Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#141 PostWysłany: 05 Mar 2019 15:27 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
http://www.miramarbangkok.com/en/

4*, w miare nowy i w miare lokalizacja i cena 110zl za 3 osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#142 PostWysłany: 15 Mar 2019 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Mogę polecić Chern Hostel. Zlokalizowany idealnie. Ok. 20 minut pieszo od Khao San i Pałacu Królewskiego i ok. 30-40 minut pieszo do dworca kolejowego w Bangkoku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#143 PostWysłany: 02 Kwi 2019 11:24 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Wybrałem Methavalai Residence i mogę śmiało polecić jeśli ktoś będzie miał taki dylemat jak ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#144 PostWysłany: 25 Wrz 2019 14:08 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
Lebua at State Tower czy Eastin Grand Hotel Sathorn?

Co na ostatnią noc w Bangkoku? Zależy nam na wyjątkowym pokoju na wysokim piętrze z widokiem na panoramę miasta, otwartym basenie i restauracji. Lebua kusi barem na dachu, za to w Eastin wydaje się być odrobinę nowocześniej. Ktoś był? Możecie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#145 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:06 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
@agizek i jak wybrałeś coś??

Stoję przed identycznym dylematem - przydałby się fajny hotel w dobrej lokalizacji dojazdu do atrakcji z basenem na dachu/dobrym widokiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#146 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
@jarak10

Jeśli cena nie gra roli to nieźle temu opisowi odpowiada Avani+ Riverside.

Basen jest, jeszcze jeden na ostatnim piętrze zdaje się, super rooftop z widokiem na rzekę na wieczorny chill przy drinku a wreszcie dobry dojazd do atrakcji - statek co kilkanaście minut do przystani Saphan Taksin a z tego miejsca już wszędzie przyzwoity dojazd a nawet dojście.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#147 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:42 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
Dzięki, wygląda fajnie. Ale niestety będę chciał zostać więcej niż 2 noce i jednak cena jest faktycznie troszkę za wysoka dla mnie :D

Jakby ktoś jeszcze miał coś fajnego to dajcie znaka :) Zawsze lepiej tak niż w ciemno szukać na bookingu wśród tysięcy opcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#148 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:23 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Z basenem jest też fajna Amara w super lokalizacji ( blisko stacji metra , którym dojedziesz zarówno do centrum czyli pod te wszystkie świątynie i pałac królewski jak i dojedziesz do stacji gdzie przesiądziesz się na metro na lotnisko )
Z basenu jest super genialny widok na najwyższy wieżowiec w Tajlandii- MahaNakhon

oraz jest bliziutko na jeden z bardziej znanych nocnych marketów w Bangkoku - Patpong , okolica to też chyba jakieś skupisko Japończyków w Bangkoku- praktycznie same japońskie knajpy, most japoński, blisko również park Lumpini

W barze przy basenie też nie jest mega drogo jak na takie miejsca, a w godzinach 19-21 promocja dwa drinki w cenie jednego, za dwie caiprihnie zapłaciłem jedynie 250 thb


Image



Image



Image
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#149 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Kilka razy wracałem do Icon - świetne położenie i w odróżnieniu od innychmiejsc z basenami na dachu w BKK w których byłem, tam w nocy basen masz do swojej dyspozycji, a bar zamykają o północy.
Załącznik:
icon.jpg
icon.jpg [ 113.92 KiB | Obejrzany 1385 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
puhacz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#150 PostWysłany: 12 Sty 2020 18:05 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
jarak10 napisał(a):
@agizek i jak wybrałeś coś??

