Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#121 PostWysłany: 25 Cze 2021 20:55 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Dostałem zaproszenie od Marriott do programu czy czegoś w rodzaju panelu dyskusyjnego czy ankietowego (non-profit) o nazwie POV, czy ktoś miał z tym do czynienia? Warto czy strata czasu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#122 PostWysłany: 25 Cze 2021 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1172
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@MoonPatrol dołączam się do pytania - to samo u mnie. Ma się coś z tego, czy na zasadzie: zaangażuj się, poświęć swój czas, a potem nawet late check-out'u nie dostaniesz. (tak przysłowiowo).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#123 PostWysłany: 25 Cze 2021 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
A ja myślałem, że ta "select group" to jakieś elitarne grono i raz mi się udało załapać na jakieś szczególne traktiwanie :D
Oczywiście, nie chodzi mi o to, że to Wy dwaj burzycie mi ów elitarny obraz, tylko o to, że najwyraźniej rozesłali to jak leci :)

Image

Przyłączam się do pytania. Może ktoś miał z tym do czynienia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#124 PostWysłany: 25 Cze 2021 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Z wątku o tym na FT wynika (na razie), że tam nie ma żadnych punktów, ani innych nagród.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#125 PostWysłany: 25 Cze 2021 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Być może będzie to jakaś próba załatania dziury po zamknięciu marriottowego forum - Insiders. Tam można było prowadzić mocno rozwinięte dyskusje na temat programu hotelowego, uzyskać wsparcie od pracowników sieci itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#126 PostWysłany: 20 Lip 2021 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Chce zarezerwowac pokoj w hotelu Le Meridien Frankfurt gdzie jest znaczaca roznica w cenie pokoju dla jednej i dwoch osob. Czy Marriott Bonvoy ma podobny benefit do Hiltona gdzie druga osoba spi za free i dostaje benefity (sniadanie). Nie znalazlem tego nigdzie na stronie MB.

Podczas mojego poprzedniego pobytu w tym hotelu nocowalem sam ale dostalem Junior Suite wiec nie martwie sie szczegolnie o rozmiar lozka ale bardziej interesuje mnie sniadanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#127 PostWysłany: 20 Lip 2021 17:35 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
@karder : mozesz sie rozbic o sciane ze druga osoba nie moze byc w pokoju. To wszystko zalezy od pogladu hotelu jedni przymykaja oczy inni postepuja wg. scislych zasad - nie przenocuje, nie dostanie sniadania bo go nie ma w meldunku. A np. sniadanie przysluguje osobie bedacej zameldowanej w jednym pokoju z Platinum+ w zaleznosci od brendu. Ja zawsze pisze dwie osoby w rezerwacjach mimo ze np. jade sam bo jak ktos chce wejsc do lozy pozniej ze mna to nie mam problemu czy rano zjesc sniadanie nie ide po taniosci tylko dlatego ze pokoj dla jednej osoby jest taniej na poczatku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#128 PostWysłany: 23 Lip 2021 19:31 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Tak się ostatnio zastanawiałem jak to jest z przedłużeniem poziomu Platinum,
w aplikacji mam, że brakuje mi 30 nocek do statusu Titanium Elite (czyli do 75) a co w przypadku gdy nie chcę Titanium i wystarczy mi Platinum, który teoretycznie powinienem osiągnąć za 5 nocek.
Czy jeżeli osiągnę te 50 nocek które są wymagane do Platinum to mam już przedłużony Platinum od przyszłego roku czy jednak te bonusowe nocki od Bonvoya wymagają dobicia do poziomu wyżej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#129 PostWysłany: 24 Lip 2021 01:01 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Będziesz miał na liczniku swojego konta 50 nocek to będziesz miał zapewnione Platinum na następny rok.
Góra
 Profil Relacje PM off
MoonPatrol uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#130 PostWysłany: 24 Lip 2021 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Mam teraz Platinum a zgromadziłem w tym roku 60 nocy - też widzę tylko licznik do Titanium ale w szczegółach aktywności tak to wygląda u mnie :)

Załączniki:
qq.JPG
qq.JPG [ 25.49 KiB | Obejrzany 1249 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MoonPatrol uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#131 PostWysłany: 25 Lip 2021 18:32 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
@karder : dodać sobie 5 nocek z rocznej nagrody Platinum i odbyć 10nocek gdzieś tanio do końca roku będziesz miał Tytanim - tylko jest pytanie czy warto to robić dla tego wyższego statusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#132 PostWysłany: 25 Lip 2021 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4096
HON fly4free
Dobrze prawi przedmowca, jako gift po 50 nocach mozna wybrac +5 extra do statusu, wiec pozotaje tylko 10...jesli sie ma plany hotelowe w 2021, to nie powinno byc problemu :-)
Czy warto? Tylko jesli planujesz pobyty za $$$ po uzyskaniu statusu Titanium, dochodzi +25pp (75%) bonusu do punktow statusowych. Dodatkowo niekiedy jestes lepiej traktowanyc, czytaj wieksze sznase na up. Ale to juz jest indywidualne i zalezy od hotelu i pracownika.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#133 PostWysłany: 25 Lip 2021 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
@Julian.Wolf @jaco027 - te 60 nocy zawieraja juz 5 z bonusu. Brakuje zatem 15 ale w we wrzesniu bede na Malcie 12 nocy wiec biorac pod uwage ze w mojej okolicy jest zatrzesienie hoteli z sieci Marriott mysle ze nie bedzie problemu z titanium na 2022.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#134 PostWysłany: 25 Lip 2021 21:33 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Na Malcie 'zatrzęsienie' ??? Chyba ze masz jakaś inna malte na myśli.
Chyba tylko dwa i to jedynie Westin zasługuje na uwagę ale przy tych 'europejskich' cenach to bym sobie odpuścił w stosunku jakość do ceny.
Stary LeMeridien przerobiony na Marriotta jak widzę zdjęcia to dalej ma te okna balkonowe stare, cały hałas pewnie jak się wnosił do pokoju tak samo po remoncie się wnosi do pokoju.

