Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Opinie] - lucky2go
#1 PostWysłany: 30 Sie 2017 15:02 
Awatar użytkownika

srebrny
Jakoś strasznie mało w sieci info o lucky2go.
Bezpiecznie kupować bilet?
Korzystaliście?

Image
 Profil Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 30 Sie 2017 15:54 

srebrny
To jest hybryda Esky. Tak, bezpiecznie. Ale często pokazują połączenia których i tak nie mogą wystawić (np. krajówki w Iranie).
wtak uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 24 Lut 2018 08:20 

Korzystałem z usług lucky2go trzykrotnie. Za każdym razem bez problemów. Rezerwacje można odnaleźć na stronie esky
 Profil Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 24 Lut 2018 09:26 

Loty: 212
Kilometry: 404 804
Rezerwowane przez nich lot na Uzbekistan airlines, rezerwacje widzi linia lotnicza wiec powinno być. Sprawdzę w czerwcu. Etixy przyszły jeszcze tego samego dnia. Sa w porządku.
 Profil Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 24 Lut 2018 09:38 

Loty: 254
Kilometry: 570 906
srebrny
Korzystałam i nie było problemów

#6 PostWysłany: 18 Kwi 2018 07:16 

Doświadczenie negatywne.
Kupiłem 3 loty Ryanairem po Europie. Zalezało mi, żeby wykupić opcję wyboru miejsca na pokładzie, więc za każdym razem to zaznaczałem. Zdziwiło mnie trochę, że cena za wybór miejsca była nieco niższa niż najniższa na stronie Ryanaira, ale uznałem to sposób na zdobycie nowego klienta.
W mailowym potwierdzeniu rezerwacji nie było żadnej informacji o zakupie wyboru miejsca. Sądziłem, że taka możliwość pojawi się podczas odprawy. Niestety, nie pojawiła się i miejsca dla moich współpasażerów zostały porozrzucane po całym samolocie.
Zadzwoniłem na infolinię lucky2go.com i konsultantka powiedziała, że nie widzi, żebym miał wykupiony wybór miejsca(!!!) i czy mogę udowodnić, że jest inaczej. Czyli coś na zasadzie "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?".
 Profil Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 17 Lip 2018 07:43 

Ja również dam wielki negatyw! Zakupiłam 4 bilety powrotne z rzym-warszawa raynair - przy wyborze możliwości płatności wybrałam opcję przelew bankowy, następnie dostałam na maila potwierdzenie(godz. 12:04) lotu z danymi lecz w rubryce kwota do zapłaty pojawiły się zera. Wzbudziło to moje zainteresowanie wiec postanowiłam zadzwonić na infolinię. Od godz 12 do 15 siedziałam łącznie 2 godziny oczekując na wolnego konsultanta. I nic. Nie dostałam również kolejnego maila, z informacja o dokananiu płatności. Przyszedł on dopiero o godz 15.32 z informacją, kliknij w link i opłać rezerwację - masz na to całe 10 minut! Pech chciał że nie zauważyłam maila i link wygasł. Do wieczora próbowałam dodzwonić się na infolinię spędzając łącznie 3,5h w oczekiwaniu na połączenie z konsultantem! ! Absurd za absurdem! Na tą chwilę (dzień kolejny) nie mam rozwiązane sytuacji i będę dalej próbować połączyć się z infolinia. Dodam źe w potwierdzeniu rezerwacji również nie mam wskazanych miejsc siedzących jak kolega wiec kto wie czy nie będzie podobnej stacji. ..
 Profil Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 17 Lip 2018 23:20 

złoty
A wystarczyło zapłacić kartą...
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#9 PostWysłany: 29 Lip 2018 22:59 

Loty: 2
Kilometry: 3 770
tam się zwyczajnie, nie da dodzwonić :)

ja kupiłem lot ryanaira i nie przesyłają numeru PNR, czyli brak możliwości dodania rezerwacji do aplikacji.
odprawa również musi się odbyć z poziomu ich portalu.
 Profil Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 15 Sie 2018 15:52 
Awatar użytkownika

Dzień dobry, przez większy ruch na naszej infolinii, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może być wydłużony. Aby pomóc jak najlepiej, prosimy o kontakt na maila info@lucky2go.com z podaniem numeru telefonu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość