Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 1024 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna
Autor Wiadomość
#1001 PostWysłany: 02 Lip 2022 17:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 371
Kilometry: 744 551
I kto by się spodziewał,że 1000 post w tym wątku będzie w hotelu na który poluje :)
2 ludzi lubi ten post.

#1002 PostWysłany: 10 Lip 2022 10:02 

platynowy
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Luxembourg

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen Guest

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King Deluxe (2 kategorie), śniadania, woda

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak w hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:W LUX to jedyna opcja w sieci, więc nie ma wyboru. Duży, stary hotel zlokalizowany na uboczu miasta na wzgórzu w zalesionej okolicy; dojazd do centrum bezpłatną komunikacją zajmuje ok. 15 minut. Sam hotel dość standardowy, na plus bardzo przestronne pokoje deluxe, chociaż ich wyposażenie jest staromodne (styl lat 90/2000). Śniadania w formie typowego bufetu - nic o czym można się rozpisywać, ale bez problemu każdy coś znajdzie dla siebie, można zamówić dodatkowo omlet. W hotelu jest całodobowa mini-siłownia - dwie malutkie salki oraz kryty basen (1,2 m), który jest generalnie czynny tylko popołudniami 17-21/22, w niektóre dni także rano. Wieczorami otwarta jest na miejscu hotelowa restauracja, ale również nie we wszystkie dni (zamknięta z tego co pamiętam w czwartki i soboty)

Inne uwagi:Obok hotelu jest tylko niewielki sklepik spożywczy. Aby coś zjeść poza hotelem wieczorem trzeba przespacerować się ok. 1,5 km do centrum Dommeldange, można też tam podjechać tam 2-3 przystanki autobusem, który kursuje mniej więcej co pól godziny
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#1003 PostWysłany: 10 Lip 2022 14:19 
Awatar użytkownika

złoty
kamiltec napisał(a):
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Basen z DT znowu dostępny - poinformowano mnie o tym przy check-in oraz dodatkowo informacja zawarta była w liście powitalnym. Na przestrzeni ostatniego roku nocowałem w tym Hamptonie 3-4 razy i za każdym razem były inne zasady korzystania ze spa (brak dostępu, dostęp płatny, dostęp darmowy), więc warto mimo wszystko się przygotować lub zadzwonić przez przyjazdem

@kamiltec
Ja tego nie potwierdzam byłem po Twoim pobycie (nie czytając Twojej relacji), ale zero info na recepcji, listu powitalnego brak, też mam status Diamond. W styczniu pytałem, to był dostępny za opłatą.
 Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.

#1004 PostWysłany: 12 Lip 2022 06:36 

Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Arkadia Phuket

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wejście do Panorama Lounge , późniejszy check out do 18.00 , upgrade pokoju do junior suite sea view , kosz owoców , czekoladki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
Salonik z pięknym widokiem na morze z obszernym tarasem znajduje się na 12 piętrze . Czynny od 14.00 do 19.00 . Poza wieczornym Coctail Happy Hour (17.00-18.30) można się napić kawy lub herbaty oraz są napoje zimne bezalkoholowe. W wieczornej części dwa lub trzy dania na ciepło , przeważnie kurczak ( na 7 dni przez 5 dni byl kurczak w różnej postaci ), skromne desery i owoce oraz sałatki . Jest lista drinków alkoholowych ale można sobie zażyczyć dowolnie innego . Bez limitu ale wszystko przygotowuje obsługa na zapleczu . Panuje trochę atmosfera ciszy , drętwa a obsługa reaguje zabraniem talerza gdy tylko skończymy ostatni kawałek .

