Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 18 Sie 2016 10:21 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Prague

Twój status w programie lojalnościowym:gold.

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtanszy pokoj dwuosobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:executive lounge upgrade do executive suite oraz late check out tylko do 13.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+doplata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Ocene saloniku pozwolę sobie podzielić na dwie części, ponieważ sa rzeczy, na bardzo wysokim poziomie jak i takie które wymagają natychmiastowej zmiany.
Na plus:
1. Bardzo dobre śniadania- można zamówić wiele rzeczy na ciepło! Najlepsze tosty francuskie na słodko jakie w życiu jadłem.
2. Super obsługa
3. Wybór alkoholi od 18-20.30(20 w weekendy) jest dosyć spory
4. Wino dostępne aż do 22 wraz z przepyszna kolekcja serów do wyboru
Na minus:
1. Beznadziejna kawa z ekspresu
2. Beznadziejny serwis wieczornych przekąsek. O jedzenie odbywa sie prawdziwa bitwa jak za czasów FWP. Najpierw kolejka a potem patrzenie na rączki zeby ktoś nie wziął więcej niz jego przydziałowe kawałki mięsa...
3. Słaby wybór dań na wieczornych przekąskach tylko 2 Dania i jedna surówka... Żadnego chleba szynki, masła, nic. o deserze nie wspomnę.
4. Salonik mimo swojej dużej powierzchni jest po prostu za mały na tak duża liczbę gości w tygodniu.


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Zastanowil bym sie dwa razy nad ponownym wyjazdem do tego hotelu jesli miał bym zapłacić pełna stawkę. Przy czym za points+cash wydaje mi sie ze mogę polecić.

Inne uwagi: Osobna recepcja na ostatnim pietrze dla statutowcow. Działa bardzo dobrze i szybko jednak Na pokoj czekałem do 17:30. Ktoś po prostu zapomniał wymeldować gościa z sytemu i pokoj był nie posprzątany bo myśleli ze ktoś jeszcz nie opuscil pokoju. Gdybym wiedział ze mam czekac tak długo odpuścił bym upgrade, jednak zapewniano mnie ze potrwa to tylko niecała godzinkę a trwało 2.5h.(napisałem do HH o rekompensatę zobaczymy co napiszą) Natomiast pokoj został przygotowany bardzo ładnie! Układanka z ręczników na łożku, znana wszystkim z pobytów All w Egipcie, butelka czeskiego wina musującego (nawet niezłe, takie same dostępne w executive). To wszytsko dzieki specjalnej okazji podczas pobytu. Widoki z pokoju był bardzo ładny. Polecam bar na 9pietrze ze wspaniałym widokiem na Pragę. Basen i siłownia na poziomie, jest nawet klatka do squasha.
Jakby ktoś potrzebował więcej informacji czy jakieś wewnętrzne maile do managera executive służę pomocą.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#202 PostWysłany: 21 Sie 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM (czyli standardowy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade (POKÓJ KING EXECUTIVE Z DOSTĘPEM DO SALONU) + late checkout (max. 15:00)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Ginger Regeneration

