Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#61 PostWysłany: 06 Wrz 2017 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Chciałbym polecić wam pensjonat B&B Napoli a Fetsa.
Vico Pasquale Galluppi 6
Byliśmy tam 4 dni, bardzo jestesmy zadowoleni z pobytu. Pokoj z lazienka. Przy pokoju kuchnia z duzym tarasem.
Do Metra "Toledo" rzut beretem. Okolica via Toledo wydaje sie byc spokojna.
www.napoliafesta.it
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#62 PostWysłany: 08 Wrz 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 89
Loty: 140
Kilometry: 261 091
Mogę polecić nocleg w B&B PompeiLog, adres: Via Cipriani 19, Torre Annunziata. Bardzo sympatyczny gospodarz, pokój z łazienką - czysto i ładnie. Fajne śniadanie samoobsługowe - jest ekspres do kawy, płatki, jajka, coś na słodko. My stąd szliśmy na piechotę do głównej bramy Pompei, zajmuje to niecałe 20 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#63 PostWysłany: 08 Wrz 2017 16:04 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 2
Art Suite Principe Umberto 35 ,czy ktoś tu spał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#64 PostWysłany: 08 Wrz 2017 16:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... pania.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#65 PostWysłany: 08 Wrz 2017 17:16 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
alicjajacek napisał(a):
Art Suite Principe Umberto 35 ,czy ktoś tu spał?


Spałem tam tylko już jakiś czas temu? całkiem fajnie?
Okolica blisko centrum, ale w niektórych uliczkach można się przestraszyć. Sporo elementu jednak nie miałem jakiś nieprzyjemności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#66 PostWysłany: 09 Wrz 2017 08:14 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 2
A wejście do tego Art Suite Principe Umberto 35 jest jakoś w miarę oznakowane? Byłam niedawno w Bari i gdyby nie wcześniejsze dopytanie to bym w zyciu nie znalazła wejścia do tamtego hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#67 PostWysłany: 09 Wrz 2017 09:29 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Nie pamiętam dokładnie bo to było już 2 lata temu, ale nie przypominam żeby były jakieś problemy ze znalezieniem hotelu.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 09 Wrz 2017 11:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#68 PostWysłany: 15 Paź 2017 23:19 

Rejestracja: 29 Paź 2013
Posty: 20
Ja od siebie polecam: Lazzarella Loft przy Via Pavia 134 bliziutko dworca. Bardzo wielki nowoczesny apartament prowadzony przez przesympatycznych właścicieli bardzo pomocnych. Naprawdę tylko same superlatywy mogę o nim powiedzieć. Kuchnia w pełni wyposażona łazienka także (ręczniki szampony)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Paź 2017 05:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Maciek78 napisał(a):
Znaczy jak ich wcześniej zjesz to też Ci już nic nie zrobią

Mniam... :)

W okolicy ulice "handlowe", w ciągu dnia przeciskasz się przez wielokolorowe bazary, w nocy wszystko znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wracając pierwszej nocy, już po północy zastanawiałem się ile będzie konfrontacji, a tu żywego ducha nie spotkasz. Nawet "element" przesiadujący na schodach hotelu w ciągu dnia wyparował.

Droga nocą na piechotkę, między Dante, a dworcem, w ciągu kilku dni nie dała powodu do niepokoju.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Paź 2017 21:16 

Rejestracja: 18 Paź 2017
Posty: 1
Witam, czy znajdzie sie dobra dusz co poleci nocleg w Neapolu dla rodziny (1 małe dziecko bedzie z nami:)-bezpieczna okolica, cena bez znaczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:49 

Rejestracja: 29 Lis 2016
Posty: 128
Loty: 77
Kilometry: 197 012
Ja sobie chwalę Hotel Maison Degas. Styl raczej butikowy. Położenie świetne - w samym centrum historycznym, zaraz przy Piazza del Gesu Nuovo, więc z bezpieczeństwem nie było problemu. Pobyt też był familijny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#72 PostWysłany: 20 Paź 2017 11:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Jeśli cena nie ma znaczenia, to szukajcie noclegu w Historycznym Centrum Neapolu np. okolicy Placu Dante. Tam mieści się Główny Posterunek Policji i jest bardzo bezpiecznie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#73 PostWysłany: 08 Lis 2017 13:43 

Rejestracja: 08 Lis 2017
Posty: 18
Na początku grudnia wybieram się na 4 dni do Neapolu. Jestem właśnie w trakcie poszukiwania hotelu i praktycznie byłem już zdecydowany, że będzie to któryś z tych dwóch: Palazzo Salgar lub Hotel San Pietro. Oba hotele mieszczą się stosunkowo blisko centrum, dworca kolejowego i lotniska. Znalazłem jednak sporo opinii, iż okolica tych hoteli jest naprawdę nieprzyjemna i niebezpieczna. Ma ktoś może jakieś opinie na ten temat?

