Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 11 Kwi 2013 12:58 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Tu jest wypowiedz Anti z watku o Malediwach...

Tak, bylam.
Za wstep placi sie 100 USD, ktore w czasie pobytu mozna wydac na rozrywki lub posilki. Ceny posilkow i napojow: sok 9 usd, drink 11 usd, pizza (pyszna) 21 usd, salatka 22 usd, spagetti 22 usd. Skladniki pizzy, salatek, wloskich makaronow mozna dowolnie komponowac z podanych skladnikow.

Restort Holiday Inn to wysepka, ktora mozna obejsc spokojnym spacerkiem w pol godziny.
Przy prystani hodowla homarow.
Glownym miejscem jest basen bez krawedzi, z roznymi glebokosciami wody. Tuz obok jest plaza i pomost dla lodek. Dalej jest kolejna plaza, juz mniej oblegana z lawica malutkich rybek u samego brzegu.
Wsrod roslinnosci schowane sa bungalowy wzdluz calego brzegu wysepki.
Idac dalej jest pomost z bialymi domkami na palach, uwaga na gorace deski pomostu dla bosonogich
Potem kolejna plaza z mlodymi rekinkami i juz pozniej sa tylko domki na palzy i dosc kamienisty brzeg z falami dla surferow.

Nie korzystalam z rozrywek, ale kazdy wizytownik jednodniowy dostale liste dostepnych z cenami.
Na pierwszej plazy bezplatnie jest woda oraz krem do opalania z filtrem.
http://dopacanowa.blox.pl/2013/03/Pogod ... gaczy.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#582 PostWysłany: 11 Kwi 2013 13:19 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 61
Ms.J. napisał(a):
nie śledziłam całego wątku - ale poprosiłabym o informacje na temat kandooma island. czy ktoś z Was był w resorcie lub ma jakieś informacje o pobycie oraz cenach. z góry serdecznie dziękuję! :)

Lecimy na Malediwy dzień po Was tj. 14.04 do 24.04 i w dniach 18-20.04 będziemy właśnie w tym resorcie, w pozostałych dniach na Maafushi.
Tu znajdziesz trochę informacji http://www.flyertalk.com/forum/intercontinental-hotels-priority-club-inter-continental-ambassador/1068764-holiday-inn-kandooma-maldives-12.html.
Mam też aktualne cenniki pakietów HB/FB/AI oraz usług spa jakbyś była zainteresowana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#583 PostWysłany: 11 Kwi 2013 15:48 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 118
Coniferka napisał(a):
Dla lecących w maju!!!
Pojawiła się na Bookingu sekretna oferta-noclegi ze śniadaniami za 63 zł doba w Hotelu Leisure
link http://www.booking.com/hotel/mv/leisure ... 0618ba40X1
Przyda się?????? :P


Dziękuję za informację ;) miałem już inną rezerwację ale anulowałem i zrobiłem nową ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 11 Kwi 2013 16:01 

Rejestracja: 05 Kwi 2013
Posty: 7
goq napisał(a):
Ms.J. napisał(a):
nie śledziłam całego wątku - ale poprosiłabym o informacje na temat kandooma island. czy ktoś z Was był w resorcie lub ma jakieś informacje o pobycie oraz cenach. z góry serdecznie dziękuję! :)

Lecimy na Malediwy dzień po Was tj. 14.04 do 24.04 i w dniach 18-20.04 będziemy właśnie w tym resorcie, w pozostałych dniach na Maafushi.
Tu znajdziesz trochę informacji http://www.flyertalk.com/forum/intercontinental-hotels-priority-club-inter-continental-ambassador/1068764-holiday-inn-kandooma-maldives-12.html.
Mam też aktualne cenniki pakietów HB/FB/AI oraz usług spa jakbyś była zainteresowana :)


Pewnie, że byłabym zainteresowana :) tylko niestety nie mogę wysyłać na forum prywatnych wiadomości - więc może mogłabym poprosić o jakiś kontakt do Ciebie? Mam również cenniki wycieczek i chętnie mogę coś podesłać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 11 Kwi 2013 16:04 

Rejestracja: 05 Kwi 2013
Posty: 7
mam ponadto informację o white shell - rezerwowaliśmy najpierw nocleg poprzez agodę, potem bezpośrednio napisaliśmy do hotelu i z nimi ustaliśmy bardziej atrakcyjną cenę. może warto również w Waszym przypadku spróbować takiego sposobu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#586 PostWysłany: 11 Kwi 2013 17:04 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
siara napisał(a):
Coniferka napisał(a):
Dla lecących w maju!!!
Pojawiła się na Bookingu sekretna oferta-noclegi ze śniadaniami za 63 zł doba w Hotelu Leisure
link http://www.booking.com/hotel/mv/leisure ... 0618ba40X1
Przyda się?????? :P


Dziękuję za informację ;) miałem już inną rezerwację ale anulowałem i zrobiłem nową ;))


Miło,że pomogłam:)
Po powrocie proszę o relację z pobytu w tym hotelu.My lecimy na początku czerwca i też tam mamy rezerwację.Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#587 PostWysłany: 11 Kwi 2013 22:08 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 16
Coniferka napisał(a):
siara napisał(a):
Coniferka napisał(a):
Dla lecących w maju!!!
Pojawiła się na Bookingu sekretna oferta-noclegi ze śniadaniami za 63 zł doba w Hotelu Leisure
link http://www.booking.com/hotel/mv/leisure ... 0618ba40X1
Przyda się?????? :P


Dziękuję za informację ;) miałem już inną rezerwację ale anulowałem i zrobiłem nową ;))


Miło,że pomogłam:)
Po powrocie proszę o relację z pobytu w tym hotelu.My lecimy na początku czerwca i też tam mamy rezerwację.Pozdr.


