Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
hilton platinum ?? :?: :roll:
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:19 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Diament, platyna co to za różnica... wszyscy wiedza o co chodzi po co sie czepiać i tworzyć OT
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
@‌luftairways‌ dla porzadku, poprawione. Dzięki hostelowi Platyna też jest na przyszły rok. Przyda się w Azji.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#244 PostWysłany: 21 Lis 2016 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu:Millenium Hilton, New York City

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Junior Suite

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Sniadanie, woda w pokoju. Brak upgrade'u nawet platnego, ze wzgledu na duze oblozenie hotelu.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):HHonors Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie ma saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Darmowe sniadanie tylko kontynentalne, ale w weekend w cenie pelne sniadanie amerykanskie. Pokoje nosza juz slady zuzycia, brak kapci czy szlafrokow nawet w Junior Suite, male buteleczki kosmetykow dla krasnoludkow, serwis herbaciany nie uzupelniony po pierwszym dniu. Housekeeping ani emergency line czasami niedostepne. Mialam mala powodz w lazience i nie moglam dodzwonic sie przez jakis czas.

Pokoj byl na rogu z oknami w obie strony. Niestety chyba przez to internet slabo dzialal w sypialni, pierwszy raz mi sie zdarzylo, zeby w Hiltonie rozlaczylo mi internet.

Lokalizacja hotelu dobra na dolny Manhattan i Wall Street. Praktycznie wszystko jest rzut beretem w kazda strone, blisko ze stacji metra, dojazd z JFK dosc szybki ekspresowa linia A.

Nie wiem czy zatrzymalabym sie tam jeszcze raz, chyba wybralabym Conrada, ktory jest obok, aczkolwiek kawalek dalej od stacji metra i budynek jest niski, wiec moze miec gorsze widoki z okna


Widok z okna

Image

Image
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 30 Lis 2016 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Nazwa hotelu: DT Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do King One Bedroom Suite with Lounge, śniadanie, wczesne zameldowanie o 11:30, woda w pokoju x2, voucher na tapas/drinka, nie skorzystałem więc nie wiem co podają

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty + Gotówka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Na ciepło jedynie dwa dania, nóżki z kurczaka oraz filet z kurczaka ala KFC. Na zimno deska serów spory wybór i do tego pasztet (bardzo smaczny), świeże pieczywo, masło. Alkohol - Beefeater, Ballantines, Jack Daniels, wino białe, czerwone jednoszczepowe (Syrah), Heineken ( piwo zabrali dopiero o 20:30), biała żubrówka. Brak deserów. Obsługa kelnerska ograniczyła się do uzupełniania braków. Podczas wizyty w saloniku zarówno w ciągu dnia jak i kolacji czy kiedy wszedłem zobaczyć jak wygląda śniadanie, nigdy nie pytano mnie o numer pokoju. Niewątpliwą zaletą jest, możliwość zaproszenia jednej osoby nie będącej gościem hotelu, za co należy się ogromny plus.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym? Obsługa na recepcji czy podczas śniadania przemiła do granic możliwości. Samo śniadanie jak na 5 * niczym się nie wyróżniało. SPA było jeszcze nie czynne. W apce informują, że otworzą w grudniu, jednak na recepcji dopytałem i nie nastąpi to wcześniej jak w styczniu. Także, jeśli ktoś się nastawia na wodne atrakcje, jeszcze przed końcem roku to raczej nic z tych rzeczy. Mam mieszane uczucia co do hotelu. Na duży plus obsługa czyli ludzie, czystość i świeżość. Dobra lokalizacja. Chociaż według mnie powinni zejść z jedną gwiazdką albo z cenami, bo nie ma w tym hotelu niczego co by go wyróżniało. Jest też druga możliwość, człowiek jest już zbyt wybredny :D Na śniadaniu zagadnęła mnie kierowniczka sali i pytała o wrażenia na temat posiłku. Przeprowadzała ankietę dla właścicieli. Ucięliśmy sobie małą pogawędkę i stwierdziła, że co róż zmieniają koncepcję tego jak w szczegółach funkcjonuje hotel, wiec jeszcze wiele może się zmienić.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#246 PostWysłany: 05 Gru 2016 11:00 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Milan Malpensa

