Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Paź 2019 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Wróciłem kilka dni temu z NYC. W dniu 12. października miałem wykupiony lot (tą krótszą opcję) więc podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
No siedziby flynyon.com z Manhattanu najszybciej i najtaniej chyba dostać się kolejką PATH - na Manhattanie jest kilka stacji gdzie się ona zatrzymuje. Kolejka jeździ co chwilę (dosłownie co 5min podjeżdża nowa kolejka - rozkład jest tutaj: http://www.panynj.gov/path/full-schedules.cfm) i kosztuje grosze (już dokładnie nie pamiętam ale chyba 2-3 USD). Kolejka jedzie około 20min i należy wysiąść na ostatniej stacji kolejki czyli na stacji "Journal Square". Stamtąd najlepiej wziąć Ubera już bezpośrednio do siedziby flynyon.com a jego koszt to około 10 USD.
Na miejscu niby trzeba być 1godz i 15min przed lotem - w innym wypadku ponoć przepada. Na miejscu dostajemy do wypełnienia formularz i trzeba czekać i to niestety sporo. Po oczekiwaniu zaprowadzają Was (grupę max 6 osób) do osobnej salki gdzie pokazują film dotyczący zasad bezpieczeństwa. Podczas oglądania filmu w sali jesteście sami. Po obejrzeniu filmiku wchodzi ktoś z obsługi, pyta czy wszystko jasne i proponuje w tym momencie tego osławionego upgrade'a. Co ciekawe zaproponował nam upgrade za 80 USD od osoby, na co ja mu odpowiedziałem (blefując na podstawie informacji z tutejszego forum), że znajomi w połowie 2019 roku dostali taka propozycję za 50 USD na co gościu odpowiedział, że niemożliwe. Jak już zaczęli nas ubierać przed salą w ten cały sprzęt to podszedł inny gościu i powiedział, że może być upgrade za 50 USD. Niestety jedna para (było nas łącznie 3 obce pary) powiedziała, że nie jest chętna no i cały misterny plan upgrade'u poszedł się je... :(
Co do samego lotu - dolotu do Manhattanu jest około 5min i też 5min na powrót a po drodze kółko obok statuty wolności. Do tego kilka minut helikopter lata obok Battery Park i mostu Brooklyńskiego, gdzie na prawdę są super widoki. Na "pokład" można wnieść maksymalnie dwa "urządzenia rejestrujące" (lustrzanka, komórka, gopro, itd.), które są przeczepiane do Ciebie specjalnymi szelkami.
Sam lot to super przeżycie i polecam go każdemu, szczególnie jak jest to pierwszy lot helikopterem (dla nas to był pierwszy raz) więc ten lot to jest atrakcja sama w sobie. Do tego super widoki no i słynne "selfi butów" :lol: Na początku oczywiście jest spory strach podczas startu i początkowego lotu czy wystawiania nóg ale potem już wszyscy wyciągają na maxa. Co ciekawe - naszym pilotem był Polak, który mieszka od wielu lat w USA więc warto gadać w drodze do helikoptera po polsku to może się okaże się, że trafi się ten sam pilot i dorzuci Wam te 3-4 min lotu w gratisie ;)
A poniżej jeszcze fotka z nowej instagramowej mody czyli nasze "selfi butów" :lol:

Załączniki:
Komentarz do pliku: selfi butow
selfi butow.jpg
selfi butow.jpg [ 59.75 KiB | Obejrzany 3155 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 29 Paź 2019 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Ciekawe, czy się czasem komuś nie przytrafia zgubić buta w czasie lotu :D

