Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#21 PostWysłany: 18 Sty 2012 11:32 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Przez maila sie z nimi skontaktowalem i zarazerwowalem. Na agodzie jest podobna cena z tym, ze nie pasowalo mi dojazd szybka lodka bo oczywiscie taniej o wiele wychodzi promem a w agodzie oni maja przy cenie koncowej ze lodka jest obowiazkowa, dlatego sie skontaktowalem i zarezerwowalem bez posrednika.
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Malediwy
#22 PostWysłany: 19 Sty 2012 08:50 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
@ BoaVista
A jak z wyzywieniem? Możesz podać jakieś ceny?
Czy z dwójką dzieci w wieku 4 i 7 można sie na takie coś rzucić?

Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#23 PostWysłany: 19 Sty 2012 17:53 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
BoaVista jesli to mozilwe wyslij mi prosze na maila banana23@o2.pl cennik tych wycieczek i menu z restauracji :)
czy mozesz cos doradzic na co warto sie wybrac? czy blisko wyspy sa rafy, czy trzeba na nie plynac?
Dziekuje i pozdrawiam
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#24 PostWysłany: 21 Sty 2012 14:58 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Dodam jeszcze, że chodzi o 2 osoby :)

Postanowiliśmy spędzić urlop właśnie na Maafushi w hotelu White Shell Inn. Za 6 noclegów płacimy prawie 2000 zł. Czy opcja bezpośredniej rezerwacji jest dużo tańsza? Teraz rezerwujemy przez booking.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#25 PostWysłany: 21 Sty 2012 15:31 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
rickimarcin , jeszcze nie bylem na malediwach bo wybieram sie 6 lutego, ale moze uda mi sie Ci pomoc na dzien dzisiejszy jest duzo opcji przelotow z tym ze na najblizsze dni w okolicach 230-350 euro z Niemiec, ceny sie codziennie zmieniaja i ida raz w gore raz w dol, ale z tego co obserwuje to na najblizsze dni mozna naprawde kupic bardzo tanio( ja osobiscie wykupilem z wyprzedzeniem 3tygodniowym i zaplacilem za wylot z monachium 350 euro od osoby) szukaj u dwoch operatorow maxholiday.de oraz ltur.com, nastepnie w jednym i drugim przypadku kliknij Flug ( samolot) i bedziesz mial ceny do poszczegolnych krajow w tym malediwy.
Jesli chodzi o itur.com po wcisnieciu <flug> nastepnie z lewej strony bez wpisywania parametrow <suchen> i juz masz kraje wylotow i najnizsze ceny.
Sa teraz rewelacyjne promocje na wylot na najblizsze dni ze wspomne m.in. meksyk za 320 euro, wyspy zielonego przyladka za 250 euro, kenia 280, antigua 350, singapur za 299( z singapuru juz cala Azja, Tajlandia, Malezja itp stoi juz otworem za male pieniadze)!!! szok:)
Tak najlepiej dac, wtedy sa najnizsze ceny bo jesli sie da superlastminute albo last minute to nie konca daje wszystkie kraje i najnizsze ceny nie wiem czemu
Ja rezerwowalem przez maxholiday bo najbardziej mi odpowidala data wylotu.

Jesli chodzi o hotele to na wyspie maafushi arena lodge zarezerwowalem za 6 dni za 1400 zl ( 71 $ za dobe ze sniadaniami bezposrednio poprzez maila) jest delikatnie drozej poprzez agoda.com .


Mam nadzieje ze pomoglem.
Pozdrawiam
_________________
Banan


Ostatnio edytowany przez banana23@o2.pl, 21 Sty 2012 16:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#26 PostWysłany: 21 Sty 2012 17:38 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
OK. Bardzo dziękuję. Szczerze mówiąc jaka kasa, takie warunki. Oczywiście fajnie byłoby gdyby Maafushi była tak piękna jak na obrazkach najpiękniejszych wysp na Malediwach, ale bardziej traktuje to miejsce jako bazę wypadową na inne wyspy, dlatego bardzo mnie ucieszyła informacja że miejscowi chętnie współpracują w tym zakresie z turystami. :P W akimś poście przeczytałem, że prom z Male na Maafushi kursuje od poniedziałku do czwartku, ale rozumiem że poza piątkiem pływa on również w sobotę i niedzielę. Bo jeśli nie znajdę niczego ciekawego w tym terminie z Frankfurtu albo Berlina, pewnie zdecyduję się na AeroSvit, który przylatuje o 8.30 rano na Male. A lądujemy właśnie w niedzielę.
Pozdrawiam
Marcin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#27 PostWysłany: 21 Sty 2012 17:55 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
ale jaja, szkoda ze wczesniej nie wiedzialem o tym bikini:/ kurde to jak dziewczyny maja sie opalac i kapac w oceanie skoro nie moga miec strojow kapielowych?:) Boavista daleko jest do wspomnianych przez Ciebie rajskich wysepek, mozna sie na nie dostac samemu jakos np. pozyczajac kajak czy trzeba wykupywac cale wycieczki?
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#28 PostWysłany: 21 Sty 2012 18:09 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Kurczę, po tych opowieściach czuję się jakbym tam był :-)

