Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Singapurze
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2012 15:17 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 20
Witam, usilnie poszukuje noclegu w Singapurze na jedną noc, przylatuje na miejsce 20 wrzesnia okolo 10 rano z indonezji a wylatuje 21 wrzesnia o 6 rano do Malezji. Potrzebuje noclegu z dwoma łóżkami. I nie wiem co zrobić chce zobaczyć troszkę Singapuru ale też nie zapłacić jakiejś kosmicznej kwoty za taksówke z lotniska do hotelu jak i na odwrót jak i za sam hotel. Może mi ktoś coś poradzić. Może ktoś ma jakiś ciekawy patent?

Dzieki i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 12 Wrz 2012 15:24 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Najtańsza opcja z hoteli które szukałem na początku roku była sieciówka hotel 81, typowa sypialnia, warunki przeciętne. Też spałem tam jedną noc, dzielnica dosyć ciekawa :P singapur jest bezpieczny także nie ma sie czego obawiać. Za taksówkę busa do hotelu w 6 osób zapłaciliśmy 50 SGD bo było dosyć późno i transport publiczny już odpadał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg w Singapurze
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2012 15:51 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 20
Ok o już mi daje jakieś informacje ile moze kosztowac taksowka. A moze nocleg na lotnisku jest dobrym rozwiazaniem? Slyszalem że sa tam hotele na godziny moze jest sens cos wynajac powiedzmy od 11pm do 4 rano?

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Wrz 2012 15:59 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Nie rozpoznałem takiej opcji. Przydatna informacja to to że jest przechowalnia bagażu na lotnisku.ceny nie pamiętam ale była rozsądna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Wrz 2012 16:05 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
rupert84 napisał(a):
Nie rozpoznałem takiej opcji. Przydatna informacja to to że jest przechowalnia bagażu na lotnisku.ceny nie pamiętam ale była rozsądna.


Tutaj więcej info, wraz z cenami:
http://www.airwise.com/airports/asia/si ... ggage.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Wrz 2012 20:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Taksówki w Singapurze są dość tanie, chociaż mają skomplikowany system i cena może zależeć od pory dnia, dzielnicy itd.

Gdy jechałem z lotniska, wziąłem shuttle busa do centrum (okolice Orchard Rd), który kosztował mnie 9 SGD.

W drodze powrotnej jechałem taxi i nabiło coś 17 SGD z kawałkiem. Czyli przy dwóch osobach taxi wychodziło porównywalnie z shuttlem.

Jeżdżąc po mieście płaciłem kwoty rzędu 6 - 10 SGD za kurs.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Wrz 2012 10:42 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 20
Czyli nie jest tak źle, jak sie obawiałem, zadecydowałem ze w ciagu dnia bede zwiedzał singapur tak gdzies do 10-11pm a potem pomecze sie na lotnisku w jakies strefie odpoczynku dla podroznych lub hotelu do 4 nad ranem. Troszke informacji mozna znalezc pod tym adresem. http://www.sleepinginairports.net/asia/singapore.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Wrz 2012 11:20 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Jeśli wylot masz o 6 rano, to poradzisz sobie spokojnie na lotnisku, szczególnie na takim jak Changi. Jeśli nocleg, to mogę polecić ten Hostel http://justinnsingapore.com/ Korzystałem też na jedną noc i było okej. Możesz mieć problem z powrotem na lotnisko bo tak wcześnie MRT nie jeździ(które zresztą polecam do poruszania się po Singapurze)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Wrz 2012 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Polecam Amrise Hotel w dzielnicy Geylang.
Przyzwoita łazienka, klima, czajnik, kilka torebek kawy i herbaty w cenie.
Dostępny na booking.com za około 130 zł / doba.
W stosunku do hosteli jest dużo lepiej (też spałem) - prywatność, cisza. Na ulicach wokół food court - chińskie żarcie i tanie piwko.
Jeśli klima będzie za zimna, powieś ręcznik na wieszaku - da się zawiesić na obudowie klimy (można też wysuszyć tak swoje ciuchy).
Wady - pokój malutki, ale ma szafki i na kilka nocy ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Wrz 2012 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Jobi, w Singapurze chyba nie ma pojecia "tanie piwko" ;)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 22 Paź 2015 11:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 01 Paź 2014 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Również rozpoczynam poszukiwania hotelu w tym mieście i ze względu na ceny zaczynam rozważać airbnb...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Paź 2015 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
laduje w sin 16 listopada o 15.55 a 17.XI o 14 mamy lot do Krabi . Jakis nocleg do 50 euro w sensownym miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Paź 2015 11:17 