Wielkie Dzięki !!!!
Właśnie zrezygnowałem z poprzedniej rezerwacji i wziąłem 2 pokoje w tym co podałaś :-))) Taniej już się chyba nie da :-)))

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 13 Kwi 2013 09:39 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Pytanie kieruje do osób ,które już wróciły......Jak bardziej opłaca się płacic za noclegi na Maafushi-gotówka czy karta,na która była robiona rezerwacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 13 Kwi 2013 11:41 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 47
A moze ktoś poleci jakiś hotel juz na Male?

Wracamy promem 13.05, a 14.05 mamy lot do Dubaju o 10 więc zeby spokojnie zdążyć na lot wracamy dzien wcześniej z Kaani Beach.

Z gory dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 13 Kwi 2013 16:14 

Rejestracja: 27 Mar 2013
Posty: 8
szukamy jeszcze dwóch osob na powrót speedboatem z Maafushi 26.04
chetni pls o kontakt pirv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#591 PostWysłany: 13 Kwi 2013 18:42 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Kasia6555 napisał(a):
Pytanie kieruje do osób ,które już wróciły......Jak bardziej opłaca się płacic za noclegi na Maafushi-gotówka czy karta,na która była robiona rezerwacja?

Tylko gotówką ! Za kartę dolicza Ci prowizje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#592 PostWysłany: 16 Kwi 2013 22:11 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 8
Ms.J. napisał(a):
mam ponadto informację o white shell - rezerwowaliśmy najpierw nocleg poprzez agodę, potem bezpośrednio napisaliśmy do hotelu i z nimi ustaliśmy bardziej atrakcyjną cenę. może warto również w Waszym przypadku spróbować takiego sposobu :)


wybaczcie za troche prywaty.

dostałem wiadomość. ponieważ też nie mogę wysyłać privów, proszę o kontakt na akoperek@gazeta.pl :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#593 PostWysłany: 18 Kwi 2013 09:03 

Rejestracja: 16 Cze 2011
Posty: 3
Mam dobrego newsa odnośnie wycieczek z kaani beach hotel (maafushi) ... Wprowadzili nowy cennik, niektóre nawet o 50% taniej jeśli zbierze się grupka osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 18 Kwi 2013 09:12 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 15
macin napisał(a):
Mam dobrego newsa odnośnie wycieczek z kaani beach hotel (maafushi) ... Wprowadzili nowy cennik, niektóre nawet o 50% taniej jeśli zbierze się grupka osób.

Czesc , my zdecydowalismy sie na pare dni w resorcie fihalhohi. Napisalismy maila i dostalismy free upgrade do opcji Full board & lepsza stawka za pokoj niz podawala agoda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#595 PostWysłany: 18 Kwi 2013 09:34 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
macin napisał(a):
Mam dobrego newsa odnośnie wycieczek z kaani beach hotel (maafushi) ... Wprowadzili nowy cennik, niektóre nawet o 50% taniej jeśli zbierze się grupka osób.

Czy mozesz podac ten cennik.....Jak wyglada na obecna chwile sytuacja z wstepem na Biyadho?Miesiac temu była mowa,ze nie wpuszczaja....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#596 PostWysłany: 18 Kwi 2013 09:50 

Rejestracja: 16 Cze 2011
Posty: 3
Cytuj:
Czy mozesz podac ten cennik.....Jak wyglada na obecna chwile sytuacja z wstepem na Biyadho?Miesiac temu była mowa,ze nie wpuszczaja....

Nie pamiętam ceny akurat na biyadho, kartka wisi na ścianie przy schodach. Szkoda tylko, że wcześniej tego nie zrobili bo my juz w poniedziałek wracamy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#597 PostWysłany: 18 Kwi 2013 10:06 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Nie chodzi o konkretna cene na Biyadho...tylko czy mozna juz tam wogóle jechac,czy ludziska z zewnatrz sa wpuszczani-bo ktos pisał wczesnie j na forum ,ze nie wpuszczaja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 18 Kwi 2013 13:22 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Ktos wczesniej pisał żeby za hotele nie płacic karta bo doliczaja spore prowizje..... :roll: moze ktos ,kto wrócił sprecyzowac to.....Generalnie wszedzie opłaca sie płacic karta ,wiec o co chodzi z tymi prowizjami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#599 PostWysłany: 19 Kwi 2013 20:13 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 8
Macin - Na Biyadho wpuszczają - tylko mam wrażenie, że nie wszyscy właściciele hoteli/GH mają dobre układy. Ja byłam z Areny 1.04.

Kasia6555 - to prawda z prowizją i nie jest to prowizja banku tylko GH. W Arenie jest zawieszona kartka, że przy płatności kartą doliczana jest prowizja w wysokości 5% do kwoty pobieranej z karty. W praktyce wygląda to tak, że po deklaracji płatności kartą, pan na kalkulatorze wylicza 5% i tyle ściągają Ci z karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 20 Kwi 2013 11:02 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Dzieki....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group