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 31 Paź 2019 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Też się w pewnej chwili nad tym zastanawiałem oraz nad swoimi okularami :D
W okularach pozwalają jak najbardziej lecieć i niby nie spadają jak ich o to zapytałem (no i mi nie spadły). Co do butów to też ponoć nie spadają - każą je tylko dobrze zawiązać na początku ;) Zapewne to wynika z tego, iż nogi na zewnątrz można wystawiać tylko w określonym czasie - gdy powie to pilot przez słuchawki (każdy na początku dostaje takie słuchawki, gdzie słychać cały czas głos pilota z wieżą lub jak mówi do nas). Wtedy też wydawało mi się, że helikopter leciał dużo wolniej czy wręcz "stał" w powietrzu nad określonym miejscem (Statua Wolności czy Battery Park) więc siła powietrza jest wtedy mniejsza i trudniej stracić buty.
Natomiast przed wejściem do helikoptera każą Wam totalnie opróżnić wszystkie kieszenie (nawet np. z chusteczki), zdjąć wszystkie możliwe torebki, wisiorki, biżuterie, itd. - ponoć ze względów bezpieczeństwa. Są oczywiście zamykane pojemniki, gdzie to jest trzymane na czas lotu. Jedyna co pozwalają mieć to właśnie swoje okulary (zwykłe lub przeciwsłoneczne).

Natomiast płynąc na Staten Island zwróciłem uwagę, iż w tym miejscu: https://www.google.com/maps/place/Manha ... 74.0091694
stało także kilka helikopterów i ktoś na promie mówił, że też pod turystów. To będzie raczej ta firma: https://manhattanhelicopters.com/ ale z tego co widzę mają wyższe ceny, chociaż z drugiej strony odpada strata czasu w postaci dojazdu do siedziby flynyon.com, którzy siedzibę mają w Kearny (czyli dokładnie tutaj: https://www.google.com/maps/dir/FlyNYON ... 83!1m0!3e0).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 06 Sty 2020 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Aktualny od zniżkowy na 60%: ADVENTURE
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 09 Lut 2020 07:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Na gruponie jeszcze taniej - link.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Lut 2020 16:11 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Na Grouponie masz rabaty od 44% do 35%.
Kod powyżej daje 60%.

Polecam również napisać do nich prośbę na maila (odpowiadają dosyć szybko) o rabat.
U mnie zgodzili się na 30 minutowy lot z otwartymi drzwiami za 250$ za osobę (z podatkiem i booking fee) wersja "Buy now schedule later". Czyli jeszcze mniej niż przy 60% rabacie.
Góra
 Profil Relacje PM off
micnur lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 19 Lut 2020 16:33 

Rejestracja: 10 Lis 2018
Posty: 6
Cytuj:
Natomiast płynąc na Staten Island zwróciłem uwagę, iż w tym miejscu: https://www.google.com/maps/place/Manha ... 74.0091694
stało także kilka helikopterów i ktoś na promie mówił, że też pod turystów. To będzie raczej ta firma: https://manhattanhelicopters.com/ ale z tego co widzę mają wyższe ceny, chociaż z drugiej strony odpada strata czasu w postaci dojazdu do siedziby flynyon.com, którzy siedzibę mają w Kearny (czyli dokładnie tutaj: https://www.google.com/maps/dir/FlyNYON ... 83!1m0!3e0).


Tak jak mowisz to prawdopodobnie Manhattan Helicopters. Poza tym, ze sa drozsi to nie maja tez opcji door off. FlyNYON jest jedynym organizatorem z ta wlasnie opcja plus slyszalam, ze tylko oni maja pozwolenie na loty nad samym Manhattanem (reszta lata tak jakby bokiem). (sorki za brak polskich znakow)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Lut 2020 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Osobiście jestem mega zadowolony. Kupiłem opcję najtańszą (lot 15 min, zamknięte drzwi). Oczywiście jak każdy dostaliśmy propozycję upgrade za 80$, a po odmowie i po obejrzeniu filmu na temat bezpieczeństwa zaproponowano 50$ za lot 30 min z otwartymi drzwiami (Gościu co składa propozycje upgrade dość mocno nalegał żebyśmy się zdecydowali ponieważ w naszym pakiecie nic w sumie nie zobaczymy i maksymalnie gdzie podlecimy to pod Battery Park oraz chwilkę przy Statui Wolności i z powrotem). Przez chwilę nawet się zastanawialiśmy, ale zdecydowaliśmy, że i tak atrakcją samą w sobie jest pierwszy lot w życiu helikopterem, a widoczki będą dodatkowym atutem nawet przez okno ;) Z planowanej godziny wylotu 12:00 ostatecznie helikopterem ruszyliśmy o 13:30. Najlepsze, że lot trwał równe 30 min i dokładnie przelecieliśmy dookoła Manhattan. Nie wiem czy to bonus za opóźnienie czy zasługa pary z Hiszpanii która też nie wzięła upgrade i z nimi lecieliśmy, a oni być może mieli wykupioną opcję 30 minutową (Jeśli tak to trochę im współczuję bo pilot nas usadowił tak, że większość lotu po naszej stronie był widok na Manhattan) :D.

