Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: nolegi w Gruzji
#41 PostWysłany: 17 Lis 2013 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
potwierdzam i polecam noclegi u Mai Sujashvili w Stepancminda (kazbegi).
Świetna atmosfera i pyszne jedzenie a w zeszycie z podziękowaniami praktycznie sami polacy :)
kilka fotek z pokoju

Załączniki:
DSC_6232 (Small).JPG
DSC_6232 (Small).JPG [ 167.4 KiB | Obejrzany 2465 razy ]
DSC_6231 (Small).JPG
DSC_6231 (Small).JPG [ 132.2 KiB | Obejrzany 2465 razy ]
DSC_6228 (Small).JPG
DSC_6228 (Small).JPG [ 176.12 KiB | Obejrzany 2465 razy ]
DSC_6227 (Small).JPG
DSC_6227 (Small).JPG [ 157.68 KiB | Obejrzany 2465 razy ]
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ginger lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: nolegi w Gruzji
#42 PostWysłany: 17 Lis 2013 22:14 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. No to jest w czym wybierać. Właśnie tego oczekuję po Gruzji...czas cofnąć się w czasie. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: nolegi w Gruzji
#43 PostWysłany: 17 Lis 2013 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
suszek, w tym pierwszym pokoju spałem :D Również polecam nocleg u Mai. Wystarczy do niej napisać smsa kiedy i o której się przyjedzie. Po przyjezdzie na przystanku marszrutki będzie czekał jej syn aby nas podwieźć pod nocleg :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Gru 2013 01:11 

Rejestracja: 07 Gru 2013
Posty: 23
Niestety juz nieaktualne. Polecam:

http://nyabinghiodkuchni.blogspot.com/2 ... tel-w.html Historia pewnego miłego hostelu Namaste Hostel Tbilisi z ptakiem w tle, oraz jak tam trafiłam Polecam wszystkim szukających klimatycznego miejsca do spania w Tbilisi.

Załączniki:
kaukaz.jpg
kaukaz.jpg [ 221.02 KiB | Obejrzany 2445 razy ]


Ostatnio edytowany przez kiszka_kaszana, 01 Mar 2014 23:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Gru 2013 01:18 

Rejestracja: 07 Gru 2013
Posty: 23
599 napisał(a):
chciałbym odświeżyć ,
szukam informacji o noclegach w Batumi,Kobuleti,
i innych miejscowościach blisko Batumi,nie musi być super wygód,
ale łazienka i kibelek byłby super,termin przełom lipca /sierpnia,
chcemy lecieć w "ciemno" jak myślicie da rade ?
dla orietacji bedą potrzebe dwa pokoje 2 i 3,chcemy być razem aby "pobiesiadowac",
jesli ktoś może coś podpowiedzieć to będę wdzięczy,



W Kobuleti polecam świetną kwaterę prywatną, polecili nam ją Słowacy w Tbilisi :)
5 minut od morza, pyszne, domowe jedzenie (śniadania i obiadokolacje) przemiła rodzinka, nie pamiętam dokłądnie ile płaciliśmy ale było bardzo tanio i pozytywnie :)

Nana Nognaideli
Kostava str. 58
tel. 593714352

Mówcie że od Karoliny, miło im będzie że polecam ich dalej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Gru 2013 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Anonymous napisał(a):
Wybacz Cypel ,ale ten nocleg "Meidani' to totalna porażka.Piszę o tym dziadostwie w wątku 'Gruzja -tanie noclegi.'Moderator forum też to potwierdził. Ciemna nora bez okna ,przerobiona z jakiegoś garażu

Nie wiem, co Ci zaoferowali i czy mówimy o tym samym. Ja miałem najpierw jasny duży pokój z osobnym wejściem od ulicy a później dano mi drugi, wejście przez dużą bramę na podwórko, po schodkach do góry, również pokój z oknem i oczywiście łazienką i z tv. Oba jasne z oknami, czyste.
Idąc od łaźni ich dom jest po prawej stronie ostro pod górkę, przed sklepikiem. Po drugiej stronie (lewej) mają kolejny obiekt do wynajmowania, zaraz obok jest piekarnia. Tam są chyba 2 pokoje, łazienka i kuchnia, ale z tego co pamiętam również jest okno wychodzące na ulicę.
Poza tym widziałem kilka różnych wynalazków/kwater w Tbilisi i IMO to był jeden z lepszych standardów, więc zanim znowu zaczniesz kwestionować moją rekomendację, to powiedz czy mówimy o tym samym. Kolega tomwie również polecał to lokum viewtopic.php?p=112387#p112387
Przy okazji może się określ co jest dla Ciebie nie dziadostwem.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Gru 2013 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Jaca, ja byłem niedługo po Tobie bo w czerwcu i na przeciwko tej metalowej bramy faktycznie był/jest jakiś pokój, zresztą gdzie oni ich nie mają ;) ale tam na 100% było okno. W środku nie byłem, więc nie wiem jak to wygląda. Jak my z żoną byliśmy to ostro budowali jakieś nowe kwatery po prawej stronie i chyba miał być jakiś bar dodatkowo.

