Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2018 03:14 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Jutro lecę do Chin i mam lot łączony (najpierw lot KLM z Gdańska do Amsterdamu a potem lecę z partnerem KLM China Eastern ,oba loty były kupione na stronie Opodo).Dzisiaj doczytałam na ich stronie Klm taką rzecz ,,Dokonanie odprawy na wszystkie loty Państwa podróży jednocześnie może nie być możliwe z powodu restrykcji chińskich władz. W tym przypadku podczas transferu należy odebrać swój bagaż rejestrowany i odprawić go ponownie na następny lot.'' Mam to interpretować w taki sposób że podczas przesiadki w AMS muszę odebrać bagaż rejestrowany ,nadać go ponownie i po raz kolejny się odprawić ?

Przy okazji ,kiedy odprawiam się na swój lot przez strone KLM ,mam napisane ,że nie mogę wydrukować karty pokładowej ,pozostaje mi jedynie pokazanie na lotnisku potwierdzenia odprawy i po tym dostane bilet.Jak jeszcze to jestem w stanie zrozumieć ,tak nie pokoi mnie kwestia tego że według strony klm odprawiłam się na całą podróż (Gdańsk-Szanghaj) a dostaje potwierdzenie odprawy tylko na lot z GDA do AMS.Kiedy zorientowałam się że jest także opcja odprawy na opodo to pomyślałam że może jednak powinnam to zrobić przez nich bo w końcu na ich stronie kupowałam bilety.Dostałam maila że odprawa na moje loty sie jeszcze nie rozpoczeła (chodź na stronie klm jest napisane że niby jestem odprawiona :cry: :roll: )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@koki12, najlepiej skontaktowac sie z infolinia KLM lub ewentualnie China Eastern i zapytac o aktualne informacje:

Kod:
Telefoniczne Biuro Obsługi KLM

+48(0)225123947
Numer telefonu:

08:00 - 20:00
Poniedziałek – Piątek
Godziny pracy:
09:00 - 17:30
Sobota - Niedziela
Alternatywny numer telefonu (24/7): +31 204 74 77 47

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
koki12 lubi ten post.
koki12 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2018 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1170
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@koki12 tego typu odprawę musisz potraktować jako potwierdzenie Twojej podróży dla linii lotniczych (że lecisz). Na lotnisku w GDN po sprawdzeniu warunków wizowych (rozumiem, że lecisz do Szanghaju i w dodatku bez wizy, prawda?) nadadzą Ci bagaż do PVG i wydrukują karty pokładowe. Niektóre linie lotnicze tak mają, zwłaszcza w przypadku sprzedaży codeshare. Ale jeśli chcesz mieć spokój, zadzwoń do KLM.
Góra
 Profil Relacje PM off
koki12 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2018 11:20 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Bardzo dziękuje za pomoc :)
Zadzwoniłam na infolinie ,i powiedziano mi ,że mozmy spróbować cofnięcia mojej odprawy ,abym wykonała ją ponownie.Na całe szczęście to podziałało ,i koncowo mam obydwa bilety na lot.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2018 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@koki12 nie ma sprawy i zycze udanego pobytu. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group