Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2861 PostWysłany: 18 Cze 2018 07:07 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Ciekawostki z darmowego pociągu.ImageImage
Ceny przystępne, chociaż wieczorem skończył się Tuborg po 250 rubli i trzeba było kupować Krusevice po 400 rubli. Albo szampana, ale nie polecam bo rano boli głowa...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2862 PostWysłany: 18 Cze 2018 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
To że Niemcy dostali wpierdziel w Moskwie to mnie nie dziwi. Ale żeby już w czerwcu?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2863 PostWysłany: 18 Cze 2018 09:22 

Cieszyłem się z tej porażki jakbym to ja wygrał :)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2864 PostWysłany: 18 Cze 2018 09:32 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
byłem w sobotę w Kaliningradzie, było bardzo bezpiecznie w mieście, zero agresywnych ludzi, dużo policji i wolontariuszy

na przejściu z Bezledach nie było kolejek ani o 7 rano ani o 1 w nocy

nie spotkałem też ani jednego konika, który by oferował bilet,
przy wejściu skanuje się FanId a następnie bilet, kontrole jak na lotnisku, można wejść na bilet nie na swoje dane

problemem był brak gastronomii w promieniu kilometra od stadionu

korzystałem w przewozu firmy Grajan (200 zł/os) i byli bardzo dobrze ogarnięci i przy przejściu przez granicę i w poruszaniu się po samym Kaliningradzie, po meczu o 3:30 już był cały autokar w Olsztynie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2018 21:22, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2865 PostWysłany: 18 Cze 2018 12:41 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 128
Czesc adamuw,

Ja tez bede korzystal z transportu Grajan i czy moglbys powiedziec gdzie zatrzymuje sie autokar w Kaliningradzie. Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2866 PostWysłany: 18 Cze 2018 15:40 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 18
Wiecie może z jakiego miejsca ma odjeżdżać specjalny transport z lotniska Sheremetyevo na stadion Spartak? Taka linia była przynajmniej planowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2867 PostWysłany: 18 Cze 2018 16:55 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
Arthur napisał(a):
Ja tez bede korzystal z transportu Grajan i czy moglbys powiedziec gdzie zatrzymuje sie autokar w Kaliningradzie

autokar udało nam się postawić dość blisko, bo na "Ulitsa Oktyabr'skaya, 53"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2868 PostWysłany: 18 Cze 2018 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Lukas33 napisał(a):
Jechałem w sobotę do Kaliningradu, pierwszym z kilku busów które startowały o 6 z Gdańska.
Na granicy (Gronowo-Mamonowo) 1h40min, z czego większość po rosyjskiej stronie. 1 gościa wyciągneli nawet na rozmowę w cztery oczy. Okazało się, że miał błąd w Fan ID i na miejscu mu wyrabiali elektroniczną wersję nowego. A że zasięg neta słaby to i trochę to trwało.

Prawdziwe jaja to jednak powrót. Jeżeli ktoś z was ma kupiony bilet na dzień po meczu na 6 rano przez e-podróżnik lub z PKS-u to nastawcie się, że o tej godzinie z Kaliningradu nie ruszycie. Polacy nie przekazali informacji ile biletów poszło, więc Rosjanie sprzedali więcej niż powinni i honorują tylko te bilety (z przydzielonym miejscem i danymi pasażera, tylko takie ma kierowca na swoim wydruku).
Finał był taki, że udało mi się wbić do autokaru odjeżdzającego o 6:30, bo po wpuszczeniu ludzi z listy wyszło, że mają 6 wolnych siedzeń.
Ale sporo osób niestety zostało (ktoś z obsługi dworca niby mówił że o 15 ma być bus, który tą reszte zabierze).


