Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 1119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna
Autor Wiadomość
#1041 PostWysłany: 26 Sie 2022 20:45 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 266 755
niebieski
@szymonpoznan1 i jak upgrade? Dali cos?

#1042 PostWysłany: 29 Sie 2022 09:04 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 307 473
niebieski
Tak, choć trzeba było się upominać 2 razy i ogólnie była ciekawa sytuacja.

Ogólnie UP z automatu był do zwykłego pokoju ale faktycznie z najlepszym możliwym widokiem - pokój 802 czyli ostatnie piętro, pokój po lewej stronie hotelu, pierwszy od strony morza nie licząc narożnikowego. Zapytałem jednak o UPa do czegoś lepszego i 'nie ma opcji, wszystko zajęte'... Mówię ok, koleś mnie melduje, ja wyszukałem na telefonie że są apartamenty i z jedną i z dwoma sypialniami i pokazuje mu a on że no moze tu są, ale w naszym systemie nie ma, musiało się nie odświeżyć. Ok... stwierdziłem że nie dyskutuję.

Wieczorem zadzwoniłem do recepcji po coś tam i przy okazji zapytałem jak to z tym UPem bo dziwna akcja. Była już inna recepcjonistka, mega ogarnięta i sprawdziła i powiedziała że mają większe pokoje tyle że na trzecim piętrze, więc widok będzie gorszy, ale jak chcę to mam podejść do recepcji i ona mi je pokaże i sobie zdecyduję. Poszedłem, pokazała mi 2 opcje: jedna z osobną sypialnią i 2 łazienkami ale z bocznym widokiem dość daleko od plaży, druga opcja z jedną łazienką, ale też osobną sypialnią i na narożniku od z widokiem na morze z przodu. Zdecydowałem się na opcję narożnikową i tu ciekawostka, w tym pokoju na stole w trakcie tego oglądania był już list powitalny do mnie (z moim nazwiskiem) i czekoladki... Czyli ten pokój był dla mnie przygotowany od początku ale koleś na recepcji (jak się okazało nowy pracownik) nie ogarnął tego :/
Tak więc finalnie UP był, w miarę fajny choć wiadomo że lepiej by było wyższe piętro i lewa strona hotelu a nie prawa, ale i tak całkiem spoko.

Poza tym udało się wyrwać late check out aż do 20:00 co też było dużym plusem dla mnie. Reszta standardowo, śniadanko, no limit aquapark, sala zabaw itp., nie ma co się rozpisywać ;)

Przy okazji jak ktoś planuje korzystać ze SPA to polecam rezerwować sobie termin minimum kilka dni przed przyjazdem. Ja poszedłem w piątek po przyjeździe zarezerwować 2h dla żony i zgarnąłem ostatni możliwy termin na niedziele...

Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 29 Sie 2022 21:02, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1043 PostWysłany: 29 Sie 2022 09:52 
Awatar użytkownika

niebieski
Z tym listem to niekoniecznie tak musi być. Bo jak ja dostałem upa o którym pisałem wcześniej, tego powiedzmy "wyszarpanego" to też list był i nawet wino. Także oni to szybko potrafią ogarnąć :) Ale ważne, że dostałeś zacny pokój.

#1044 PostWysłany: 29 Sie 2022 15:24 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 307 473
niebieski
Wiem że ogarniają sprawnie ale tu było tak jak mówię bo: ja poszedłem z recepcjonistką obejrzeć dwa wolne apartamenty. Jeden dalej od morza ale z 2 łązienkami, drugi narożnikowy, ale z jedną łazienką. I już w trakcie tego oglądania leżał tam list :) Recepcjonistka sama mówiła że tu ktoś miał przyjechać ale chyba zmienił plany i jest wolny. Wzięła list i czekoladki i powiedziała że wymienią na nowe. A dopiero jak poszliśmy na recepcję zrobić kartę do pokoju to spojrzała na moje nazwisko i na liście i okazało się to samo :D I sama się zdziwiła co tam się zadziało :D A same czekoladki i wino faktycznie później szybko przynieśli - ledwo zdążyliśmy przenieść rzeczy i już ktoś był ;) Ale list leżał wcześniej, tylko recepcjonista czegoś nie ogarnął...
2 ludzi lubi ten post.

#1045 PostWysłany: 31 Sie 2022 12:46 

Loty: 190
Kilometry: 325 553
złoty
Nazwa hotelu:Hilton Warsaw City

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:up do King Deluxe City View

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie otrzymałem wejścia

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Jak na nasze potrzeby to dobra lokalizacja, sam hotel z zewnątrz robi dobre wrażenie, prosiłem dzień wcześniej o możliwość wcześniejszego zameldowania, wybrałem pokój w aplikacji, ale po przyjeździe po godzinie 13 recepcjonista przekazał mi informacje, że w naszym pokoju są jeszcze goście. Grzecznie zwróciłem uwagę, że pisałem maila na którego nie dostałem odpowiedzi - przekazał, że owszem, czytają maile, ale nie zawsze odpisują. Przyszedłem po 15, pokój był na szczęście gotowy, trochę dziwne, że dla gości statusowych jest też ta dziwna blokada na 200 zł na poczet zniszczeń. Pokoje i wystrój już niestety zdecydowanie przestarzały, ładny widok. Jest basen 25m, sauna, ale nie sprawia wrażenia najbardziej higienicznego miejsca. Śniadania dobre, duży wybór, jest możliwość zamówienia omleta, wyciskane soki, niczego nam nie brakowało. Osobna strefa dla statusowców (gold/diamond), ale sama strefa z tą wykładziną/dywanem dość osobliwe wrażenie sprawia :) Bardzo miła obsługa na śniadaniach i w Holmes Place. Zero rozpoznania gościa statusowego przy meldowaniu/płatności/wymeldowaniu. /b]

Inne uwagi:[b]Jak na flagowy hotel Hiltona w Polsce to tak 6/10 bym powiedział
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.

#1046 PostWysłany: 31 Sie 2022 12:54 

HON fly4free
@Rockriderr: uznanie tam już generalnie pozostało tylko, jak jesteś D; w każdym razie nigdy nie mialem problemu z wcześniejszym zameldowaniem (nawet koło 10:30) bez żadnego zgłaszania i proszenia wcześniej i tak samo zawsze dostaje late check-out tyle ile chcę / potrzebuję. Co do upów to są oszczędni - na ogół Exec, a ja zwykle proszę o narożny pokój bo te najbardziej lubię - są przestronniejsze i mają fajne widoki. Co do wyposażenia to w pełni zgoda, prosi się już mocny refresh pokoi.
Jeśli chodzi o śniadania to mały tip: można zamawiać dużo więcej rzeczy, tylko hotel się tym proaktywnie nie chwali ; poza omletami na sali może zamówić z kuchni u kelnerów w zasadzie dowolnie przygotowane jajka (benedyktyńskie itp.), pankejki itd. itp.
Generalnie i tak wolę tam jeść śniadanie w EL (nawet jeśli jest skromniejszy wybór - dla mnie wystarcza) bo jest cisza i spokój - główna restauracja jest dla mnie za ruchliwa i głośna zwłaszcza w godzinach typu 8-9.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#1047 PostWysłany: 31 Sie 2022 13:49 

Loty: 190
Kilometry: 325 553
złoty
Tutaj sytuacja była trochę bardziej skomplikowana - był koncert Eda Sheerana i rozumiem, że tego dnia jak przyjeżdżaliśmy obłożenie było ponad 100%, ale jednak na maila dobrze odpisać, szczególnie kiedy odpowiedź jest negatywna ;) Nie zależało mi specjalnie na dużo lepszym upgradzie, bo np. w godzinach kolacji w EL i tak mnie nie było w hotelu, ale miałem 2 nocki w tym hotelu (jedna ze statusem diamond, druga z goldem) i ani razu żadnej wstawki do pokoju, powitania, listu, no po prostu jak zwykły Kowalski, który wszedł do sieci. Nie oczekuję oczywiście, że będą przy mnie skakać, ale jakieś minimalne rozpoznanie statusu powinno być we flagowym hotelu, lubię tą sieć, ale jakoś lojalność i przywiązanie do marki powinni budować
 Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.

#1048 PostWysłany: 31 Sie 2022 14:45 

HON fly4free
Wstawek nie pamiętam tam od dawna; być może jakieś były na samym początku po otwarciu hotelu, ale nie jestem pewien czy kiedykolwiek :D
Pod tym względem znacznie lepiej sobie radzi konkurencyjna CP przy Daszyńskiego (żeby ograniczyć się do podobnej lokalizacji) - dla mnie na plus H przemawia jeszcze porządna siłownia i ten basen; pod każdym innym względem CP jest lepsza.
 Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.

