Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Z dworca PKP Przemyśl Główny odchodzą busiki do przejścia w Medyce. Koszt biletu wynosi 5 zł, odjeżdzają po zapełnieniu. Częstotliwość odjazdów duża (chociaż w święta i dni wolne wyraźnie mniejsza), wyjazd spod wyjścia z tunelu przy dworcu PKS), droga powrotna podobna - start spod wjazdu na bazar w Medyce.
Zarówno przy przejściu granicznym Medyka, jak i w Przemyślu łatwo można znaleźć parkingi. Cena parkingu przy przejściu 6 zł/doba. Przekroczenie granicy samochodem może wiązać się z długim oczekiwaniem.
Przekraczanie granicy pieszo - w obydwie strony - najlepiej poprzez wyraźnie oznakowane przejścia tylko dla obywateli UE (praktycznie bez kolejek) (All passports wiąże się z długim oczekiwaniem).

Po drugiej stronie w Szegini oczekują marszrutki, aktualna cena 130 UAH płatne u kierowcy wyłącznie gotówką, które w ciągu 1,5-2h przewiozą nas do Lwowa, do dworca zachodniego (Городо́цька/Gródecka 359) gdzie potem tramwajem dojedziemy do centrum, część jedzie dalej, np. do miejsca zwanego Skrynia (dom towarowy naprzeciw głównego dworca kolejowego), a część jeszcze dalej.
Najlepiej usiąść z przodu (z tyłu trzęsie mocniej). Ruch odbywa się również w niedziele i święta (w obydwu krajach).
Istnieje również możliwość dojazdu pociagiem ukraińskim z przejścia granicznego po stronie ukraińskiej (do Lwowa i z powrotem) pociągiem w cenie ~30 UAH, chociaż są to często te same marszrutki, co spod granicy (inne jadą przez Mościska np. z Sambora, Dobromila, czy Truskawca). Jest to omówione tutaj: http://www.fly4free.pl/forum/mostiska-2-lwow,177,30489

Od niedawna do Lwowa kursuje tez pociąg międzynarodowy Przemyśl - Kijów. Więcej na ten temat (ceny i godziny odjazdów) na stronie PKP https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/ ... ijowa.html
Bilety kupimy tu: http://booking.uz.gov.ua/

Z Szeginii do Lwowa można też popytać o transport prywatnym autem [popularne tam] lub taxi. Ceny do negocjacji, minimum to 150-200 UAH i w górę, nawet do 670. Często przyjmowane jest też 100 zł polskich (bez wymiany na hrywny) za auto. Może to być opłacalne i o wiele szybsze, bo ok. 1h20m. Marszrutka wjeżdża do każdej wioski i trwa to ok 2 godzin + tłok przeważnie.

Część marszrutek na tej trasie jedzie z Szegini do odległych o 10 km Mościsk (Mostiska) i później na Lwów, oraz ze Lwowa do Mościsk i później na Szegini. Można to wykorzystać np łącząc dojazdy Lwów - Mościska i Mościska - Szegini. W Mościskach mały dworzec autobusowy otoczony sklepami.

Należy pamiętać, iż na Ukrainę podróżujemy z paszportem (dowód nie jest akceptowany) oraz o przesunięciu czasu na Ukrainie (+1 godzina do czasu polskiego).

Przejście Hrebenne/Rawa Ruska nie obsługuje ruchu pieszego.

Z Ukrainy można aktualnie przywieźć 1l wódki i 2 paczki papierosów na osobę/na dobę (przy przekraczaniu granicy samochodem, pieszo lub pociągiem). Samolotem jest to 10 paczek papierosów.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 646 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#521 PostWysłany: 26 Paź 2019 14:58 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Gdyby ktoś jednak nie jechał do Lwowa :) to marszrutka Szeginie-Truskawiec koszt 90uah, Szeginie-Sambor 50uah. Stan na 26.10.2019. Droga Mościska-Sambor fatalna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#522 PostWysłany: 26 Paź 2019 15:40 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Szeginie - Truskawiec marszrutka - to dopiero musza byc wrazenia i emocje :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#523 PostWysłany: 26 Paź 2019 17:57 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Własnie się wybieram najpierw Szeginie - Drohobycz/Truskawiec, ale podobno jest i pociąg z Mościsk? Tyle, że na stronie nie znalazłem. Ktos coś wie?
Ew. jakis bus prywatny? ale to chyba nie za wiele przyspieszy jak taka droga?
Jak długo jedzie ta marszrutka do Truskawca i jak często jeździ? ;)


Ostatnio edytowany przez Highstyle, 26 Paź 2019 18:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#524 PostWysłany: 26 Paź 2019 18:55 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
-- 26 Paź 2019 18:53 --

Tych marszrutek do Drohobycza/Truskawca z Szegini chyba tez nie za wiele (2-3 dziennie)?
Ja ostatnio jechalem do Truskawca autobusem ze Lwowa - bilet 80 pare hrywni, wiec taniej, niz marszrutka z Szegini i komfort nieporownywalnie wiekszy, tyle ze emocje nie te :)
Sprawdzales gdzies ile czasu marszrutka toczy sie po tych dolach do Truskawca, ze 3 godziny?
Gdybys mial pelen zaladunek (osobowka, bus) i wszyscy do Drohobycza/Truskawca, to pewnie z godzine szybciej byscie dojechali, ale pewnie ze 150zl by to wynioslo. Marszrutka zahacza pewnie wszystkie mozliwe wioski po trasie.
Pogoogluje za tym pociagiem, jak cos znajde, to napisze.

-- 26 Paź 2019 18:55 --

Highstyle napisał(a):
Własnie się wybieram najpierw Szeginie - Drohobycz/Truskawiec, ale podobno jest i pociąg z Mościsk? Tyle, że na stronie nie znalazłem. Ktos coś wie?
Ew. jakis bus prywatny? ale to chyba nie za wiele przyspieszy jak taka droga?
Jak długo jedzie ta marszrutka do Truskawca i jak często jeździ? ;)

Nie doczytalem - kiedys jak patrzylem, to chyba jezdzila 2 x dziennie, a co do czasu przejazdu, to wg tak, jak wyzej obstawialem ze 3h.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Highstyle uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#525 PostWysłany: 26 Paź 2019 18:56 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
OK, dzięki, ja znalazłem tylko to co w google map. W Szegini będę po 6.00 rano jakoś czasu ukraińskiego.
Edit. znalazłem jakiś rozkład z lipca 2019r. https://ukrainamarcina.pl/wp-content/up ... _jazdy.jpg
wygląda na to że o tej porze tylko z przesiadką w Samborze marszrutki, ale moze będzie jakis prywatny bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#526 PostWysłany: 26 Paź 2019 19:22 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Znalazlem ten link, tyle, ze odpalic go jakos nie moge. Z Sambora jak masz duzo czekania, to lap "okazje" do Truskawca, albo chociaz do Drohobycza - mysle, ze problemu z tym nie bedzie, a nawet jak w Szegini masz troche czekania na marszrutke, to napisz (przepisz) na kartonie Drohobycz, czy Truskawiec i poprobuj, ukraincy sa zyczliwi, wiec duza szansa na szybszy transport...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Highstyle uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#527 PostWysłany: 26 Paź 2019 22:09 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Highstyle napisał(a):
OK, dzięki, ja znalazłem tylko to co w google map. W Szegini będę po 6.00 rano jakoś czasu ukraińskiego.
Edit. znalazłem jakiś rozkład z lipca 2019r.

Jak zdążysz na 6:40 to masz marszrutkę z Szegini do Sambora, jedzie ponad godzinę. Jak nie zdążysz to podjedź do Mościsk a tam o 9 jest do Sambora.
A z Sambora do Drohobycza co chwilę coś jest
https://zabytki.in.ua/service/timetable ... 82?lang=ru

Bezpośredni Szeginie-Truskawiec o 9:55 i 17:30.
Góra
 Profil Relacje PM off
Highstyle lubi ten post.
Highstyle uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#528 PostWysłany: 29 Paź 2019 12:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Mam info z tego interbus, że busy jeżdżą normalnie na okrągło w godz.20-21.30 w niedzielę także spoko.
Jeszcze pytanie jest gdzies rozkład prywatnych busów i regularnych marszrutek spod Metro we Lwowie?
W samym Lwowie zawsze używam tylko google map do komunikacji miejskiej, a tu nie wyświetlają się do granicy ;)
ed.Znalazłem już: http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=469000
http://bus.com.ua/cgi-bin/poshuk?fp=UA4 ... 87901&Go=3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#529 PostWysłany: 30 Paź 2019 02:26 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Transport publiczny Lwow:
https://www.eway.in.ua/en/cities/lviv

Transport prywatny do Szegini po wypelnieniu wszystkich miejsc lub "trafieniu" kogos, komu sie bardzo spieszy i jest sklonny dobrze zaplacic :)
Rozkladu marszrutek na ta chwile nie mam, ale w zaleznosci od pory dnia czestotliwosc 30min - 1h.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Highstyle uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#530 PostWysłany: 04 Lis 2019 14:23 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Dojechałem w niedzielę z Autobusnej Stancji zachodniej we Lwowie na granice b. szybko do ok. 1.5h. Nic nie trzęsło itd. także artykuł z Kawiarniany nieaktualny.
Na granicy do wejścia EU zero kolejki, nie było nikogo przede mną przejście trwało 2minuty. Autobusy do Przemysla - jeden odjeżdzał drugi się podstawiał, więc tez żadnego problemu.

To co mnie zaskoczyło to, że w Szeginie nie ma żadnego bankomatu i w żadnym sklepie nie mogłem zapłacic karta a chciałem coś dokupić na drogę.

W tamtą stronę do Mościsk była marszrutka po 6.00 z Mościsk do Sambora a tam trzeba było iśc na drugi dworzec koło cerkwii w lewo, aby dojechać do Drochobycza.
Cała podróz Szeginie - Drohobycz trwała do 4godz. z przerwą na zakupy w Samborze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#531 PostWysłany: 05 Lis 2019 15:11 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 42
Był ktoś ostatnio z buta na przejściu w Medyce?

1. Ile trwa przejście piesze z Medyki, z odprawą paszportową, kontrolą na granicy? pół godziny? 10 minut? T
Trzeba pisać jakieś kwity? Czy przechodzimy, pokazujemy paszport i tyle?
2. Trzeba się ubezpieczyć dodatkowo? Stażnicy chcą zobaczyć ubezpieczenie?
3. Ile kosztuje bus / taxi z przejścia granicznego do centrum Lwowa?
Tam za przejściem w Medyce stoją jakieś taxi zawsze? Czy trzeba dzwonić, czekać? Ile kosztuje taxi mniej więcej?
4. Ile kosztuje na całą dobę parking w Medyce obok przejścia granicznego dla samochodu osobowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#532 PostWysłany: 05 Lis 2019 19:54 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
1. Zalezy od aktualnego ruchu 5min - 45min
2. Paszport i tyle.
3. Marsztutki co ok 30min -1h w godzinach 7 -21, cena kolo 8pln, taxi nie wiem, prywatna podwozka kolo 100pln.
4. Pojecia nie mam, ale napewno nie wiecej, niz 20pln.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#533 PostWysłany: 05 Lis 2019 21:04 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
czarus9999 napisał(a):
4. Ile kosztuje na całą dobę parking w Medyce obok przejścia granicznego dla samochodu osobowego?


Korzystałem z FHU Mark-Park 6pln na dobę (za każde 24h). Sam parking ok, obsługa zagraniczna :) tylko trochę trzeba podejść, jest skrót ale po ciemku i po deszczu skrótu nie polecam. Teraz chyba szukałabym bliżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#534 PostWysłany: 05 Lis 2019 23:05 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 42
Ok. Czyli transport prywatny od granicy do Lwowa 100 zl, marszrutka okolo 8 zl, a busy po ile sa? I jak z częstotliwością odjazdów?

Jechał moze ktoś z Warszawy/Lublina autobusem bezpośrednio do Lwowa? Moze taka opcje wybrać? Ma ktos namiary na fajna firme, która jezdzi na tej trasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#535 PostWysłany: 06 Lis 2019 08:59 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Najtansza i najszybsza opcja dotarcia z Warszawy do Lwowa moze okazac sie Ryanair z Modlina. We wrzesniu lecialelem za 13€.
Jesli zalezy Ci na komforcie podrozy rozwaz tez pociag Warszawa - Przemysl + Przemysl - Lwow (bilety on line na stronie koleji ukrainskich)
Najgorsze, co mozesz sobie zafundowac, to podroz bezposrednio busem/autobusem z Warszawy - na samej granicy mozna spedzic kilka godzin...
Osobiscie przerobilem wszystkie mozliwe sposoby dotarcia do Lwowa - jak juz gdzies wyzej pisalem - w zaleznosci od skladu ekipy, z ktora sie wybierasz (np: inwalidzi, kobiety ciezarne itp...) mozesz smialo rozwazyc wszystkie za i przeciw samolotu, pociag+pociag lub pociag/bus do Przemysla i dalej "z buta"(wariant dla wesolych i sprawnych turystow z mocna glowa ;)
SZCZERZE ODRADZAM wybor bezposredniego busa (wariant dla leniwych z twarda d....:)

Jesli pytasz o busy z Szegini do Lwowa, to oficjalnie takich nie ma, wiec rozkladu tez nie ma, ale jak wybierasz sie grupa <4 os (za duza na osobowke), ale zmiescicie sie do busa, to za 100 pewnie Was ktos zawiezie.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#536 PostWysłany: 06 Lis 2019 14:24 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 42
No ja właśnie tak się zastanawiam, bo nocleg planuje w Lublinie i tak.

Z Lublina są autobusy - 80 zł z Lublina do Lwowa i taki autobus jedzie jakieś 6 godzin 30 minut.

Druga opcja to taka: samochodem z Lublina do Medyki, parking na 2 noclegi, przejście przez granicę i szukanie busa/marszrutki - jedzie nas 2 osoby, więc drogo za podwózkę za 100 zł.
Ta opcja jest taka, że cena paliwa z Lublina do Medyki - 150 zł + opłata za parking w Medyce 6 zł za dobę + szukanie busa/marszrutki do Lwowa też jakaś kasa.
Czas jazdy z Lublina do Lwowa - 3 godziny.
Czas przejścia przez granicę - max 30 minut liczę
Czas przejazdu z granicy do Lwowa - ? Ile jedzie marszrutka? 2 godziny?

Więc wychodzi koszt i czas podobny co bezpośrednim autobusem z Lublina do Lwowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#537 PostWysłany: 06 Lis 2019 15:11 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Zalezy o której godzinie. Ja chciałem jechac nocą więc pociąg słabo w pierwszą stronę bo stoi w Kraków Płaszów ze 45min. i jedzie przez własnie Kraków przez to trwa to aż 8.35min z W-wy ( maskakra że nic się nie zmieniło od 10 lat i dalej zmieniają lokomotywę tam ;/ ) Ponadto w nocnym pociągu różnie bywa jest dużo pijanych oraz kiedys okradli osobę śpiącą w moim przedziale wycinając portfel żyletką. Trzeba uważać.
Byłem teraz w długi weekend i polecam Neobus z W-wy do Medyki o 22.05 i jestes punktualnie o 5.00 w Medyce czyli 6.00 czasu ukraińskiego. ok. 6.10 masz marszrutkę do Lwowa za 58uah, która jedzie ok. 1.5h ;)

W drugą stronę Flixbus od 40zł o 22.30 lub pociąg 69zł o 21.00 Przemyśl-W-wa. Jak jedziesz w dzień to i pociągi sa szybsze, ale mi było szkoda urlopu ;)
Czas przejścia pisałem już wyżej - w jedną i druga stronę trwał 2 minuty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#538 PostWysłany: 06 Lis 2019 15:50 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Skoro wiec ruszacie z Lublina to wg mnie najrozsadniejsza opcja jest taka:
10:50 bezposredni pociag do Przemysla, jestescie tam na 13:55 i dalej busikiem do Medyki (2pln -ok 20min jazdy), busiki odjezdzaja praktycznie z dworca PKP/PKS. Przejscie pokonujecie do 15, wiec w Szegini jestescie o 16 (+1h roznicy czasu). Dalej idac prosto (trzymacie sie lewej strony, po +/-200m bedzie ulica w lewo, a na niej przystanek/dworzec marszrutek, przy tej opcji do Lwowa najpozniej dotrzecie na 19 czasu miejscowego, czyli po ok 7h podrozy, placac ok 47pln za PKP bez znizek, 2pln busik i ok 8pln marszrutka = 57 aby obnizyc koszty z Lublina mozecie wziasc busa do Przemysla o10:10 lub 10:30 za 33pln i wtedy calosc wyjdzie 43pln/os, a we Lwowie bedziecie tez kolo 19.
Kolejna opcja pociag lub bus j/w i o 15:45 z Przemysla rusza pociag do Lwowa (bilety najlepiej kupic on line u ukrainskiego przewoznika), tu dojezdzacie na 18:36, ale cena podrozy to 47 za PKP + 36 za Przemysl - Lwow, czyli 83pln/os, plus tej opcji w porownaniu z piesza jest taki, ze we Lwowie wysiadacie w centrum (marszrutki z Szegini niestety do centrum nie dojezdzaja)
Autobus z Lublina 80pln, moze i jedzie 6:30h, ale tylko na rozkladzie, bo czas przejazdu zalezy tylko i wylacznie od czasu odprawy, a tu regoly nie ma (nie bardzo jest nawet opcja, zeby rozprostowac kosci, bo non stop trzeba byc w autobusie).
Mysle, ze troche szkoda tak pozno dotrzec do Lwowa majac w planie tylko 2 dniowy wypad, wiec ja osobiscie poszukalbym wczesniejszego polaczenia (np 5:22 pociag Regio do Rzeszowa, dalej masz duzo pociagow do Przemysla). Busy Przemysl- Medyka w dzien jezdza czesto, marszrutki do Lwowa tez, wic na miejscu bedziesz ok 14. Wracajac, zeby sie nie meczyc/przesiadac mozecie wracac bezposrednio busem do Lublina.
A tak swoja droga to z Lublina za 15€ sa dostepne loty do Kijowa :)
Gdybys mial jeszcze jakies pytania, to wal smialo.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Ostatnio edytowany przez Tom Jed 06 Lis 2019 16:37, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#539 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2015
Posty: 60
Loty: 56
Kilometry: 70 992
Wie ktoś od której godziny jeżdżą busy z Przemyśla do Medyki w sobotę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - dojazd
#540 PostWysłany: 06 Lis 2019 16:34 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
-- 06 Lis 2019 15:14 --

Kilka postow wyzej podalem numer do operatora tych busow, wiec smialo mozesz tam zadzwonic, ja obstawiam, ze pewnie gdzies od 6.

-- 06 Lis 2019 15:34 --

czarus9999 napisał(a):
No ja właśnie tak się zastanawiam, bo nocleg planuje w Lublinie i tak.

Z Lublina są autobusy - 80 zł z Lublina do Lwowa i taki autobus jedzie jakieś 6 godzin 30 minut.

Druga opcja to taka: samochodem z Lublina do Medyki, parking na 2 noclegi, przejście przez granicę i szukanie busa/marszrutki - jedzie nas 2 osoby, więc drogo za podwózkę za 100 zł.
Ta opcja jest taka, że cena paliwa z Lublina do Medyki - 150 zł + opłata za parking w Medyce 6 zł za dobę + szukanie busa/marszrutki do Lwowa też jakaś kasa.
Czas jazdy z Lublina do Lwowa - 3 godziny.
Czas przejścia przez granicę - max 30 minut liczę
Czas przejazdu z granicy do Lwowa - ? Ile jedzie marszrutka? 2 godziny?

Więc wychodzi koszt i czas podobny co bezpośrednim autobusem z Lublina do Lwowa.

...chyba ze zamiast ruszac o 5:22 i sie przesiadac wsiadziecie rano w bezposredniego busa (5 - 6 rano) tak, zeby na ta 13 -14 byc na miejscu.
Mysle, ze z grubsza opisalem wszystkie "za i przeciw". Rozwaz teraz swoje priorytety: cena, komfort, czas itd...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 646 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group