Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#61 PostWysłany: 02 Mar 2014 17:59 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
22-23.03 będę w Hotelu Marina w Batumi więc dam znać czy godny polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#62 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
orfik11 napisał(a):
Witam. Od 17.05 do 20.05 będziemy przebywać w Gruzji. Chcemy dwie noce spędzić w Batumi i ostatnią noc przed wylotem w Kutaisi, żeby wcześnie rano dostać się na lotnisko. Czy możecie polecić jakieś noclegi dla 5 osób? Pisałem do Hostelu o którym piszecie, czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

pogadaj z Kote z Kutaisi, napewno pomoze z noclegiem i z zalatwieniem transportu na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#63 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
vincenz napisał(a):
22-23.03 będę w Hotelu Marina w Batumi więc dam znać czy godny polecenia.

troche zapozno, bo bedziemy w tym terminie w Gruzji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#64 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:57 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Wy tak, ale orfik11 będzie dopiero w maju ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#65 PostWysłany: 02 Mar 2014 19:42 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 184
Loty: 127
Kilometry: 271 716
Polecam nocleg u Maii
Luka Asatiani St, Batumi
tel.557244290
Blisko morza łazianka w podwórku, ale czysta, ciepłej wody pod dostatkiem, 20 lari od osoby, pozwoliła nam zostawić bagaże do 18.
jeden z lepszych noclegów w Gruzji za te pieniadze. Zamówilismy nocleg w pobliżu Batumi na Booking, ale na miejscu okazało się, że nie ma dla nas miejsca i wysłał nas pod ten adres. Nocowaliśmy w cztery osoby, ale o ile się nie mylę było 5 łóżek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#66 PostWysłany: 02 Mar 2014 21:35 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
vincenz napisał(a):
Wy tak, ale orfik11 będzie dopiero w maju ;)

Witam. To czekam na relację, dziękuję również za namiary na Batumi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#67 PostWysłany: 26 Mar 2014 23:40 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 383
srebrny
wybieram się ponownie do Gruzji, tym razem do Swanetii
czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony nocleg w Mestii - dla 6 osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#68 PostWysłany: 27 Mar 2014 00:14 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
We wrześniu spaliśmy u Marty Chartolani - bardzo polecam - Marta pracuje w miejscowym muzeum, bardzo mili ludzie (w domu mieszkają jeszcze jej brat z żoną i córką). Ceny w Mesti wszędzie takie same czyli 20 lari (obstawiam zmowę cenową:)) za nocleg + ewentualnie za jedzenie dodatkowo. A jedzenie zdecydowanie polecam. Nie warto chodzić knajp, których i tak nie ma zbyt wiele. Nie mogę znaleźć maila do niej, ale jest na facebooku - można pewnie tak się z nią skontaktować (https://www.facebook.com/marta.chartolani).

Znalazłem maila: martachartolani@yahoo.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#69 PostWysłany: 27 Mar 2014 09:51 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Marian napisał(a):
Ceny w Mesti wszędzie takie same czyli 20 lari (obstawiam zmowę cenową:)) za nocleg

Rzeczywiście, coś w tym jest, bo jak szukałem, to prawie wszędzie cena była taka sama. Ale ponoć wyżywienie jest tam droższe niż w Tbilisi, a porównywalne z Batumi. Rzeczywiście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#70 PostWysłany: 27 Mar 2014 11:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
bylismy teraz na weekendzie w batumi.
nocleg za 25 lari od osoby (chociaz mial byc za 20)
wlascicielka nazywa sie Tamila, mowi tylko po rosyjsku chociaz jej syn po angielsku
ulica Lermontov 24, numeru nie mam.
warunki ok, calkiem znosne, ktos ten dom niedawno remontowal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#71 PostWysłany: 27 Mar 2014 11:43 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
Co do cen to ciężko powiedzieć - jakoś wybitnie drogo nie jest - raczej w normie. Problem jest w tym, że w sklepikach mało co można kupić. Sporo rzeczy przeterminowanych, chociaż to przypadłość całej Gruzji. W sumie kupowaliśmy głównie picie i chleb, bo są dwie piekarnie gdzie można kupić ciepły i pyszny. Knajpki z jedzeniem chyba też ze dwie - jedna w centrum a druga za mostem, w stronę lotniska. Zdecydowanie lepiej jeść u gospodarzy. Dużo, smacznie i świeże. A na pewno warto spróbować - a do sklepu po piwko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#72 PostWysłany: 27 Mar 2014 12:19 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Szukam noclegu na dwie noce w Kazbegi dla ok. osób.
Znacie jakieś ciekawe miejsce i za rozsądną cenę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#73 PostWysłany: 27 Mar 2014 22:09 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
zajrzyj na forum www.kaukaz.pl w zakładce Gruzja i recenzje noclegów. Tam z pewnością coś znajdziesz, ja też tam szukałem opinii o noclegach w Kutaisi. Parę razy na tym forum polecano owe forum, więc to nie reklama obcego portalu, ale przekierowanie do miejsca wyspecjalizowanego w tym konkretnym rejonie świata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#74 PostWysłany: 01 Kwi 2014 00:16 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 40
Loty: 19
Kilometry: 25 366
michail napisał(a):
Korzystałem trochę z airbnb podczas podróży po Gruzji.
Tbilisi: https://www.airbnb.com/rooms/38668
Batumi: https://www.airbnb.com/rooms/415341