Twój status w programie lojalnościowym:GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do QUEEN ONE BEDROOM SUITE, darmowe śniadanie, early check-in 8:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Darmowy transfer na lotnisko. Sniadanie bardzo dobre, urozmaicone. Obsługa bardzo miła. Apartament obszerny, widac delikatne ślady zużycia pokoii. Do dyspozycji też jest mała siłownia w piwnicy.

Inne uwagi:DO centrum miasteczka ok 15 minut pieszo. Znajduje się tam kilka restauracji, supermarket carrefour itp.

-----------------------------------------
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat

Twój status w programie lojalnościowym:GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do KING DELUXE ONE BEDROOM SUITE, darmowe śniadanie, ciasteczka w pokoju + kubek z logo hotelu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo czysty hotel, wszędzie dbaja o detale. Jeszcze nigdy tylke razy nie dziękowano mi za lojalność. Obsługa na śniadaniu po dwa razy przychodziła i dopytywała się czy mogą jeszcze jakoś pomóc. Soki z świezo wyciskanych owoców na śniadaniu. Otrzymany apartament był naprawdę duży. Przedpokój z sofą i tv oraz również bardzo duża sypialnia. Na dachu hotelu basen z widokiem na okolicę, w oddali było widać centrum Dubaju. Pobyt miałem naprawdę udany. Polecam

Inne uwagi:Minusem hotelu jest odległość do stacji metra - ok. 10 minut pieszo, a potem z 10minut metrem do Centrum. Okolica hotelu spokojna, dużo sklepów, kafejek gdzie można zamówić dobre i tanie jedzenie.
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 05 Gru 2016 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nazwa hotelu: Hilton Gdańsk

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Hilton Guestroom Courtyard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King Deluxe River View, butelka wina, późniejsze wymeldowanie.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo dobry hotel. Świetna lokalizacja, bardzo dobra obsługa i śniadanie. SPA na ostatnim pietrze - z tarasem, czyli jeszcze lepszy widok niż z pokoju. Sucha sauna rozmiarów mikroskopijnych, parowa trochę większa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 06 Gru 2016 22:56 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Budapest City

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING HILTON GUESTROOM (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do KING EXECUTIVE SUITE, salonik, śniadanie w restauracji, wino musujące i czekoladki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): średni wybór potraw, bardzo sympatyczny i uczynny personel

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dobry hotel, bardzo blisko metra, połączony z centrum handlowym. Dobre śniadania, brak widocznej stacji gotowania na życzenie, można zamawiać u obsługi

Inne uwagi: pobyt 11.2016
znajomy (status GOLD) rezerwował 2 pokoje KING HILTON GUESTROOM, dla obu pokoi otrzymał upgrade do KING HILTON EXECUTIVE z dostępem do saloniku oraz śniadania w restauracji





Nazwa hotelu: Hilton Budapest

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING HILTON GUESTROOM (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do KING EXECUTIVE ROOM WITH DANUBE RIVER VIEW, salonik, śniadanie w restauracji, czekoladki i owoce

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): dobry wybór potraw, bardzo dużo sałatek

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zdecydowanie tak, świetna lokalizacja. Dobre śniadanie w saloniku. Liczyłem na pokój z widokiem na parlament, ale niestety Baszta Rybacka idealnie go zasłaniała

