plus dziecko

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata (2 noce za punkty, trzecia płatna)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Doświadczenia są bardzo dobre. W hotelu dostępne dwa lounge, jeden na górze, dostępny powyżej, zdaje się, 12 roku życia i z niego, będąc z dzieckiem,nie korzystaliśmy, drugi na czwartym piętrze, wraz z basenem. Happy hours klasycznie, dwie godziny, wybór zimnych przekąsek, deserów, i całkiem smaczne ciepłe dania, głównie azjatyckie, alkohol. Połączenie lounge z basenem - bardzo dobre

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zdecydowanie godny polecenia. Stawka punktowa 60k, ale wiadomo - Singapur, no i Conrad. Zamówiona mailowo dostawka dla dziecka czekała, dodatkowe łóżko, co zrozumiałe zagraciło nieco pokój, ale to żadne zaskoczenie. Łazienka przestronna, wanna i kabina, bardzo dobre kosmetyki. Śniadania - znakomite. Lokalizacja - z naszego punktu widzenia pierwsza klasa, przy Marinie, 10 minut pieszo do Gardens by the Bay, super blisko stacja MRT.

Inne uwagi: singapurski Conrad w moim rankingu bezapelacyjnie wygrywa z Hilton Singapore przy Orchad Road (o nim w osobnym poście).
Zdjęcia, teraz widze jak marne, nie do końca oddają moje wrażenia - zwalę to na karb tego, że był to pierwszy hotej po locie z Europy, zatem i foto wena była nieszczególna


-- 13 Sie 2019 00:48 --

Nazwa hotelu: Hilton Singapore

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy king

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king executive, 22 piętro, dostęp do lounge, śniadanie dwoje dorosłych plus dziecko, późny check out - 15:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Właściwy salonik mieszczący się na 22 piętrze podobno jest w remoncie, tymczasowy mieści się na 24 piętrze obok basenu (nieczynnego - w renowacji ;). Korzystaliśmy raz, zaraz po przylocie i check inn, akurat w czasie happy hours. Wybór zimnych przystawek plus 3 dania ciepłe (w tym spring rolls i makaron), wybór alkoholi. Spory tłok - wszystkie stoliki zajęte

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Byłem zaskoczony tym jak stary jest ten hotel i jak mocno to w nim widać. Pokój - podobno executive, prosty i bardzo oszczędny w stylu, łazienka - niewielka z wanną i żałosnym ciśnieniem wody w kranach. Na duży plus balkon. Nie żeby przebywanie na dworze w Singapurze było jakąś wybitną przyjemnością, ale na pewno duży benefit dla potencjalnych palaczy ;)

Inne uwagi: Śniadanie jak najbardziej w porządku, natomiast mankament to kolejka do wejścia do restauracji i czas oczekiwania na stolik - minimum 10 minut. Stawka punktowa 60k - taka sama jak w Conrad Singapore (za kasę Hilton nieco tańszy). W moim odczuciu, jeżeli komuś nie zależy na mieszkaniu przy Orchad Road, to zdecydowanie powinien rozważyć Conrada

Załączniki:
HS1.JPG
HS1.JPG [ 71.87 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
HS3.JPG
HS3.JPG [ 103.47 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
HS4.JPG
HS4.JPG [ 98.81 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
HS5.JPG
HS5.JPG [ 101.73 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
HS6.JPG
HS6.JPG [ 118.01 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
IMG_8761.JPG
IMG_8761.JPG [ 94.76 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
HS7.JPG
HS7.JPG [ 129.57 KiB | Obejrzany 1118 razy ]
CS1.JPG
CS1.JPG [ 23.41 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
CS2.JPG
CS2.JPG [ 29.25 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
CS3.JPG
CS3.JPG [ 44.61 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
CS4.JPG
CS4.JPG [ 40.83 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
CS5.JPG
CS5.JPG [ 31.85 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#596 PostWysłany: 13 Sie 2019 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Munich Park

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:queen guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do queen guest room park view, sniadanie, wstawka w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak upgrade’u do EL

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Ten hotel zdecydowanie lata swietnosci ma juz za soba a obsluga zdecydowanie nie ogarnia w kazdym aspekcie.

