Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Mar 2015 16:45 

Rejestracja: 31 Gru 2012
Posty: 125
Hampton Warsaw Airport dla Golda
-jeden napój bezalkoholowy i przekąska w barze
-śniadanie
-gazeta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#42 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Doubletree By Hilton Hotel Warsaw Conference Center & Spa pod Golda:

- upgrade do execuitive
- śniadania
- wejście do saloniku, napoje 24h (ale wybór jedzenia czy napojów w godz: 18-20 zdecydowanie uboższy niż na Grzybowskiej…)
- starter powitalny w pokoju (przekąski)
- ciepłe ciasteczka [sic!] przy recepcji

Hotel nowiutki, bardzo, bardzo przyjemny. Szkoda tylko tych … przekąsek i %% w saloniku.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 07 Mar 2015 21:38 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
mam dokładnie to samo co mój poprzednik (suszek)

Mam tam jeszcze 3 rezerwacje i planuje wybrać 1000 punktów z golda zamiast śniadania, które zjem w executive lounge.

pozdrawiam z D-tree by H.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Mar 2015 21:52 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
suszek napisał(a):
Doubletree By Hilton Hotel Warsaw Conference Center & Spa pod Golda:

- upgrade do execuitive
- śniadania
- wejście do saloniku, napoje 24h (ale wybór jedzenia czy napojów w godz: 18-20 zdecydowanie uboższy niż na Grzybowskiej…)
- starter powitalny w pokoju (przekąski)
- ciepłe ciasteczka [sic!] przy recepcji

Hotel nowiutki, bardzo, bardzo przyjemny. Szkoda tylko tych … przekąsek i %% w saloniku.


Suszek: ciasteczka przy recepcji nie są przywilejem Golda(chyba że pięć dostałeś):
http://doubletree3.hilton.com/en/about/cookie.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Mar 2015 22:00 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
No to może szybka notka z Hilton Madryt...

Nowoczesny design, miły dla oka, ale Executive bardzo kiepski. 17-21 tylko wino i piwo, kiepskie przekąski.

W tym co byłem, wg rankingu:
1. Hilton Sofia - mistrzostwo a obsługa Executive Lounge "latająca" z ulubionym trunkiem aby człowiek przypadkiem nie zakończył będąc trzeźwym - bez komentarza 8-)
2. DoubleTree Warszawa - miła atmosfera, sporadyczne sushi
3. Hilton Warszawa - dobre jedzenie i uczynna obsługa
4. Hilton Madryt - design
5. Hilton Dusseldorf - bida z nędzą Panie :(. Za każdym razem prosić się o butelkę coli bo takowa nie jest ładowana do lodówki...

-- 17 Mar 2015 01:15 --

Tego jeszcze tutaj nie było, a przynajmniej ja nie znalazłem.

Hilton Garden Inn Kraków
Rezerwacja na najniższy pokój + śniadanie

- wczesny check in i późny check out
- upgrade do Apartamentu
- praliny w pokoju

W sumie spoko, chociaż ceny z sufitu. Konkurencja DoubleTree na pewno wyrówna rynek, a przynajmniej mam taką nadzieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 18 Mar 2015 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Drezno, status Gold. Upgrade pokoju na etapie rezerwacji.

Zarezerwowalam KING JUNIOR SUITE DUPLEX na dwie noce, ale jak potem chcialam dorezerowac na trzecia noc, to okazalo sie ze cena jest znacznie wyzsza. W zwiazku z tym na te dodatkowa noc wzielam tanszy pokoj i dopisalam w rezerwacji numer tej pierwszej. 2 dni pozniej obie rezerwacje pokazuja KING JUNIOR SUITE DUPLEX. Milo z ich strony, aczkolwiek 2 dni przed pobytem zmienie rezerwacje na taryfe public sector PR11PN, zeby zbic cene jeszcze bardziej.

Nie zaliczylam zadnych innych upgrade'ow ostatnio, jako ze zwykle biore od razu pokoj, ktory chce, ale korzystam ze znizki dla zbicia ceny.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 18 Mar 2015 10:38 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Sposobem jest rezerwowac na pierwsze dni to co chcialabys na upgrade a na poznijsze dni podstawowy pokoj.
Zazwyczaj nie chce im sie sprzatac pokoju przy takiej dwuczlonowej rezerwacji, duze prawdopodobienstwo ze zostawia Cie w lepszym pokoju traktujac to jako upgrade. Ja sie wycofuje z HH bo coraz gorzej otrzymac przywileje wlasnie z powodu takiego rozdawania "goldow". A polska mnie nie interesuje w tej marce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 18 Mar 2015 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Hampton by Hilton Warsaw Airport, status GOLD:
- list powitalny
- voucher na 2 darmowe napoje (cola, woda etc.) lub przekąski (precelki, orzeszki etc.)
- późniejsze wykwaterowanie
- śniadanie (?)

Ogólnie hotel zrobił na mnie świetne wrażenie i chyba będę go wybierał zamiast HIXa. Tutaj fotki z pobytu: http://explore-world.you2.pl/hampton-by ... -z-pobytu/
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 31 Mar 2015 00:27 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
Hilton Amsterdam - HH Gold

zarezerwowane 2 noclegi w King Deluxe a dostałem upgrade: pierwsza nocki do Junior Apartment Suite, a druga nocka Presidental Suite (długa historia więc nie bede opisywał :) Oba pokoje z dostępem do "executive lounge"
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 15 Kwi 2015 19:53 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1573
niebieski
Hilton Gdańsk - HH Gold

upgrade pokoju
voucher do baru na colę , wodę, piwo...
śniadanie
brak executive lounge
gazeta
woda w pokoju do picia....

z późnego wymeldowania nie korzystałem

ogólnie jestem zadowolony....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Kwi 2015 20:04 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
@tartal, Jaki upgrade?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 15 Kwi 2015 20:13 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1573
niebieski
z:
KING HILTON GUESTROOM

na:
KING HILTON DELUXE ROOM RIVER VIEW - SOFA BED
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 15 Kwi 2015 20:22 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Hilton Prague - Gold, z najtańszego do Executive, wczesny check in, dostep do saloniku.

+ zaakceptowane BRG.

+ standardowe przywileje gold: sniadanie i druga osoba za free
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 05 Maj 2015 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Conrad Hong Kong, Gold, zarezerwowany najtanszy pokoj za punkty i gotowke, najpierw upgrade oczko wyzej w ramach eStanby za 0HKD, przy online checkin byl juz Executive, na miejscu Suite.

O innych przywilejach nie ma co pisac, bo sa one w standardzie hotelu lub pokoju i tak. Ogolnie bardzo dobry hotel nawet bez upgrade'u. W exec lounge bylam tylko w srodku dnia, wiec nie wiem co serwuja do jedzenia i jakie alkohole sa dostepne.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 31 Maj 2015 12:33 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Hilton Garden Inn Rzeszów - Gold

- upgrade do apartamentu
- śniadanie (dość kiepskie)
- późny check-out
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Cze 2015 21:21 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Nie widzę dyskusji ogólnej o Hiltonie, więc nieświadomych pozwolę sobie poinformować tutaj: Hilton po raz pierwszy expressis verbis stwierdził, iż osobom, które zakupiły noclegi przez pośredników, nie przysługują benefity, płynące ze statusów w HHonors. :twisted: Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.

On-property benefits are not awarded in the following circumstances:

Reservations booked through a non-Hilton Worldwide-direct booking channel or a non-designated GDS, third party website or any other channel, Rates available on “opaque” websites where the hotel brand and specific hotel are not known until the booking is made, or Third party hotel packages or travel packages not booked through one of the eligible channels.


Źródło: LL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Cze 2015 14:46 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Hilton Garden Inn Rzeszów - Gold

4 pobyty za punkty (każdy 1-dniowy)

- upgrade do apartamentu (1 raz na 4)
- śniadanie - wynikało ze statusu

Ogólnie pozytywne wrażenie, pozwolę się nie zgodzić z poprzednikiem i stwierdzić, że śniadania były na wypasie
(zamawiana indywidualnie jajecznica, owsianka, naleśniki, i inne dania śniadaniowe na ciepło)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 21 Cze 2015 20:34 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Hampton Kraków - Gold

Hampton to Hampton - co tu dużo pisać. Wszystko nowe pachnąco/śmierdzące, w zależności od tworzywa.

- wczesny check-in i późny check-out
- śniadanie na wypasie, na prawdę bomba! Gośćmi hotelu byli Polscy i Duńscy szczypiorniści, może dlatego było tak pysznie.
- upgrade (o dwa poziomy) do narożnika z dwoma łóżkami typu Queen. Pierwszy raz coś takiego widziałem, mimo wszystko wolałbym King i jakiś stoliczek z sofą.

Dziwnie sztuczna obsługa, nie czułem się komfortowo. Najlepszą cechą tego hotelu jest stawka 5000pkt za noc. DoubleTree pod koniec lipca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 26 Cze 2015 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Hilton Montreal Laval - Gold

Upgrade z najtanszego pokoju do Executive Room na ostatnim pietrze. Reszta w standardzie jak zwykle, sniadanie, early check-in, late check-out, itd. Lounge malutka, ale mieli cieple jedzenie od 17.00 do 20.00, alkohole, itp. Dostep 24h, wiec mozna wziac sobie drinka z lodowki kiedy sie chce. Hotel przechodzi renowacje, wiec za jakis czas beda nowe pokoje, chociaz te obecne sa i tak dobrze wyposazone i nie wygladaja na zuzyte, tyle, ze kolorystyka na korytarzach z innej epoki.

Dobry hotel w stosunku do ceny, ale lokalizacja w nigdzie, wiec musi pasowac. Obok jest najwieksze centrum handlowe w rejonach Montrealu, a 13km dalej Premium Outlets.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 10 Lip 2015 22:48 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Hilton Malta.

Status gold.

Upgrade do executive room.
Śniadanie w executive lounge.

Pobyt "cash+points"

Jestem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Collector582 oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group