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 222.79 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 257.27 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 262.8 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 206.96 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
5.jpg
5.jpg [ 245.43 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
6.jpg
6.jpg [ 231.98 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
7.jpg
7.jpg [ 184.2 KiB | Obejrzany 2375 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 02 Mar 2020 10:19 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 51
Hej, czy ktoś z latających jest w stanie powiedzieć coś więcej o miejscach w helikopterze? Czytałem kilka opinii, że miejsca są losowane i można trafić na takie bez widoku, albo za oknem, nawet przy opcji doors off. Jak to z tym jest? Przy wydatku ~270 USD wolałbym być pewny, że miejsce będzie dobre, a cały lot taki, jak sobie wymarzyłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Mar 2020 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@bilbobag
Do takiego helikoptera wchodzi chyba maksymalnie 6 osób (no może 7) bo tyle było osób (trzy pary) jak ja leciałem i wątpię żeby dało się jeszcze kogoś wcisnąć. I rozkład tych miejsc wygląda wtedy następująco:
- jedno miejsce z przodu obok pilota (więcej tam na pewno nie wejdzie) - chyba najlepsze bo masz całe miejsce przy otwartych drzwiach tylko dla siebie, do tego widzisz cały widok przez przednią szybę no i wszystko co pilot robi,
- dwa miejsca na kanapie z tyłu (bliżej przodu helikoptera) - oba są przy otwartych drzwiach na zasadzie ze jeden ma drzwi po lewej a drugi drzwi po prawej; przy tych miejscach nie ma żadnej różnicy,
- trzy miejsca na kanapie z tyłu (bliżej tyłu helikoptera; naprzeciwko tej kanapy o której pisałem powyżej) - dwa są przy otwartych drzwiach (aczkolwiek z jednej strony faktycznie jest takie małe okno - tyłu nie jest symetryczny - patrząc od przodu helikoptera jest to lewy bok helikoptera) jak powyżej a jedną osobę upchnęli pośrodku i to miejsce - w mojej opinii - jest zdecydowanie najgorsze.
Raczej wątpię żeby dało upchnąć z tyłu 6 osób - już przy 5 osobach było mega ciasno i wydaje mi się, że trochę na siłę upychali bo akurat były 3 pary.
Zatem reasumując na 6 miejsca aż 5 miejsc jest przy otwartych drzwiach. Nie wiem na jakiej zasadzie te miejsca przydzielają ale jeżeliby ktoś dostał to środkowe miejsce na tylnej kanapie to taki lot traci sens dość mocno.
My dostaliśmy to miejsce z przodu przy pilocie oraz z tyłu przy drzwiach. Przy czym mając już wykupioną rezerwację można dodać opcję gwarancji miejsca przy drzwiach. My coś takiego wykupiliśmy. Kosztowało to bodajże około 30 USD od osoby, co w kontekście całego lotu (czy przede wszystkim całego wyjazdu do USA) nie jest wygórowaną kwotą. Dlatego w mojej ocenie nie ma co ryzykować - warto wykupić tą gwarancję miejsca przy drzwiach. Pewnie daje ona jednej z osób miejsce z przodu helikoptera. W każdym razie gdyby ktoś wykupił i nie dostał miejsca z przodu to warto się spróbować wtedy wykłócić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bilbobag lubi ten post.
bilbobag uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 09 Mar 2020 14:52 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 51
@poszwin

