Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 01 Sie 2011 23:28 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
osiek napisał(a):
z Poznania do Oslo Rygge Ryanair zacznie latać z sezonem zimowym czyli pierwsze loty po 30 października.


Ok to juz wiadomo a teraz co dalej....

Gdzie znajde informacje odnośnie co i gdzie lata z Oslo Rygge w tym okresie czyli po 30 października?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#102 PostWysłany: 02 Sie 2011 00:44 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
gregorow napisał(a):
Ok to juz wiadomo a teraz co dalej....

Gdzie znajde informacje odnośnie co i gdzie lata z Oslo Rygge w tym okresie czyli po 30 października?


Choćby na stronie Ryanaira?
Jakie linie latają sprawdzisz na stronie lotniska. Gdzie latają sprawdzisz na stronie linii lotniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 02 Sie 2011 01:24 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
Albo źle tłumacze albo nie rozumiesz....


Chce złożyc jakis lot przez Oslo Rygge.

Z Poznania lata Ryan od 1 listopada.

Dalej jest kilka interesujacych mnie destynacji - Zadar, Saloniki, Faro, Wenecja....

Szukając lotów z Rygge do nich, loty są tylko do 30 października.


Teraz pytanie właściwe -
Czy mam sie domyślać że Ryan nie lata w sezonie zimowym (zawiesza połączenia) do tych lokalizacji?
Czy gdzies znajde informacje, czy są zawieszone czy wycofane?

Na stronie Ryana jest informacja o nowych połączeniach 2011 a jest o zawieszonych?

Inaczej mówiąc: interesuje mnie zestawienie, gdzie lata Ryan po 30 października a gdzie nie w tym okresie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 02 Sie 2011 02:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
gregorow napisał(a):
Albo źle tłumacze albo nie rozumiesz....


Chce złożyc jakis lot przez Oslo Rygge.

Z Poznania lata Ryan od 1 listopada.

Dalej jest kilka interesujacych mnie destynacji - Zadar, Saloniki, Faro, Wenecja....

Szukając lotów z Rygge do nich, loty są tylko do 30 października.


Teraz pytanie właściwe -
Czy mam sie domyślać że Ryan nie lata w sezonie zimowym (zawiesza połączenia) do tych lokalizacji?
Czy gdzies znajde informacje, czy są zawieszone czy wycofane?

Na stronie Ryana jest informacja o nowych połączeniach 2011 a jest o zawieszonych?

Inaczej mówiąc: interesuje mnie zestawienie, gdzie lata Ryan po 30 października a gdzie nie w tym okresie?

jeszcze nie sa wrzucone wszystkie loty do systemu na sezon zimowy wiec ciezko powiedziec czy cos bedzie czy nie, mozna sie ew domyslac na podstawie np. lotów w poprzednim sezonie zimowym (o ile ktos pamieta, ma spisane, whatever).

Niektorzy maja tez info co bedzie jeszcze przed wrzuceniem biletów do systemu ale to bys pewnie musial znalezc jakies norweskie forum lotnicze i szukac info ;-) Przynajmniej tak to dziala w przypadku PL lotnisk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 02 Sie 2011 08:17 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
gregorow napisał(a):
Albo źle tłumacze (...)



a właśnie to :)

gregorow napisał(a):

Gdzie znajde informacje odnośnie co i gdzie lata z Oslo Rygge w tym okresie czyli po 30 października?



gregorow napisał(a):
Chce złożyc jakis lot przez Oslo Rygge.

Z Poznania lata Ryan od 1 listopada.

Dalej jest kilka interesujacych mnie destynacji - Zadar, Saloniki, Faro, Wenecja....

Szukając lotów z Rygge do nich, loty są tylko do 30 października.


Teraz pytanie właściwe -
Czy mam sie domyślać że Ryan nie lata w sezonie zimowym (zawiesza połączenia) do tych lokalizacji?
Czy gdzies znajde informacje, czy są zawieszone czy wycofane?

Na stronie Ryana jest informacja o nowych połączeniach 2011 a jest o zawieszonych?

Inaczej mówiąc: interesuje mnie zestawienie, gdzie lata Ryan po 30 października a gdzie nie w tym okresie?


Gdzieś pisałeś, że interesuje Cię Zadar, Faro, Saloniki, Wenecja? Szklaną kulę mam w serwisie i nie wiem gdzie chcesz lecieć. Odpowiadam Ci na pytanie gdzie szukać informacji co lata po 30 października z Oslo Rygge. Jak pokopiesz na stronie Ryanaira i na profilu Stowarzyszenia Przyjaciół Ryanaira na FB to prawdopodobnie dokopiesz się do jakiś informacji o tym, jakie loty Ryan zawiesza na zimę. Wg mnie skoro o tej porze roku nie ma już lotów, oznacza tyle, że ich nie będzie w ziemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 04 Sie 2011 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
moze nie powinienem tego podawac, bo to ciagle tylko plotki - a jak uczy historia (np wiosenne plotki o mozliwych letnich polaczeniach z WRO do PORTO badz MADRYTU) plotki to tylko plotki :)

ale

kto nie lubi podgrzac atmosfery, gdy moze ? :)

zatem:

http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=2219


jak sie dzisiaj przekonalismy,druga plotka sie sprawdzila

oby z pierwsza bylo podobnie :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 04 Sie 2011 20:57 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Byłem dzisiaj na konferencji prasowej na lotnisku i rozmawiałem m.in. .... z członkami władz wrocławskiego lotniska.