Inne uwagi: pobyt 11.2016
znajomy (status GOLD) rezerwował 2 pokoje KING HILTON GUESTROOM, tylko dla jednego pokoju otrzymał upgrade do KING HILTON EXECUTIVE z dostępem do saloniku oraz śniadania w restauracji, dla drugiego pokoju musiał dopłacić za wstęp do saloniku (śniadania w restauracji nie braliśmy)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 02 Sty 2017 00:30 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 18
Nazwa hotelu: DT Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy Twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:
brak podwyższenia standardu pokoju ze względu na pełne obłożenie, dostęp do saloniku, śniadanie w restauracji, woda w pokoju x2, voucher na tapas/drinka,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Gotówka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
Pierwszy wieczór weekendu to totalna porażka, jedzie skończyło się o 19.15 i nie było donoszone, tak samo wino, piwo dokładane po kilka sztuk po kilku prośbach. Drugi wieczór zdecydowanie lepiej, można powiedzieć, że do zamknięcia nic nie brakowało. Sam salonik to najskromniejszy pod względem wyboru jedzenia i picia w jakim byłem z sieci hoteli Hilton a patrząc na 5* to już totalna kicha :(

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?
Bardzo mila obsługa. Hotel cały w bieli wygląda bardziej jak szpital :) Ogólnie to nie wiem za co ma to 5* bo nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nawet kwestia przywitania to zawsze list w pokoju, jakiś półmisek owoców czy słodycze, deser a nawet niekiedy wino patrząc na status Diamond a tutaj nic tylko koperta wygrzebana gdzieś z szuflady przez recepcjonistkę :( W pokoju nie działał telewizor(usterka została naprawiona) W końcu otwarto basen ale... Sama niecka fajna, można spoko popływać ale 5 leżaków obok basenu to ciut kicha :( Świetna strefa fitness(Holmes Place). Na DUŻY plus brak opłaty za parking(podobno do czasu zakończenia jego wykończenia) który normalnie jest trochę za drogi(80zł za noc). Śniadanie niczym się nie wyróżniało, dokładnie to samo w ciągu dwóch kolejnych dni i dokładnie ten sam zestaw co w 4* DT w Łodzi a nawet w GardenInn Rzeszów czy Kraków. Dla mnie największe rozczarowanie biorąc pod uwagę, że hotel na ścianie ma dumne *****
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 04 Sty 2017 14:30 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Nocował ktoś w Hilton Bienna Danube Waterfront albo choć w jakimś innym H w Wiedniu? Dają benefity do rezerwacji przez pośredników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 04 Sty 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
właśnie wróciłem z Wiednia, ale wszystko brałem przez HH więc co do benefitów poprzez pośrednika - nie wiem. Mogę polecić Hilton Danube Waterfront, może trochę na uboczu, ale jakość na odpowiednim poziomie, bardzo przyjemny salonik z fajnym widokiem na obie strony budynku, przyzwoity poczęstunek wieczorny, ciepłe dania mogłyby być ciekawsze, ale wszystko uzupełniane cały czas, spory wybór alko, polecam austriackie wina. Byliśmy w trójkę, w regulaminie saloniku jest opłata za trzecią osobę, za pierwszym razem dostaliśmy odpowiedź, że nie ma problemu dla dobrego klienta dodatkowa osoba jest gratis. Nawet nie było po co rozmawiać, bo za każdym razem jak korzystaliśmy nikt niczego nie weryfikował.
Jak na okres sylwestrowo-noworoczny całkiem przyjemną była stawka za punkty + gotówka 12 tys. + 44 EUR (dodatkowo 6 tys. zwrotu za promocję visa i status diamentowy).
Braliśmy też ze względu na promo visa w przedzielającym dniu Garden Inn, w sumie może być, po opiniach bałem się że może być gorzej, więc pozytywne zaskoczenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 05 Sty 2017 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
digger napisał(a):
Nocował ktoś w Hilton Bienna Danube Waterfront albo choć w jakimś innym H w Wiedniu? Dają benefity do rezerwacji przez pośredników?


wystarczy użyć opcji "szukaj"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 05 Sty 2017 21:22 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@‌karder‌

napisze jeszcze raz: Dają benefity do rezerwacji przez pośredników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 09 Sty 2017 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room (Standard)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Executive Lounge, śniadanie w restauracji

