Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 13 Sie 2020 17:05 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Na jaki mail do nich pisałeś? Chce przebookować bilety kupione przez OTA i chyba najlepiej napisać na ich główną skrzynkę bo większe szanse, że ktoś bardziej kompetentny się tym zajmie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 21 Sie 2020 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dzis otrzymalem zwrot za 2 bilety do OPO, a nie liczylem ze zwroca. :)
Duzy Plus dla SWISS.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 01 Wrz 2020 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Edelweiss, tej zimy beda 3 nowe destynacje. :)

Cytuj:
Edelweiss fliegt diesen Winter auf der Kurz- und Mittelstrecke 25 Ferienziele in 11 Ländern an. Neu sind darunter Agadir (Marokko), Sharm El Sheikh (Ägypten) und Sal (Kapverden), welche direkt ab Zürich angeflogen werden.
https://www.travelnews.ch/flug/16851-ed ... ziele.html
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 08 Wrz 2020 22:11 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
W najtańszej opcji biletu moge zabrać plecak + torba podręczna o wymiarach standardowych?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 08 Wrz 2020 22:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://www.swiss.com/pl/EN/prepare/bag ... nd-baggage
Góra
 Profil Relacje PM off
Tabciogaraj lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 09 Wrz 2020 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend Swiss pierwszy raz wazyl moj bagaz podreczny przed boardingiem, poinformowano mnie, ze mam 2,5 kg za duzo i to jest niedozwolone, ale moglem oddac do luku bagazowego. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Wrz 2020 06:46 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Zeus napisał(a):
https://www.swiss.com/pl/EN/prepare/baggage/hand-baggage
Dziekuje pięknie, ale takze tutaj nie uzyskalem tej informacji czy moge zabrac ze soba plecak +torbe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Wrz 2020 08:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Tabciogaraj zajrzyj jeszcze raz do linku podanego przez @Zeus, jest tam bardzo ładnie co możesz zabrać dodatkowo (nawet z wymiarami!) opisane zwłaszcza w sekcji
Cytuj:
Other permitted items
Adults and children with their own seats may also take the following on board:
(...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Wrz 2020 13:04 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Kurcze, nie wiem jak to rano czytałem :) Czyli w mojej interpretacji moge zabrać torbe wraz z plecakiem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Wrz 2020 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Tabciogaraj oczywiscie, ze mozesz bez doplaty, jesli waga i wymiary beda zgodne z wytycznymi Swiss. :)
Swiss to porzadne linie i czesto przymykali oko, ale nie polecam ryzykowac doplaty.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Wrz 2020 13:40 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Plecaczek nie duży naszczescie :) btw. tylko kredytowa moge zapłacić!? Wlasnie debetowa odrzuciło. Pierwszy raz sie spotykam :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 09 Wrz 2020 13:44, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 09 Wrz 2020 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Tabciogaraj napisał(a):
Wlasnie debetowa odrzuciło. Pierwszy raz sie spotykam :)

@Tabciogaraj, napisz cos wiecej, gdzie placisz dokladnie, jaka karta debetowa, czy jest aktywna w apce i czy ma odpowienie pokrycie na koncie?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 09 Wrz 2020 18:42 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Aplikacja SWISS, pokazuje mi, ze karta debetowa nie jest akceptowana, podaj karte kredytowa. Pokrycie oczywiście mam, mastercard


Dziwna sprawa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 09 Wrz 2020 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Tabciogaraj jesli masz egzotyczna karte debetowa i apka Swiss nie moze zweryfikowac platnosci (waznej karty z odpowiednim pokryciem na koncie) to czasem moze nie wchodzic.
Inny powod to ta karta debetowa moze byc nie akceptowana.
Najlepiej skontaktuj sie z operatorem, bankiem, ktory ta karte wydal, czemu platnosc nie przechodzi i daj znac co odpowiedzieli.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 09 Wrz 2020 19:04 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Mastercard Santander. Kontaktowałem się z bankiem i twierdzą, ze to nie jest juz ich zasieg działań.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 09 Wrz 2020 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Tabciogaraj w takim razie pozostaje kontakt z obsluga klienta w Swiss, niech sprawdza, z jakiego powodu transakcja zostala odrzucona.
Pamietam, raz mialem podobny przypadek z karta kredytowa, zadzwonilem do Swiss podalem dane karty i przeszlo.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 09 Wrz 2020 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
@Tabciogaraj - mój znajomy miał tak samo w ubiegłym roku, płatnosc karta debetowa MasterCard z mBanku nie przeszla. Kupil w OTA i potem bylo uzeranie sie z Go2Gate. Zerknij, czy ew. na stronie LH nie ma tych polaczen w podobnej cenie.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 12 Wrz 2020 16:25 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 144
Loty: 40
Kilometry: 124 893
A teraz z ciekawości co do postów wyzej.
Napisalem do nich na maila ws. podręcznego i ewentualnego plecaka - odpisali, ze podręcznym może byc TYLKO jedna z tych rzeczy, a nie obie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 20 Wrz 2020 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ciekawa relacja zadowolonego klienta z serwisu Swiss w okresie pandemii. :)

How Swiss business class manages to remain excellent — even during a pandemic
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 03 Gru 2020 20:56 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Jeśli ktoś będzie miał coś do zmiany i będzie miał możliwość skorzystania z biura Swissa (np. na ZRH albo w centrum Zurychu), to darujcie sobie od razu infolinię. Szwajcarska (ogólnoświatowa) infolinia zwykle ma bardzo długi czas oczekiwania, nie udało mi się tam nigdy dodzwonić w sensownym czasie. Polska infolinia odbiera natychmiast, ale ich hasłem przewodnim jest "nie da się" i w praktyce zawsze wymyślą powód, by zmiany nie zrobić. Próbowałem przełożyć dwa różne loty po zmianie rozkładu na polskiej infolinii i nic nie załatwiłem, a w biurach w Zurychu zrobili to bez większych problemów.

Jeszcze jedna informacja: polityka linii pozwala na zmianę lotniska do 200 mil od oryginalnego, więc można zmienić np. WAW na KRK (tutaj akurat miałem mały problem, bo w systemie wyświetlała im się odległość w kilometrach i musiałem chwilę się pokłócić, że z WAW do KRK jest mniej niż 200 mil, aż zauważyli swój błąd).
Oczywiście ta zasada nie działa na polskiej infolinii, bo tam mają podejście "tyłem do pasażera" i ignorują tego typu zasady działające na korzyść klienta (można co najwyżej dopłacić do nowego biletu).
Góra
 Profil Relacje PM off
MarBlo lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group