Nie wiem czy to wina Rosjan, raczej wina PKS Gdańsk/e-podróznik. Kupowałem bilet przez http://www.avtovokzal39.ru, jest tam wyszczególnione ile jest wolnych miejsc na KONKRETNY kurs, dodatkowo jest napisane , kto dany kurs obsługuje, i na ich stronie , ze PKS Gdańsk obsługuje kurs o 15stej, kurs 6:00 obsługuje ZelenogradskTrans, kurs 6:30 obsluguje Sputnik-Reisen, jest jeszcze Euro-Trans Bus, tak, że raczej nikt tu nie podaje drugiemu ile sprzedał biletów,
nie wiem na ile firmy współpracują, ale w drodze do Kaliningradu rano wsiedli Chorwaci którzy mieli znowu bilety rrosyjskiego przewoźnika, kierowca dzwonił i pytał co ma zrobić, w końcu zostali, ale w zasadzie nie wiem na jakiej zasadzie, zresztą pasażerowie nalegali, żeby ich zabrać, choć dodam, że niech nikt nie liczy, że pojedzie stojąc albo siedząc na dachu, ile miejsc w autokarze tyle weźmie i tyle z tego co zaobserwowałem.
Patrzyłem na strone e-podróżnika i rzeczywiście, sprzedają bilety na połaczenie 6:00 i 6:30 i nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywa, i jak te firmy się dogadują, możemy myślę obstawić, że całe zamieszanie wynika z powodu mundialu i dużego popytu, bo PKS Gdańsk przed mundialem jak dzwoniłem oferował bilety tylko na miejscu w kasach, a dopiero przed mundialem pojawiły się na e-podróznik, stąd pewnie to zamieszanie.
Dworzec niby 23-5 rano zamnięty, ale na czas mundialu chyba to nieaktualne bo policja była cały czas przy bramce bezpieczeństwa(wejście do hali odjazdów możliwe po przejsciu kontroli w bramce bezpieczenstwa i przeswietleniu bagazu) i sporo ludzi się kręci bo chyba przychodza na pociąg jadący na lotnisko, można spać, WC płatny też jest, 20 rubli, za 2zł też wpuści.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2018 21:20, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2869 PostWysłany: 18 Cze 2018 17:59 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Czyli najbezpieczniej mieć bilety Avtokvzal39 niżeli e podroznik?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2870 PostWysłany: 18 Cze 2018 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Kupując na Avtokvzal39 możesz nawet wybrać miejsce w autobusie - przynajmniej tak było w moim przypadku, tak jak pisałem- widać ile miejsc i kto obsługuje dany kurs, w sumie na PKS Gdańsk jest podobnie, jak jest rozkład to jest wyszczególnione kto o której jedzie PL, albo chyba RUS, jest napisane kto dany kurs obsługuje,
wydaje mi się, że zamieszanie wynika z tego chwilowego obecnego dużego popytu. PKS Gdańsk podstawił rano 5 autobusów, bo tyle było chętnych i niekoniecznie wszyscy mieli bilety on-line.
Z Polski jedziesz rano to mozesz kupic bilet na PKS Gdansk na e-podroznik, a z Rosji to kup sobie na stronie rosyjskiej, no chyba, że jedziesz po poludniu to nie wiem, ale jeżeli o 15stej do Rosji jedzie russkij przewoźnik to moze tez warto przez avtovokzal bo kupisz konkretne miejsce.