W trakcie meldowania czekalem ok 20 min w kolejce – ilosc gosci w lobby byla przytlaczajaca a tylko 3 stanowiska byly obsadzone. Dostalem pokoj na wysokim pietrze z widokiem na English Garden co bylo traktowane jako upgrade. Jak sie wieczorem okazalo w pokoju nie dzialala klimatyzacja a temperatury na zewnatrz siegaly 35*C. W recepcji poprosilem o naprawienie sterownika ale zostalem przeniesiony do innego pokoju. Recepcjonistka przeprosila i stwierdzila ze faktycznie jest uszkodzona a ten pokoj powininien byc “out of order”. W kolejnym pokoju klimatyzacja byla ustawiona na max bez mozliwosci regulacji / wylaczenia a temperatury na zewnatrz spadly do 19*C. Kolejnego dnia poprosilem o zmiane pokoju ale niestety hotel byl pelny. Recepcjonistka przeprosila ponownie i zrobila adnotacje w systemie o klimatyzacji a ja spedzilem bezsenna noc. Jak sie pozniej okazalo zamiast 3 nocy zaplacilem za 2.

Hotel bardzo popularny wsrod gosci z bliskiego wschodu przyjezdzajacych z calymi rodzinami. Sala sniadaniowa pelna aczkolwiek dobry wybor I mozliwosc zamowienia dan z kuchni – jajka po benedyktynsku bardzo dobre. Warto zejsc na sniadanie przed 9 w przypadku duzego oblozenia hotelu bo pozniej czeka sie w kolejce na stolik (dosc dlugo).

Basen pelny – zwlaszcza w jeden deszczowy dzien ilosc dzieci w basenie oraz na lezakach skutecznie mnie zniechecila do przebywania w tej czesci hotelu.

Polecam bar z widokiem na rzeke, bardzo relaksujace miejsce oraz dobry wybor drinkow.

Pokoj calkiem niedawno odswiezony ale na balkonie ilosc pajeczyn i kurzu byla nieziemska (w obu pokojach w ktorych bylem w tym hotelu). Szczerze mowiac jeszcze sie nie spotkalem z taka iloscia rzeczy (talerze, przescieradla, kieliszki, wozki bagazowe) na korytarzach hotelu – co najlepsze to nie bylo sprzatane przez bardzo dlugi czas!

Hotel nie znajduje sie w bliskiej odleglosci od metra zatem trzeba skorzystac z autobusu (spod hotelu odjezdza co 10 min) aby dostac sie do najblizszej linii. Zaleta hotelu jest bliska odleglosc do English Garden.


Inne uwagi: 2 noclegi w cenie 3 (110EUR/noc) to prawdziwa wartosc tego hotelu. Mysle ze nie warto przeplacac i wybrac innny hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#597 PostWysłany: 13 Sie 2019 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Hilton Munich City nie jest lepszy jesli chodzi o pochodzenie gosci, chmary dzieci biegajace po korytarzach i naczynia po room service. Ale przynajmniej zostal odnowiony. Ja przerzucilam sie na inne sieci w Monachium, biore to co mi pasuje lokalizacyjnie w danym momencie albo znajomi wybrali. Hotele w dzielnicach biznesowych sa spokojniejsze.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 13 Sie 2019 21:19 

Rejestracja: 11 Sie 2019
Posty: 7
Nazwa hotelu: Hilton Bali Resort

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room Garden View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Twin Guest Room Ocean View Cliff Tower, dostęp do lounge, wstawka owoców, śniadanie dla dwóch osób. Za śniadanie dziecka musiałem dopłacić. Fakt że pobierana stawka to w przeliczeniu jedynie około 30 PLN / dobę, ale jednak warto o tym pamiętać

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Executive Lounge zlokalizowany na drugim piętrze Cliff Tower, happy hours 17-19 z niewielkim wyborem zimnych i ciepłych przekąsek, przy czym na ciepło to również jedna, max. dwie przekąski, bo na pewno nie dania, wino, kilka mocnych alkoholi, koktaile na zamówienie. Przez cały dzień dostępne zimne napoje, orzeszki, chipsy. Na terenie lounge mały basen, leżaki, stoliki zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Bardzo miła, kontaktowa i pomocna obsługa. Podczas check-inn podkreślona została informacja, że z loungu będą mogły korzystać jedynie dwie osoby - byliśmy z dzieckiem, natomiast w samym saloniku, nikt, nigdy nie zwrócił nam uwagi na obecność syna z nami

