Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 18 Gru 2016 14:08 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 740
niebieski
Korzystając z dzisiejszej promocji w Kalendarzu Adwentowym LOT-u (399 RT z Warszawy do Belgradu), można wybrać się na derby Crveny z Partizanem, które zaplanowane są wstępnie na 1 marca.
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 20 Gru 2016 05:30 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Zakupilem bilety lotnicze na derby Belgradu.

Byl ktos juz wczesniej na tych derbach i moze potwierdzic ze bilety mozna kupic przed meczem w kasach? Gdzies takie info obilo m i sie o uszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 22 Gru 2016 08:27 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 740
niebieski
@ogt Tak, spokojnie kupisz w kasach nawet w dniu meczu, bo wpuszczają zdecydowanie więcej ludzi niż wynosi pojemność stadionu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 23 Sty 2017 17:16 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Wie ktos moze jak wyglada sprawa biletow w Turcji, ale na mecze w europejskich pucharach? Czytalem, ze karta pasolig nie jest wymagana. Chcialbym wybrac sie do Stambulu I zobaczyc mecze Besiktasu, Fenerbahce I Galaty, ale nie siedziec tam ponad tygodnia. Idealnie mecz ligowy I dwa w pucharach lub odwrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 29 Wrz 2017 22:45 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
pytanie do tych którzy byli na meczu Crvenej Zvezdy - znaliście przyśpiewki po serbsku przed wyjazdem?
Jeśli tak - gdzie w necie znajdę najważniejsze piosenki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 30 Wrz 2017 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
YT: delije pesme
http://www.oaza.rs/sport/delije/av/pesme.htm (z tego co widzę to część jakiś starych, zapomnianych)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 23 Paź 2017 16:39 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Wlasnie wrocilem ze Stambulu, gdzie udalo mi sie ogladnac mecz Galatasaray-Fenerbahce I mam kilka wskazowek.
Passolig to jest oczywiscie karta, ktora istnieje w fizycznej postaci. Rejestrujemy sie na stronie, wybieramy miejsce dostarczenia(albo adres Turecki albo stadion). Czas dostawy to 14 dni, wiec lepiej zrobic to ze sporym wyprzedzeniem. Nastepnie pozostaje tylko udac sie pod wskazany stadion I w biurze biletowym pokazac paszport I odebrac karte. Nawet nie majac fizycznie karty mozna mecze ogladac, odbierajac tak zwane 'single entry pass' I wystarczy dac paszport I dostaniemy papierowy kartonik z nabitym biletem. W momencie zakupu biletu dostajemy smsa z potwierdzeniem I miejscem, na ktorym powinnismy usiasc. Bilety mozna sprzedawac I kupowac od innych I w tym celu potrzebny jest tylko numer paszportu. Tutaj bardzo pomocne okazuje sie posiadsanie fizycznej karty. Poziom znajomosci jezyka angielskiego w Stambule jest tragiczny I ludzie sprzedajacy bilety pod stadionem zawsze pytaja o passolig. Ciezko jest im wytlumaczyc, ze masz karte, ale fizycznie jej jeszcze nie posiadasz. Bylem na 2 meczach I przyznam, ze nikt nie kontroluje czy uzywasz swojej karty czy nie. Podczas wczytywania kodu z karty na bramce wyswietla sie zdjecie uzytkownika, ale nie zauwazylem, zeby ktokolwiek zaprzatal sobie tym glowe. Oczywiscie nie polecam korzystania z nie swojej karty. Najlepiej wyrobic sobie karte bez loga druzyny, bo choc na stronie jest napisane, ze mozna kupowac bilety na mecze innych dryzn, bedac posiadaczem karty z logo zupelnie innego klubu, to w praktyce nie dotyczy to wielkiej trojki. Chyba,ze chcemy wyrobic sobie karty wszystkich klubow. Atmosfera na derbach niepowtarzalna.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Ruxe uważa post za pomocny.
 
      
#108 PostWysłany: 12 Sty 2018 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
@Wojtek36