Rejestracja: 26 Wrz 2013
Posty: 39
Loty: 68
Kilometry: 187 030
Polecam Tobie hotel Fragrance Pearl i niedaleko jest również drugi hotel tej sieci. Hotel ma dobry standard, klima, wifi. Noc kosztowała 200 zł. Z lotniska w nocy miałem 9km. Niedaleko hotelu jest stacja metra i linia jedzie bezpośrednio z lotniska w ciągu dnia. Jest to dzielnica z nocnym życiem otwartymi sklepami i knajpkami, do centrum też blisko autobusem czy metrem.
Góra
 Profil Relacje PM off
bora4 lubi ten post.
bora4 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 21 Paź 2015 18:37 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 96
Co sądzicie o noclegu w dzielnicy Geylang z kilkuletnimi dziećmi? Nie da się ukryć, że tam ceny hoteli są atrakcyjne w stosunku do warunków mieszkaniowych... Ale jak to jest z tą okolica? Czy te panie prostytutki stoją na ulicy przez cały dzien, czy wychodzą dopiero wieczorami/nocą (o której godz.?).
Nie chce narażać dzieci na jakieś nieprzyzwoite widoki, ale z drugiej strony może nie jest tak źle?
Jakie są wasze opinie na temat tej okolicy? (O bezpieczeństwo wiem, że nie muszę się martwić).
Czy najlepiej wogole unikać tej okolicy z dziecmi i nawet nie warto jechać tam na obiad czy kolacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Paź 2015 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 212
Kilometry: 392 921
niebieski
Może to rozwieje twoje wątpliwości http://www.lkedzierski.com/singapur/sin ... a-geylang/, ja mam też zarezerwowany hotel w tej dzielnicy w lutym.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Paź 2015 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Niedawno wróciłem z Gaylang. Byłem tam kilka dni.
Polecam bez żadnych przeciwwskazań dla dzieci. panie w krótkich spódniczkach mniej się wyróżniają niż wymalowane lale na mieście w Polsce wieczorem. Czas aż trudno je dostrzec, bo stoją tylko w kilku miejscach cały czas a tak siedząc w swoich "domkach".

Wg mnie dzielnica która jest hitem turystycznym, bo jest o wiele taniej, jest gdzie zjeść i masz 2 linie metra do centrum lub 1 na lotnisko.
Co do obiadów, to wręcz warto tu przyjechać, bo wybór jedzenia jest przeogromny, wszystko je bardzo świeże i mega tanie.

Jeśli chodzi o hotele my akurat spaliśmy w 81 Palace, każdy z tej sieci jest podobny, różni się pewnie tylko lokalizacją lub minimalnie ceną. Pokoje są maluteńkie, ale jak ktoś jest poukładany to może i całą rodziną się w nich pomieścić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Paź 2015 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 212
Kilometry: 392 921
niebieski
Widzę że spałeś w 81 Palace mam tam rezerwacje na luty 2016 jak wygląda temat czystości pokoi i ogólnie hotelu??
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Paź 2015 12:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22482
Bardzo spoko. Czysto i przyjemnie

budzetowy-nocleg-singapur-jakies-rekomendacje,1052,60016#p484451
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
juggler5 uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 23 Paź 2015 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
juggler5 napisał(a):
Widzę że spałeś w 81 Palace mam tam rezerwacje na luty 2016 jak wygląda temat czystości pokoi i ogólnie hotelu??



Czysto, hotel ok.
Jedyne co mogło budzić grozę to po wyciągnięciu karty klimatyzator a bardziej wentylator bo klima jest centralna dostawał drgawek jak przy defibrylacji :) Trochę jak z horroru to wyglądało.
Ale to bardziej ciekawostka, którą mało komu zdarzy się zauważyć, bo hotel ma 7 pięter i mnóstwo pokoi.
Poza tym wszystko w najlepszym porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
juggler5 uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 22 Lut 2016 23:48 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
polecam każdemu Airbnb w Singapurze! Omija się wszystkie podatki miejskie/ turystyczne itd. Za około 250zł/ noc mieliśmy ładny pokój z łazienką w pięknym apartamencie na 15 piętrze w apartamencie z dużym (zawsze pustym) basenem w dzielnicy Geylang - 12 min na nogach do stacji MTR Paya Lebar (stąd 20min do Mariny) lub 3 przystanki autobusem do tejże stacji metra.
Nasz host - Indonezyjka Ita bardzo pomocna i gościnna. Mogliśmy wymeldować się późnym wieczorem, a Ita codziennie przygotowywała nam śniadania o których nie było wspomniane w opisie noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group