Bardziej polecana jest natomiast lokalizacja w okolicach Pałacu Królewskiego. Jest to jednak zdecydowanie gorsza lokalizacja pod względem odległości od centrum oraz lotniska. Myślicie, że jest sens przy tak krótkim pobycie rezerwować hotel dalej od centrum, jeśli mamy w planie zwiedzić główne atrakcje Neapolu, Wezuwiusza oraz wybrać się promem na wyspę Capri? Będziemy korzystali z komunikacji miejskiej. A może polecacie jakąś inną lokalizację? Z góry dzięki za porady ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#74 PostWysłany: 08 Lis 2017 13:52 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Na początku była ciemność...
Pozostała ciemność umysłowa...
Jak już MILION razy było wspomniane na forum - zmień lokalizację na bardziej przyjazną białym ludziom. Tam Was zjedzą, jak będą wykazywać choć trochę człowieczeństwa to zjedzą Was bez soli. Niektórzy mieli pecha i nie dość że byli soleni to jeszcze doprawiani papryczkami pepperoni.
Jak mi nie wierzysz to wpisz w wyszukiwarkę na tym forum słowa klucze: bezpieczeństwo i neapol. Odfiltruj tez posty osób żegnających się z życiem i rodzinami.

A nieeee, sorry :lol: Przecież Ty dopiero konto założyłeś, masz prawo mieć ciemność przed oczami.
Góra
 Profil Relacje PM off
le_szek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#75 PostWysłany: 08 Lis 2017 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
@radomt jeśli będziesz korzystał z lotniskowego Alibusa to jeden jedzie do i z portu, więc odległością od dworca kolejowego nie musisz się sugerować. A to oznacza, że lokalizacja okolic Pałacu Królewskiego nie jest taka zła pod względem komunikacji z lotniskiem, jakieś 10-15 min. piechotką do portowego przystanku. A dla Ciebie pałacowe okolice mają też tę zaletę, że to blisko Molo Beverello skąd będziesz płynął na Capri.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#76 PostWysłany: 15 Lis 2017 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Niebawem dość duża ekipa moich znajomych wybiera się do Neapolu(8 osób) przeglądając coś finansowo sensownego natknąłem się na :

https://www.airbnb.pl/rooms/17809496?s=51

Czytając historię wątku jak mniemam ta okolica czyli okolica dworca kolejowego nie należy do bezpiecznych, zastanawiam się do czego to niebezpieczeństwo porównać-byłem niedawno w Bari mieszkając niedaleko dużego dworca kolejowego i autobusowego, gdzieś czytałem, że to również niebezpieczne miejsce-pytanie do osób, które były w Neapolu i Bari czy można je do porównać właśnie pod kątem wspomnianego bezpieczeństwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#77 PostWysłany: 15 Lis 2017 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Mieszkałem w okolicy dworca zarówno w Neapolu jak i Bari i nie zauważam dużej różnicy. Czy było niebezpiecznie?Nie sądzę.
Moim skromnym zdaniem, ludzie zdecydowanie wyolbrzymiają zagrożenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#78 PostWysłany: 15 Lis 2017 23:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Trzeba uważać na kieszonkowców tylko i motorów którzy specjalizują się w kradzieży toreb.

Tak jak w większych miastach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#79 PostWysłany: 15 Lis 2017 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Mieszkałem dokładnie w tym samym hotelu co opisywał kolega stronę wcześniej hotel B&B Hotel Napoli, Piazza Garibaldi 32 - jednym słowem super, też miałem pokój z tarasem z świetnym widokiem.

Co do okolicy dworca to po zmroku jest sporo dziwnych typów, ale nie było jakoś niebezpiecznie. Nikt mnie nie zaczepiał, nikt odemnie nic nie chciał - aczkolwiek poruszałem się tylko głównymi ulicami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Neapolu
#80 PostWysłany: 05 Sty 2018 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Witam, mam pytanie czy w tej lokalizacji jest w miarę ok? Chodzi mi o bezpieczeństwo.
https://goo.gl/maps/xqc5eQMFtpF2
Taki apartament http://tnij.at/221317
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group