#1049 PostWysłany: 31 Sie 2022 15:29 
Awatar użytkownika

Loty: 107
Kilometry: 270 851
Nazwa hotelu:Hampton Warsaw City Centre

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wstawka z winem i owocami, voucher na drinka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Miałam nie pisać o pobycie w tym hotelu bo on sam opisywany tu był już setki razy, ale trochę w odpowiedzi na post @Rockriderr o słabym podejściu do klienta statusowego na Grzybowskiej (a początkowo tam właśnie miałam nocować) chyba należy im się pochwała ;-) Nocleg również w dzień koncertu a więc obłożenie full (i w związku z tym śniadanie rozłożone na 2 piętra), przy zarezerwowanych 3 pokojach w przypadku jednego up do high floor, city view, ale dla wszystkich trzech wstawki z wina i owoców, vouchery na drinki w barze (czyli razem 6 drinków), kapcie i szlafroki, listy powitalne - nie spodziewałam się ;-) Do tego jeszcze jako MyWay benefit 3x torby z wodą i batonami mars/snickers/bounty - choć od kilku lat mam zaznaczone dodatkowe punkty, ale nie chciało mi się robić z tego problemu ;-)

Inne uwagi:n/d
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1050 PostWysłany: 31 Sie 2022 15:58 

HON fly4free
Ja tylko dodam, że paradoksalnie Hampton City Center jest często gęsto droższy lub plus minus w porównywalnej cenie do Grzybowskiej :D
Przy takim układzie, to jednak zdecydowanie wybieram, mimo wszelkich ułomności, Grzybowską.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#1051 PostWysłany: 31 Sie 2022 16:06 
Awatar użytkownika

Loty: 107
Kilometry: 270 851
marek2011 napisał(a):
Ja tylko dodam, że paradoksalnie Hampton City Center jest często gęsto droższy lub plus minus w porównywalnej cenie do Grzybowskiej :D
Przy takim układzie, to jednak zdecydowanie wybieram, mimo wszelkich ułomności, Grzybowską.

A w moim przypadku było akurat odwrotnie - za pełną stawkę faktycznie Hilton wychodził taniej, ale wiedząc że jako Gold nie otrzymam dostępu do EL (i w sumie żadnych innych przywilejów) postanowiłam spalić punkty na Wspólnej. Hilton poza EL nie oferuje jak dla mnie nic, co by go usprawiedliwiało jako lepszy wybór, do tego jest już taki podniszczony, preferuję już chyba nawet DoubleTree ;-)
 Relacje PM off  

#1052 PostWysłany: 31 Sie 2022 16:22 

HON fly4free
No w podobnej stawce za cash czy pkt to nie widzę jednak nic czym by zachwycał Hampton - to też w sumie już stary hotel, i jednak standard śniadań itp. jest nieporównywalny, nawet jak nie masz EL czy nie korzystasz ze strefy sportowej w H.
 Relacje PM off  

#1053 PostWysłany: 31 Sie 2022 19:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Vilnius City Centre

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wstawka w postaci czekoladek, list, i dobrze ulokowany pokój (więcej o tym dalej)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:hotel zlokalizowany na uboczu centrum, ale nadal w bardzo dobrej lokalizacji. Wygląda na nowy (nie sprawdzałem daty otwarcia). Śniadania takie 5 na 6, co ciekawe jajecznicę proponują z proszku, ale można zamówić omlety i inne cuda, więc to nie problem. Otrzymaliśmy pokój na ostatnim 6 piętrze więc był dość fajny widok na miasto przez duże panoramiczne okno. Generalnie pokój był jednym z lepszych w hotelu bo mnie dość, że miał widok dzięki wysokości to był dobrze zlokalizowany. Niestety hotel większość pokoi ma z widokiem na inne pokoje i mały wewnętrzny dziedziniec . Także otrzymując ten pokój jesteś w odległości kilku metrów od szyby pokoju naprzeciwko. Dość marnie to rozwiązali. Minusem jest fakt, że okna w żaden sposób nie są uchylane czy otwierane, a nie jest to wieżowiec. Więc jesteś skazany tylko na wentylację poprzez klimatyzację.