Dziękuję BoaVista za te wskazówki, z pewnością będą bardzo pomocne. Pisałaś we wcześniejszym poście, że na jakiejś wyspie zostałaś na noc. Gdzie spałaś? Kto Was odebrał następnego dnia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#29 PostWysłany: 21 Sty 2012 18:15 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Czyli krotko mowiac na Maafushi nie za bardzo mozna poplazowac wraz z dziewczyna, a doplywanie codziennie na inna wysepke troszke bedzie kosztowalo, moze lepiej warto by bylo sie zastanowic nad wykupieniem innego noclego, mam jeszcez czas, mzoe sa tam jakies rownie tanie resorty, ktore moze znasz Boavista?
Troszke mi sie dziewczyna zmartwila jak sie dowiedziala ze nie za czysto i ze nie mozna w bikini
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#30 PostWysłany: 21 Sty 2012 18:35 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
Witaj,

Banan, zanim znalazłem Białą Muszelkę, sprawdziłem po kilka razy chyba wszystkie hotele na Malediwach i to po kilka razy. Jeśli chodzi o podobną cenę, to tylko znajdziesz coś na Male, ale osobiście nie polecam. Nie słyszałem o tym miejscu nic dobrego. Wyspa - lotnisko...

No chyba, że jednak coś znajdziesz, to taj znaka, też się chętnie piszę :-)))

Przypomnij, kiedy planujecie wyjazd?

Pozdrawiam M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#31 PostWysłany: 21 Sty 2012 19:25 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Planujemy wyjazd 6 lutego na tydzien , chyba jednak zostawimy tak jak jest i zostaniemy na maafushi trudno, bedzie trzeba placic i doplywac do wspomnianych wysepek :)
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#32 PostWysłany: 21 Sty 2012 19:47 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 30
My planujemy wylot z Wawy 10 marca, więc na Male powinniśmy dotrzeć 11 marca :-)

Bardzo Cię proszę, zbieraj wszelkie informacje i koniecznie odezwij się po powrocie i napisz jak wrażenia. Być może coś się zmieniło od pobytu BoaVisty.
Pozdrawiam i życzę super pobytu.

M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#33 PostWysłany: 26 Sty 2012 23:00 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Czym się różni picnic od resort?

Czyli tak plus minus trzeba liczyć na osobę jakieś 30-40 USD za jeden dzień na takich wyspach?

W sumie to chyba i tak taniej niż od razu być na tych "rajskich" wyspach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#34 PostWysłany: 18 Lut 2012 13:50 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
W tym tygodniu wrocilem z wyprawy na Malediwy, jest naprawde super i z czystym sumieniem moge polecic Arena Lodge na wyspie Maafushi nocleg za 71 dolcow ze sniadaniami, zero nacigactwa, otowrzyli ten maly hotelik ponad misiac temu, takze staraja sie dbac o klientow i przez pierwszy rok cena jest takze atrakcyjna bo nie doliczaja 10% serwisu. Mozna rezerwowac przez agode lub bezposrednio przez maila
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#35 PostWysłany: 18 Lut 2012 14:51 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
banana23@o2.pl napisał(a):
W tym tygodniu wrocilem z wyprawy na Malediwy, jest naprawde super i z czystym sumieniem moge polecic Arena Lodge na wyspie Maafushi nocleg za 71 dolcow ze sniadaniami, zero nacigactwa, otowrzyli ten maly hotelik ponad misiac temu, takze staraja sie dbac o klientow i przez pierwszy rok cena jest takze atrakcyjna bo nie doliczaja 10% serwisu. Mozna rezerwowac przez agode lub bezposrednio przez maila



Czy mógłbyś opisać swój plan wyjazdu i koszty jakie poniosłeś?
Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#36 PostWysłany: 19 Lut 2012 23:13 

Rejestracja: 08 Paź 2011
Posty: 37
Nigdzie nie znalazłem informacji - czy ktoś kto był może się wypowiedzieć w sprawie nielegalnych noclegów? Da się tam przekimać na plaży, czy w jakimś ustronnym miejscu w śpiworze? Czy mogą być z tego tytułu jakieś problemy? I jeszcze jedno - trzeba się szczepić przed wyjazdem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#37 PostWysłany: 19 Lut 2012 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
szczepić się nie trzeba, z noclegami może być problem, wiza wjazdowa tylko za okazaniem rezerwacji hotelowej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#38 PostWysłany: 19 Lut 2012 23:57 

Rejestracja: 08 Paź 2011
Posty: 37
a rezerwacja hotelowa musi być dokonana na wszystkie dni pobytu, tj. od daty przylotu do wylotu? Bo jak nie to zawsze można coś wykombinować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#39 PostWysłany: 22 Lut 2012 21:38 

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 96
banana23@o2.pl napisał(a):
W tym tygodniu wrocilem z wyprawy na Malediwy, jest naprawde super i z czystym sumieniem moge polecic Arena Lodge na wyspie Maafushi nocleg za 71 dolcow ze sniadaniami, zero nacigactwa, otowrzyli ten maly hotelik ponad misiac temu, takze staraja sie dbac o klientow i przez pierwszy rok cena jest takze atrakcyjna bo nie doliczaja 10% serwisu. Mozna rezerwowac przez agode lub bezposrednio przez maila


Prawdopodobnie też wybiorę ten hotel. 71 dolców to już z podatkiem? Na booking.com pisze "Wliczone w cenę pokoju: Śniadanie.
Nie wliczone w cenę pokoju: 6% PODATEK, 8 USD podatek miejski za osobę, za noc, 5% koszt"
I rezerwowales przez booking czy bezpośrednio przez stronę hotelu>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#40 PostWysłany: 23 Lut 2012 11:10 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 19
Witam, 71 dolarow ze wszystkimi podatkami, rezerwowalem bezposrednio z nimi przez maila , pisalem juz o tym w tym watku na forum. na agodzie masz juz ceny koncowe nie tak jak na booking
_________________
Banan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group