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Łosoś, kurczak i warzywa grillowane na kolację. Reszta standard.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Obsługa może za mało opowiada o benefitach i atrakcjach w hotelu. Przypadkowo znaleźliśmy pokój zabaw dla dzieci (wraz z opiekunkami!) i do tego basen z dwiema saunami. Naprawdę świetne miejsce dla osób z dziećmi. Śniadanie w restauracji bardzo smaczne. Wybór na plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:26 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King Deluxe, dostęp do Executive Lounge, śniadanie w restauracji, wczesne zameldowanie o 10 i późne wymeldowanie (max 14)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Wieczorny serwis 18-20, skromniejszy niż w DT Warszawa. Trzy rodzaje alkoholi wysokoprocentowych, prosecco , wino białe i czerwone oraz piwo. Do jedzenia na ciepło spaghetti aglio olio (oliwa, czosnek) oraz pierś z kurczaka. Przekąski na zimno oraz słodycze. Mała pojemność lodówek na napoje przez co szybko się kończą, uzupełniane w miarę na bieżąco. W ciągu dnia również zdarzały się braki. Śniadanie porównywalne do tego z DT Warszawa, jedynie jajecznica miała podejrzany kolor ciemny łososiowy. Brak komputerów oraz drukarki, ale te są ogólnodostępne przy recepcji.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel polecam, dobra lokalizacja, po udostępnieniu basenu może być jeszcze lepiej. Śniadania w głównej restauracji skromniejsze niż te z DT Warszawa, jajecznica w dziwnym kolorze (łososiowy, jaśniejszy niż ten z saloniku), dostępne jest stanowisko do gotowania na życzenie. Pokój duży, łóżko z materacem raczej miękkim. Pomimo zastosowania szyby dźwiękochłonnej hałas z ulicy jest słyszalny. Personel bardzo życzliwy. Był drobny „problem” z TV, który został rozwiązany „od ręki”, jednocześnie w ramach przeprosin zaproponowano zniżkę do restauracji. Cena mogłaby być bardziej zbliżona do tej z DT Warszawa

Inne uwagi: Pobyt 2016.08

Fotki pokoju:
Załącznik:
20160820_100744.jpg
20160820_100744.jpg [ 165.75 KiB | Obejrzany 2379 razy ]

Załącznik:
20160820_100735.jpg
20160820_100735.jpg [ 170.75 KiB | Obejrzany 2379 razy ]


Salonik podczas śniadania:
Załącznik:
20160820_103038.jpg
20160820_103038.jpg [ 192.07 KiB | Obejrzany 2379 razy ]

Załącznik:
20160820_103020.jpg
20160820_103020.jpg [ 147.17 KiB | Obejrzany 2379 razy ]

Załącznik:
20160820_103029(0).jpg
20160820_103029(0).jpg [ 223.38 KiB | Obejrzany 2379 razy ]

Załącznik:
20160820_103204.jpg
20160820_103204.jpg [ 166.64 KiB | Obejrzany 2379 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 27 Sie 2016 11:49 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King Junior Suite, dostęp do Executive Lounge, śniadanie w restauracji, kupon na piwo, soft drink, ciepły napój lub zniżka 10% na restauracje, późne wymeldowanie (max 14)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Bezszelestna obsługa podczas wieczornego Happy Hours. Dania konkretne i smaczne. Dostępność produktów podczas wieczornego serwisu wzorowa, wszystkie braki były natychmiastowo uzupełniane. Tak na prawdę nie ma się do czego przyczepić - wg. mnie oczywiście. Jeśli utrzymają ten poziom to będzie świetnie (EL w DT Kraków też dobrze wystartował a aktualnie jest na dnie i liże wodorosty).

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Podłoga lobby wyłożona jest kostką która nie jest całkowicie gładka, walizka kiepsko się po tym turla. Konserwatorzy powierzchni płaskich na pewno nie będą narzekać na brak zajęcia. Pokój przestronny, z panoramicznym oknem. TV, który mógłby być trochę większy, został umieszczony między lustrami. Ciekawie się prezentuje ta instalacja.
Pobyt udany, całkowicie bezproblemowy. Wszystko grało i działało. Jak zejdą z cen to z pewnością zawitam tam po raz kolejny.


Inne uwagi: Darmowy parking podziemny - trwają tam jeszcze jakieś prace i szlabany postawione na baczność.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 27 Sie 2016 13:19 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Wygląda na to, że w DT Wrocław King Deluxe od King Junior Suite różni się tylko przesuniętymi fotelami i dostawioną sofą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 27 Sie 2016 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Nazwa hotelu: Hampton Mińsk

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade? do Queen Room with sofa Bed. Raz wczesne zameldowanie o 10:00, raz późne wymeldowanie o 16:00
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Hampton jak to Hampton, nic nadzwyczajnego. Ten jest nowy, obsługa zna bardzo dobrze angielski. Lokalizacja całkiem OK, choć po drugiej stronie dworca niż centrum miasta, ale do dworca jakieś 200 m, jeszcze mniej do stacji metra.