Inne uwagi: auto bez problemu można zaparkować na ulicach obok, ale wychodzi na to, że jest to opcja dużo droższa niż podziemny parking hotelowy.
2 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.

#1054 PostWysłany: 31 Sie 2022 21:51 

Rockriderr napisał(a):
Tutaj sytuacja była trochę bardziej skomplikowana - był koncert Eda Sheerana i rozumiem, że tego dnia jak przyjeżdżaliśmy obłożenie było ponad 100%, ale jednak na maila dobrze odpisać, szczególnie kiedy odpowiedź jest negatywna ;) Nie zależało mi specjalnie na dużo lepszym upgradzie, bo np. w godzinach kolacji w EL i tak mnie nie było w hotelu, ale miałem 2 nocki w tym hotelu (jedna ze statusem diamond, druga z goldem) i ani razu żadnej wstawki do pokoju, powitania, listu, no po prostu jak zwykły Kowalski, który wszedł do sieci. Nie oczekuję oczywiście, że będą przy mnie skakać, ale jakieś minimalne rozpoznanie statusu powinno być we flagowym hotelu, lubię tą sieć, ale jakoś lojalność i przywiązanie do marki powinni budować

Byłem tam na początku lipca, status Gold, i była wstawka z owocami w pokoju (up do Deluxe corner) i list powitalny.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#1055 PostWysłany: 05 Wrz 2022 02:22 

HON fly4free
Hilton Mexico City Reforma
Status: Diamond

W uzupełnieniu do posta #964, gdzie opisałem ten hotel, tym razem upgrade do jakiegoś pokoju typu Corner, który był o wiele bardziej przestronny niż ten, który otrzymałem poprzednio. Recepcjonista szybki i profesjonalny, zauważył i podziękował za powrót do hotelu, proaktywnie zaoferował late check-out do 15 (to podobno maksymalna godzina jaką obecnie dają), tym razem nie było też problemu ze zminą stawki z powodu upgrade'u, ale może dlatego, że automatycznie się nie przeprocesował. Oferta executive lounge bez żadnych zmian od marca. Siłownia czynna formalnie do 20 (jako fitnes club z recepcją), ale można wejść przez całą dobę, tylko trzeba w tym celu zejść do recepcji i poprosić o wpuszczenie.

Przy wymeldowaniu otrzymałem przedłużony wstęp do EL - mogłem zostać wedle potrzeb. Przy okazji pogawędziłem z panią w recepcji, która m.in. powiedziała mi, że hotel nie daje upów pozwalających na wstęp do EL dla gości ze statusem Gold (gdyby ktoś był tym zainteresowany): tylko D lub płatny dostęp.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#1056 PostWysłany: 05 Wrz 2022 15:36 

Loty: 115
Kilometry: 107 591
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Helsinki AIrport

Twój status w programie lojalnościowym:diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:king guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do king executive, wcześniejsze zameldowanie ok. 13-tej, śniadanie, dwie dodatkowe wody mineralne

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Calkiem spory lounge, jak na zdjęciach (kiedy był jeszcze pusty, czyli przed happy hours). Przez cały czas dostępne softy oraz drobne przekąski i owoce. Podczas happy hour dochodzą dwa rodzaje piwa, dwa rodzaje wina, standardowe mocne alkohole (wódka, rum, whisky, gin), dwa dania na ciepło, sałatki oraz pieczywo. W moim przypadku na ciepło były sajgonki wegetariańskie oraz pierogi z mięsem (wieprzowina), a jak się skończyły to doszły pyszne gotowane krewetki. W czasie wieczornego serwisu lounge był niemal pełny, ale nie było czuć tłoku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Mam mieszane uczucia, hotel z zewnątrz wygląda całkiem nowocześnie, jednak wystrój pokoju czy łazienki to jakby cofnięcie do lat 90-tych. Meble też już swoje przeżyły. Poza tym dają słaby upgrade nawet dla diamondów, tylko o jedną kategorię wyżej - może gdybym dostał pokój z prywatną sauną, to moje subiektywne wrażenia z pokoju byłyby lepsze. ;) Oprócz tego hotel jednak jest całkiem w porządku, blisko (3-4 min) terminala i w zasadzie można całość przejść pod zadaszeniem w przypadku gorszej pogody. Śniadanie było również bardzo dobre, naprawdę spory wybór potraw i wszystko wysokiej jakości. Obsługa miła, choć nienachalna i zachowująca dystans.