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Bajecznie położony ogromny resort and spa . Cztery baseny , kilka restauracji , miła obsługa . Potwierdzono mi , że od 1 stycznia 23 hotel nie będzie już hiltonem . Chyba mu nie jest do szczęścia potrzebny . W hotelu przewijają się ogromne grupy korporacji na szkoleniach , więc rozpoznawalność gości ze statusem Hilton Honors jest żadna . Chciałem zarezerwować na miejscu dodatkowe dni w sierpniu , bo w aplikacji nie można było (4-7.08) . Na recepcji też się nie dało, bo hotel ma wtedy zarezerwowane wszystkie 500 pokoi ( grupa z Indii ) Teraz też jest znaczna ponad 100 osobowa męska grupa z Indii .Na śniadaniu dziś poprosiłem jak zwykle o roti z bananem i czekoladą, ale pani z obsługi grzecznie odmówiła ,gdyż przez najbliższe dwa dni będą inne placki pod gości z Indii . Zresztą to było widać w całej restauracji . Tłumy gości z tego ogromnego kraju skutecznie zablokowało całe śniadanie . Maseczki obowiązkowe na śniadaniu i saloniku . Miejscowi oraz goście z Azji noszą wszędzie .
Pokoje już nie pierwszej młodości . Fantastyczny housekeeping .Panie naprawdę starają się ! Codziennie donoszone 4 litrowe wody .
ImageImageImageImageImageImageImage
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.

#1005 PostWysłany: 12 Lip 2022 07:34 

platynowy
Ta Phuket Arcadia zostaje w sieci H tylko do końca tego roku.
 Relacje PM off  

#1006 PostWysłany: 12 Lip 2022 08:57 

złoty
Nazwa hotelu:Hilton Porto Gaia

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upg. do King Duplex Suite, śniadanie dla 3 osób, dostęp do saloniku

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Najsłabszy element tego hotelu. Kawa z ekspresu niepijalna. Dwa rodzaje win. Do tego zimne napoje. Podczas happy hours (17.00-19.00) trzeba być najlepiej przed 17-tą bo jedzenie nie jest donoszone. Do wyboru trzy sałatki i kilka rodzajów miejscowych "pierogów" lub kanapki.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel oceniam bardzo wysoko bo nie mógłbym inaczej po takim apgrejdzie ;). A na serio to czysto, schludnie, fajna obsługa. Śniadanie wydaje się mało urozmaicone, ale produkty są wysokiej jakości. Kawa latte czy cappuccino donoszona przez obsługę (bo na sali jest tylko ekspres kapsułkowy). Jest stanowisko z omletami. Jedynie wielbiciele warzyw będą zawiedzeni bo wybor dość skromny.
Generalnie 9,5/10. Pół punktu zabieram za salonik.

Inne uwagi:Super miejscówka dla wielbicieli win, choć dla chcących zwiedzić Porto z buta też do przyjęcia. Do rzeki Duero jest około 200m, a do dwupoziomowego mostu około 800m. Bolt z lotniska w zależności od pory kosztuje 12-14 EUR.

Załącznik:
20220625_120235.jpg

Załącznik:
20220625_120508.jpg

Załącznik:
20220625_120522.jpg

Załącznik:
20220625_120559.jpg

Załącznik:
20220625_120613.jpg

Załącznik:
20220625_120628.jpg

Załącznik:
20220625_120649.jpg

Załącznik:
20220625_185742.jpg

Załącznik:
20220625_185749.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
7 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.

#1007 PostWysłany: 14 Lip 2022 08:34 

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Świnoujście

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak (250pkt. myway)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Krótki, jednodniowy pobyt. Brak jakiegokolwiek rozpoznania statusu. Rezerwacja była na jedną osobę, nocowaliśmy w 2kę - zawsze tak robię w Hamptonach i nigdy nie było problemu. Tutaj przy płatności przy wymeldowaniu zauważyłem, że zmieniono rezerwację na 2 osoby i doliczono ok. 60zł. Po pokazaniu maila z rezerwacją i po tym jak wspomniałem o punkcie w programie, ze drugi gość gratis, kwota została skorygowana.

Inne uwagi:-
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1008 PostWysłany: 14 Lip 2022 12:03 

Loty: 105
Kilometry: 101 773
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Zagreb

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:king

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:list powitalny, talerz owoców, pokój na najwyższym piętrze z widokiem na centrum, śniadanie zgodnie z wyborem w My Way

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Można powiedzieć, że standardowy Garden Inn, w zasadzie nie wyróżniający się niczym szczególnym. Do ścisłego centrum ok 15-20 min piechotą, ale lokalizacja całkiem niezła, w spokojnej biurowej dzielnicy z kilkoma knajpami w pobliżu. Pokój trzymający się 'Garden inn-owego' standardu, więc stosunkowo duży, w łazience brak wanny, tylko prysznic. Śniadania też niczym się nie wyróżniające, było wszystko to co ma być, ale bez jakiegoś oszałamiającego wyboru - liczyłem np. w sekcji pieczywa na jakieś lokalne burki z mięsem czy serem, tego tu nie było. Jednak jakość składników całkiem przyzwoita. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, zwłaszcza jeśli zagadywałem moim łamanym chorwackim. ;) Jeśli jest tani, warto brać, choć ja następnym razem jednak wybiorę DoubleTree, choćby po to, żeby porównać jakość usług.