Ostatnio edytowany przez pabien, 27 Sie 2016 20:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 27 Sie 2016 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Nazwa hotelu: Hampton Gdańsk

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM WITH SOFA

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wczesne zameldowanie 10:00, późne wymeldowanie 15:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Śniadanie bardziej niż przyzwoite, czysto, schludnie jak w Hamptonach. Hotel 200 metrów od terminalu, także lepszej miejscówki nie ma. Dwie minuty po wyjściu z hotelu jesteś na lotnisku. Fajne miejsce dla "łapaczy" samolotów, można poprosić o pokój z widokiem na pas startowy. Dodam jeszcze, że hotel jest dobrze wyciszony. Nie słychać, że mieszka się przy lotnisku.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#208 PostWysłany: 29 Sie 2016 11:55 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Malaga

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na drinka, bezpłatny parking

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Śniadanie w porządku, duży wybór. Basen Całkiem spory. Niemniej widać że hotel już jest trochę wysłużony (Ocena 6/10)

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Sevilla

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na 2 wody

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Śniadanie bardzo dobre, duży wybór. niewielki basen. Super leżaczki i strefa wypoczynkowa. Nowiutki hotel pomiędzy centrum a lotniskiem na obrzeżach Sevilli. Za późny check out chcieli kilkanaście euro dopłaty ale nie dopytywałem czy dla diamondów też będą chcieli dopłatę. (Ocena 8/10)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 29 Sie 2016 21:48 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Nazwa hotelu: Double Tree Zagrzeb

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do KING SUPERIOR (na 7 piętrze dedykowanym dla HHonors), butelka wody, butelka wina, poczęstunek (orzeszki słone, orzeszki w czekoladzie, owoce), wymeldowanie o 14:00.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna (Wyprzedaż HHonors)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Śniadanie smaczne, duży wybór. Na 10 piętrze basen, nawet spory, z widokiem na Zagrzeb, sauna, siłownia. Dla HHonors oferowany jest transport na lotnisko za 140 kun (co przy 4 osobach jest niezłą ceną zważywszy, że autobus lotniskowy kosztuje 30 kun/os). (Ocena 8/10).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 18 Wrz 2016 12:48 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Stansted Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Double normal

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do suita, 2 male butelki wina, 2 wody, oliwki, czekoladki, darmowy drink w barze i ciasteczka.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): voucher tesco + gotowka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Śniadanie smaczne, duży wybór. Na parterze basen, nawet spory, siłownia. Bardzo miala obsluga wiedzaca jak sprawic aby klient byl zadowolny. Polecam(Ocena 9/10).[/quote]

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 18 Wrz 2016 14:26 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Venice North

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: FAMILY ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade (?) do dwóch połączonych ze sobą pokoi King Guest Room , 4 butelki wody, dwa talerze z ciasteczkami, późne wymeldowanie o 15.00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK EL

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony jest ok. 20 km od Wenecji, pomiędzy dwiema autostradami. Wokół hotelu praktycznie nie ma nic interesującego. Sam budynek położony jest w niecce (jakby na poziomie -1) z wysoką na ok. 5 m ścianą betonową od frontu budynku. Śniadanie typowo włoskie, niezbyt duży wybór, ale można się najeść. Polska obsługa podczas śniadania. Bardzo fajny, duży basen zewnętrzny z leżakami oraz mała salka fitness. Trochę irytujący problem z czajnikiem- można go używać tylko w jednym gniazdku/szafce. Podłączenie do innego gniazdka powoduje wywalenie korków. Ogólny poziom zadowolenia 7/10