Punkty są nic nie warte w systemie Marriotta to jak błędne zbieranie punktów na Orlenie aby kubek ostatecznie dostać.
Większe szanse UP daje porozmawianie z pracownikiem recepcji niż ten status, w Marriott lepiej poprzestać na Platinum i nie bawić się obecnie w nic wyższego bo to raczej chyba dla szpanu jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#135 PostWysłany: 25 Lip 2021 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4096
HON fly4free
Punkty jak to punkty, dewaluacja postepuje i jest coraz gorzej, ale...sa jeszcze miejsca na swiecie gdzie jeszcze cos mozna ugrac i nie jest to tylko Azja :-)
Czasem jest znacznie lepiej za $$$, a czasem za punkty...przykladowe porownanie dla 5-cio dniowki.

Załączniki:
SH_SAmui.png
SH_SAmui.png [ 122.63 KiB | Obejrzany 1174 razy ]
JW_BKK.png
JW_BKK.png [ 129.03 KiB | Obejrzany 1174 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#136 PostWysłany: 25 Lip 2021 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
@Julian.Wolf byłeś w Marriott Malta lub przed remontem Westin Malta skoro komentujesz? Pozwól że na podstawie mojego 10-dniowego pobytu w kwietniu 2021 w Marriott Malta zdecyduję o moich wrześniowych wakacjach. Jeśli chodzi o "zatrzęsienie" to w okolicy Luksemburga, w odległości max 3h jazdy samochodem jest z grubsza 30 hoteli sieci Marriott.
Każdy ma swoje cele - ja zbieram punkty / status "przy okazji" moich licznych wycieczek i "home working". Szczerze, nie sądzę aby traktowanie gościa Titanium różniło się drastycznie od traktowania gościa Platinum, ale jako ex-Hilton Diamond/Gold (4 lata) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zmianą programu na Marriott.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#137 PostWysłany: 25 Lip 2021 23:35 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
@karder : nie doczytałem ze ta okolica to Luxemburg a nie Malta, a co do jakości Maltańskich hoteli w stosunku do ceny to pozostanę przy swoim zdaniu /oglądałem właśnie Twoje zdjęcia kiedyś z pobytu/ Ty masz inne trudno ja tam nie ulokuje 300EUR za noc widzę w Europie lepsze miejsca.

Ostatni maja dość pilne spotkanie w WAW bylem w Moxy Praga i Grand Sheraton i jak za Moxy płacąc 150zl bylem zadowolony za to co dostałem i obsługę personelu tak płacąc 250zl za Grand Sheratona uważam ze to zdzierstwo obecnie tam zrobili z pięciogwiazdkowego hotelu zwykły motel.

@jaco027: nie tylko dewaluacja ale czas-okres zbierania punktów które możesz jakoś sensownie wykorzystać.
A Sheraton Samui to jeden z najgorszych hoteli w Azji w jakim bylem, jest na dolepke w sieci bo to ten sam właściciel co Vana Belle Koh Samui.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#138 PostWysłany: 25 Lip 2021 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Julian.Wolf napisał(a):
@karder : nie doczytałem ze ta okolica to Luxemburg a nie Malta, a co do jakości Maltańskich hoteli w stosunku do ceny to pozostanę przy swoim zdaniu /oglądałem właśnie Twoje zdjęcia kiedyś z pobytu/ Ty masz inne trudno ja tam nie ulokuje 300EUR za noc widzę w Europie lepsze miejsca.


300 EUR to faktycznie sporo (nie wiem gdzie znalazłeś tą stawkę) - moja rezerwacja jest na 150 EUR /noc zatem biorąc pod uwagę benefity oraz lokalizację to uważam że jest OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#139 PostWysłany: 25 Lip 2021 23:55 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Jak to gdzie na oficjalnej stronie /pytanie nie powinno brzmiec gdzie ale kiedy/, już się nie bawię w BRG bo mam dość pingponga z serwisem BRG.
Nie dziwie się ze Ci się podoba przejście do Marriott, tylko dla mnie to ten program podupada biorąc pod uwagę JAK kiedyś traktowali gości statusowych.

A swoja droga to jeśli hotel był pustawy jak byleś na Malcie to dlaczego Ci nie dali upgradu do pełnej suity tylko do jr.suite sadze ze Twoje późniejsze doświadczenia były lepsze w późniejszych hotelach jak patrze na Twoje relacje.

Załączniki:
Malta2.JPG
Malta2.JPG [ 76.52 KiB | Obejrzany 1120 razy ]
Malta1.JPG
Malta1.JPG [ 75.55 KiB | Obejrzany 1120 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#140 PostWysłany: 09 Wrz 2021 10:10 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Czy 5k za BRG powinno dostać się razem z punktami za pobyt (te już dostałem) czy przyjdą osobno.
Czy ktoś spal już w MR i dostał dodatkowo 1,5 k za pobyt z ostatniej promocji??
Za to tez nic mi nie wpłynęło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group