Bardzo dziękuję za rozbudowany opis. Z mojego researchu po filmach na yt i opiniach na tripadvisorze miałem praktycznie takie same wnioski, ale fajne, że ktoś to potwierdził. Podobno miejsca są losowane według wagi, żeby równo rozłożyć ciężar. Wiesz może czy taką gwarancję miejsca proponowali na miejscu? Wtedy mógłbym zwlekać z takim zakupem i wziąć go gdyby na miejscu było 5-6 osób. Jesli byłoby nas mniej, mógłbym odpuścić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@bilbobag
Naszej grupie (6 osób) podczas tej prezentacji filmu w tej osobnej salce nie proponowali żadnych usług dodatkowych poza upgradem więc raczej tego nie proponują. Wszystkie dodatkowe usług raczej proponują tylko w tej salce - wcześniej za bardzo nie ma takiej możliwości, ponieważ najpierw wszyscy siedzą i czekają (dość długo) w takiej dużej sali - lobby. Potem zabierają do tej małej sali co jest film i propozycja upgrade a potem już idziecie do osób "technicznych", które montuję na Was ten cały sprzęt (specjalne szelki, elektronikę, itd.) i pokazują zasady bezpieczeństwa z tymi szelkami, elektroniką, itd. Potem już jedziecie busikiem na lądowisko.
Nie mam natomiast pojęcia czy pozostałe osoby z naszej osoby miały wykupioną gwarancję miejsc przy drzwiach, ponieważ nie pytaliśmy innych i my też nie dostaliśmy jakiegoś dodatkowego rekwizytu czy innego oznaczenia, że jesteśmy specjalnie przygotowani do miejsc przy drzwiach. Natomiast na samym lądowisku pilot wraz z jedną osobą z obsługi coś sprawdzali na komórce/tablecie i może tam było zaznaczone, że mamy tą gwarancję. My sami z siebie tej gwarancji nie poruszaliśmy i nastawialiśmy się na zasadzie, że jak nas nie posadzą przy drzwiach to wtedy zrobimy awanturę, iż mieliśmy wykupioną tą gwarancję. Ale jednak interweniować nie trzeba było ;)

Natomiast wszystkim na pewno bym polecał upgrade za te 50 USD lotu z 15min do 30min (mimo, że nam się nie udało...), ponieważ można zdecydowanie więcej zobaczyć i widok na Central Park robi na pewno spore wrażanie (co widać chociażby po poniższych zdjęciach od od @wojtekf93). Poza tym dość istotna kwestia - przez pierwsze minuty człowiek się dość mocno stresuje czy to bezpieczne, czy nie wypadnie, jak helikopter robi zwroty to się trzyma rękoma wszystkiego co popadnie (i to pomimo, że lubimy latać i mamy za sobą setki lotów, w tym jakimiś małymi awionetkami). Dopiero po kilku minutach łapiesz luz i już się nie trzymasz rękoma tylko obiema filmujesz/robisz zdjęcia czy wystawiasz nogi ;) Poza tym masz te 15min więcej czasu a - znak naszych czasów - każdy na początku pewnie będzie filmował/robił zdjęcia a fajnie kilka minut poświęcić na to żeby odłożyć cały sprzęt elektroniczny i po prostu napawać się widokiem... :) Z perspektywy czasu nawet nie wiem czy nie wolałbym mniej porobić zdjęć/filmów a więcej nacieszyć oko, chociaż reszta pewnie dziwnie by na mnie patrzyła, ponieważ wszyscy (akurat wszyscy Europejczycy a nie np. Azjaci co potrafią robić milion zdjęć tego samego) filmowali i robili zdjęcia ile się dało :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bilbobag lubi ten post.
bilbobag uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 10 Mar 2020 12:55 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 51
@poszwin