Inne uwagi:Hotel oferuje przejazd do Wenecji shuttle busem za 12€ od osoby, dla osób zmotoryzowanych można dojechać na stacje kolejki w Mogliano Veneto i za 2,5€/osobę dojechać do Wenecji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 02 Paź 2016 12:24 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw

Twój status w programie lojalnościowym: DIAMOND

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: KING ONE BEDROOM SUITE WITH LOUNGE ACCESS, śniadanie w restauracji, lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata, hotel zarezerwowany z godzinę przed przyjazdem, spóźnił mi się PB z Pragi i już nie miałem czym wrócić do domu, także na tata-wariata.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Z wieczornego poczęstunku nie skorzystałem, ponieważ już był zamknięty jak dojechałem, rano po śniadaniu w restauracji zajrzałem na 5 minut, jak to wygląda, całkiem przyzwoicie, śniadanie oczywiście skromniejsze niż w restauracji, skosztowałem jeszcze owoców i jogurtu i pośpiesznie opuściłem hotel.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu:
Zdecydowanie jest zadowolony, dobra młoda ogarnięta ekipa, życzliwa aż do bólu, może momentami aż trochę za mocno:)
Apartament 50m2 z osobna sypialnią częścią dzienną oraz aneksem kuchennym, zlew, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ale brak jakiś talerzy czy sztućców. 2 wielkie telewizory HD. Łazienka z osobnym WC i na tzw. przestrzał do toalety można wejść z pokoju dziennego a do łazienki z sypialni, toaleta i łazienka odseparowana od siebie dodatkowymi drzwiami, dobre takie rozłożenie.


Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Tak, jak najbardziej, oby trzymali taki poziom. Hotel nowiutki czuć jeszcze ten ten powiew świeżości.


Inne uwagi:
Ponieważ hotel rezerwowałem awaryjnie, nie przewidywałem noclegu we Wrocławiu, ale po 15 godzinach podroży miałem już serdecznie dość jej kontynuacji (a i tak nie miałem czym wrócić), także marzyłem już tylko o spaniu. Sympatyczna recepcjonistka, z szybkością pistoletu maszynowego wyrecytowuje mi przywileje, (ciastko oczywiście na start + drugie na prośbę.) Ale coś nie wspomina o upgradzie, także musiałem buzię otworzyć. Pytam czy dostanę jakiś upgrade??,- a zaraz sprawdzę czy coś dostępne jest. Hotel bookowalem z godzinę wcześniej w PB, także wiedziałem że pokoje na pietrze Executive są wolne, a tu mila niespodzianka SUITE się jakiś znalazł (mankament od windy do apartamentu ze 100-150 metrów na samym końcu). Dobre śniadanie oczywiście, pieczywo z żurawiną oraz jakie drugie ciemne bardzo dobre. Poza tym na stanowisku, omletów, naleśników, młoda dziewczyna zaoferowała swój autorski krem/dressing toffi w moim przypadku do omleta, szczerze polecam. Na śniadaniu nie było mnie na liście, ale szybki komentarz typu "ale ja jestem diamentowy":) i raz dwa znalazłem się na nowej liście:)

Załącznik:
DT_WROCLAWa.jpg
DT_WROCLAWa.jpg [ 158.57 KiB | Obejrzany 1398 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#213 PostWysłany: 03 Paź 2016 13:26 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Warszawa

Od około 2 tygodni istnieje wewnętrzna instrukcja, która dla osób ze statusem GOLD ogranicza możliwość uzyskania upgrade do pokoju executive (dostęp do saloniku).
Już nie wystarczy zarezerwować najtańszy KING GUEST ROOM, teraz trzeba rezerwować oczko niżej niż execuitve czyli KING GUEST ROOM WITH TERRACE, co jest trochę słabe bo kosztuje on tyle samo co KING EXECUTIVE ROOM WITH LOUNGE ACCESS. KING DELUXE ROOM powinien wystarczyć.

Oczywiście można trochę prosić/marudzić i jakaś szansa jest (2 znajomy się udało), ale nie jest to już tak oczywiste jak wcześniej.