Stoję przed identycznym dylematem - przydałby się fajny hotel w dobrej lokalizacji dojazdu do atrakcji z basenem na dachu/dobrym widokiem


wybrałem Eastin Grand Hotel Sathorn i nie żałuję. 5* hotel z basenem, fenomenalna obsługa, private check-in, dostaliśmy pokój na 29. piętrze więc widok robił ogromne wrażenie. Do tego wciągu dnia wieczorem 2 godziny w saloniku z open barem wraz z alkoholem i przepysznym jedzeniem. Na pewno wrócę jak będę w okolicy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 12 Kwi 2022 20:37 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
Cześć,

Szukam hotelu/i z dobrym Internetem, szybkim i stabilnym. Interesuje mnie głównie Bangkok, ale inne lokalizacje również bardzo mile widziane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 12 Kwi 2022 20:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
W Bangkoku to raczej każdy 4*, 5*.
Góra
 Profil Relacje PM off
danmoood uważa post za pomocny.
 
      
#153 PostWysłany: 12 Kwi 2022 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@danmoood

Gdzie jak gdzie, ale w Bangkoku nawet poza hotelem działając na telefonie/modemie będziesz zadowolony, no może poza uploadem:

https://streamable.com/3pf7pc
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
danmoood uważa post za pomocny.
 
      
#154 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:07 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
No właśnie upload też jest dla mnie ważny, vpn skype i takie tam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:08 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Prędkośc to jedno, mogą pojawić się inne problemy.

Provider może zablokować jakieś porty, np. niezbędne do zawiązania tunelu VPN, możesz mieć bardzo długi routing do serwerów, a więc i czas dostępu do zasobów.

Provider może blokować dostęp do zasobów, protokołów, limitować MTU..

Zależy czym tam się zajmujesz, ale nigdy nie wiesz co może spotkać Cię na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
danmoood uważa post za pomocny.
 
      
#156 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:10 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
Praca zdalna jak to w IT, mam nadzieje ze jakos mocno nie blokują w hotelach, klienci pracujący na vpn to raczej standard w tych lepszych w BKK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:19 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Jak pracujesz w IT, to wiesz jak działają systemy w hotelach oparte na Ubiquiti, Meraki czy innych i wiesz pewnie jak ogromne możliwości ma hotel w związku z wprowadzaniem ograniczeń.

Hotele często udostępniają SSID bardziej ograniczone i limitowane dla gości - typowo pod przeglądanie stron i inne bez ograniczeń.

Ja też pracuję zdalnie z wielu miejsc i wyznaję jedną zasadę: jak przylatuje na miejsce od razu testuję połączenie, tak aby w razie potrzeby jeszcze przed rozpoczęciem pracy mieć szansę na zmianę hotelu lub zakup jakiegoś routera z kartą SIM.

Wystarczy najprostsze ograniczenie np. czas dzierżawy adresu IP. Jak będzie miał hotel ustawione na powiedzmy 30 minut to przeglądając strony tego nie zauważysz, ale już VPN będzie Ci regularnie zrywał.


Ostatnio edytowany przez Kothson, 12 Kwi 2022 22:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:23 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
Chyba tylko raz mi się zdarzyło ze nie działało, ale miałem swój własny router którym "uciekłem" i mogłeś się połączyć do klienta z poziomu lapka normalnie.
OCzywiście takie zabawy wymagają szybszego neta, dlatego tez pytam. Pewnie trzeba bedzie tak jak mowisz wcześniej poleciec i przetestować mam nadzieje ze Hilton albo Radisson daje rade
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 12 Kwi 2022 22:26 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Zazwyczaj jest dobrze w dobrych hotelach, tym bardziej że w wielu Hiltonach możesz wpiąć się skrętką do gniazdka, nie tylko na wifi, ale jak będzie dowiesz się dopiero na miejscu.

Powodzenia:)
Góra
 Profil Relacje PM off
danmoood lubi ten post.
danmoood uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#160 PostWysłany: 23 Maj 2022 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
Amara na 1 nockę i Eastin Grand Hotel Sathorn Executive Deluxe na jedna nockę , zobaczymy czy będą się podobać mojej pani bo powiedziałem ze cos gorszego wybrałem,

A na Krabi wybralismy Aonang Fiore Resort (SHA Extra Plus) i wille z jacuzzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group