Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2901 PostWysłany: 21 Cze 2018 13:31 

Rejestracja: 21 Cze 2018
Posty: 3
Cześć. Pytanie pewnie padało, ale w natłoku informacji ciężko coś znaleźć. Chcę wyrobić FAN ID nie mając biletu na jakikolwiek mecz. Czy jest taka możliwość? Może wystarczy załatwić od kogoś numer biletu i sprawa jest załatwiona? Z góry dziękuje za fachowe odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2902 PostWysłany: 21 Cze 2018 13:32 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Tak. Tak. Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2903 PostWysłany: 21 Cze 2018 17:09 

Rejestracja: 21 Cze 2018
Posty: 1
Witam wszystkich. Mam pytanie ' ponieważ wybieramy się z rodzina do Kaliningradu na mecz Anglia- Belgia. Posiadamy oczywiście paszporty bilety i fan id lecz pytanie moje dotyczy dwóch kwestii. Mianowicie na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w specjalnie broszurce napisane jest ze należy posiadać Ubezpieczenie zdrowotne na kwotę minimum €30.000 ważne w całej Rosji na okres planowanego pobytu i stad moje pytanie - czy jeśli ktoś przyjedzie autem tylko na jeden dzień meczowy i opuszcza Kaliningrad tego samego dnia musi je mieć czy nie ? Czy jest to kontrolowane na granicy?
Drugie zaś pytanie dotyczy kwestii prawa jazdy. Bo w tym samym dokumencie ministerstwa jest napisane ze wystarczy polskie prawo jazdy i nie trzeba mieć międzynarodowego -
czy własnie to tez jest prawda czy jednak trzeba je mieć?
Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Cze 2018 18:49, edytowano w sumie 1 raz
https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1094998#p1094998
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2904 PostWysłany: 21 Cze 2018 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ja kupiłem ubezpieczenie na 24h czy tam dwa dni, kwestia 13zł osoba, natomiast na granicy nikt tego nie chciał, paszport i fan id, co to prawa jazdy to nie wiem.

Widze, że niektórzy już objechali swoje mecze, widział kto koników? Ja w sumie nie szukałem, ale ktoś pisał, że tajniacy ich wyłapują, widzieliście jakich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2905 PostWysłany: 21 Cze 2018 19:29 

Co do ubezpieczenia podobnie, nie wymagają ale ze względu na ewentualne koszty trzeba mieć, tym bardziej, że piwo leje się strumieniami i co najmniej trzech Polaków w Moskwie widziałem ze świeżymi bandażami na nogach i rękach

Co do koników: przed meczem Polaków nie widziałem koników, ale tu i wczoraj na Łuźnikach kilka osób chodziło z karteczkami "kupię bilety (faktycznego celu nie znam), jeden Polak cicho zapytał czy mamy bilety i widziałem 5 policjantów jak trzepało jednego z kibiców, który pokazywał bilet i szczegółowo sprawdzali mu posiadany bagaż
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2906 PostWysłany: 21 Cze 2018 21:10 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Koników nie ma, ubezpieczenia nikt nie wymagał, ale pewnie warto je mieć jak napisał przedmówca,
Zielonej karty, tłumaczenia oświadczenia z leasingu nikt nie chciał również, meldunków z hotelów podobnie. Choć, gdyby się coś przeskrobało, zapewne wszystkie dokumenty gromadzone od dawna okazałyby się niezbędne...

