Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Mar 2013 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Legion1 napisał(a):
RaDiDaM ja w zeszłym roku interesowałem się tym tematem bo w sierpniu atakowałem autostopem Stambuł ;) niestety nie udało się, ale udało mi się zdobyć info odnośnie Fenerbahce (grali wtedy mecz w el.LM) cennik biletów można odnależć na stronie, wymieniałem maile z pracownikiem klubu bo próbowałem zrobić rezerwację mailową na bilet, ale niestety nie udało się, byłem notorycznie odsyłany do kas klubowych ewentualnie na stronę http://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr . Z tych 3 klubów najdrozsze bilety ma Galata (z uwagi na nowy stadion).
Tu masz cennik na mecze Galaty : https://bilet.galatasaray.org/PagesPubl ... tHome.aspx :)


Dzięki za linki i informacje na pewno sie przydadzą. :)

dryjson napisał(a):
Liga turecka ? Pogratulować odwagi :) bo tureccy kibole to oszołomy jakich mało ...


Raczej oszołomy w pozytywnym znaczeniu :) Świetny doping :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 18 Mar 2013 02:03 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Turecka liga - miazga. W grudniu zeszłego roku chciałem lecieć na Galatasaray - Fenerbache, ale niestety wypadły mi obowiązki i z wyjazdu nici, ale w przyszłym sezonie derby Stambułu są na mojej liście "priority" 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Mar 2013 09:59 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 42
Widać koledzy nie mieli okazji być na meczach ligi chorwackiej np Dynamo Zagrzeb v Hajduk Split albo na derbach Belgradu. Na pewno są tam samo ujmujące atmosferą jak Stambułu po za tym bliżej i skoro taniej . Najbliższe już 18 maja . Warto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Mar 2013 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Fakt ja na derbach Belgradu nie byłem, ale będąc w 2011 roku w Belgradzie zwiedzałem zarówno stadion Crveny jak i Partizanu i miałem okazję rozmawiać z kibicami Crveny i nawet mnie jako turystę z odległego kraju nastawiali jak najbardziej negatywnie do drużyny Partizana ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Mar 2013 11:54 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 42
Legion1 tak samo byloby gdybys stanal w oko - oko z kibicami Partizana ;) Dziwne jest to ze w przeciwienstwie do Krakowa , Gornego Slaska (szczegolnie Chorzow vs Zabrze) tej wrogosci na ulicach Belgradu w dniach "niemeczowych" nie widac . Ot obojetnosc ... ale gdy zbliza sie mecz ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Mar 2013 19:04 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. To co się dzieje na meczach Hajduka Split to jest...niepowtarzalne. Race, Śpiewy cały mecz do tego ta akustyka. Bajka nad Morzem. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:12 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Ja kupowałem. Bilety są wysyłane na kilka dni przed meczem więc wskazany jest adres "na miejscu". Po prostu do PL nie zdaza dojsc. W naszym przypadku podaliśmy adres hotelu i podczas meldunku bilety już czekały.
Viagogo gwarantuje bilety, ale jak się to ma w sytuacjach konfliktowych - nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:51 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Ale jak kupić 2 miejsca obok siebie,na ticketmaster nie widze takiej możliwości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Mar 2013 18:14 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 42
Jesli ktos bedzie w Budapeszcie i zechce sie wybrac na jakis mecz Ferencvarosu to nie wejdzie juz bez karty kibica ktora mozna wyrobic w sklepie kibica przy stacji niebieskiej linii metra Nepliget - wyrobienie karty jest gratis i jeszcze jedno info od najblizszego meczu *juz jutro z Gyor) Ferencvaros gra na stadionie im, Ferenca Puskasa znanego tez jako Nepstadion
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Kwi 2013 15:32 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 42
Jedzie ktos na Derby Belgradu ? 18 maja sa ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Sie 2013 00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
RaDiDaM napisał(a):

Pamiętacie mój post? Liczyłem na ciekawy mecz Galaty lub Fenerbahce w Stambule.. A co się okazało?
Fenerbahce - Galatasaray (9 listopad) :)

Oby udało się kupić bilet. :) Będzie na pewno ciężko...