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Oferta dań bardzo uboga - ryba, makaron i jakieś kanapeczki. Alkohole też skromne chociaż wino było dobre. Pomieszczenie ciasne i przy dużym obłożeniu może być ciężko coś zjeść na spokojnie.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jeśli mam być szczery to różnica ceny i jakości (zarówno w ofercie za gotówkę jak i za punkty) pomiędzy DT a sąsiedzkim Hamptonem jest niewspółmierna.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Krakow

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: tak, miałem szczęście że w hotelu praktycznie nie było gości i postanowiono że śniadanie będzie w sąsiednim Doubletree(nie trzeba było nawet wychodzić na zewnątrz). Upgrade do queen room with sofa bed

Inne uwagi: oba powyższe hotele mają bezpłatny parking
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 09 Sty 2017 21:56 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Rzeszów

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie oraz list w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: To były dobre dwa pobyty w drodze do i powrotnej w Bieszczady. Za każdym razem dostawaliśmy łóżeczko dla dziecka, a apartament jest naprawdę duży i dziecko miało gdzie poszaleć. Niesamowicie sympatyczny personel, dobrze zaopatrzony jak na hotel i pomyślany sklepik Pavilon Pantry, smaczne i urozmaicone śniadania z niektórymi daniami na zamówienie (moim zdaniem omlet to świetny wybór), sekretna szafeczka z zabawkami dla dzieci i bardzo miła Pani Dyrektor hotelu.

Inne uwagi: 2x upgrade do apartamentu
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.
 
      
#256 PostWysłany: 10 Sty 2017 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nazwa hotelu: Millennium Hilton Bangkok
Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Deluxe River View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Executive Lounge, śniadanie w restauracji, upgrade do King Executive River View

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Tragiedia. Mały wybór jedzenia, tylko przekąski i dzikie tłumy. Nie polecam.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nie polecam. Hotel bardzo zużyty. Mógłby korzystać z hasła: "Janusze wszystkich krajów łączcie się." Zorganizowane grupy wydają się być głównymi klientami. Wszędzie kolejki (do windy, do śniadania, do lounge). Z myślą o Januszach przy wejściu do sali śniadaniowej była informacja o dress code (żeby nie w szlafroku, kostiumie kąpielowym i piżamie).

Plusem jest ciekawa lokalizacja, choć wymagająca transportu rzeką. Jest dostępna bezpłatna łódka do Saphan Taxim. Nie ogarnąłem tego, ale wydaje się, że jest też możliwość bezstresowego i z pominięciem korków dostania się w okolice Pałacu Królewskiego.

Widok też jest OK



Nazwa hotelu: Hilton Sukhumvit Bangkok

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Executive Lounge, śniadanie w restauracji upgrade do King Executive

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty plus cash

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Spory wybór przekąsek i alkoholi, jakość jedzenia taka sobie.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel zlokalizowany w "rozrywkowej" części Bangkoku, ale w pobliżu metra i kolejki naziemnej, więc transport do i z bardzo łatwy. Pewnym rozczarowaniem był basen na ostatnim piętrze. Za mały i woda zimna. Bardzo ciekawe rozwiązanie łazienki z widokiem na miasto (przez pokój). Ogólnie to hotel oceniam raczej średnio ani nie polecam ani nie odradzam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 10 Sty 2017 17:38 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Krakow

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 250 punktów

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Z cala odpowiedzialnoscia polecam ten hotel. Przy rezerwacji za punkty moim zdaniem najlepsza i najtańsza opcja w Krakowie. Pokoj twin jest raczej niewielki za to z bardzo wygodnymi lozkami, ladna i czysta lazienka, wszystko robilo pozytywne wrazenie. Sniadanie bardzo smaczne, urozmaicone i ze wszystkim czego mozna oczekiwac w tej klasie hotelu.