Był to strzał w dziesiątke. Polecam.


Mam rezerwacje tego samego miejsca w Tbilisi, w którym się zatrzymałeś. Chciałam zapytać czy korzystałeś z oferty Guri, że odbierze Cie z lotniska? Pisali też, że oferują wycieczki do ciekawych miejsc w okolicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: nolegi w Gruzji
#75 PostWysłany: 02 Kwi 2014 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Rusiko napisał(a):
Witam,

Jeśli interesuje was nocleg u typowej gruzińskiej rodziny, jeśli chcecie poznać smak miejscowych potraw a przy okazji skorzystać z noclegu to zapraszam do jednej z dwóch lokalizacji w Tbilisi. Jedno z mieszkań znajduje się przy Cereteli 101 skąd w 10-15 minut dojedzie się marszrutką do centrum miasta a w 10 minut piechotą dojdziecie do dworca Didube :)
https://maps.google.pl/maps?q=cereteli+ ... CCoQ8gEwAA

Ja ze swojej strony z chęcią pomogę więc w razie pytań, próśb i rezerwacji proszę pisać na adres rusudan.diasamidze@uj.edu.pl


Byłem, nocowałem i polecam :)
Ceny nie uległy zmianie - 10 EUR, ze śniadaniem i kolacją 15 EUR
Podczas naszego pobytu była również Rusudan, która podpowiedziała co gdzie zobaczyć i zjeść.
Nowy mail: rusudandiasamidze90@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#76 PostWysłany: 07 Kwi 2014 17:17 

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 4
Chociaż wątek przerabiany był już tutaj niejednokrotnie,to jednak podbiję pytanie o sensowny nocleg w Tbilisi.Prosiłbym o jakieś wskazówki,będę bardzo wdzięczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#77 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:37 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
slaskfan1947 napisał(a):
Chociaż wątek przerabiany był już tutaj niejednokrotnie,to jednak podbiję pytanie o sensowny nocleg w Tbilisi.Prosiłbym o jakieś wskazówki,będę bardzo wdzięczny.

Będąc w Tbilisi spałem w dwóch miejscach: Dream Hill oraz Meidani - oba rezerwowałem z booking.com - tam możesz sprawdzić aktualne ceny. W obu były zarówno pokoje dwuosobowe z łazienkami jak i sale bez łazienek (korzystałem z pokojów dwuosobowych z łazienkami - i były w porządku). Oba leżą w pobliżu Placu Metekhi, który jest moim zdaniem jest niezłym punktem - kilka marszrutek ma przystanki, do metra ok 10 minut, tyle samo z do marszrutki 37 z lotniska. Oba miejsca pod górę, ale podejście do Dream Hill naprawdę może zmęczyć (za to widoki z baru na górze rewelacyjne).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#78 PostWysłany: 07 Kwi 2014 23:34 

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 4
Czyli krótko mówiąc warto się tam wybrać,a obsługa hotelowa,posługuje się w jakiś językach obcych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#79 PostWysłany: 07 Kwi 2014 23:46 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
slaskfan1947 napisał(a):
Czyli krótko mówiąc warto się tam wybrać,a obsługa hotelowa,posługuje się w jakiś językach obcych?

W Dream Hill po rosyjsku i angielsku bez problemu. W Meidani po rosyjsku i jak jest córka gospodyni to po angielsku też. W Meidani jest ryzyko, że dostaniesz pokoje w podwórku - one mają niestety mniej światła, ale w sumie tam tylko się śpi, więc nie powinno być problemu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#80 PostWysłany: 07 Kwi 2014 23:58 

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 4
Dziękówka za pomoc,z pewnością ułatwiłeś mi wybór noclegu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group