Czyli wygląda na to, że w Meidani warto zrobić rekonesans po pokojach bo można trafić na buchtę.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Gru 2013 03:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Wybieram się do Gudauri w Gruzji na narty w terminie 1-8 stycznia 2014, niestety nie mam jeszcze noclegu. Na wszystkich stronach niestety wszystkie hotele już wyprzedane, jedyne co znalazłem to wieloosobowa sala po 35$ od osoby - trochę drogo. W jakimś temacie przeczytałem, że jeżeli chodzi o nocleg to najlepiej dowiadywać się na miejscu - można wtedy sporo oszczędzić. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym względzie? Trochę się boję lecieć tak kompletnie w ciemno, bez żadnej gwarancji, że będę miał gdzie spać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#49 PostWysłany: 07 Sty 2014 17:09 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
hej
sluchajcie wybieram sie z dziewczyna do kutaisi na nastepny weekend czy ktos poleci jakis fajny nocleg ?
to ktos poleci cos sensownego ? wazna jest prywatnosc, no i jakas czysta, w miare ok dwojka,
moze byc troche drozej, bo to tylko jedna noc :)
dzieki
michal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#50 PostWysłany: 07 Sty 2014 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Hostel Kutaisi. Tylko wyszukaj przez google. Kote, właściciel płynnie komunikuje się w języku polskim ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#51 PostWysłany: 07 Sty 2014 17:25 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
adriano84 napisał(a):
Hostel Kutaisi. Tylko wyszukaj przez google. Kote, właściciel płynnie komunikuje się w języku polskim ;)

adriano a byles tam ? ile to kosztowalo ? no i jaki standart ? interesuje nas tylko dwojka, nie chce sal wieloosobowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#52 PostWysłany: 07 Sty 2014 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Standard ok, niedawno remontowane. Płaciłem 20 lari za os w dwójce. Dostęp do kuchni. Wspólna łazienka. Czysto i schludnie.

i podaj link: http://hostelkutaisi.wordpress.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#53 PostWysłany: 29 Sty 2014 09:30 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Ja właśnie wróciłem od Kotego. To nie tylko hotel, ale i tanie biuro turystyczne. Przyjaciele Kotego obwożą po Gruzji za małe pieniądze. Za 15 lari od osoby płaciłem za Jaskinię Prometeusza, Gelati i Mocametę. Tyle samo kosztowały Martwili z kanionem Gachedili. Za 4 lari od osoby jest Upliscyche, Gori, Mccheta i Tbilisi. Mają jeszcze inne wycieczki po zachodniej Gruzji. Mozna się dostać do Mestii (jeśli akurat się da; gdy my byliśmy nie dało się, było za dużo śniegu), Batumi, Wardzi, Achalcyche i Bordżomi. Bywalcy o tym wiedzą. Gdy przyjechał Łukasz z Warszawy, od razu zapytał, Kote, co mi proponujesz.
A jeśli się już zrobi całą zachodnią, to Kote ma swoich polecanych hostelarzy w Tbilisi, którzy skóry nie zedrą. Nie wiem tylko, czy obwiozą po wschodniej Gruzji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#54 PostWysłany: 29 Sty 2014 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Gollum napisał(a):
Za 4 lari od osoby jest Upliscyche, Gori, Mccheta i Tbilisi. Mają jeszcze inne wycieczki po zachodniej Gruzji.

Zapewne chodzi o 40 lari? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#55 PostWysłany: 29 Sty 2014 09:58 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Sorry, oczywiście 40 lari
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#56 PostWysłany: 29 Sty 2014 10:33 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
a jakby ktoś chciał namiary, to oto one:
Hostel Kutaisi by Kote
ul. Gorkiego 18
strona: http://hostelkutaisi.wordpress.com/
e-mail: hostel.kutaisi@mail.com
tel. kom. 00995 593 548507
Dogadać się można po polsku (Kote ma żonę Polkę), niemiecku (studiował w Niemczech), no i oczywiście po gruzińsku i rosyjsku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#57 PostWysłany: 03 Lut 2014 13:07 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 82
Korzystałem trochę z airbnb podczas podróży po Gruzji.
Tbilisi: https://www.airbnb.com/rooms/38668
Batumi: https://www.airbnb.com/rooms/415341

Był to strzał w dziesiątke. Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#58 PostWysłany: 01 Mar 2014 23:18 

Rejestracja: 07 Gru 2013
Posty: 23
http://nyabinghiodkuchni.blogspot.com/2 ... tel-w.html Historia pewnego miłego hostelu "Namaste Hostel Tbilisi" z ptakiem w tle, oraz jak tam trafiłam :) Polecam wszystkim szukających klimatycznego miejsca do spania w Tbilisi. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#59 PostWysłany: 02 Mar 2014 16:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
adriano84 napisał(a):
Hostel Kutaisi. Tylko wyszukaj przez google. Kote, właściciel płynnie komunikuje się w języku polskim ;)

zgadza sie, bylismy bardzo zadowoleni. do tego kote zorganizowal odbior z lotniska, i wycieczki po okolicy.
pokazal nam rowniez miasto noca.

sluchajcie, a polecicie jakis nocleg w Batumi ?
wybieramy sie na weekend ze znajomymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: noclegi w Gruzji
#60 PostWysłany: 02 Mar 2014 16:43 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Od 17.05 do 20.05 będziemy przebywać w Gruzji. Chcemy dwie noce spędzić w Batumi i ostatnią noc przed wylotem w Kutaisi, żeby wcześnie rano dostać się na lotnisko. Czy możecie polecić jakieś noclegi dla 5 osób? Pisałem do Hostelu o którym piszecie, czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group