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2907 PostWysłany: 21 Cze 2018 21:26 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 16
W Moskwie mnie kilka razy zaczepili o kupno biletów. Jeden to mi wyglądał na russkievo konika, bo zagadał po angielsku z russkim akcentem ticket, buy all ticket, na takim długim deptaku, który zaczynał się nieopodal FIFA Ticket Center. ale mówił to do mnie tylko przechodząc i tak cicho, żeby nikt z boku nie usłyszał i zaraz się oddalił.
No i różni, którym się nie chciało stać w kolejce, albo biletów brakowało, zaczepiali przy FIFA Ticket Center.
Jedynych koników jakich spotkałem to stojąc w kolejce po bilety na Kreml. Tam zaczepiali, ale też tak cicho i zaraz się oddalali, jakby faktycznie to było duże przestępstwo. Ale kolejka poruszała się dosyć sprawnie, więc nawet nie brałem tego pod uwagę i nie pytałem się o cenę. Staliśmy jakieś 30-40 minut, a przyszliśmy około 13. Bilety dostaliśmy na 15:30. Ale ktoś jak przyszedł później mógł już niestety ich nie zdobyć na ten dzień, bo są limitowane.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Cze 2018 19:26, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2908 PostWysłany: 22 Cze 2018 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
Wczoraj wróciliśmy z wyprawy.
Rosjanie bardzo mili, szczególnie w Kaliningradzie, jeden nawet stawiał nam co chwile piwka na strefie :D wymieniliśmy sie z nim flaga za szalik. Było wesoło.
W Moskwie zero problemów. Też piliśmy wódkę z Russkimi i Meksykańami blisko Placu CZerwonego. Policja zwracała tylko uwagę żeby zamknąć butelkę. Ogolnie wesoło tylko szkoda tego meczu. Na placu czerwonym tacy kozacy a na stadionie piknik, w kościele głośnej było. Ja do tej pory głosu nie odzyskałem, sektór D224 góra kibicował do samego końca.
Panowie a byliście na Portugalia-Maroko ? byli koniki pod stadionem?
Ja kupiłem pod stadionem bilet na Nigeria-CHorwacja w Kaliningradzzie po 50 euro za 3 kategorie. Planuje też tak zdobyć na Anglia Belgia ale może być trudniej.
Na granicy nie chcieli nawet zielonej karty. Pytali tylko ile wódki przewoże i jaki mam bak w aucie. Przewieźliśmy kilka paczuszek fajek za dużo ale przymkneli oko.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Cze 2018 21:25, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2909 PostWysłany: 22 Cze 2018 16:15 

Rejestracja: 03 Mar 2016
Posty: 85
Czy ktoś się orientuje czy można sprzedawać na stronie fifa mecze 1/8 i 1/4 z pakiety TST5 ?Fifa coś nie odpowiada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2910 PostWysłany: 22 Cze 2018 19:40 

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 15
Czy ktoś z Was składał w ostatnich dniach wniosek o Fan ID? Po jakim czasie od wysłania wniosku wysyłają elektroniczne FAN ID?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2911 PostWysłany: 22 Cze 2018 21:00 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
siema,

przeszukałem temat ale nie znalazłem. Czy doczytaliście gdzieś jakie rozmiary flag są akceptowane na stadionie? Szykuję coś na 1610 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2912 PostWysłany: 22 Cze 2018 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
2x1.
Nie wpuszczą Cię z czymś większym.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2913 PostWysłany: 22 Cze 2018 21:17 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
2x1,5m,ciut większe wpuszczaja, a jak nie marudz ze depozyt daleko i wpuszczą.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2914 PostWysłany: 22 Cze 2018 22:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
uran napisał(a):
Czy ktoś z Was składał w ostatnich dniach wniosek o Fan ID? Po jakim czasie od wysłania wniosku wysyłają elektroniczne FAN ID?

Niecała minuta
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
uran uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2915 PostWysłany: 23 Cze 2018 09:54 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 7
W karcie migracyjnej wpisalismy omylkowo w polu "duration of stay" tylko date poczatkowa wyjazdu co jakby sprawia ze karta byla wazna przez 1 dzien. W 1 hotelu juz sie o to przyczepili...mozna to zlac czy moga byc jakiea problemy przy powrocie do Polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2916 PostWysłany: 23 Cze 2018 10:13 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Mogą się przyczepić. W każdym z 3 hosteli w których spałem były jakieś problemy. A to anulowali rezerwację, a to nie zameldowali, a to wypisali źle się datę i cóż: musiałem zapłacić jeszcze raz za drugi dzień. Bo papierek już wypisany i oni nic nie poradzą...