Nawet nie będę ryzykował, że ktoś z grupy nie będzie chętny na upgrade, lot na 30 min kupuje od razu na stronie, to postanowione :D A co do zasad bezpieczeństwa, była mowa jak awaryjnie się odpiąć? Przypomina mi się głośna sprawa z ich helikopterem w Hudson River, gdzie 5 osób zginęło bo nie dały rady się odpiąć i tylko pilot się ewakuował. Ciekawe czy zmienili coś w procedurach po tej tragedii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 10 Mar 2020 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@bilbobag

Też kilka dni przed lotem wyczytaliśmy w necie o tym wypadku ich helikoptera więc był dodatkowy stres :D
Podczas szkolenia u tych osób "technicznych" pokazywali dokładnie jak się odpiąć awaryjnie i potem każdy miał przejść "na sucho" w sali awaryjne wypięcie się czyli podchodził do Ciebie ten człowiek od nich, mówił komendę po angielsku (która oznacza wypięcie się awaryjne) i wtedy Ty powtarzałeś tą komendę i się awaryjnie wypinałeś. Polega to bodajże na tym, że trzeba przytrzymać jakiś przycisk i mocno szarpnąć za ten mechanizm od wypinania się - większości poszło to bez problemu, jedynie część kobiet dopiero za drugim razem to zrobiła, ponieważ za pierwszym za słabo szarpnęła (jeżeli komuś nie wyszło to kazali powtórzyć właśnie drugi raz).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gemmab uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 22 Lip 2020 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie polecam firmy FlyNYON, 2 lata temu zamowilem nocny przelot noworoczny, gdyz chcialem powitac NR na pokladzie helicoptera i polukac spadajaca kulke na Time Square na Manhattanie.
Niestety z powodu zlej pogody lot sie nie odbyl, przebookowalem o rok i musialem spedzic kolejnego Sylwka w Nowym Yorku. :)
Mialem zapewniony transfer z hotelu do FlyNYON, ale zapomnieli mnie odebrac, nie moglem sie rowniez dodzwonic, dopiero po kilku dniach odezwali sie na e-maila, ze stali w korkach i nie zdazyli.
BTW zero chociaz jednego czarodziejskiego slowa.
O kase musialem sie dopominac az 3 m-ce, mialem wrazenie ze nie zamierzali zwrocic kosztow, mimo iz mialem ubezpieczenie.
Z innej strony to akurat pozytywne, bo taki lot sylwestrowo-noworoczny byl glupia i kosztowna zachcianka.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Mar 2024 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
cccc napisał(a):
O kase musialem sie dopominac az 3 m-ce, mialem wrazenie ze nie zamierzali zwrocic kosztow, mimo iz mialem ubezpieczenie.


No właśnie zastanawia mnie sens tego ubezpieczenia. Przecież jak lot się nie odbędzie to spokojnie odzyskamy gotówkę poprzez chargeback jakby nie chcieli oddać?

Trochę czasu minęło od ostatnich postów w tym temacie - orientuje się ktoś za ile aktualnie proponują Upgrade do dluzszego lotu juz na miejscu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 26 Mar 2024 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
Odpowiem sam sobie, ponieważ już się nie da edytować. Upgrade na miejscu kosztował $125. O tej samej godzinie odlatywaly dwa loty jeden 30min a drugi 15min, więc zostałem po prostu przeniesiony z krótszego na dłuższy lot. Przy krotszym locie nad miastem nie polecimy, wiec zdecydowanie warto doplacic.

Warto także było zapłacić za gwarancję miejsca przy oknie - dzięki temu miałem miejsce koło pilota (jak komuś na tym nie zależy, to nie warto, ponieważ do helikoptera wchodzi 7 osob: z przodu pasażer i pilot, i z tyłu 5 osób, gdzie szansa, że wylosujemy środkowe miejsce, które jest tylko jedno jest niska).

Załącznik:
rsz_1000054006-01.jpg
rsz_1000054006-01.jpg [ 107.46 KiB | Obejrzany 132 razy ]


Załącznik:
rsz_1000053937-01.jpg
rsz_1000053937-01.jpg [ 119.9 KiB | Obejrzany 132 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group