Inne uwagi:Hotel zlokalizowany kilkaset metrów od najbliższego przystanku autobusu 290 z lotniska (Veterinarski fakultet)
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1009 PostWysłany: 18 Lip 2022 20:46 

niebieski
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Białystok

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen with sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2x drink+2x przekąska + 250pkt. myway

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Krótki, jednodniowy pobyt. Rezerwacja na jedną osobę +dwoje małych dzieci, nocowaliśmy w 4kę - mama bez problemu jako 2nd guest. Ponadprzeciętne śniadanie (pyszne gofry, żeberka w sosie barbecue, makaron z kurkami, poza tym spory wybór zimnej płyty)

Inne uwagi: bardzo fajna obsługa, parking miejski pod samym hotelem (parkomat działa tylko pon-pt 9-17), na rynek 5 min piechotą, hotel wystartował w marcu więc wszystko pachnie nowością, dostępna siłownia. Hotel w apartamentowcu z żabka na parterze, więc raczej poleciałbym pokoje od dziedzińca. Na pewno wrócę:)

Edit po raz któryś tam: dodaje fotki, jak widac jest mini kącik dla dzieci.ImageImageImageImageImage
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.

#1010 PostWysłany: 19 Lip 2022 00:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Skopje

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy, King Bed

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, późny check out, up do Superior Suite

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Poleciłbym, bardzo fajny hotel.

Minusem może być jego lokalizacja, bo do centrum jest spory kawałek. Można zniwelować niedogodność wypożyczając rower (za darmo) - za hotelem jest rowerostrada ciągnąca się wzdłuż rzeki. W ten sposób można łatwo, szybko, bezkolizyjnie, po równej drodze dojechać do centrum miasta, a przynajmniej tak rozumiem to zbiorowisko pomników i innych nowych budowli. Tu jednak kolejny minus - wydaje mi się, że dostępny był tylko jeden rower na cały hotel (reszta podobno w serwisie), a i ten pozostawiał wiele do życzenia. To tani, marketowy rower, z opon zeszło sporo powietrze, a w trakcie jazdy samoczynnie błotnik zaczął obcierać oponę. Udało się to jednak łatwo poprawić i bez większych niedogodności zakończyłem wycieczkę, a rower przeżył kilka godzinek po nierównych chodnikach.

Śniadanie świetne. Chyba pierwszy raz widziałem, żeby podawano pizzerinki i inne bułeczki na słono. Choć cała wystawa jedzenia wydawała się nie być zbyt duża to miałem wrażenie, że jest tam wszystko i jest wyjątkowo bogato. Być może dlatego, że trafili w mój gust. Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że to przez brak różnych niepotrzebnych potraw na ciepło - z tych mamy kiełbaski, ziemniaczki, jakiś ryż w mleku oraz gotowane jajka. Oprócz tego są też omlety przyrządzane przez kucharza, z bogatszą gamą składników niż zwykle. Dużo serów, jakieś ciekawsze wędliny i dżemy, dużo orzechów, m.in. nerkowce i pistacje. Sporo dodatków do pancake'ów - nie tylko syrop klonowy i czekolada, ale też syrop z agawy oraz tahini. Fani musli też będą bardzo zadowoleni.

Świetna strefa SPA. Basen pozwala całkiem wygodnie popływać, nie kończy się zbyt wcześnie. Bardzo duże jacuzzi (pomieści kilkanaście osób) i kilka trybów pracy. Jest sauna i hamam (ten drugi nieczynny w momencie mojego pobytu), prysznic "szokowy", czyli wiaderko z zimną wodą i sznurkiem. Do tego podgrzewane leżanki ceramiczne. Siłownia czynna 24/7, otwierana kartą.