Inne uwagi:brak

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#1057 PostWysłany: 05 Wrz 2022 20:26 

DoubleTree by Hilton Łódź - napisane zostało praktycznie wszystko, więc w formie uzupełnienia napiszę czego można spodziewać się jako Gold przy rezerwacji najtańszego pokoju. W ramach upgrade dostałem: taki sam pokój jak w rezerwacji ale na 8 piętrze i z widokiem na park (w sumie ulicę, za ulicą jest park i bodajże elektrociepłownia) - tak powiedział mi Pan w recepcji. Do tego oczywiście śniadania dla każdego (ja, żona i 14-latek), welcome drink dla grupy i darmowy parking. Śniadania rzeczywiście są na bogato, w tym winko czy wyciskane soki. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zbyt małe łóżka. Podobno są to double, ale jak ktoś jest ciut większy, jak np. ja (186cm i 104kg) to łóżko robi jednoosobowe.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#1058 PostWysłany: 08 Wrz 2022 06:31 

HON fly4free
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Santiago - Vicatura

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:podstawowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Junior Suite, zameldowanie o 9:30, voucher na drinka w barze, śniadanie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nieczynny aktualnie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Santiago, która jest dość daleko od lotniska i starego centrum, ale otoczenie jest nowoczesne, bezpieczne i wygodne, mnóstwo knajp i sklepów, fajnie utrzymany rozległy park w odległości krótkiego spaceru, piękne widoki na góry, łatwy dostęp do metra (ok. 5 minut spacerem). Dostałem junior suite składający się klasycznie z części dziennej i sypialni - wyposażenie pokoju nosi już ślady używania, styl sprzed jakiejś dekady. Obsługa w hotelu bardzo pomocna i sympatyczna: bez problemu bardzo wczesne zameldowanie mimo, że wcześniej tego nie zgłaszałem ani nie prosiłem. Śniadania w formie bufetu - raczej standardowy wybór, nic co by jakoś go wyróżniało; do tego dość tłoczno i ruchliwie w tej restauracji w porze porannej. Lounge nieczynny niby nadal z powodu pandemii (która w Chile jeszcze trwa w formie mniejszych czy większych restrykcji różnych). Na miejscu nieduża siłowania (dwie salki) - wyposażenie podstawowe. Ogólnie polecam zwłaszcza przez lokalizację, która w porównaniu do innych części miasta przypadła mi do gustu.

Inne uwagi:Płacąc w dolarach zagraniczną kartą nie będzie naliczony vat 19%, więc kwota do zapłaty o niego będzie niższa w stosunku do ceny z potwierdzenia rezerwacji
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.

#1059 PostWysłany: 08 Wrz 2022 07:01 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Kurczę, szkoda, że EL zamknięty, bo mieli tam pyszne delikatesy, no i (oczywiście) świetne chilijskie wina.
 Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.

#1060 PostWysłany: 08 Wrz 2022 14:04 

złoty
Tulio napisał(a):
Też mam tam rezerwację na koniec sierpnia, więc dodam info odnośnie do dostawek"

Nazwa hotelu: Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym: diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 2 pokoje, jeden King / jeden Twin guest room with balcony and sea view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade z 2 pokoi do King Two Bedroom Villa Apartment W/ Sea View (za taką willę system wołał 394k pkt. lub 892 EUR), brak wstawki powitalnej (pewnie z uwagi na zamieszanie z upgradem, który miał być na początku jedynie do łączonych pokoi Deluxe na wyższym piętrze, a na wstawce w ogóle mi nie zależało, więc tematu nie zgłaszałem), śniadanie, dostęp do lounge, nieco wcześniejszy check-in (mieliśmy w tym czasie krótki objazd meleksem po terenie, a potem kilka minut oczekiwania w saloniku), chek-out o 13.00 (późniejszy dostęp do saloniku bezproblemowy).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty (70k x 2 = 140k)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie będę powielał opisu kolegi @sranda, jedyna różnica to taka, że było o wiele więcej gości i jedzenie błyskawicznie znikało, stąd fotek brak ...

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Byłem w ostatni weekend sierpnia, hotel prawie wyprzedany, więc w tej sytuacji taki upgrade cieszył :) Polecam
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
sranda uważa post za pomocny.

[ 1119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości