Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#41 PostWysłany: 05 Maj 2016 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 101
Kilometry: 127 714
Witam, czy te potwierdzenie biletu od Keisei które dostałem na maila wymieniam na bilet u nich w biurze czy idę z nim od razu do autobusu i pokazuję kierowcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#42 PostWysłany: 05 Maj 2016 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
sam zastanawiam sie nad zakupem i studiowalem warunki,
wrzuce info jakie znalazlem w sieci, jesli ktos przerabial w praktyce i opisze
to bedzie cenniejsza informacja
Załącznik:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 91.99 KiB | Obejrzany 1244 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#43 PostWysłany: 05 Maj 2016 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Gru 2015
Posty: 49
Loty: 26
Kilometry: 90 094
skoropinski napisał(a):
Witam, czy te potwierdzenie biletu od Keisei które dostałem na maila wymieniam na bilet u nich w biurze czy idę z nim od razu do autobusu i pokazuję kierowcy?


W przypadku gdy Biuro Obsługi Keisei na lotnisku jest czynne (od 7 do 22) to idziesz do biura i na podstawie maila z potwierdzeniem zapłaty (ten po japońsku; sama rezerwacja po angielsku (ten 1 mail, który przychodzi) nie jest wystarczająca bo przychodzi nawet jak nie opłacisz biletu) dostajesz bilet. W przypadku gdy biuro jest nieczynne to idziesz i pokazujesz tego maila kierowcy.

cytat z maila, który otrzymałem od przewoznika:
"*Please confirm that you receive the email which named "発車オ~ライネット決済サービス".

>>>>For customer who boards the bus between 7AM to 9:59 PM, please exchange your confirmation email or a web boarding ticket (the confirmation email displayed on your mobile phone) to an actual boarding ticket at a Keisei Bus counter in the Narita Airport.
>>>>For customer who boards the bus between 6AM to 6:59AM and after 10 PM, please go to the boarding spot directly and present your payment confirmation e-mail."


Lepiej rezerwować z wyprzedzeniem min. 10 dniowym bo jak kupowałem 3 maja na 13 maja to zaraz po mnie biletów już nie było na ten dzień w sprzedaży online.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#44 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:34 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
ja jechałem w drugą stronę, tj. Tokio -> lotnisko NRT i na przystanku w mieście pokazałem tylko to potwierdzenie z maila (to całe po japońsku). Zapytano mnie tylko, na którym terminalu będę wysiadał i taką też przywieszkę dostał mój bagaż.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#45 PostWysłany: 09 Maj 2016 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
zalecam ostroznosc w zakupie online biletu na keiseibus
https://secure.j-bus.co.jp/KS/Result.mv ... age?lang=1
bardzo skrupulatnie wprowadzilem wszelkie dane
upewnilem sie co do prawidlowosci adresu email do otrzymania
potwierdzenia zakupu biletu

kasa zeszla z karty, a biletu nie ma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#46 PostWysłany: 09 Maj 2016 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
w spamie szukałeś? :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 09 Maj 2016 14:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#47 PostWysłany: 09 Maj 2016 14:46 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 247
niebieski
prezes napisał(a):
ja jechałem w drugą stronę, tj. Tokio -> lotnisko NRT i na przystanku w mieście pokazałem tylko to potwierdzenie z maila (to całe po japońsku). Zapytano mnie tylko, na którym terminalu będę wysiadał i taką też przywieszkę dostał mój bagaż.


potwierdzam> tak samo miałem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#48 PostWysłany: 09 Maj 2016 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@correos w sobotę kupowałem bilety i maila z rezerwacja otrzymałem po ok 2h, natomiast blokada kasy na karcie była przeprowadzona bezpośrednio po zakupie.

Wysłano przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#49 PostWysłany: 09 Maj 2016 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Gru 2015
Posty: 49
Loty: 26
Kilometry: 90 094
correos napisał(a):
zalecam ostroznosc w zakupie online biletu na keiseibus
https://secure.j-bus.co.jp/KS/Result.mv ... age?lang=1
bardzo skrupulatnie wprowadzilem wszelkie dane
upewnilem sie co do prawidlowosci adresu email do otrzymania
potwierdzenia zakupu biletu

kasa zeszla z karty, a biletu nie ma


Na email z potwierdzeniem zapłaty czeka się kilka godzin. Nic w tym dziwnego nie widzę. Mail przychodzi po japońsku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#50 PostWysłany: 10 Maj 2016 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
email z potwierdzeniem wplynal okolo 22.00 czyli po 14 godzinach
@adix1982 kupowalem bilety Polskibus,Megabus,Easybus,Terravision i pewnie wiele innych ktore na szybko nie moge sobie przypomniec
kazdorazowo potwierdzenie było natychmiastowe.
Wracajac do kwestii kluczowej otrzymanie potwierdzenia rezerwacji nie jest automatycznie gwarancja wykonania uslugi.
Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 36.52 KiB | Obejrzany 977 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#51 PostWysłany: 12 Maj 2016 22:59 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2333
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Mam pytanie do osob jezdzacych Narita Exspress, niby pociagi sa co pol godziny ale nie zawsze zatrzymuja sie na wszystkich stacjach. Interesuje mnie Shinagawa i niekiedy jest I albo II przy tej stacji. Nie widze legendy. Czym sie roznia od siebie te kreski i co w sytuacji, gdy godzina odjazdu jest ta sama i w jednej rubryce zatrzymuje sie pociag a w drugiej nie.

https://www.jreast.co.jp/e/pass/nex_rou ... category01
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#52 PostWysłany: 13 Maj 2016 08:40 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
Akna, mam 2 pytania dotyczące własnie TK52 :) ponieważ lecę nim w czerwcu:
- Ile czasu trzeba zarezerwować od momentu wylądowania aż do "wyjścia z terminala" ?
- Czym dotarłeś (/aś) do Tokio

Dzięki!


Akna napisał(a):
Akna napisał(a):
Czy ktoś ostatnio przerabiał przylot Turkishem na Naritę - TK 52 - ile mniej więcej czasu zajęło przejście przez emigration+ odbiór bagażu?

Sama sobie odpowiem - wszystko szybko i sprawnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#53 PostWysłany: 13 Maj 2016 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@ansbach1 zweryfikuj sobie wyszukiwanie połączenia na http://www.hyperdia.com

@Panromek wszystko szło płynnie - bez kolejek zupełnie - w sumie nie wiem ile nam zeszło, bo kawałek się idzie, żeby dojść do odbioru bagaży. Generalnie wylądowaliśmy koło 19:20, a do Tokio jechaliśmy Naritą ekspresem o 20:44, tylko dlatego, że musieliśmy odebrać JR Pass i nie zdążyliśmy na wcześniejszy pociąg- chyba później z pół godziny jak nie dłużej czekaliśmy bezczynnie.
NEX wybraliśmy z uwagi na to, że braliśmy JR Passa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#54 PostWysłany: 14 Maj 2016 07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Gru 2015
Posty: 49
Loty: 26
Kilometry: 90 094
Dla podróżujących Keisei Busem - bez problemów. Pani w punkcie obsługi wymieniła rezerwację na bilet. Autobusy czesto jeżdzą (średnio co 10-20 minu).

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#55 PostWysłany: 14 Maj 2016 13:01 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2333
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Akna napisał(a):
@ansbach1 zweryfikuj sobie wyszukiwanie połączenia na http://www.hyperdia.com

@Panromek wszystko szło płynnie - bez kolejek zupełnie - w sumie nie wiem ile nam zeszło, bo kawałek się idzie, żeby dojść do odbioru bagaży. Generalnie wylądowaliśmy koło 19:20, a do Tokio jechaliśmy Naritą ekspresem o 20:44, tylko dlatego, że musieliśmy odebrać JR Pass i nie zdążyliśmy na wcześniejszy pociąg- chyba później z pół godziny jak nie dłużej czekaliśmy bezczynnie.
NEX wybraliśmy z uwagi na to, że braliśmy JR Passa.