Gdzie można znaleźć w ludzkim języku terminarz Galatasaray 13-14
Pozdrawiam
Kubutek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Sie 2013 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
gruda napisał(a):
http://pl.soccerway.com/teams/turkey/galatasaray-sk/2217/

http://www.fixtures365.com ta zas bardzo poreczna do UK

będę w Stambule 27.11-3.12
czy Galatasaray będzie grało jakiś mecz u siebie w tym czasie

nigdzie nie mogę znaleźć infa w tej sprawie, wszędzie terminarz urywa się w połowie października
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 26 Sie 2013 10:57 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Wybiera sie ktos na derby Budapesztu Ferencvaros - Ujpest 21 wrzesnia na Ferenc Puskas Stadion ? (stadion Ferencvarosu jest w przebudowie) mecz jest ponoc o 20.30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 30 Sie 2013 04:36 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
kubutek napisał(a):
gruda napisał(a):
http://pl.soccerway.com/teams/turkey/galatasaray-sk/2217/

http://www.fixtures365.com ta zas bardzo poreczna do UK

będę w Stambule 27.11-3.12
czy Galatasaray będzie grało jakiś mecz u siebie w tym czasie

nigdzie nie mogę znaleźć infa w tej sprawie, wszędzie terminarz urywa się w połowie października

Nie wiem kubutek jak Ty "paczysz" ;)
U mnie jest pelny sezon, moze przegladarka zle wyswietla i nie widzisz przelacznikow "poprzednie" i "nastepne"? (screen)
Niestety w twoim terminie same wyjazdy.

śro 27/11/13 LMU Real Madryt 20 : 45 Galatasaray SK
nie 01/12/13 SUL Kasimpasa SK - Galatasaray SK

Załączniki:
fixtures.jpg
fixtures.jpg [ 46.48 KiB | Obejrzany 6178 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 30 Sie 2013 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
gruda napisał(a):
kubutek napisał(a):
gruda napisał(a):
http://pl.soccerway.com/teams/turkey/galatasaray-sk/2217/

http://www.fixtures365.com ta zas bardzo poreczna do UK

będę w Stambule 27.11-3.12
czy Galatasaray będzie grało jakiś mecz u siebie w tym czasie

nigdzie nie mogę znaleźć infa w tej sprawie, wszędzie terminarz urywa się w połowie października

Nie wiem kubutek jak Ty "paczysz" ;)
U mnie jest pelny sezon, moze przegladarka zle wyswietla i nie widzisz przelacznikow "poprzednie" i "nastepne"? (screen)
Niestety w twoim terminie same wyjazdy.

śro 27/11/13 LMU Real Madryt 20 : 45 Galatasaray SK
nie 01/12/13 SUL Kasimpasa SK - Galatasaray SK

Dzięki :)
ale i tak są to mecze wyjazdowe w terminie w którym będę w ST:(
Pozdrawiam
Kubutek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Paź 2013 21:06 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Wybiera sie ktos na derby Belgradu ? Partizan v Crvena Zvezda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Paź 2013 00:28 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Moim wielkim marzeniem jest wizyta na derbach Belgradu. W tej rundzie chyba nie dam rady lecieć, ciężko będzie znaleźć atrakcyjne ceny lotów. Można też samolotem lecieć do Budapesztu i później pociągiem za ok 30 euro(w dwie strony) jechać do Belgradu. Gdyby teraz byłaby możliwość taniego wyjazdu to bym to rozważał, jak nie to będę kombinować na wiosnę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 14 Paź 2013 10:01 

Pepe5 napisał(a):
Moim wielkim marzeniem jest wizyta na derbach Belgradu. W tej rundzie chyba nie dam rady lecieć, ciężko będzie znaleźć atrakcyjne ceny lotów. Można też samolotem lecieć do Budapesztu i później pociągiem za ok 30 euro(w dwie strony) jechać do Belgradu. Gdyby teraz byłaby możliwość taniego wyjazdu to bym to rozważał, jak nie to będę kombinować na wiosnę :)

Też się wybieram, ale z tego co się orientowałem łatwiej załatwić bilety gdy Cvena Zvezda jest gospodarzem, aniżeli gdy Partizan (natomiast to info warto jeszcze potwierdzić). W kwietniu jest mecz Partizan - Cvena, ale nie wiem jak będę stał wtedy z terminami. Teraz też nie dam rady. Jest też opcja lotów przez Szwecję.
Góra
 PM off  
      
#39 PostWysłany: 14 Paź 2013 20:40 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Ja z biletami nie bede mial problemow . Po to ma sie kumpli w ekipach klubow typu Vojvodina Novy Sad , Partizan , Crvena , Ujpest , Ferencvaros itd by na nich to "zwalic" . My lecimy do Budapesztu tam wypozyczamy auto i lecimy na Belgrad gdzie bedziemy w sumie dwa dni ... Kto chce naprawde jechac niech pisze na pw to ogarne bilety ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Paź 2013 21:24 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Czy na mecze na Węgrzech(Ujpest, Ferencvaros) trzeba wyrabiać kartę kibica? Jeśli tak ile kosztuje i czy da rade wyrobić, np. w sobotę przed meczem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group