Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Belgradzie
#1 PostWysłany: 29 Lip 2013 14:41 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Witam,
Poszukuję jakiegoś względnie taniego (ale też bez przesady :) noclegu dla 2 osób we wrześniu. Najlepiej jakiś pokój z łazienką w jakimś hotelu, hostelu... Może ktoś podzieli się doświadczeniem i poleci coś sprawdzonego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 29 Lip 2013 15:11 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Hotel Park jest w centrum Belgradu i często ma fajne ceny na booking.com (bywa też w Secret Deals). Niestety jakość pokoju i spania zdecydowanie niska. Ja w tym roku będę szukał czegoś innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Sie 2013 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 461
srebrny
spałam w hostelu Fair - tyle, że pokoje wieloosobowe i łazienki na piętrze, ale mają fajną salę wspólną z możliwością gotowania i internetem.

http://hostelfair.com/
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Sie 2013 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Sam zarezerwowałem jedynke ze wspolna lazienka w Sun hostel za 16 euro za dobe. Widzialem, ze w miare tanie noclegi proponuje teraz hotel Slavija. W Belgradzie jest trochę miejsc z dość tanimi noclegami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sie 2013 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Od jutra będę testował dwa belgradzkie hostele: "6th floor" i "In old shoes" - dam znać po powrocie czy warto :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Wrz 2013 12:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
ciamek napisał(a):
Od jutra będę testował dwa belgradzkie hostele: "6th floor" i "In old shoes" - dam znać po powrocie czy warto :-)

HEJ!Piszcie Ci co byli bo wielu wkrótce leci i z niecierpliwością oczekuje aktualnych informacji o noclegach i samym Belgradzie też ;) Pozdrawiam i liczę na Was.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Wrz 2013 13:25 

Rejestracja: 08 Wrz 2013
Posty: 5
Ja w tym roku spałam w Downtown Hostel. Dużym plusem, szczególnie dla osób przyjeżdżających w nocy, jest bliskość dworca kolejowego i autobusowego (dosłownie rzut beretem). Płaciłam 12,5 euro za osobę w dwójce, ale warunki pozostawiały duuużo do życzenia: pokój malutki, wspólna łazienka...Dodatkowym minusem było sąsiedztwo kuchni, w której inni goście zwykli spędzać czas nocami. No, ale jak to zwykle - co kto lubi. Ja następnym razem poszukam chyba czegoś droższego, bo przy takiej intensywności zwiedzania jak moja, muszę się porządnie wysypiać:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Wrz 2013 13:35 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 66
Loty: 21
Kilometry: 54 617
Ja spalem w ubieglym tygodniu w Good Morning Hostel za 6.40 Euro. Polozony na 2 pietrze w kamienicy na ul. Takovska. Maly i spokojny hostelik w centrum miasta. Polecam! Blisko w centrum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Wrz 2013 13:41 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 66
Loty: 21
Kilometry: 54 617
Zapomialbym. 1 noc spedzilem jeszcze w The Big Hostel. Jestem polozony blisko Twierdzy, chyba najglowniejszej atrakcji Belgradu. Placilem 5 Euro za noc :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Wrz 2013 17:48 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 29
Ja jak najbardziej polecam http://www.booking.com/hotel/rs/happy-s ... 749;dcid=2
Przystanek autobusowy pod samym hotelem, płaciłem 94e za 3 osoby za 3 noclegi ze śniadaniem.
W samym centrum on nie jest ale tragedii nie ma :) a warunki jak na taką cenę bardzo dobre !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Wrz 2013 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
https://www.airbnb.pl/rooms/237964
Pokój (jedno podwójne łóżko) +kuchnia+łazienka (czysto i schludnie).
Samo centrum Belgradu (choć to blokowisko to wszędzie na piechotę blisko, Kalemegdan 5-7 min, Skadarska 10 min, deptak Mihalkova 10 min).
Bojana przemiła gospodyni (posiada 55 pozytywnych recenzji).
Nie ma problemu z późnym check-in'em (przyjechaliśmy o północy) i późnym check-out'em (lokal opuściliśmy o 15:00).
Za dwie noce za dwie osoby zapłaciłem 39 EURO
Serdecznie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Wrz 2013 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Ze spokojnym sumieniem i całą odpowiedzialnością polecam "In Old Shoes" - właściwie w samym centrum Belgradu. Do Kalemegdanu czy na ul. Knieza Mihaila jest z 5 minut piechotą a sam hostel jest kameralny, czysty i (co ważne) z klimatyzacją w pokojach :-)
Osobno wychwalać można obsługę, nie dość że sam właściciel (Australijczyk) jest przesympatyczny i bardzo kontaktowy, to dziewczyny z recepcji potrafiły nam nawet znaleźć noclegi na festiwalu w Gučy :-)
http://www.inoldshoes.com/