Dodam tylko, że autobus ten co o 15stej chyba wyjezdza i ma byc w Kaliningradzie o 18:30 przyjechał na 20:15, trochę większa obsuwa i można się spoznic na pierwszy gwizdek albo i na pierwsza polowe, ta 20:15 to do stadionu w sumie sam raz, ale wieksza obsuwa to juz nie wesoło.
Jeszcze dochodzi kwestia kontroli policyjnej, trzymali nas przed samym miastem, ale kierowca byl zdziwiony bo mowil, ze zwykle robia zdjecie kazdego paszportu (na granicy filmowali kazdego z osobna w srodku autobusu) a dziwnym trafem 5 minut tylko stalismy, gosc sie pytal jakie narodowosci jada, zaczał liczyc, nagle po 10ciu siedzeniach skonczyl i wyszedl i zaraz odjechalismy .... ale chyba jakies zamieszanie bylo bo juz sie wydawalo ze nas nie zatrzymaja, tylko w ostatniej chwili machna reka zeby stanac, bo czyms innym bardzo byli zajeci. inna sprawa ze z przodu siedzieli pasazerowie co mowili po rosyjsku i szybko sie z tym policjanem dogadali co i jak, i kto jedzie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2018 19:16, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2871 PostWysłany: 18 Cze 2018 18:39 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
i Polacy dzisiaj dostali oklep od Russkich. Szkoda.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2872 PostWysłany: 18 Cze 2018 18:59 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Ten filmik to fake
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2873 PostWysłany: 18 Cze 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Kilka dni temu napisałem, że zdziwie się jak Russy nie będą żądni rewanżu za Euro, ale przy takiej obstawie jaka zobaczyłem w Kaliningradzie, to się zdziwię, ze ktokolwiek dostanie po głowie, no chyba że z góry przyjdzie prikaz to wtedy owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2874 PostWysłany: 18 Cze 2018 19:28 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Fakt, film zenit vs dinamo. Sorka.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Edit

Ale Anglików już maja. Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2875 PostWysłany: 18 Cze 2018 19:52 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 5
-- 18 Cze 2018 19:52 --

Pytanie z innej beczki.
Czekam na Fan Id, odbiór zaznacztyłam w Warszawie, czy jednak mogę lecieć do Wołgogradu i odebrać na miejscu Fan Id? Oczywiście jeżeli nie zdążą mi go tu przesłać?
Lecę na mecz Polska-Japonia, 28.06.2018 ?

-- 18 Cze 2018 19:52 --

Pytanie z innej beczki.
Czekam na Fan Id, odbiór zaznacztyłam w Warszawie, czy jednak mogę lecieć do Wołgogradu i odebrać na miejscu Fan Id? Oczywiście jeżeli nie zdążą mi go tu przesłać?
Lecę na mecz Polska-Japonia, 28.06.2018 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2876 PostWysłany: 18 Cze 2018 20:59 

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 4
Ja mam pytanie takie: czy przez Białoruś wystarczy wydrukowana elektroniczna wersja FAN ID czy trzeba mieć wizę tranzytową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2877 PostWysłany: 18 Cze 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Było - kilka stron wcześniej. Białoruś wprowadziła ruch bezwizowy dla osób podróżujących na mistrzostwa i posiadających FAN ID.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2878 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:58 

Rejestracja: 18 Cze 2018
Posty: 4
troche godzin pokoczowalem przed ekranem ale udalo mi sie dostac w koncu szlagier Anglia vs Belgia na 3 kategorie cenową , pare sztuk tego wrzucili dzisiaj -
napiszcie o 'Kaliningradzie - jak wygląda odbiór ?
czy bede mógł z czarno-białym FAN ID który juz wydrukowałem jechac rano w dzien meczu , wyrobic własciwe Fan ID ze smyczą i bilet ?
czy jednak w dniu meczu to nie działa i bede musiał przyjechac przynajmniej jeden dzien przed meczem zeby to pozałatwiac ?
Na Chorwacja vs Nigeria jak było z parkingami koło stadionu - czy duza dostepnosc ?
Zieloną Karte chcieli na granicy ?


Ostatnio edytowany przez Abcn 14 Sie 2018 19:18, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2879 PostWysłany: 19 Cze 2018 00:08 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
O zieloną kartę nikt nie pytał. Co do wydrukowanego fan id nie wiem.

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2880 PostWysłany: 19 Cze 2018 00:10 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Parkingi są, zainteresowanie mistrzostwami wśród Rosjan jest śladowe.
Może i dobrze, bo sami fajni ludzie się dzięki temu trafiają.


.
Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: vpxpl oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group