Pokoje mają nowoczesny design, ale są już dość zużyte - np. mocno porysowany stół, zacieki w łazience, odklejający się silikon, rdzawe przebarwienia itp. Ale to dostrzega się dopiero z czasem, ogólne wrażenie jest dobre. Widoki nieszczególne, z jednej strony widać blokowiska na tle wzgórz, z drugiej rzekę na tle zabiedzonej dzielnicy przemysłowej. Jeśli chodzi o apartament to na wejściu był aneks kuchenny z mikrofalą, salonik z telewizorem, sypialnia z telewizorem i przestronna łazienka, niestety już bez telewizora.

Obsługa bardzo sympatyczna. Bez problemu przedłużyli mi pobyt do 14.00 (bo do tej chciałem) słusznie podkreślając, że mi się należy.

Inne uwagi: Na lotnisko jest trochę bliżej niż z centrum, dlatego pan w taxi zaproponował mi 1100 MKD za kurs. Za kurs z okolic centrum do hotelu płaciłem 200 MKD. Na lotnisko można też jechać autobusem, który ma przystanek w Capitol Mall, czyli ok. kilometr od hotelu
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.

#1011 PostWysłany: 28 Lip 2022 15:45 

niebieski
Był ktoś ostatnio w DoubleTree Warszawa ? Wrócili do traktowania diamondow sprzed pandemii czy nadal olewka ?
 Relacje PM off  

#1012 PostWysłany: 28 Lip 2022 15:50 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
@Mateusz099 tam nie ma już lounge, więc nie traktują Diamondów ;)

#1013 PostWysłany: 30 Lip 2022 00:05 
Awatar użytkownika

Loty: 543
Kilometry: 629 826
platynowy
Nazwa hotelu: Hilton Dresden

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, późny check out, up do twin executive

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): trochę inna formula 15-17 ciastka, 17 19 alko plus przekąska przynoszona przez kelnera. Kilka rodzajow piw, w tym przyzwoite pszeniczne, kilka win w tym lokalne, z mocnienszych alko wóda, gin, kanadyjska whisky, nic nadzwyczajnego, ale tragedii nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel trochę udaje Hilton Berlin. Jest ogromny przy czym tylko 5cio piętrowy co oznacza spore szanse na duże dystanse do pokonania. Nie najświeższy, ale bez dramatu. Lokalizacja - najlepsza.

Śniadania: spory wybór, dobra jakość w tym różne wursty, kiszki itp

Basen mały, 3 sauny

Inne uwagi:

Obsługa nieogarnięta, choć miła. Na początku zrobili mi płatny upgrade - potem przeprosili. O 8:30 do pokoju wtargnęła cleaning lady. Przy uwzględnieniu benefitów statusowych cena lepsza niż wszystko inne w okolicy
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#1014 PostWysłany: 30 Lip 2022 07:35 

platynowy
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Tbilisi Chavchavadze

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wcześniejszy check-in, śniadanie, wstawka powitalna (dwie buteleczki wina + spora deska lokalnych serów), upgrade'u chyba nie było, ale szczerze mówiąc nie analizowałem rodzajów pokojów dostępnych w hotelu i różnic między nimi; bardziej zależało mi na braku konieczności zmiany pokoju na dwóch rezerwacjach

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna + druga noc OTA

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak w hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Lokalizacja w "biznesowej" dzielnicy miasta, co może być zarówno wadą, jak i zaletą (w okolicy dużo modnych knajp, butików itp.); dojazd do starej części Boltem ok. 10-15 minut - 6-8 GEL, alternatywnie można to pewnie zrobić autobusem - kilka linii przejeżdża obok hotelu. Sam hotel jest nowoczesny, pokoje w typowym standardzie Gardena, śniadanie w sumie dość przeciętne - niby wszystko jest, ale poza serem brakuje zupełnie lokalnych akcentów. Na plus przestronna i jak na Gardena całkiem nieźle wyposażona siłownia. Obsługa w porządku - nie było problemu w trakcie zameldowania ze sprawnym połączeniem dwóch rezerwacji, w tym jednej zrobionej przez OTA

Inne uwagi:Obok hotelu jest duży Carrefour, gdyby ktoś chciał zrobić jakieś zakupy, w tym lokalne produkty taniej niż w turystycznych sklepikach w centum .
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.