Inne uwagi: hotel ma bezplatny parking, za 14 zł dojezdza sie uberem do centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 10 Sty 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Łódź

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Śniadanie, podniesienie standardu pokoju do King One Bedroom Suite With Park View, wczesne zameldowanie o 11:30, późne wymeldowanie o 16 (standardowo proponują do 14), półmisek z owocami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: W promocyjnej stawce i cenie poniżej 200 zł oraz darmowym śniadaniem za status nie ma w Łodzi lepszego hotelu w stosunku cena/jakość.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !


Ostatnio edytowany przez pawelos, 11 Sty 2017 17:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 13 Sty 2017 00:06 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING GUEST ROOM (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do KING JUNIOR SUITE, salonik, śniadanie w restauracji, ciasto i owoce

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): średni wybór potraw, zamykany już o 20

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: mam mieszane uczucia; fajny basen - dość mały ale można miło spędzić czas. Mały salonik, bardzo wcześnie zamykany (o 20). Przy drugim pobycie zapytałem o możliwość wcześniejszego zameldowania (ok 10-11), recepcjonistka bez sprawdzenia, od razu odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości. Poprosiłem o możliwość pozostawiania bagażu w przechowalni, w tym samym czasie meldował się kolega obok (gold, 2 pokoje) i nie miał problemu z wcześniejszym zameldowaniem. W tej sytuacji powiedziałem, iż nie będę zostawiał bagaży w przechowalni tylko zostawię je u kolegi. Dopiero po tym Pani zadała sobie trud sprawdzenia i oczywiście pokój był dostępny. Bardzo duży minus za to; rozumiem brak pokoju, ale kłamstwo... słabo. Kilka kroków dalej znajduje się Hampton (połączone budynki), który oferuje niewiele mniej (brak basenu i saloniku, skromniejsze śniadanie) trochę taniej (a to już różnie).

Inne uwagi: 2 pobyty 12.2016



Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Krakow

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: QUEEN ROOM (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Rezerwując za punkty - rewelacja. Za opłatą możliwy jest dostęp do basenu (tego z DoubleTree), ale była to na tyle duża kwota że lepiej było wybrać od razu DT.

Inne uwagi: pobyt 12.2016
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 13 Sty 2017 03:50 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Nazwa hotelu: Hilton Toronto Airport Hotel & Suites

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wszystko co wynika ze statusu plus upgrade do 1 KING BED JUNIOR SUITE, wymeldowanie do 16 (na prośbę)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Jest, ale nie korzystałem ze względu na późny przyjazd do hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo blisko lotniska YYZ w Toronto, bezpłatny shuttle 24h średnio pół godziny, śniadania jak to w USA/Kanadzie kontynentalne (ale tu poszerzony bufet), dla mnie w pełni wystarczające plus opcje na zamówienie dodatkowo płatne, basen, siłownia, wystrój jak większości hoteli amerykańskich passe.


Nazwa hotelu: London House, Curio by Hilton - Chicago

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wszystko co wynika ze statusu, brak upa ze względu na pełne obłożenie, ale recepcjonistka przejęta tą sytuacją wyszukiwała 10 minut pokoju z ładnym widokiem na miasto, nie było problemu z rozciągnięciem przywilejów na drugą noc z OTA (śniadanie, premium internet itp).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Winter Sale + 1 noc z OTA

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Centralnie położony, nowoczesny, designerski wystrój, ekspres Nespresso do kawy w pokoju, śniadania kontynentalne (bufet) plus możliwość zamówienia różnych opcji odpłatnie, miła obsługa.

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Merida

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: list powitalny, późniejsze wymeldowanie do 14

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel nowy, nowoczesny, ale oddalony od centrum miasta ok 7 km (dojazd uberem za 2-2,5 $), blisko dużego centrum handlowego i muzeum kultury świata Majów, śniadania w formie bufetu ale obsługa nie nadążała z donoszeniem naczyń, jedzenia itd zwłaszcza w godzinach 9-10. Na miejscu mała siłownia.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group