Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
Jak szukam dowolnej trasy to mam za każdym razem błąd:

{"code":400,"message":"Estamos a ter algumas dificuldades em satisfazer o seu pedido. Por favor, tente novamente mais tarde."}
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#482 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
@lalka150: a gdy klikniesz na flagę, to nie pojawia się nowa strona, gdzie możesz ustawić kraj i język?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 11 Kwi 2019 21:07 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
Na chwilę obecną wyszukuje mi tylko połączenia w 90 % LH , doloty czasami LO .
Na marzec 2020 mimo iż LO lata 4 czy 5 razy dziennie do PRG loty tylko przez FRA lub MUC
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#484 PostWysłany: 11 Kwi 2019 23:02 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Czy jest możliwe że na niemieckiej infolinii będzie większa dostępność biletów LO np Krk - WAW - TBS?

Tapnięte..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 12 Kwi 2019 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
@lalka150 Mam to samo na innych trasach. Praktycznie zero LO, wyniki z naciskiem na LH z dziwnie złożonymi trasami... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 12 Kwi 2019 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
Lufthansa ma tak przygotowany system rezerwacyjny, że u nich zawsze w priorytecie wyświetlają się loty LH.

Kiedyś miałem taką sprawę, że nie zdążyłem na lot do HKG. Miało być WAW-FRA-HKG. Próbowaliśmy przepisać jakkolwiek i była opcja wylotu dopiero za dwa dni (by LH). Ja sobie w międzyczasie przeczesałem inne kombinacje z dostępnością miejsc i zasugerowałem lot przez IST (LH/TK) albo przez BKK (TG). Z laptopem na desku we FRA miłej pani nie wyświetlały się te połączenia, a mi tak. Dopiero manualnie je pobrała i cudem taka możliwość się pojawiła, zleciła wystawienie biletu przez dział (chyba techniczny) i w kilka minut miałem potwierdzenie na mailu.

Konkluzja jest taka, że nie ważne czy to bilety-nagrody (czego temat się tyczy) czy jakiekolwiek inne (bo np. nie zdążycie na lot przesiadkowy, a następny będzie dopiero jutro czy pojutrze, a Wy musicie być rano na drugim końcu świata) - trzeba szukać na własną rękę w konkretnych taryfach, a potem "zmusić" ich do pobrania konkretnych segmentów, odpowiednią sugestywnością.

Może warto przeczesać inne programy milowe, czy po prostu jest dostępność. Jeśli jest dostępność biletów-nagród w konkretnej klasie rezerwacyjnej dla np. Turkisha, to będzie także dostępność dla Miles&More (nie ważne czy karta w DE czy w PL).
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#487 PostWysłany: 12 Kwi 2019 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Masz rację, ale strona MM pokazywała jeszcze parę dni temu połączenia partnerów chociażby United ORD-SFO czy SFO-LAX. Na dzień dzisiejszy nie wynajduje nic chociaż nagrody są dostępne jako saver na stronie United. Mogłabym Ci przytoczyć wiele przykładów, bo w ciągu ostatniej doby trochę sprawdzałam i wiem, że mogę zadzwonić na infolinię, ale dochodzę do wniosku, że zniknęło wszystko obsługiwane wyłącznie przez partnerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 12 Kwi 2019 16:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Trzeba przyznać, że ta cała strona, a wyszukiwarka w szczególności, to jakiś dramat.

Mam nadzieję, że w miarę szybko coś zmienią/poprawią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#489 PostWysłany: 12 Kwi 2019 20:56 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
Nie wiem czy jest to odpowiedni temat żeby o tym tutaj pisać ale nowa stron m&m to jest totalna porażka .
Pomijając to że w 90 % wyszukuje tylko loty LH , to jeszcze wyszukuje beznadziejnie .
Starałem się wyszukać loty LH z minimalnymi dopłatami i znalazłem takie oto "dziwolągi" .
GRU - FRA - loty w C za 67000 GRU-ZRH / LX093/ , ZRH-FRA / LH1187/ - 181 PLN dopłaty
Nie wiem dlaczego nie pokazuje bezpośredniego lotu z GRU do FRA .
Idąc dalej tym tropem wyszukałem lot GRU-ZRH , strona pokazała taki wynik
GRU - ZRH - loty w C za 67000 GRU-FRA / LH507/ , FRA-ZRH / LH1190/ - 252 PLN dopłaty
Zupełnie nie wiem dlaczego nie pokazuje lotów bezpośrednich tylko jakieś dziwne składaki .
Strona pokazuje jeszcze inne beznadziejne loty typu :
GRU-FRA FRA-MUC MUC-ZRH
GRU-FRA FRA-GVA GVA-ZRH
GRU-FRA FRA-VIE VIE-ZRH
Dla mnie zupełnie bez sensu i wygląda na to żeby latać tylko liniami należącymi tylko do grypy LUFTHNSA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 12 Kwi 2019 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
U mnie to samo

hubson napisał(a):
Jak szukam dowolnej trasy to mam za każdym razem błąd:

{"code":400,"message":"Estamos a ter algumas dificuldades em satisfazer o seu pedido. Por favor, tente novamente mais tarde."}
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 12 Kwi 2019 21:29 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
U mnie niezależnie od wybranego języka nie jestem w stanie wyszukać praktycznie nic sensownego a lotów innych niż grupa LH już w ogóle. Potrzebuję lotów united a tu nie ma nic mimo że wcześniej - stara strona dało się wyszukać.

A tak w ogóle to jest szansa aby za mile M&M polecieć innym lotem niż "Saver Award" ze strony United?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 12 Kwi 2019 22:42 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 14
Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników Miles&More.Czy/ kiedy można się spodziewać, że wyszukiwarka lotów wróci do normy? Na chwilę obecną loty przez LH mają taką dopłatę, że normalne bilety są tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 13 Kwi 2019 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Jeśli Ci się śpieszy, lot niedługo - to po prostu zadzwoń: te miejsca są dostępne (załóż sobie konto w programie lojalnościowym UA i tam sprawdzaj konkretną dostępność), ale chwilowo (i nikt Ci nie powie jak długo ta sytuacja potrwa) nie są widoczne przez wyszukiwarkę online.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 13 Kwi 2019 07:46 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
seal napisał(a):
A tak w ogóle to jest szansa aby za mile M&M polecieć innym lotem niż "Saver Award" ze strony United?

W ubiegłym roku przerabiałem temat rezerwacji lotów UA po dostępności na stronie UA. Wygląda na to, że to musi być lot United, operated by United.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 13 Kwi 2019 12:01 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 73
Loty: 66
Kilometry: 155 292
Kontaktowałam się z Lotem w sprawie Miles&More - wiedzą o błędzie i zostało to zgłoszone "już do Niemiec". W razie czego telefonicznie u nich można sprawdzać loty w innych liniach niż LH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 14 Kwi 2019 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
OK, tip dnia:

(w moim przypadku) zmiana adresu (kraju) zamieszkania w profilu M&M spowodowała, że wyniki wyszukiwania wróciły do "normy" sprzed zmiany strony. Wyszukuje mi bezpośrednie loty, w tym krajówki partnerów: UA, AV, etc. i mogłam bez problemu zarezerwować to co chciałam.

Oczywiście strona jest nadal pełna błędów i linków przenoszących do nikąd, ale przynajmniej wyszukiwanie wróciło dla mnie w ten sposób do normy.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#497 PostWysłany: 14 Kwi 2019 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
U mnie nadal ten sam błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 14 Kwi 2019 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Ciekawe - u mnie adres zmieniony z adresu w USA na adres w PL, numer telefonu też (zmiana potwierdzona jednorazowym kodem na maila). U jednego ze znajomych, zmiana adresu w PL na adres w Chile - też ze zmianą nr kontaktowego i też potwierdzana kodem. U innej znajomej zmiana z adresu w PL na adres w Niemczech (z telefonem jak wyżej). Dla naszej trójki to zadziałało.

Jedyna zmiana - do tej pory zawsze miałam dopłaty pokazywane w USD, w tej chwili mam w walucie kraju wylotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
lalka150 lubi ten post.
 
      
#499 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:01 

Rejestracja: 07 Maj 2019
Posty: 1
U mnie od dłuższego czasu nie działa wyszukiwarka lotów za mile

{"code":400,"message":"Estamos a ter algumas dificuldades em satisfazer o seu pedido. Por favor, tente novamente mais tarde."}
Dzwoniłam na infolinię i powiedziano mi że trwa modernizacja strony

Może ktoś z Państwa coś wie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Wiemy z grubsza tyle samo (czyli, że strona nie działa, jak należy), o czym napisano w wielu wcześniejszych wpisach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group