Nie polecam zaś Hostelu "6th Floor", który jest na przeciwko dworca kolejowego. Nora jakich mało - w obskurnej kamienicy, brudno, obsługa mocno niekontaktowa a na dodatek pokój, który dostaliśmy, to dawny składzik na szczotki albo spiżarnia... Wchodziło się doń przez kuchnię a przestrzeń była tak mała, że pomieściło się tam tylko łóżko i wentylator. Po rzuceniu plecaków nie było już właściwie opcji przemieszczania się po pokoju...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Mar 2014 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 623
Loty: 212
Kilometry: 353 574
niebieski
Polecam The Big Hostel. Super warunki i super lokalizacja. Za noc w pokoju 10 osobowym płaciłem ok. 30 zł.
_________________
Rowerem do Aten
Kazbek - 5033 m n.p.m.
Liczba odwiedzonych krajów: 68
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Wrz 2014 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 193
http://www.booking.com/hotel/rs/happy-s ... hildren=0&

Happy Star Club (3*** i pół) ;p

Polecam ten Hotel. Dojazd autobusami miejskimi pod sam hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Wrz 2014 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
To od razu polecę 011 theater hostel w Belgradzie na Zemunie, kawałek od ścisłego centrum, ale okolica spokojna, 2 min. nad Dunaj, w okolicy knajpki.
Przystanek autobusowy też niedaleko.
Parkowanie też już jest za free nie obowiązuje żadna strefa.
Aktualnie cena już od 5 EUR za łóżko na booking , w ulotce na miejscu najtańsze łóżko kosztuje 9 EUR.

Bardzo wygodne materace ;) i mega pozytywny właściciel.

W centrum byłem w Beogradjanka hostel w lipcu mieli promocję i łóżko za ok. 6 EUR normalnie chyba 10-12 rezerwowane przez booking. Przestronne pokoje, duży salon, dobra lokalizacja, właścicielka też bardzo miła.

Oczywiście oba miejsca czyste, kosmetyki w łazience, ręcznik w cenie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:40 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 75
Ja polecam rezerwaacje przez HotelTonight , jeśli ma się kody , noclegi same w sobie tanie, z kodem - bajka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:52 

Ja polecam apartament z Airbnb, w którym nocowałem. Super właściciel, bardzo kontaktowy i elastyczny pomimo niewielkich barier językowych.
https://www.airbnb.co.uk/rooms/2321203? ... ee3b4d0724

Lokalizacja na przeciwko dworca, internet śmiga, jedyna wada to dość słabe ciśnienie wody w prysznicu.
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:21 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1711
Przyjacielu, wybieram się do Belgradu, przylot mam o 22.35, czy to nie będzie problem dla gospodarza, jak pojawię się ok. Północy? Daleko doń od przystanku autobusu lotniskowego? Dzięki.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:39 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Ja od siebie polecę Hotel Majdan, Mokroluška 174d Belgrade.
Jeden z lepszych hoteli w jakich przyszło mi ostatnio nocować.
Nie jest może w samym centrum ale zjazd z ekspresówki do centrum jest prosto pod parking hotelowy.
Dużą zaleta jest darmowy parking dla hotelowych gości bo Belgrad jest cały w płatnych strefach.
Hotel niewielki i chyba organizujący przyjęcia bo na dole ma rewelacyjną restaurację.
Standard pokoi na najwyższym poziomie, obsługa również.
W czterogwiazdkowych sieciówkach mimo superiora miałem gorzej wykończone pokoje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lis 2014 22:20 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Polecam, spałem: Hostel Capital http://www.hostel-capital.com/
Czysto, w miarę spokojnie, hostel prowadzony przez właściciela, a to robi różnicę. Czyste łazienki, porządek w kuchni, ciekawa lokalizacja, brak ruchu ulicznego "pod oknem". Dobry (szybki) internet, duże (wchodzi średnia walizka) szafki bez depozytu, galeria na stronie hostelu dokładnie pokazuje jak tam jest.

Nie polecam, też spałem: Go2 Hostel http://www.go2hostelbelgrade.com/
Hostel praktycznie bez kuchni, brak czajnika i łazienki w fatalnym stanie. Ceny niskie, ale jak na te warunki to żadna rewelacja.
Jedyny atut tego miejsca to lokalizacja, 5 minut od Zeleni Venac, gdzie dojeżdża autobus 72 z lotniska, wszędzie blisko. Mimo to wg mnie nie warto.

W obu łóżko w 10-12 dorm za 7-8 eur.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group