#1015 PostWysłany: 03 Sie 2022 08:35 

niebieski
Nazwa hotelu: Doubletree Zanzibar Nungwi

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, późny check out, up do Premium

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pkt - 5 noc za free

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
Świetny hotel za dobra stawkę pkt - Tylko 2 rodzaje pokoi (Standard i Premium - Brak Suite). Dostałem Upa do Ocean View Premium. Czysto i bez problemu - codziennie sprzątane. Brak Lounge. Za to otrzymałem kupony na darmowy 15min masaż i chyba 30% zniżki na restauracje hotelowa (świetna!).
Śniadanie średnie - mały wybór. Jedna stacja z ciepłymi daniami gdzie tylko jeden pracownik gotował - duży ruch i kolejka.
Lokalsi często zaczepiają n aplauzy żeby coś kupić - może być uciążliwe

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: TAK
Hotel 4/5
Czystość 4/5
Personel 5/5
Lokalizacja 4/5 (Przy samej plaży - 1.5h od lotniska taxi za 25usd - trzeba się targować).
Śniadanie 3/5
Basen 3/5- mały
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#1016 PostWysłany: 03 Sie 2022 10:23 
Awatar użytkownika

niebieski
@cz4444 , a oferowali Ci HB albo all inclusive po preferencyjnej stawce? Ktoś pisał o zniżkach dla Diamond i wrzucał zdjęcie oficjalnych dopłat, które wyglądały całkiem rozsądnie, więc ciekawi mnie jak to wyglądało po zniżkach.
 Relacje PM off  

#1017 PostWysłany: 03 Sie 2022 15:16 

niebieski
@ghostwriter
Tak oferowali coś ale nie pamietam ile to było lecz ten HB i all inc nie dotyczy ich restauracji "Fisherman's Grill" (super oceanie na Tripadvisor - i naprawdę świetne jedzenie!) a jej glowenej restauracji gdzie śniadanie jest podawane.

Ostatnio edytowany przez Gadekk, 03 Sie 2022 15:38, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.

#1018 PostWysłany: 11 Sie 2022 17:11 

niebieski
pawi napisał(a):
@Mateusz099 tam nie ma już lounge, więc nie traktują Diamondów ;)

Dawali kiedyś vouchery jakieś. Upgrade kiedyś do prezydenckiego do ogarnięcia, a do apartamentu zwykłego to była norma. Po pandemii pokój deluxe z wielka łaską
 Relacje PM off  

#1019 PostWysłany: 11 Sie 2022 20:06 

Loty: 74
Kilometry: 82 045
niebieski
kamiltec napisał(a):
Rezerwacja była na jedną osobę, nocowaliśmy w 2kę - zawsze tak robię w Hamptonach i nigdy nie było problemu. Tutaj przy płatności przy wymeldowaniu zauważyłem, że zmieniono rezerwację na 2 osoby i doliczono ok. 60zł. Po pokazaniu maila z rezerwacją i po tym jak wspomniałem o punkcie w programie, ze drugi gość gratis, kwota została skorygowana.

O którym punkcie? O tym?

Cytuj:
2nd Guest Stays Free: A guest stays free in the Member's room on qualifying stays at hotels when there are additional charges for double occupancy. This benefit excludes stays at any hotel when the rate includes additional components (e.g., meals, activities, parking), specialized rates (e.g. package rates, bed & breakfast rates), or taxes that are quoted as a per person or per room charge.

Wiele (o ile nie większość) Hamptonów uznaje ten benefit, ale zgodnie z zasadami HH nie muszą tego robić :twisted:
 Relacje PM off  

#1020 PostWysłany: 11 Sie 2022 20:22 
Awatar użytkownika

niebieski
@slotherin , a jesteś pewien, że tak to należy interpretować? Wydaje mi się, że dotyczy to stawek B&B w hotelach, w których podstawowy wariant nie zawiera śniadania. Hampton chyba nie ma takiej stawki, bo śniadanie zawsze jest obligatoryjne.

Ostatnio edytowany przez ghostwriter, 11 Sie 2022 20:53, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

[ 1024 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość