Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 19 Lut 2023 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 63
seal napisał(a):
deerrr napisał(a):
Hej,
Czy Ktoś może mi polecić amerykańską kartę SIM, która będzie miała przystępne pakiety danych w Roamingu w Meksyku.
Pozdrawiam
Tomek


W plusie jest też wariant:
Euroatlantycki 400 MB - 19 zł z VAT, okres ważności pakietu to 14 dni

400MB jak sciągniesz mapy offline powinno wystarczyć Ci na 12h :)


Dzięki za info, a jak mam ściągnięte mapy offline to jak myślisz ile danych potrzeba na 7 dni w USA (nawigacja Google, emaile, strony Web, komunikatory)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje/lato: loty na Alaskę z Berlina od 2191 PLN. Wiele terminów Wakacje/lato: loty na Alaskę z Berlina od 2191 PLN. Wiele terminów
Lato w Grecji: all inclusive light w hotelu na Rodos za 2559 PLN. Wylot z Warszawy Lato w Grecji: all inclusive light w hotelu na Rodos za 2559 PLN. Wylot z Warszawy
#82 PostWysłany: 19 Lut 2023 21:48 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3457
złoty
Ogolnie to 1-2GB powinno wystarczyć.
Zależy czy to okazjonalnie czy praca.
Ale bez streamingów, wideorozmów itp

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Mar 2023 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 592
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Na początku marca spędziłem tydzień w Texasie i Luizjanie - 1GB pakietu euroatlantyckiego spokojnie wystarczył, przy założeniu, że jeździmy na mapach offline i korzystaniu z wifi w hotelach czy starbucksie. Tak naprawdę net przydawał się awaryjnie przy korkach i wyznaczaniu nowej trasy czy poszukiwaniu jedzenia albo godzin otwarcia atrakcji turystycznych. Cały koszt 1Gb zmieścił się więc w kwocie 44 zł (5 zł SIM+39zł za pakiet).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 16 Mar 2023 21:35 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 111
Ktoś korzystał z esimek z https://tello.com/buy/custom_plans

Całkiem sensowne pakiety, 5gb za 7,5usd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Mar 2023 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2568
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
My korzystaliśmy z Airalo. Wtedy jeszcze miałem samsunga, który czasem powodował problemy. iPhone żony działał bez zarzutu. Wyczytałem, że w T-Mobile czasem zdarzają się takie problemy.

Natomiast w tym co piszesz jest taniej, ciekawe jaka sieć ich obsługuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 17 Mar 2023 07:46 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 111
Z tego co na necie piszą to T-mobile
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 08 Kwi 2023 21:11 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 109
Chciałbym się poradzić w zakresie wyboru operatora. Wyjeżdżam na 3 tygodnie do Ameryki z tego tydzień objazdówki po Kanadzie (Ontario, Quebec).

Jaką opcję wybrać?
Rozumiem, że pakiet euroatlantycki w Kanadzie nie zadziała, mimo obecność sieci AT&T?
Czy wybrać w USA osobno prepaida i osobno prepaida na Kanadę? Czy lepiej jeden na oba kraje?
Czy moglibyście mi coś polecić w moim przypadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 08 Kwi 2023 21:20 

Rejestracja: 26 Lut 2023
Posty: 189
Zależy co i ile potrzebujesz. Jeśli tylko neta, to w Orange Flex, masz całkiem przyzwoity cenowo pakiet na USA i Kanadę - 1 GB za 59pln. Można aktywować wielokrotnie. Używałem rok temu w Stanach i działało nieźle.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutras lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 08 Kwi 2023 21:58 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 109
marek1984 napisał(a):
Zależy co i ile potrzebujesz.


Generalnie raczej net, w sporadycznych, awaryjnych sytuacjach (normalnie mapy offline)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Kwi 2023 08:28 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 51
To 1GB wystarczy z nawiązką, w USA wszędzie masz wi-fi (knajpy, sklepy, atrakcje). Byłem dwukrotnie, raz 3 tygodnie na west Coast, drugi trochę ponad 2 tygodnie na florydzie i dwukrotnie celowo ostatni dzień latałem z internetem włączonym przez cały dzień, żeby wykorzystać pakiet :)
A wychodziło na to, że internet najwcześniej włączałem to włączenia map online, żeby nas Google offline w korek gigant nie władowało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Kwi 2023 18:37 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 145
Zobaczcie ofertę Airalo.
Korzystałem z tego w USA, Kanadzie wszystko działało super!
Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 07 Maj 2023 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
A kupowaliście te wszystkie takie karty na miejscu już?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 07 Maj 2023 17:15 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3310
platynowy
Airalo to najlepiej kupić będąc w Polsce i aktywować (włączyć eSIM) na lotnisku w USA. Apka ułatwia użytkowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group