Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Cze 2014 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
rysiekkk napisał(a):
przygus napisał(a):
bardzo podoba mi się tytuł - "dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki.

kwestia mocno indywidualna ;)
Japonka76 napisał(a):
Hmmm... dobry i tani :roll: Mogę polecić w Neapolu dobry nocleg, ale czy tani tani? 90EUR

dla mnie 90ojro to nawet nie drogo, a okrutnie drogo :lol:

Sam będę szukał czegoś na 3 noce dla 2 osób (na styczeń) - dla mnie priorytetem jest cena, później standard i lokalizacja 8-)
Wrzucajcie swoje miejscówki w Neapolu tak do 10 - 15€ /os ;)

akurat lokalizacja w Neapolu jest ważna,bo nie jest to najbezpieczniejsze miasto, kiedyś znalazłem tanią ofertę a później się okazało ze to był afrykański burdel [głównie] + pokoje do wynajęcia[okazjonalnie] i nocowałem w ibisie,blisko dworca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 06 Cze 2014 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
futro napisał(a):
akurat lokalizacja w Neapolu jest ważna,bo nie jest to najbezpieczniejsze miasto, kiedyś znalazłem tanią ofertę a później się okazało ze to był afrykański burdel [głównie] + pokoje do wynajęcia[okazjonalnie] i nocowałem w ibisie,blisko dworca.

ok ;)

dlatego czekam na jakieś sprawdzone (z polecenia) i sensowne oferty, jak wspomniany wcześniej -> http://www.albergoideal.it/en 8-)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Paź 2014 19:24 

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 2
Wróciłem wczoraj z Neapolu. Zachwycony miastem i okolicami. Nocowałem w hostelu Sweet Sleep. Był chyba gdzieś już na forum opisywany.
Z czystym sumieniem mogę polecić. Czysto , dobrze wyposażone pokoje, darmowe WiFi , dobrze działające. Na tarasie darmowe jacuzzi i sauna. Bardzo przydatne po długim zwiedzaniu. Całkiem obfite i urozmaicone śniadania.
Pomocna i miła obsługa, oferująca plany Neapolu i wskazówki co warto zobaczyć.
Jedyny mankament to fakt że hostel na 6 piętrze kamienicy , a winda płatna , 10 centów. Trzeba o tym pamiętać, najlepiej sobie rozmienić 1 € i mieć na zapas.
Dla niektórych problemem może być lokalizacja , tuż przy placu Garibaldi obok dworca, gdzie mnóstwo kolorowych , ulicznego handlu i podejrzewanego towarzystwa. Dla mnie to była akurat atut, można naprawdę poczuć klimat miasta, a zagrożenia nie czułem żadnego, mimo ze chodziliśmy często późno wieczorem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#24 PostWysłany: 02 Lut 2015 14:47 

Rejestracja: 19 Kwi 2013
Posty: 5
Ja mogę polecić mieszkanie Vivi Napoli - link do booking:
http://www.booking.com/hotel/it/vivi-napoli.pl.html

Wybraliśmy opcję dwupoziomowy apartament z dwoma sypialniami. Wyszło około 100 euro za noc.

Warunki super (budynek w środku bardzo ładny, z zewnątrz niczym się nie wyróżnia), lokalizacja też dobra bo dworzec całkiem blisko, a i do centrum spokojnie pieszo można było dotrzeć. Właściciel bardzo przyjazny i dobrze mówi po angielsku.

Na mieszkaniu była do dyspozycji kawiarka, z której rano chętnie korzystaliśmy - polecam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#25 PostWysłany: 02 Lut 2015 22:56 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 63
Polecam ten hotel
http://www.booking.com/hotel/it/cristin ... hildren=0&


W chwili obecnej polecam rezerwować przez ich stronę z kodem CRISTINA dającym 35 % zniżki.