Wszystko jest nadal zgodne z regulaminem HHonors, a zamiany są wynikiem mniejszej "hojności" hotelu. Oczywiście dla osób ze statusem diamond nic się nie zmienia.

Proszę osoby z GOLDem by podzieliły się jak to u nich wyglądało po wprowadzeniu tych zmian.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez monus 03 Paź 2016 20:35, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#214 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
ja myślałem żeby brać KING DELUXE ROOM ale nie testowałem w DT Warszawa. Droższy jest o ok 60 zł od KING GUEST ROOM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:33 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
@‌monus‌, KING GUEST ROOM WITH TERRACE posiada dostęp do EL. Aby z Gold otrzymać dostęp wystarczy zarezerwować pokój oczko niżej czyli DELUXE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
monus napisał(a):
Nazwa hotelu: DoubleTree Warszawa

Od około 2 tygodni istnieje wewnętrzna instrukcja, która dla osób ze statusem GOLD
Wszystko jest nadal zgodne z regulaminem HHonors, a zamiany są wynikiem mniejszej "hojności" hotelu. Oczywiście dla osób ze statusem diamond nic się nie zmienia.

.


Też się zmienia dla statusu diamond chociaż nie w kwestii saloniku. Nie ma już opcji na up z King Guest do Suita. Nocowałem tam ostatnio raz czy dwa i mimo dostępności nie udało się otrzymać
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:53 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
pawelos napisał(a):
monus napisał(a):
Nazwa hotelu: DoubleTree Warszawa

Od około 2 tygodni istnieje wewnętrzna instrukcja, która dla osób ze statusem GOLD
Wszystko jest nadal zgodne z regulaminem HHonors, a zamiany są wynikiem mniejszej "hojności" hotelu. Oczywiście dla osób ze statusem diamond nic się nie zmienia.

.


Też się zmienia dla statusu diamond chociaż nie w kwestii saloniku. Nie ma już opcji na up z King Guest do Suita. Nocowałem tam ostatnio raz czy dwa i mimo dostępności nie udało się otrzymać


Nocuję regularnie i w ostatnim czasie nic lepszego dla Diamonda jak KING GUEST ROOM WITH TERRACE nie otrzymałem. Kiedyś to były czasy... KING DELUXE ONE BEDROOM SUITE i zabawa ze szkrabem w chowanego ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#218 PostWysłany: 03 Paź 2016 20:27 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@‌pawelos‌ Apartamentów dla diamentowych nie ma już od dobrych 3 miesięcy (jestem przynajmniej raz w miesiącu).

@‌07_Zgłoś.Się‌ masz rację pokój z tarasem ma dostęp do saloniku. Nie sprawdziłem tego i powtórzyłem to co usłyszałem od pracowników.

Przepraszam za zamieszanie, faktycznie DELUX powinien wystarczyć, a tu już dopłata nie jest tak duża. Nadal należy mieć na uwadze by z goldem nie brać najtańszego pokoju aby mieć dostęp do saloniku (obarczone dużym ryzykiem, bo zawsze można próbować wyprosić/wymarudzić).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 04 Paź 2016 12:21 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Wydaje mi sie ze ta dyskusja toczyła sie w którymś z wątków.
Zmiany jesli chodzi o przydział apartamentów związane sa ze zmiana na stanowisku
Front desc menager. Pani Edyta pełniąca ta funkcje została dyrektorem ds. PR (przy mojej malej pomocy ale o tym na priv). Dlatego tez nowy menager nowe zasady...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 04 Paź 2016 15:41 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
gruby_inversia napisał(a):
Front desc menager. Pani Edyta pełniąca ta funkcje została dyrektorem ds. PR (przy mojej malej pomocy ale o tym na priv). Dlatego tez nowy menager nowe zasady...


Rozumiem, że nowy FDM w ramach kopania dołków pod poprzedniczką robi hotelowi zły PR? ;P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group