Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 634 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sty 2011 23:01 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
BoaVista napisał(a):
Z Berlina bedzie ciężko. Śledzę Ltur od jakiegoś czasu i z moich obserwacji wynika, że trzeba się nastawiać na Frankfurt, Dusseldorf ewentualnie Monachium. Ktoś się orientował czy są jakieś różnice w cenach przy rezerwacji przez szczeciński oddział?
Co do noclegów pogrzebałam trochę w sieci i podobno mozna na miejscu znaleźć spanie za 20$, przynajmniej tak zeznają ci, którzy byli ;)
Ja aktualnie jestem w trakcie poszukiwań opcji "couchsurfing"


Jak bralem sam hotel na Gran Canarii w oddziale w Szczecinie to ceny były identyczne, a do tego na miejscu mieli w ofercie więcej hoteli niż na stronie,
z lotami pewnie też tak jest, ale co za problem kupić przez stronę, wszystko drukujesz i masz z głowy, a jak są pytania to możesz na infolinię zadzwonić lub nawet do szczecińskiego biura podasz nazwisko i wszystko powiedzą.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Maj 2016 12:38, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Malediwy
#2 PostWysłany: 18 Maj 2011 14:19 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 2
Prośba jak ktoś może niech opisze całość podróży począwszy od organizacji .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#3 PostWysłany: 08 Sty 2012 15:54 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
To w takim razie, ile kosztuje transfer z lotniska do tego white shella? (albo do hoteli na innych wyspach)

co można robić na takiej małej wyspie i generalnie, jak tani podróżować pomiędzy innymi wyspami/co warto zwiedzić?

ktoś jest w stanie udzielić porad?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#4 PostWysłany: 08 Sty 2012 16:26 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
@Komornik

To napisz prosze jeszcze troszkę szczegółów , jedzenie można zamówić u nich? czy jedliście "na mieście"/?
ile was mniej więcej ( rozumiem ze dwie osoby) wyniósł cały 7 dniowy pobyt ze wszystkimi rozrywkami i wyżywieniem?
dzieki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#5 PostWysłany: 11 Sty 2012 11:39 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 47
ja też po proszę o więcej informacji:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#6 PostWysłany: 15 Sty 2012 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 42
Świetny wpis! :)

Prom na Maafushi kursuje codziennie z wyjątkiem piątku. Odpływa z Male o 14:30, a z Maafushi o 7:30 następnego dnia :)
Przystań tego promu jest trochę daleko od miejsca, gdzie przybija się z lotniska, więc warto wziąć taksówkę (przy 4 osobach wychodzi 1$ na łebka).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#7 PostWysłany: 18 Sty 2012 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 42
Kasę wymienisz zarówno na lotnisku, w banku obok przystani promów z lotniska, jak i w hotelu na Maafushi. Kurs jest wszędzie taki sam, więc nic nie stracisz. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#8 PostWysłany: 18 Sty 2012 20:30 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Dzieki za podpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie, czy dorgie sa wycieczki np zeby zobaczyc delfiny czy gdzies blisko sa wyspy maafushi? ile np kosztuje wypozyczenie kajaku?
Z gory dzieki .
Pozdrawiam:)
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#9 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 61
Także prosiłbym o zdjęcia szafa71@tlen.pl

Z góry dziękuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#10 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:20 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Lepiej wklej na forum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#11 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Kamil napisał(a):
Lepiej wklej na forum.
Mam małą prośbę w imieniu swoim i pewnie paru jeszcze innych użytkowników odnośnie fotek na forum - jeśli ktoś wrzuci nawet 10 fotek w naturalnym rozmiarze, to taki temat bardzo źle się przegląda. Jest mnóstwo darmowych serwisów, że wymienię tylko http://imageshack.us, które hostują i zmniejszają fotki, ułatwiając też zamieszczanie ich na forum wraz z odnośnikiem do wypasionej, dużej wersji obrazka.

A myślę, że jakiekolwiek fotki z Malediwów każdy chętnie zobaczy - zwłaszcza takie, które pokazują też to, czego nie pokazują resorty na swoich stronach :)
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#12 PostWysłany: 20 Sty 2012 15:29 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Piszcie też ile wydaliście za całość. Najlepiej jeszcze orientacyjnie wypisać:

lot tyle, nocleg tyle, jedzenie tyle, rozrywka tyle, wycieczki tyle, pamiątki tyle.

Na pewno będzie to przydatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#13 PostWysłany: 21 Sty 2012 14:54 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Witaj BoaVista,
Wybieramy się w marcu na Malediwy i niestety nie zdążyłem zarezerwować najtańszego przelotu rejsowego realizowanego liniami AeroSvit i SriLanka Airlines... Tam kosztował 2400 zł. od osoby w obie strony. Teraz mam już za ponad 3000 zł. a Ty piszesze, że z Niemiec leciałaś za nieco ponad 300 EURO. Czy możesz mi pomóc znaleźć taki lot?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#14 PostWysłany: 21 Sty 2012 15:50 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Bardzo pomogłeś, dziękuję.
Już sprawdzam jakie są możliwości przelotowe i oczywiście dam znaka!
P.S. Nikt jeszcze o tym nie pisał, ale wyczytałem gdzieś że Maafushi to wyspa na której panuje bezwzględny zakaz opalania bikini...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#15 PostWysłany: 21 Sty 2012 16:18 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
BoAvista dzieki za wczesniejsze fotki, mam jeszcez prosbe jak bedziesz miec oczywiscie czas porsilbym o zdjecie wycieczek z cennikiem, dziekuje i pozdrawiam
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#16 PostWysłany: 21 Sty 2012 16:27 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Witaj Banan,

rzeczywiście cena 269EURO baaardzo kusząca, szkoda tylko że wylot już 25 sty. Ale tak jak napisałeś, ceny się zmieniają i jest pewnie duża szansa, że da się za taką kwotę polecieć również w marcu, tylko trzeba sprawdzać i rezerwować pod koniec lutego. Gorzej że do 25 lutego muszę potwierdzić hotel, bo inaczej pobiorą mi opłatę z karty jeśli nie przylecę w potwierdzonym terminie...
Ech, ciężko to wszystko zgrać, ale oczywiście będę próbował. Dziękuję raz jeszcze za pomoc, przynajmniej teraz jestem spokojny że nie będę musiał przepłacać ponad 3 tysia za bilet i że są jeszcze inne możliwości.

Marcin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#17 PostWysłany: 21 Sty 2012 16:34 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Dzięki, oczywiście że mogę się wstrzymać. Tzn. rezerwację w Muszelce już mam i muszą potwierdzić do 25 lutego, albo z niej zrezygnować :-)

Pozdrawiam i czekam na info.

M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#18 PostWysłany: 21 Sty 2012 17:03 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
BoaVista a jeszcze pytanie o te nieszczęsne stroje plażowe. Czy rzeczywiście miejscowi tak przestrzegają ubiorów. Czy kobieta nie ma szans na opalanie bikini na wyspie?
M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#19 PostWysłany: 22 Sty 2012 23:13 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Nie ma problemu po powrocie na pewno sie odezwe, dziekuje, pozdrawiam
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#20 PostWysłany: 23 Sty 2012 17:58 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 4
Czy na tej wyspie Maafushi jest jakis sklep z art. spozywczymi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 634 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group