Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:15 

Mam wybór ,albo teraz w marcu ,albo na koniec roku ,najwcześniej 2 poł, pażdzernika. Chcę za jednym tzw .zamachem odwiedzić znów Dubaj i potem na 3 dni polecieć do Bombaju,przemierzyć Indie pociągiem w 2-3 dni i tamtąd polecić o Bangkoku i dalej odpocząć na którejś wyspie Tajlandzkiej lub Malezyjskiej. Na całośc przeznaczam min 3 tyg. Na powrót znalazłem najlepsze opcje z Singapuru do Aten.
Całość czy to w marcu czy w pażdzierniku jestem skleić w 2 k pln Podpowiedzcie proszę ,który termin jest lepszy/czuję że marcowy/ jednak jestem za pążdziernikowym i wiem ,że tam już leje. Jeszce do obeznanych ...czy lepiej i taniej sie wraca z Malezji, Kuala Lumpur/Singapur / do Europy, czy z Bankkoku ???
Góra
 PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W sumie oba terminy sa w miare dobre, tylko w marcu masz przyjemniej w Dubaju niz w pazdzierniku.
Indie, oba terminy OK, a jesli chodzi o poludnie Tajlandii to marzec jest zdecydowanie lepszy.
Osobiscie wybralbym marzec.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2018 01:02 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
skladalbym na marzec, nie wiem tylko po co te Indie na 2-3 dni.

zdarzaly sie tanie czartery OW z Bangkoku, mozna sprawdzac. prawdopodobnie najtaniej bedzie wrocic z Bangkoku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sty 2018 01:09 

-- 07 Sty 2018 00:04 --

A jak miałbyś wracać z tamtąd ,to z Bangkoku czy z Singapuru? Ceny na marzec podobne ,do Aten z Singapuru Scootem najtaniej , ok 600 zł

-- 07 Sty 2018 00:09 --

cccc napisał(a):

Temat postu: Re: Marzec czy pażdziernik do Azji? Odpowiedz z cytatem
skladalbym na marzec, nie wiem tylko po co te Indie na 2-3 dni.


Po prostu Indie są i zostaną moim podróżniczym marzeniami .Chce przejechać ok 3 dni pociągiem i za jednym zamachem odpocząć na którejś wyspie tak jak pisałem.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sty 2018 01:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
To nie mnie zacytowales, ale wydaje mi sie ze Indie mozesz spokojnie ogarnac, tylko zaplanowalbym dluzej niz 2-3 dni. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Sty 2018 01:45 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
zalezy od planu, jesli wyspy tajskie, to latwiej bedzie z Bankoku, zdarzaly sie tanie czartery, np bangkok-warszawa-ow-907-zl,233,71315&p=592929&hilit=bangkok#p592929

jest o tyle latwiej, ze jest air asia i mozna cos taniego po Azji zlozyc, a powrot wziac tam gdzie bedzie najtaniej/najwygodniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Sty 2018 02:35 

cccc napisał(a):
tylko zaplanowalbym dluzej niz 2-3 dni. ;)

Chce ogarnąć tak : przylot do Bombaju wieczorem potem nocleg i nastepnego dnia wieczorny pociąg. Po południu przyjazd i nocleg i dalej następnego dnia znów pociąg, tak aby przyjechac przed południem i po noclegu wylot do Bankoku lub Kuala Lumpur.
Na Cleartrip lub MMT podróż z Bombaju do Varanasi i dalej na wschodnie wybrzerze to 32 godz i taką podróż chce odbyć ,aż do Bhubeneswar i w pobliskim Puri trochę odpocząć. No może to wszystko przeciągnie się na cały tydzień ,ale wszystko w planach.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group