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2917 PostWysłany: 23 Cze 2018 11:19 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 16
molo1985 napisał(a):
siema,

przeszukałem temat ale nie znalazłem. Czy doczytaliście gdzieś jakie rozmiary flag są akceptowane na stadionie? Szykuję coś na 1610 ;)


W Moskwie widziałem większe niż 1,5x2 m, a konkretnie dłuższe, tak x3 na oko. Rozwieszali niedaleko ode mnie akurat. Ale cała reszta raczej według wymiaru. Wczoraj mi wysłali informacje sms-em z tego darmowego serwisu PZPN:
Rejestracja ponadwymiarowych flag możliwa tutaj: https://goo.gl/5QJVxF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2918 PostWysłany: 23 Cze 2018 13:53 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 114
Loty: 3
Kilometry: 4 296
To ja może opowiem, jak skończyła się moja historia z 'konikowaniem'.
Miałem do wydrukowania bilety na Portugalia-Hiszpania, które udało mi się kupić na platformie 2 dni wcześniej, więc udałem się Tickets Colletion Point w Soczi. Przed wejściem spora grupa ludzi koczujących z telefonami z otwartymi aplikacjami fifa. Po wydruku biletów ludzie zaczepiali i pytali o sprzedaż, jako że na ten mecz się wybierałem to odmawiałem, aż jeden z koników zapytał, czy nie mam na inne mecze jakichś biletów...niestety miałem przy sobie bilety na mecz Brazylia-Szwajcaria w Rostovvie na który nie mogłem się wybrać, ponieważ po zakupie biletów na Portugalia- Hiszpania plany bardzo mi się pozmieniały.
Kontynując, konik zaproponował 12tys.rubli - co było ceną poniżej wartości, ale pomyślałem, ze lepiej stracić trochę niż stracić całość. Ja mu daje bilety, on mi pieniądze... no i w tym momencie jesteśmy 'poproszeni' przez dwóch panów abyśmy poszli z nimi. Jak się okazało byli to agenci FSB-u. Panowie przez godzinę wydzwaniali co teraz maja zrobić, potem przyszedł ktoś wyższy rangą- który kolejną godzinę debatował ze mną, konikiem i policją co teraz zrobić. Skończyło się na przekazaniu policji i wyjezdzie na komendę - gdzie przez kolejne 2 godziny spisaliśmy 2 protokoły (jeden po angielsku, drugi pa russki) z jedynym mówiącym po angielsku policjantem sprowadzonym specjalnie na to wydarzenie z innego miasta :lol: po tym wszystkim zostałem wypuszczony bez konsekwencji, z biletami w ręku na obydwa mecze...szkoda tylko, że była już 70 minuta meczu :cry:
moje spostrzeżenie: ustrój w Rosji podobno się zmienił...ale w instytucjach państwowych komuna wiecznie żywa... PS. Konika jako że mówił po russki, po spisaniu protokołu pod stadionem puścili wolno, to na koniec zapytał się jednego z agentów, czy może iść pod stadion, bo ma 3 bilety do sprzedania na ten mecz, na co otrzymał odpowiedż, że tak...tylko niech na siebie uważa :shock:


Ostatnio edytowany przez Abcn 23 Cze 2018 19:23, edytowano w sumie 3 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2919 PostWysłany: 24 Cze 2018 08:25 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
molo1985 napisał(a):
siema,
przeszukałem temat ale nie znalazłem. Czy doczytaliście gdzieś jakie rozmiary flag są akceptowane na stadionie? Szykuję coś na 1610 ;)


Przy wejściu jest prostokąt 1,5x2 do którego każą przyłożyć flagę.
Jeżeli w treści jest coś innego niż nazwa znanego im miasta, to sprawdzają to. Musieliśmy pokazać flagę kilku policjantom i ochroniarzom. Później zaprezentować napis przed kamerą i zaczekać kilka minut na odpowiedź z "centrali", że jest ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2920 PostWysłany: 24 Cze 2018 22:11 

Rejestracja: 24 Cze 2018
Posty: 1
Nic sie niestalo.
Zubr sie mrozi
Wracamy do domu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group