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Spędziliśmy w tym hotelu 11 nocy i jak dla mnie to wakacyjne miejsce warte polecenia. Hotel położony w części Nusa Dua, około 30 min. od lotniska. W samym sąsiedztwie hotelu nie ma niczego, poza widocznym z boku kolejnym hotelem (zdaje się Kempinski). Jakiekolwiek sklepy i restauracje to spacer około 30 min. wzdłuż dosyć ruchliwej drogi, rzecz jasna bez chodnika. Inna sprawa, że taksówek zatrzęsienie i kurs one way to 8 PLN. Kilka razy dziennie shuttle bus z hotelu do centrum handlowego w Nusa Dua. W hotelu kończy się właśnie ostatnia faza remontu - pokoje w jednym ze skrzydeł, zdaje się że north wing. Prace remontowe w żaden sposób nie odczuwalne podczas pobytu w hotelu. Ogromny kompleks w kapitalny sposób wbudowany w klif. Dwa skrzydła z pokojami (north i south wing) zlokalizowane na na klifie. Tam też główna restauracja, oraz druga z kuchnią lokalną. Poniżej klifu, na poziomie plaży przylegającej do hotelu zlokalizowany kompleks basenów, kolejna restauracja, część SPA, oraz 15-piętrowa Cliff Tower, wznosząca się powyżej klifu, ze wszystkimi pokojemi od strony oceanu. Praktycznie cały już hotel świeżo po dużym remoncie, pokoje przestronne, z balkonami. Dostawka płatna dodatkowo, cena to około 160-170 PLN za dobę. Śniadania doskonałe, bardzo duży wybór wszystkiego, bardzo obszerna restauracja. Kompleks kilku basenów i plaża bardzo dobrze zagospodarowane i na świetnym poziomie. Mimo szczytu sezonu o jakiejkolwiek porze dnia żadnego problemu z leżakami, czy ręcznikami. Baseny czynne do 22, mimo zmroku zapadającego o 18:30. Drobne mankamenty podczas pobytu: Raz wieczorem absurdalnie brudna woda w kranach, nawet nie żółta, lecz brązowa - usunięcie problemu około 90 min. Raz kompletnie zatkane odpływy wody z pokoju, łącznie z wodą wracającą z kratki rewizyjnej w podłodze. Trzy osoby usuwające problem + serwis sprzątający - ponad 2 godziny. To jednak drobiazgi, które nie mają wpływu na mój bardzo dobry odbiór tego hotelu i wysoką jego ocenę. Jak dla mnie, bardzo dobre miejsce na leniwy odpoczynek. Z racji swojego położenia średnie miejsce, jako baza wypadowa dla wycieczek w centralną część wyspy.

Inne uwagi: Podczas check-inn recepcja ostrzega przed małpami, które lubią ukraść z balkonu lub niezamkniętego pokoju jedzenie i faktycznie, każdego przedpołudnia szukają łupów i paszy, ósme pietro na którym mieszkaliśmy nie stanowiło żadnej przeszkody do ich odwiedzin ;)

Załączniki:
HBR10.JPG
HBR10.JPG [ 129.48 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR9.JPG
HBR9.JPG [ 115.82 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR8.JPG
HBR8.JPG [ 86.75 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR7.JPG
HBR7.JPG [ 84.8 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR6.JPG
HBR6.JPG [ 90.08 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR5.JPG
HBR5.JPG [ 103.23 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR4.JPG
HBR4.JPG [ 80.79 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR2.JPG
HBR2.JPG [ 69.57 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR1.JPG
HBR1.JPG [ 78.78 KiB | Obejrzany 994 razy ]
HBR Basen Lounge.jpg
HBR Basen Lounge.jpg [ 134.01 KiB | Obejrzany 994 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#599 PostWysłany: 18 Sie 2019 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:zwykły twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:2 butelki wody,kawa,herbata

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Przy meldunku nie otrzymaliśmy dostępu na basen sąsiedniego DT.Może dlatego ,ze meldowalismy sie po 21:00,Smaczne śniadania.Na ciepło bekon,jajecznica,kielbasko-parówki,naleśniki i chyba jeszcze jedno danie. W porownaniu do kieleckiego ibisa -przepaść.

Inne uwagi:Parking wzdłuż hotelu od strony CH o 21 był pełen. Zaparkowalem na parkingu CH(był w 30%zapełniony ).Rano żadnej karteczki za wycieraczką nie miałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 21 Sie 2019 00:07 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Jak wygląda kwestia parkowania przy DT Łódź? Jest gdzie postawić auto w weekend bez płacenia miliona monet za parking hotelowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group