Juz wszystko jasne, na stacji Tokyo Station pociag rozdzielany jest i jedzie w dwoch roznych kierunkach
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#56 PostWysłany: 18 Maj 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@adix1982
sprawa przejazdu na trasie lotnisko-miasta jasna, z wydrukiem do punktu obslugi, tam otrzymujemy wlasciwy bilet i w droge

jak zabawa wyglada w druga strone miasto-lotnisko, otrzymany email z biletem nie jest wystarczajacy?
i trzeba go gdzies potwierdzic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#57 PostWysłany: 18 Maj 2016 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Gru 2015
Posty: 49
Loty: 26
Kilometry: 90 094
Nigdzie nie musisz go potwierdzać. Wystarczy ten japoński email. Dziś przestesowałem na własnej skórze lecąc na krótki wypad na Okinawę. Autobusy wypełnione w połowie lub mniej.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#58 PostWysłany: 18 Maj 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
WOW na email odpowiedzi w 10 minut

Dear Sir/Madam,
Thank you for your being interested in our bus booking website, “Hassha Alright Net”.
According to our records, you have already completed your payments for your two reservation Nos. XXXXX and XXX with a credit card online. Therefore, you no longer need to pay fares at a convenience store or the like. We assume that you have received a payment confirmation email titled [発?オ?ライネットWEB決済サービス] for each reservation, after you made the payment with a credit card on our web site. For your convenience, we resent duplicates of the payment confirmation emails to your registered e-mail address.To board the bus you reserved, please print out the payment confirmation email to show it to the bus driver/bus company’s stuff. Alternatively, you may show the screen of your cellar phone/smart phone displaying the payment confirmation email to the bus driver/bus company’s stuff when you board a bus. Please confirm safe receipt of the email and review it to check if your booking details are correct. The payment confirmation email was written only in Japanese language for the bus drivers. If you are not familiar with Japanese language, you may feel it difficult to see if the details of the reservation are correct. In such a case, you should check the reservation number written in the payment confirmation email. If the reservation number is correct, it means that the details of the reservation are correct.

>>> For passenger who leaves from Tokyo station to Narita airport

You must present your payment confirmation e-mail to the bus operator when boarding

>>> For passenger who leaves from Narita airport to Tokyo station

-For customer who boards the bus between 7 AM to 9:59 PM at Narita airport, please exchange your confirmation email or web boarding ticket to boarding ticket at Keisei Bus counter.

-For customer who boards the bus between 6 AM to 6:59 AM and after 10 PM, please go to the boarding spot directly and present your payment confirmation e-mail to the driver.

For further inquiries, please feel free to contact our support center to support@ml.j-bus.co.jp.

Thank you again for choosing Hassha Alright Net.

We look forward to serving you again.


Sincerely yours,

KOBO Co., Ltd.

Support Center

Email support@ml.j-bus.co.jp

Business Hour: 7 AM to 10 PM

Hassha Alright Net: http://www.j-bus.co.jp/
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#59 PostWysłany: 31 Maj 2016 18:46 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Zamierzam kupić sobie bilet Keisei Skyliner & Tokyo Subway Ticket na 72h z transportem z Narita do Tokio i drugi na 24h z Dojazdem z Tokio do Narita. Czy po przylocie wydadzą mi oba bilety ? Nie mogę nigdzie doczytać czy taka opcja w grę wchodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Narita do Tokio
#60 PostWysłany: 01 Cze 2016 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nie wiem czy bilet powrotny na pociąg wydają od razu czy gdzieś na stacji kolejowej. Ja jechałem Keisei Bus to otrzymałem tylko bilet do Tokyo, a biletu powrotnego nie chcieli mi dac, idzie się do autobusu z mailem potwierdzającym zakup biletu powrotnego i tyle. Co do biletów na metro to kupujesz ile chesz i jakie chesz - wszystkie dostajesz od razu do ręki. Generalnie jest to osobny bilet i tyko na stronie internetowej obrali to w taki pakiet, a bilet na metro możesz zawsze zakupić np w Big Camera.


Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group