Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 923 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 17 Sty 2020 11:48 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
sranda napisał(a):
@pazur jutro raczej polecisz, ale myślę, że najwcześniej po 8-mej, wtedy trochę powinno się poprawić
@MeHow raczej nie robiłbym sobie wielkich nadziei, że dziś wieczorem polecisz do GDN, lepiej od razu kupuj bilet na Pendolino ;)

moze i polecisz, ale na pewno nie czas, przez mgle cala siatka sie opozni, sranda ma racje jak Ci sie spieszy do Gdanska
to chlopie odrazu kupuj pendolino
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#742 PostWysłany: 17 Sty 2020 12:04 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@michcioj @MeHow

Rejs KRK-GDN obsługuje gdańska maszyna, więc efektu domina nie będzie, wystarczy liczyć na poprawę pogody na wieczór.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#743 PostWysłany: 17 Sty 2020 12:07 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Nie poleci, nawet jeśli wkrótce sytuacja się trochę poprawi, to o ile temperatura się znacząco nie zwiększy (małe szanse), to ok. 17tej znów widoczność spadnie poniżej 300-400m.
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow uważa post za pomocny.
 
      
#744 PostWysłany: 17 Sty 2020 12:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
barka napisał(a):
@pazur lot odwolany z powodu mgly i Wizz z tej przyczyny funduje hotel az do nastepnego wylotu?

Nic w tym nadzwyczajnego :) Zamiast Sycylii zwiedzają Kraków.Odszkodowania nie ma to chociaż opieka się należy.
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#745 PostWysłany: 17 Sty 2020 12:49 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Jak dobrze pogadasz, to jak widać tak. Fundują. :D
We wtorek dziki tłum tłoczył się do okienka Wizza w Balicach. Krzyki,awantury, nerwy.
Ja odszedłem na bok. Zadzwoniłem na tani nr W6 i miły chłopak ( po polsku, trzeba wybrać 5) pozmieniał nam wszystko , tak jak chciałem. O 4 dni do przodu. Następnie , w tym tłumie do okienka, odszukałem chłopaczka z krótkofalówką i w stroju landrynkowym. :mrgreen: Powiedziałem mu, że mam już przebukowałem loty i chcę hotel na 4 dni, dla naszej piątki osób. Coś tam zabulgotał :lol: że może dać na max 2 dni. Szeroki uśmiech politowania zagościł na mej twarzy. A pozostałe 2 dni mam leżeć na glebie w terminalu ?
Dajesz synek hotel na 4 dni + vauczery na taxi+ vauczery do knajpy na lotnisku.
Wszystko grzecznie, bez wrzasku, ale tak , żeby wiedział , że z leszczami nie ma do czynienia.
Poprosił, żeby poczekać, a sam wziął krótkofalówkę w łapkę i zaczął działać. Po ok 40 minut było wszystko. ;)
Hotel super. Best Western.Żarcia dobrego rano i wieczorem do oporu.
Zwiedzamy Kraków i miejscowe knajpy.
Jest fajnie i OK.
Dzięki Ci Wizzie za tak miłą niespodziankę. Oby częściej. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#746 PostWysłany: 17 Sty 2020 12:58 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
No to zaczynacie mnie straszyć, lot do Bari w lutym, wylot 17.35, więc ta myśl o mgle już mnie prześladuje.
Najgorzej, że zaakceptowałam zmianę godzin, po czym kilka dni później pojawiły się loty z Wrocławia, do którego mi o wiele lepiej dojechać.
Nocleg niby mam z możliwością odwołania, ale do kilku dni przed przyjazdem, nie w ostatniej chwili.
Termin- jedyny możliwy dla mnie, więc przesunięcia nie wchodzą w grę :(
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
pazur napisał(a):
Żarcia dobrego rano i wieczorem do oporu.


Jak to? Tylko dwa posiłki?! Nie ma obiadu?! Ani lanczu ani podwieczorku?!

Ja bym na twoim miejscu zbierała rachunki z najdroższych krakowskich restauracji i po zakończeniu podróży zwróciła się do nich o zwrot poniesionych kosztów;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#748 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:19 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
No to zasuwam do Wierzynka na obiad. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#749 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:20 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Dzięki bardzo za prognozy, aż tak mi się nie spieszy.

Hotel mi przysługuje - czy go dostanę? Jaka praktyka FR w KRK?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
elwirka napisał(a):
pazur napisał(a):
Żarcia dobrego rano i wieczorem do oporu.


Jak to? Tylko dwa posiłki?! Nie ma obiadu?! Ani lanczu ani podwieczorku?!

Ja bym na twoim miejscu zbierała rachunki z najdroższych krakowskich restauracji i po zakończeniu podróży zwróciła się do nich o zwrot poniesionych kosztów;-)

Od kiedy to linia lotnicza ma wpływ na to, czy mgła jest, czy jej nie ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:22 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Nie o tym jest rozmowa.
Ale dzięki za wkład w dyskusję. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
 
      
#752 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@klonowiec Nie ma i mieć raczej nie będzie więc nie wypłaca odszkodowania co nie znaczy,że zupełnie powinni cię olać ;) Przysługuje prawo do opieki jeśli nie rezygnujesz z podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#753 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:25 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@MeHow
Myślę, że szansa, że hotel będzie potrzebny jest relatywnie niska. Albo przekierują lot na KTW i Cię dowiozą na odlot do Pyrzowic, albo odwołają lot i podstawią autobus do Gdańska - tak zrobili we wtorek w analogicznej sytuacji ze Szczecinem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow uważa post za pomocny.
 
      
#754 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Widzę, że pokutuje błędne przekonanie iż w przypadku zdarzeń pogodowych nic nam się od linii nie należy. @miriam już napisała. Opieka należy się zawsze. Może to być voucher na jedzenie na lotnisku, a w przypadkach takich jak ten może być i hotel z wyżywieniem na kilka dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#755 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:32 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Dokładnie tak.
Miałem lecieć we wtorek. Najbliższy możliwy lot jest w sobotę. I do tej pory Wizz ma nas na karku. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#756 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:33 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Dzisiaj Ryanair podstawił również autobus do Berlina. Lot z Tegel wylądował w Katowicach ale z jakichś powodów zamiast autobusu z KRK do KTW i dalej lotu do Berlina zdecydowali się na podstawienie autobusu od razu do Berlina.
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow uważa post za pomocny.
 
      
#757 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Widzisz @pazur dobrze, że byłeś asertywny bo byś do teraz siedział w autobusie na Sycylię.

Tymczasem KTW chyba się zatkało, bo już są przekierowania do Wrocławia (LX z ZRH, DY z OSL), Warszawy (AY z HEL), Ostrawy (LS z MAN) oraz Brna (DY z LGW).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#758 PostWysłany: 17 Sty 2020 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
Mgła gęstnieje w Krakowie. Sądny dzień dla lotniska. Szkoda tych wszystkich pracowników, na których niektórzy pasażerowie będą wyładowywali frustracje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#759 PostWysłany: 17 Sty 2020 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
A czemu sądny dzień?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#760 PostWysłany: 17 Sty 2020 16:39 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Nawet mnie nie strasz, lecę dziś wieczorem i muszę wylądować. Prognoza pogody twierdzi, że wieczór ma być lepszy.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 923 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group