Wybieram się w kwietniu na ten sam mecz, możesz powiedzieć coś o cenach biletów i ich dostępności? Można zakupić przez internet?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 12 Sty 2018 18:00 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Bilety przez internet sa dostepne, ale pierwszenstwo maja posiadacze kart klubowych I na mecz pazdziernikowy sprzedaly sie w ciagu kilku minut. Zostaje mozliwosc kupna u konikow lub za pomoca stron internetowych, ktore posrednicza w sprzedazy. Ja wybralem ta druga opcje I za bilet ktory kosztowal TL109 musialem zaplacic 6 razy wiecej!! Nie zaluje jednak, gdyz bylo to super doswiadczenie. Wyrob sobie karte passolig jak najszybciej, tak aby moc ja odebrac jak bedziesz na miejscu( ja zamawialem swoja okolo 2 tygodnie wczesniej I nie dotarla na czas). Majac ja w reku mozesz kupic bilet od konika pod stadionem, ktory zrobi transfer na twoja karte. Bez niej tez jest to mozliwe, ale ciezko sie dogadac po angielsku z Turkami. W razie pytan pisz smialo. Ja wybieram sie na poczatku kwietnia na Fenerbahce I Basaksehir. Stambul jest swietnym miastem I bardzo tanim.
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#110 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
No właśnie dziś obieram nowy paszport i wyrabiam kartę Galatasaray, rozumiem, że dzięki temu mogę kupić bilet w pierwszej kolejności?
Ponad 600TL to jednak spory wydatek.
Piszesz,że miejscem dostarczenia karty jest adres turecki lub stadion. Rozumiem, ze mimo iz wyrobię ją teraz to będzie ona na mnie do końca kwietnia czekać i nikt się jej nie pozbędzie jako zbędnej?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 18 Sty 2018 20:11 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Tak, karta powinna czekać aż do odebrania. Niedawno mój znajomy odebrał swoją kartę po roku, więc chyba ich nie wyrzucają. Ja zamówioną w październiku kartę odbiorę w kwietniu dopiero. Mają passolig z logiem Galaty masz pierwszeństwo względem posiadaczy kart innych klubów, ale są jeszcze karty członkowskie i to te mają pierszeństwo względem zwykłych kart. Na pażdziernikowe derby bilety dla posiadaczy zwykłych kart nie były wcale dostępne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 18 Sty 2018 20:57 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Na derby w Istambule normalnie wpuszczają kibiców gości ? Bo zastanawiam się nad Fenerbahce - Galatasaray.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 21 Sty 2018 02:28 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 80
Loty: 96
Kilometry: 219 964
Będę w Stambule od 27.04 i również chce zobaczyć coś "tureckiego" mając na uwadze Galata-Besiktas (29.04).
Pytanie:
1. Piszecie o kwietniowej potyczce Galaty z Fenerbą, kiedy ten mecz?
2. Rozumiem, że jak chce powalczyć o bilet dla siebie i żony to najlepiej wyrobić każdemu passolig?
_________________
NEVER STOP EXPLORING
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 23 Sty 2018 16:39 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Kibice gosci sa normalnie wpuszczani. Kazdy kto chce wejsc na stadion musi miec wlasna karte Passolig.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 25 Sty 2018 18:08 

Rejestracja: 25 Sty 2018
Posty: 10
I raczej nie licz na to, że usiądziesz na miejsce które masz wykupione. Każdy siada gdzie chce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 02 Kwi 2018 22:52 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 80
Loty: 96
Kilometry: 219 964
Mam kilka pytań:
1) może ktoś dać info lub gdzie sprawdzić termin dostępności biletów na Galata-Besiktas. Kiedy rusza sprzedaż?
2) jak wyrobiłem juz passolig z odbiorem na stadionie, jest szansa zmiany adresu? Np na zabukowany teraz hotel. Czy to "operacja" zbędna
3) jeżeli uda się dostać bilet na mecz ... to lepiej kupić odrazu dwa bilety i później "przetransferowąć" jeden na drugą kartę passolig? Czy z każdej karty osobno jeden (ja i żona)
4) rozumiem że aby kupić bilet muszę mieć na passolig środki, jak najlepiej je tam przetransferować? karta PL/EUR/USD ?? co najlepiej wychodzi?
5) aplikacja passolig jest tylko w języku tureckim? czy ja czegoś nie potrafię zmienić?

Dzięki
_________________
NEVER STOP EXPLORING
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 03 Kwi 2018 16:55 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
1) Bilety wchodza do sprzedazy w tygodniu meczowym( jezeli mecz jest na weekend to z reguly wtorek lub sroda). Muszisz sprawdzac na stronie
https://www.passo.com.tr
2) Nie mam pojecia czy mozna zmienic, ale I tak wybierasz sie na stadion to mozesz odebrac karty.
3) Na jedna karte mozesz kupic tylko jeden bilet!
4) Ja przelewalem z karty visa na karte passolig.
5) Aplikacja jest tez po angielsku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pizarro07 uważa post za pomocny.
 
      
#118 PostWysłany: 26 Kwi 2018 22:22 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 80
Loty: 96
Kilometry: 219 964
Jutro ruszam do Stambułu, bilety niestety wykupione, ale na FB jest grupa passo i raczej coś da się kupić w wyższych cenach.
Mam jednak pytanie:
1. da się zwrócić z passolig card pieniądze na kartę?
_________________
NEVER STOP EXPLORING
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 01 Maj 2018 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
I jak udało się w końcu wejść na derby?
Mnie odstraszyła cena dostępnych biletów ponad 700TL i odpuściłem, ale za to wyrabiając sobie nową kartę kupiłem bilety na małe derby Stambułu które były w sobotę. I takim oto sposobem zobaczyłem Kasimpasa - Fenerbachce (1-4) :)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 25 Sie 2018 20:01 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 80
Loty: 96
Kilometry: 219 964
Tak Tak kupiłem bilet, niestety od "konika", z tej grupy na Facebooku
Umówiłem się z nim na WatsApp, Przyszedł do hotelu ... wgrał mi dwa bilety na moje karty PassoLig ... dałem mu kasę do ręki.
Zapłaciłem 350TRY za jeden bilet (za bramką). Nie znalazłem nic tańszego.

MECZ:
Póki co najlepszy mecz na jakim byłem pod kątem atmosfery ... oni tam non stop drą ryja!
Brakowało mi trochę jakiejś dobrej oprawy ... no ale cóż

Załącznik:
2018_05_Istambul55_resize.jpg
2018_05_Istambul55_resize.jpg [ 594.55 KiB | Obejrzany 4505 razy ]
_________________
NEVER STOP EXPLORING
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Piccolo oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group