Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2941 PostWysłany: 25 Cze 2018 18:52 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
ewajasz napisał(a):
A co mają powiedzieć Ci, którzy lecą/jadą na mecz z Japonią?

np. ja :) jak to co , jadę się świetnie bawić i tyle , nie mam zamiaru wbijać sobie do głowy jakieś stypy .

Kibicuje się zawsze a nie tylko jak jest pięknie , oceniając realnie siłę zespołów szanse , że wyjdziemy z tej grupy nie były duże więc wielkiego żalu dupy nie mam .
Do tego jadę też na 1/8 do Rostova i jakbym tak trafił Anglia-Kolumbia to …… coś pięknego ( ale inna konfiguracja też ok ).

Większość podchodzi niestety do tematu jakby im ktoś w domu umarł a to tylko/aż piłka , rozrywka-sport .

No i na końcu nigdy bym się do Rosji nie wybrał więc to też plus :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2942 PostWysłany: 25 Cze 2018 21:36 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Bo ja wiem oglądałem dziś wiadomości i nie mówili miło o drużynie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2943 PostWysłany: 25 Cze 2018 22:14 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 405
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Teraz mają krytykować? Trzeba było przed mistrzostwami nie pompować balonika i patrzeć na wszystko realnie. Niestety Nawałka przekombinował z ustawieniem. Dla spostrzegawczych, kiedy to się zaczęło? Od meczu z Danią i konferencji po nim. Trener Duńczyków wprost powiedział, że przejrzał Nawałkę. Od tamtego momentu nasz trenerjo zaczął zmieniać ustawienie na 3 obrońców, chcąc zaskakiwać rywali, a jedyne kogo zaskakiwał to nasze gwiazdki, nie nadające się do tego ustawienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2944 PostWysłany: 25 Cze 2018 23:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
ewajasz napisał(a):
A co mają powiedzieć Ci, którzy lecą/jadą na mecz z Japonią?
Że nie są sezonowcami jak większość pseudo kibiców?
Co miało powiedzieć Maroko dziś, KSA, Egypt? Jak kibicujesz kogoś to i na dobre i na złe.

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Spartanin lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2945 PostWysłany: 26 Cze 2018 08:18 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Zeus ,
bez jaj- mamy porównywać się do Arabii Saudyjskiej czy Maroka? Rozstawiona drużyna z pierwszego koszyka? Tak nisko nie upadłem. Mecz z Japonią należałoby absolutnie zbojkotować, a nie udawać że nic się nie stało. Ja frajerem nie jestem. Byłem na jednym meczu i wystarczy mi na najbliższy rok. Gdyby Kolumbijczycy czy Chorwaci zagrali tak jak Polacy to nie mieliby w ogóle po co wracać do swojego kraju...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Cze 2018 09:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
yareq69 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2946 PostWysłany: 26 Cze 2018 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Nie trzeba się porównywać, polska drużyna zagrała największy piach na tych mistrzostwach I patrząc na dzisiejszy czas jesteśmy najsłabsza drużyna tych mistrzostw wraz z Panama ?

Osobiście uważam, że spora część kibiców powinna zamanifestowac swoje niezadowolenie z występów kadry i jej zaangażowania w mundial i olać ich najbliższe spotkania w Lidze Narodów.
Widocznie mieli za dobrze ostatnimi czasami.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Cze 2018 13:27, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2947 PostWysłany: 26 Cze 2018 11:45 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Podróżniczo , wyjazd to rewelacja:
• Super pogoda;
• Piekne zabytki;
• Cudowne kobiety;
• Wspaniali ludzie poznani przed Fanzona, bo trzeba bylo sie dopic przed tym bezprocentowym sikiem w fanzonie;
• Godziny smiechu z Rosjanami, Kolumbijczykami, Meksykanami, Peruwianczykami;
• Znosne ceny, jak u nas w miastach na rynku ( we Francji za piwo 11 euro placilem czasem)
• Zyc nie umierac.


