Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Sty 2016 12:03 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 23
Może i nie. Myślałem i nawet oglądałem agroturystyki z basenem. Bardzo fajne rozwiązanie, ale pod warunkiem, że będzie ten basen, bo dzieci nie popuszczą.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#42 PostWysłany: 17 Sty 2016 17:16 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Z czystym sumieniem mogę więc polecić:
http://www.ilmonastero.com/

Miasteczko to San Dalmazio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:03 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 34
We Florencji zdecydowanie polecam - Hotel Crocini (Corso Italia 28) 2 gwiazdkowy w cenie ok. 180 zł za 2 osoby, dobre o obfite śniadanie w cenie. Dobra lokalizacja. Śmiało można pieszo przejść z Dworca. Niedaleko też do Ponte Vecchio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Lip 2017 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Korzystał ktoś z campingu 'Camping Firenze' [Via Generale C.A. Dalla Chiesa, 1/3] ? Jak to wygląda od środka ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Lip 2017 20:37 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 167
Loty: 90
Kilometry: 124 797
Rodzinka wynajęła poprzez eurocamp (poza sezonem za grosze)ten camping:
http://www.vacansoleil.pl/camping/wloch ... gKocfD_BwE
Byli zachwyceni.
_________________
Ciemność to Twój strach, światło jest wszędzie
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 19 Lip 2017 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
We Florencji polecam "Residenza Dei Pucci", ok. 300m od Katedry.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 19 Gru 2017 22:56 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 41
My stacjonowaliśmy w miasteczku Lamporecchio - na campingu Barco Realle. Camping położony na wzgórzu, stąd świetne widoki (chociażby z basenu). Baseny bardzo fajne, czyste; czepki obowiązkowe - można je dostać u ratownika (stan na 2015 rok). Animacje głownie dla dzieci i młodzieży, jednak wieczorem organizują show lub inne wydarzenie dla wszystkich.

Mieszkaliśmy w namiocie "stacjonarnym" z Eurocampu. Łazienki b.czyste, mydło czy papier zawsze dostępne (co np. na innym campingu było we własnym zakresie ). Insekty się pojawiały (nie wiem jakie, ale miałam drobne ugryzienia i bąble), więc warto się przed nimi zabezpieczyć biorąc jakiś spray. Na terenie campingu znajduje się restauracja (cenami nie odbiega od tych w innych miastach, pizza pyszna) i dobre lody. Jest też mały sklepik z podstawowymi produktami, jednak ceny są porażające w stosunku do marketów poza campingiem. Minusem jest to, że większy sklep z "normalnymi" cenami jest dość daleko, więc jadąc na wycieczkę warto zrobić większe zakupy.

Camping fajny jako baza wypadowa. WiFi płatne, ale bardzo tanie- 1 euro za dzień, przy dłuższym okresie jeszcze taniej. Działa praktycznie na terenie całego campingu. Wszystko to stan na 2015 rok, więc warto zaktualizować informacje przed ewentualnym wyjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Gru 2017 20:28 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Podpowiedzcie proszę gdzie szukać całego domu do wynajęcia dla 3-4 rodzin z dziećmi, koniecznie z basenem. Coś tam namierzyłem przez Airbnb, gdzie jeszcze można poszukać czegoś budżetowego na początek lipca?

dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Gru 2017 21:05 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Nie wiem czy budżetowo, ale moi znajomi wynajmowali dom tutaj https://www.homeaway.pl/
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 18 Sie 2022 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
swietna kwatera we Florencji

https://www.booking.com/hotel/it/caregg ... en-gb.html

jej największą zaletą jest to, że jest w jakby piwnicy, więc nawet w upale jest tam przyjemnie chłodno bez włączania klimy.
Poza tym mieszkanie zdaje się być niedawno po remoncie, świetne wyposażenie, czysto, do tego:
* duży salon, ze stołem na którym można wygodnie pracować
* przystanek tramwaju z którego jedzie się do głownej stacji kolejowej dosłownie minutę od drzwi wejściowych (od przystanku, na którym wysiada się wracając z centrum - kilka minut spaceru), z niego dojazd do stacji SM Novella to ok. 10min
* jakieś 10 minut spacerem od stacji Rifredi (sporo połączeń IC i Regionalnych stamtąd startuje)
* supermarket też kilka minut z buta, jakieś kafejki i bary w podobnej odległości

cenowo też ok, bo tak, są tańsze kwatery, ale niewiele tańsze, także warto do tej dołożyć
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 28 Lut 2023 14:17 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 58
Odkopię trochę wątek - macie jakieś polecane noclegi w winnicach? Marzy mi się coś takiego, a na bookingu czy airbnb jednak ciężko znaleźć coś takiego w racjonalnych cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 28 Lut 2023 15:00 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 673
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Tam nie będzie racjonalnych cen.
:lol:

https://goo.gl/maps/PkKc9E5eMzHhReQR6
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz101 lubi ten post.
D4miss uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 04 Sie 2023 21:40 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 309
niebieski
Naszą bazą/wyborem dla eksploracji Toskanii pociągami (w ramach biletu 5-dniowego) było Empoli.
Zatrzymaliśmy się w Appartamento il Leone, które bardzo polecam.
Bardzo przestronne mieszkanie na starym mieście, w pełni wyposażone,3 pokoje, cisza i bezpieczeństwo.
Położone 10 min spacerkiem od dworca w Empoli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group