Nie zaprzeczam nie potwierdzam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 04 Sie 2011 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie lubie cie

:mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 04 Sie 2011 21:02 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
:mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 05 Sie 2011 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
osiek napisał(a):
gregorow napisał(a):
Albo źle tłumacze (...)



a właśnie to :)

gregorow napisał(a):

Gdzie znajde informacje odnośnie co i gdzie lata z Oslo Rygge w tym okresie czyli po 30 października?



gregorow napisał(a):
Chce złożyc jakis lot przez Oslo Rygge.

Z Poznania lata Ryan od 1 listopada.

Dalej jest kilka interesujacych mnie destynacji - Zadar, Saloniki, Faro, Wenecja....

Szukając lotów z Rygge do nich, loty są tylko do 30 października.


Teraz pytanie właściwe -
Czy mam sie domyślać że Ryan nie lata w sezonie zimowym (zawiesza połączenia) do tych lokalizacji?
Czy gdzies znajde informacje, czy są zawieszone czy wycofane?

Na stronie Ryana jest informacja o nowych połączeniach 2011 a jest o zawieszonych?

Inaczej mówiąc: interesuje mnie zestawienie, gdzie lata Ryan po 30 października a gdzie nie w tym okresie?


Gdzieś pisałeś, że interesuje Cię Zadar, Faro, Saloniki, Wenecja? Szklaną kulę mam w serwisie i nie wiem gdzie chcesz lecieć. Odpowiadam Ci na pytanie gdzie szukać informacji co lata po 30 października z Oslo Rygge. Jak pokopiesz na stronie Ryanaira i na profilu Stowarzyszenia Przyjaciół Ryanaira na FB to prawdopodobnie dokopiesz się do jakiś informacji o tym, jakie loty Ryan zawiesza na zimę. Wg mnie skoro o tej porze roku nie ma już lotów, oznacza tyle, że ich nie będzie w ziemie.


Osiek czy posiadasz może linka do strony Stowarzyszenia Przyjaciół Ryanaira na FB ? Niestety nie moge odnaleźć nic podobnego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 05 Sie 2011 10:32 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
mikuś napisał(a):
Osiek czy posiadasz może linka do strony Stowarzyszenia Przyjaciół Ryanaira na FB ? Niestety nie moge odnaleźć nic podobnego.

http://www.facebook.com/pages/RYANAIR-F ... 5425918648
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 05 Wrz 2011 20:37 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Ktoś tu wcześniej wspominał Czarnogórę. Są tam dwa lotniska w stolicy w Podgoricy i w Tivacie. To w Tivacie jest przepięknie położone w sercu Zatoki Kotorskiej, która jest największym fiordem na Adriatyku. Sami zobaczcie




z wikipedii
Tivat Airport is one of the most dangerous and most difficult airport for approach and landing and a challenge for every pilot.That’s why pilots like to call it “The European KaiTak”


Ostatnio edytowany przez JONASZ, 05 Wrz 2011 20:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 05 Wrz 2011 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
JONASZ napisał(a):
Ktoś tu wcześniej wspominał Czarnogórę. Są tam dwa lotniska w stolicy w Podgoricy i w Tivacie. To w Tivacie jest przepięknie położone w sercu Zatoki Kotorskiej, która jest największym fiordem na Adriatyku. Sami zobaczcie


byłem, polecam Kotor i okolice - jest czad.

A troche dalej na poludnie - piekny IMO Stary Bar.

...ale póki plotki sie nie potwierdza..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 09 Wrz 2011 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
to już niemal pewne:
http://exyuaviation.blogspot.com/2011/0 ... plans.html
podgorica ze stansted i prestwick
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 09 Wrz 2011 00:54 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
To ja dodam Lizbonę do tego ;) http://www.lowcostportugal.net/viajar/a ... a/2011/09/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 19 Paź 2011 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jakby powiedzial moj dziadek 'tak dobrze zarlo i zdechlo'

miala byc baza,20 samolotow, madryty, portugalie i inne kankuny a skonczylo sie na malmie i burnemucie

ok, ta kreta i malta fajnie, byle byly czesciej niz raz w tygodniu
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 19 Paź 2011 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rw30 napisał(a):
jakby powiedzial moj dziadek 'tak dobrze zarlo i zdechlo'

miala byc baza,20 samolotow, madryty, portugalie i inne kankuny a skonczylo sie na malmie i burnemucie

ok, ta kreta i malta fajnie, byle byly czesciej niz raz w tygodniu

to samo pomyslalem. Malta w zasadzie to nic ciekawego - jest dostepna z KRK, kto chcial to juz tam byl :) Kreta wyglada ciekawie.
Ja ciagle czekam na LPA ew cos w tych okolicach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group