Organizacja wg mnie duzo lepsza niz we Francji. Czysto I bezpiecznie. Darmowy transport. Super kontakt z miejscowymi, ktorzy dali nam np butle wodki na otarcie lez. We Francji lokalni chcieli nas zlupic kilka razy :)

Zdecydowanie , Moskwa - miejsce do powrotu.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Cze 2018 11:52, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2948 PostWysłany: 26 Cze 2018 13:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
cavani napisał(a):
Zeus ,
bez jaj- mamy porównywać się do Arabii Saudyjskiej czy Maroka? Rozstawiona drużyna z pierwszego koszyka? Tak nisko nie upadłem. Mecz z Japonią należałoby absolutnie zbojkotować, a nie udawać że nic się nie stało. Ja frajerem nie jestem. Byłem na jednym meczu i wystarczy mi na najbliższy rok. Gdyby Kolumbijczycy czy Chorwaci zagrali tak jak Polacy to nie mieliby w ogóle po co wracać do swojego kraju...

Proponuję zejść na ziemię, bo juz napuszenie się, na nic się nie zda.
Do Maroka nawet w połowie nie dorastamy i grając z nimi osiągnęlibyśmy wynik taki, jak z Kolumbią.
Nawet z dwoma pozostałymi drużynami, ktore wymieniłeś, ciężko by nam było zremisować.


Ostatnio edytowany przez jacek96, 26 Cze 2018 14:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2949 PostWysłany: 26 Cze 2018 13:18 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Chodzi o aspiracje, a nie kto z kim teraz by wygrał, bo z taką formą jest jasne, że na tych mistrzostwach słabszej drużyny niż Polska nie ma. Dla takiej Arabii Saudyjskiej czy Maroka każdy gol na Mundialu jest ważny i zapisuje się w ich historii piłki nożnej. My tę historię mamy jednak nieco bogatszą, żeby teraz emocjonować się jakimś honorowym punktem w meczu z Japonią. Jako drużynie rozstawionej w grupie obowiązkiem jej było z tej grupy awansować, zwłaszcza że ta grupa grupą śmierci z pewnością nie była. Dlatego też mecz z Japonią jak i kolejne w LN powinny zostać zbojkotowane przez polskich kibiców.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2950 PostWysłany: 26 Cze 2018 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
A propos powyższych postów :mrgreen:

Załącznik:
Nasi.jpg
Nasi.jpg [ 51.62 KiB | Obejrzany 788 razy ]