http://www.hotelcristinanapoli.com/


Jak w opisie blisko do metra ( linia 2).
Czysto, personel pomocny,parking bezpłatny ogrodzony.
Śniadanie na słodko plus bekon i jajecznica, jogurty, musli, mleko.
W pokoju mała lodówka (mini bar).
W pobliżu Carrefour czynny do 20:00.
I jeśli ktoś wybiera się na mecz Napoli, to do stadionu 15 minut na piechotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Cze 2015 11:42 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
W weekend troche popracowalem nad ogarnieciem noclegow w Kampanii, pod katem potrzeb niskobudzetowca, ale i w pewnym standardzie. Faktycznie Neapol jest zwariowany, albo tandeta i granica podwyzszonej ostroznosci w okolicach stazione centrale, albo hotele o lepszym polozeniu w zwariowanych cenach. Doprawdy domaganie sie za 2 osobowy pokoj w hostelu, ze wspolna lazienka i bez klimatyzacji prawie 50 Euro/noc mocno podraznilo moja ambicje. Ostatecznie wybralem (u posrednika) ten hotel:
http://ideal.hotelinnapoli.com
Wyszlo niecale 40 Euro za 2 osobowy pokoj/noc, w tym lazienka, klima i sniadanie. Planowany przyjazd do Neapolu pociagiem, wieczorem wiec nie trzeba bedzie bladzic- bo to tylko 250m (wg google maps).
Pozniej przyszedl czas na rozplanowanie pozostalych 9 noclegow. Pierwotnie ten ostatni mial byc w Rzymie, bo z tamtad jest powrot, ale ceny (hosteli,hoteli w okolicach Roma Termini, tez okazaly sie za wysokie). Zapadla wiec decyzja, ze dojazd nastapi na rzymskie lotnisko jakims wczesnym pociagiem z Kampanii. Majac w dalszym ciagu do rozplanowania 9 dni i sporo atrakcji do zobaczenia, jak i swiadomej rezygnacji z wypozyczenia auta (chcac polegac na Circumvesuviana i autobusach), trzeba bylo rozstrzygnac czy zmieniamy miejscowosci, czy moze mieszkac tylko w jednej-i robic wycieczki. Ostatecznie padlo na Salerno i pokoj z Airbnb.Bardzo fajna lokalizacja w centrum (blisko stacji kolejowej i autobusowej, portu promowego i promenady). Entuzjastyczne komentarze przebywajacych tam wczesniej byly tego potwierdzeniem. Argument 9 nocy byl istotny dla gospodyni wiec bez wahania zrobila special offer- a ja i wykorzystalem srodki za 2 polecenia. W sumie wyszlo 274 Euro. No coz, tyle o przygotowaniach i badaniu rynku". Wyjazd w sierpniu, odliczanie trwa. ;)
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#27 PostWysłany: 06 Paź 2015 17:18 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 254
Loty: 10
Kilometry: 28 060
niebieski
Hotel Zara

-nie jest tak źle - neapol brudny to jest chyba w wielu miejscach.

mały pokój , umywalka, balkonik nieduży,

-śniadanko w sam raz, bufet ciasteczka, kawka, mleczko itp

-obsługa miła i przyjazna.

-poruszana była kwestia szemranego towarzystwa i murzynów a i tak...no prawie jak w Polsce na osiedlu. No ale tutaj bezpiecznie i nikt nie zaczepia.
- blisko metro, dworzec pkp i megabusa.
- jak dla mnie za 150pln/2os ze sniadankiem (nie ma tragedii, normalny standard).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#28 PostWysłany: 06 Paź 2015 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 357
Kilometry: 561 894
niebieski
Jeśli mówić o cenie adekwatnej do jakości to Hotel Ideal (w centrum) dla budżetowców. 70 zł za noc. (w cenie śniadanie - typowo włoskie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#29 PostWysłany: 06 Paź 2015 19:32 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Faktycznie, to najlepsza rzecz po przyjezdzie- blisko stazione centrale. Jesli to nie bedzie wysoki sezon to brak klimy nie bedzie nikomu wadzil.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:24 

rysiekkk napisał(a):
dlatego czekam na jakieś sprawdzone (z polecenia) i sensowne oferty, jak wspomniany wcześniej -> http://www.albergoideal.it/en 8-)



I gdzie w końcu nocowałeś? ;)
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 14 Sty 2016 12:08 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
@jacakatowice, pobyt 3-dniowy zakończony wczoraj (skrobnę w różnych wątkach to i owo po podróży, mogę odpowiedzieć na pytania na świeżo), nocleg w ibis styles Garibaldi, kręciliśmy się wszędzie wokół, z plecakami, bez plecaków, zawsze z aparatami fotograficznymi, w godzinach 7-20, a więc też po zmroku. Ani razu nikt nie zaczepiał. Sprzedawcy "turystycznego śmiecia" proponowali coś najwyżej raz, w ogóle odniosłam wrażenie, że są jakby... stłamszeni? (Może przegrywają z włoskimi rdzennymi grupami przestępczymi ;) :mrgreen: ) Wręcz nieśmiało proponowali jakiś towar, odpowiedź "nie, dziękuję" i idą dalej swoją drogą.
Po przeczytaniu wszystkich opinii w internecie mieliśmy trochę stracha o sprzęt elektroniczny, a na miejscu czułam się o wiele lepiej niż choćby w Mediolanie...
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Lut 2016 12:03 

ar1961 napisał(a):
Wróciłem wczoraj z Neapolu. Zachwycony miastem i okolicami. Nocowałem w hostelu Sweet Sleep. Był chyba gdzieś już na forum opisywany.
Z czystym sumieniem mogę polecić. Czysto , dobrze wyposażone pokoje, darmowe WiFi , dobrze działające. Na tarasie darmowe jacuzzi i sauna. Bardzo przydatne po długim zwiedzaniu. Całkiem obfite i urozmaicone śniadania.
Pomocna i miła obsługa, oferująca plany Neapolu i wskazówki co warto zobaczyć.
Jedyny mankament to fakt że hostel na 6 piętrze kamienicy , a winda płatna , 10 centów. Trzeba o tym pamiętać, najlepiej sobie rozmienić 1 € i mieć na zapas.
Dla niektórych problemem może być lokalizacja , tuż przy placu Garibaldi obok dworca, gdzie mnóstwo kolorowych , ulicznego handlu i podejrzewanego towarzystwa. Dla mnie to była akurat atut, można naprawdę poczuć klimat miasta, a zagrożenia nie czułem żadnego, mimo ze chodziliśmy często późno wieczorem.


To nie hostel, a rasowy hotelik/pension.
Godny polecenia. Rezerwowałem przez Amoma. Wyszło ok 35 euro/3 osoby ze śniadaniem. Lokalizacja bardzo dobra. Czyściutkie, spore pokoje z łazienką [nawet bidet jest] i balkonem. Miałem 25 sztuk, 10-centówek na windę. :D Zużyłem ledwo 6 czy 7. Super wypasione śniadanko na dachu. Dobra kawa, jogurty, sery, jajecznica,mini pizze itp. ciasta, owoce. Można dobrze pojeść.
WIFI bezpłatnie w pokojach.
Góra
 PM off
namteH lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#33 PostWysłany: 07 Mar 2016 11:34 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
W Sorrento w III i IV bezpłatne noclegi w centrum via trivago quality test
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: neapol hotel
#34 PostWysłany: 18 Kwi 2016 14:23 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 7
witam właśnie sie dowiedziałem ze służbowo do Neapolu lece w sumie to w okolice
może ktos poleci jakis hotel w fajnych okolicach nie w centrum max 500zł za noc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#35 PostWysłany: 23 Kwi 2016 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Dla lubiących zwiedzać pieszo polecam nocleg w okolicach Corso Umberto znaleziony na Airbnb https://www.airbnb.pl/rooms/11485539 Dobra lokalizacja - blisko do dworca centralnego, portu, jak również zabytkowej części miasta. Mili gospodarze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Maj 2016 17:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ja mieszkałam przy Piazza Dante - wyjątkowo spokojna i bezpieczne okolica. Na placu tym znajduje się komenda główna policji :)
W Neapolu jak chodzisz głównymi ulicami to nie ma żadnych problemów. Lepiej nie zbaczać z głównych tras, i nie wpychać się w wąskie ciasne boczne uliczki.
Troszkę najedliśmy się strachu w okolicach Via S. Vincenzo ale sami się tam wychyliliśmy.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#37 PostWysłany: 27 Lip 2016 19:29 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
Witam

A czy ktos sie orientuje czy mozna sie przespac na lotnisku w Neapolu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Sie 2016 12:11 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 18
@Majkel82 dziękuję za informacje! Dość późno zobaczyłam Twój post, ale podniósł mnie na duchu :D My w końcu zdecydowaliśmy się na hotel w pieszej odległości od placu Garibaldiego, bo oprócz przyjazdu z lotniska, później również wyjeżdżamy stamtąd do Rzymu. No nic oczy dookoła głowy trzeba mieć właściwie wszędzie, dobrze że chociaż te podejrzane typki nie zaczepiają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 19 Sie 2016 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Może też podniosę na duchu :lol: Fakt, trzeba uważać, ale tak samo i w Neapolu, i w Rzymie, czy Barcelonie. Jednak nikt nikogo otwarcie nie zaczepia ani nie napada :lol: Kieszonkowcy są wszędzie.... Wieczorem w Neapolu takie mniej komfortowe poczucie bezpieczeństwa wywoływać mogą ciasne, ciemne uliczki i odrapane kamieniczki. My oczywiście wieczorem zabłąkaliśmy się do jakiejś podejrzanej dzielnicy, ale nikt na nas w zasadzie nie zwracał uwagi. Strach ma wielki oczy ;) Wydostać się z tego ciemnego labiryntu wśród kamieniczek pomogła nawigacja w telefonie. Warto mieć ze sobą też mapę z planem miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#40 PostWysłany: 14 Paź 2016 10:41 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
wg opinii szanse masz 50/50 :D
http://www.sleepinginairports.net/europe/naples.htm
http://www.sleepinginairports.net/list. ... ACaBeiLSUk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group