A ponadto - niektórzy za bardzo zachłysnęli się pierwszym koszykiem. A tak naprawdę nic on nam nie dał, poza trójką silnej egzotyki. Przypominam, że Kolumbia na ostatnim Mundialu była w ćwierćfinale, prawie eliminując Brazylię i grała naprawdę świetną piłkę. Senegal to afrykańska czołówka, swojego czasu mocno pogonił Francuzów, a Japonia to też nie żadne ogórki. Polacy mecz z Senegalem pokpili totalnie, z Kolumbią byli po prostu dużo słabsi i to nie brak ambicji tylko bezradność raziła najbardziej. Na 5 meczów, minimum 4 z tak grającą Kolumbią zakończyłyby się podobnie.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2951 PostWysłany: 26 Cze 2018 13:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
I jak znowu wygrywać, hurtem kibice powrócą na stadiony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2952 PostWysłany: 26 Cze 2018 13:58 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Nawet jak nie zaczna, tez pojde na mecz. Czekam na losowanie kolejnych eliminacji I sie zarezerwuje jakis lot, by wypic pare piw z chlopakami I porozmawiac o pilce. Pilka jakaby nie byla dobry pretekst by dostac przepustke od zony. 
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2953 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:09 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Tylko reprezentacja gra w piłkę? Słaby argument. :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2954 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Dokładnie, komuś kto jest jakoś mega zaskoczony i rozczarowany mogę polecić polską Ekstraklasę. Tam takie spektakle serwuje się co tydzień :) Wiem, bo oglądam 8-)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2955 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:17 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Jak polece na Juventus to was nie spotkam. A na reprezentacji tak. I sobie wypijemy po kielichu I porozmawiamy o pilce. I wrocimy szczesliwi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2956 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:27 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
@Tom K e tam, u was nie biegają właściciele klubów po murawie pistoletem, straszą sędziego ze go zabiją :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2957 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
U nas są akcję pod tytułem: spadający jesienny liść :twisted: Ale to już mocno odbiegamy od tematu :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2958 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
yesterxxx napisał(a):
Podróżniczo , wyjazd to rewelacja:
• Super pogoda;
• Piekne zabytki;
• Cudowne kobiety;
• Wspaniali ludzie poznani przed Fanzona, bo trzeba bylo sie dopic przed tym bezprocentowym sikiem w fanzonie;
• Godziny smiechu z Rosjanami, Kolumbijczykami, Meksykanami, Peruwianczykami;
• Znosne ceny, jak u nas w miastach na rynku ( we Francji za piwo 11 euro placilem czasem)
• Zyc nie umierac.
Sportowo, to klapa. Pamietam jak siedzielismy gdzies w ogrodku, w uliczce z tymi wiszacymi girlandami gdzie tlum naszych. W pewnym momencie powiedzialem ze mam przeczucie ze nasi cos odjebia I ze ten mecz bedzie w plecy. Prawie ze nakopac mi chcieli. Wiara byla straszna w sukces.
Ale jednak trzeba powiedziec, ze tak czy siak Senegal byl do organia. Kolumbia nie - z ta forma. I pozostalby mecz o wyjscie z Japonia. A wyszlo jak wyszlo. Mozna gdybac, jakby drabinka byla inna I mecz z Kolumbia pierwszy I potem spinka na Senegal…

Organizacja wg mnie duzo lepsza niz we Francji. Czysto I bezpiecznie. Darmowy transport. Super kontakt z lokalnymi, ktorzy dali nam np butle wodki na otarcie lez. We Francji lokalni chcieli nas zlupic kilka razy :)

Zdecydowanie Moskwa, miejsce do powrotu.


Zgadzam się z powyższym. Pomimo, że nasi się nie popisali to atmosfera i ludzie (zwłaszcza Rosjanie) są fantastyczni. Tak mi się spodobało, że biorę dwa tygodnie urlopu i jutro wracam do Rosji. Wołgograd, Soczi, Rostów, Krym i na koniec Petersburg.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Cze 2018 11:55, edytowano w sumie 1 raz
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2959 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:51 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Podpisuję się pod powyższym i też chciałbym jeszcze Rosji zakosztować. Ale chyba nieprędko, bo po tygodniu takiego intensywnego życia mundialem, strasznie ciężko się wraca do rzeczywistości. Mi zajęło to prawie tydzień...

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2960 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:53 

"To znaczy, Mati, ja powiem tak:"

Współczuję tym, którzy polecieli na 1 mecz i byli w Rosji 2 dni. I tym, którzy skorzystali z jakichś pakietów wyjazdowych, wydali 2 (albo więcej) tys. na loty, przepłacili za hotele, wieźli ze sobą jedzenie bo "Moskwa jest droga" itd. Współczuję i rozumiem, że niektórzy nie mogli sobie pozwolić na dłuższy pobyt albo ulegli obiegowym opiniom - powinni jednak wiedzieć, że prawdziwe mistrzostwa toczyły się poza stadionami ;)

Bawiłem się świetnie, a po meczu z Senegalem, który rozstrzygnął kwestię naszego awansu, bawiłem się bezstresowo i jeszcze lepiej.

Ostatnie normalne mistrzostwa za nami. Za 4 lata będziemy mogli popatrzeć w oczy Arabkom (i to tyle jeśli chodzi o to na co będzie można sobie popatrzeć), a za 8 lat czekają nas mecze z Fidżi i Republiką Końca Świata.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Cze 2018 16:16, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: koncentrator, lukaszmaciaszczyk, maczala1, matkur, semizkum oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group