Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Kwi 2020 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dobra wiadomosc, moje ulubione linie Swiss oraz Edelweiss otrzymaja gwarancje kredytowe od rzadu CH w wysokosci 1,275 mld CHF. :)

https://www.bluewin.ch/de/news/wirtscha ... 85986.html
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 07 Maj 2020 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Linie Swiss zamierzaja wznowic ruch lotniczy juz w czerwcu i na razie nie bedzie zwolnien pracownikow. :)

https://www.flugrevue.de/zivil/vorsicht ... gas-geben/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dobra wiadomosc, Swiss uruchamia loty do 50 destynacji od 1 czerwca, miedzy innymi dlugie dystanse:

Bangkok (einmal pro Woche)
Chicago (dreimal pro Woche)
Johannesburg (einmal pro Woche)
Hongkong (zweimal pro Woche)
Mumbai (dreimal pro Woche)
New York (JFK) (viermal pro Woche)
Newark (dreimal pro Woche)
Singapur (einmal pro Woche)
Tokyo (NRT) (zweiMal pro Woche)

https://www.frankfurtflyer.de/swiss-fli ... gstrecken/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 15 Cze 2020 12:22 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Mam loty Swiss na koniec sierpnia i widzę, że jeden z lotów (bilet łączony) nie jest dostępny w sprzedaży. Jak wchodzę na rezerwację to wszystko się zgadza i niby lot się odbywa no ale jak go nie sprzedają to raczej się nie odbędzie. Pytanie mam takie kiedy mógłbym spodziewać się jakiejś oficjalnej informacji od nich czy może się tym nie przejmować bo jeszcze może być milion zmian tego. Potrzebuję dokupić doloty i teraz nie wiem na czym stoję za bardzo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Cze 2020 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2036
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
Jak są zmiany w rozkładzie to Swiss wysyła maila. Możesz zadzwonić na polską infolinię, krótko się czeka.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Cze 2020 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
cart napisał(a):
Jak są zmiany w rozkładzie to Swiss wysyła maila.

To zalezy, jesli rezerwacja przez OTA to Swiss informuje OTA, a OTA moze przeoczyc poinformowac klienta, mialem taka sytuacje.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 17 Cze 2020 17:27 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
rezerwacja właśnie przez OTA i na stronie OTA jak i na moim koncie w Swiss nie ma, żadnego info o zmianach - jest stary lot podany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 17 Cze 2020 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lukas124 niestety to jest akurat powazna wada zakupu biletow przez OTA. Gdy zadzwonisz do linii to moga odeslac do OTA , a serwisy obslugi clienta OTA nie sa znane z wysokiej jakosci obslugi i pozostawiaja bardzo wiele do zyczenia.
Anyway czas masz i moze do tego czasu sie wyjasni.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Cze 2020 18:03 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
A Swiss to niby ma wysoką jakoś obsługi? Lot odwołany, kupowany przez OTA, ci początkowo kasy nie chcieli zwracać więc im mówię, że SWISS zwraca kasę bo mi to na infolinii SWISS potwierdził po czym przypomniałem się ze sprawą na maila bo dość długo już to trwa i oto jaką odpowiedź otrzymałem:


Cytuj:
Możemy pomoc w przebukowaniu na tej samej trasie w ciągu roku od daty wylotu.

W kwestii zwrotu lub przebukowania na specjalnych warunkach związanych z Covid-19 musi Pan negocjować z pośrednikiem, z usług którego Pan raczył skorzystać.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


:D , odpowiedź od Swissa....
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Cze 2020 15:38 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
No jeśli dobrze to rozumiem, to napisali Ci, że mogą przebookować lot na tej samej trasie na rok do przodu, a jeśli chcesz coś innego załatwiać to masz gadać z OTA. Jeśli chcesz zwrot to oni to będą procedowali przez OTA nie da się inaczej, ale jeśli chcesz "przenieść" ten lot na inny termin to pewnie da się to załatwić bezpośrednio u nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 26 Cze 2020 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dobre wiesci od Swiss, okazuje sie kulant. :)

Cytuj:
Erfreuliche Nachrichten gibt es auch im Hinblick auf unser Streckennetz. Bereits im Herbst können wir Ihnen voraussichtlich wieder 85% der Anzahl an Destinationen anbieten, die wir vor dem überraschenden Eintreten der Corona-Krise bedient haben. Zudem erhöhen wir die Frequenzen unserer derzeitigen Flugverbindungen zu attraktiven Reisezielen in ganz Europa.

Damit Sie sich auf Ihrer Reise jederzeit wohl und sicher fühlen, haben wir umfassende Hygienemassnahmen umgesetzt. Dazu und auch zu vielen weiteren Fragen rund um das Reisen in Zeiten von Corona finden Sie weitreichende Informationen auf swiss.com. Dort erhalten Sie auch eine Übersicht zu den verschiedenen Angeboten, mit denen Sie Ihre Reise weiter absichern können.

Damit Sie Ihre Reisepläne noch freier gestalten können und Sie mit einem guten Gefühl unterwegs sind, bieten wir Ihnen bei der Buchung höchste Flexibilität. Falls sich Ihre Reisepläne ändern sollten, können Sie Ihren Flug, egal in welchem Tarif, gebührenfrei umbuchen. Selbstverständlich können Sie sich die Kosten auch erstatten lassen. Am einfachsten geht das online, alternativ können Sie sich auch telefonisch an unser Service Center wenden. Bitte beachten Sie, dass es aufgrund der hohen Anzahl an Anfragen zu Verzögerungen kommen kann. Dafür möchte ich mich entschuldigen. Aber ich versichere Ihnen, dass sich unsere Mitarbeitenden mit Hochdruck um Ihr Anliegen kümmern werden.

_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 26 Cze 2020 22:35 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Tylko pytanie czy to się tyczy rezerwacji już zrobionych i czy jeśli rezerwacja jest przez OTA to można u nich bezpośrednio na infolinii zmienić daty lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 27 Cze 2020 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lukas124 wynika, ze dotycty rowniez rezerwacji juz zrobionych i mozna zmienic daty lotu.
Ja mialem rezerwacje przez OTA i jak dzwonilem to istnieje mozliwosc zmiany bezposrednio u Swiss.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Lip 2020 14:35 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Patrząc w apkę linii odkryłem, że nie mam widocznego lotu WAW-ZRH-VLC a jest tylko powrót kilka dni później. Nie ma też na Skyscanner.pl tych lotów. Bilet kupowany przez OTA. Zero informacji z OTA i linii. K... myślałem, że sierpnia już nie będą ruszać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 05 Lip 2020 15:51 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
Mam rezerwacje zrobiona przez OTA. Lot odwolany. Poprzez infolinie SWISS nie chca mi zmienic rezerwacji na inny termin bo jak sie tlumaczy osoba, tylko OTA moze to zrobic, bo SWISS nie moze przejac kontroli na tą rezerwacją. Dopiero na 48h przed odwolanym lotem mogą zmienic mi na inny termin lub inne linie.

Lot mam za dwa tygodnie, poki co brak info od OTA, u nich lot wisi nadal jako aktywny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Lip 2020 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@moss_LOT niestety blaski i cienie zakupu przez OTA i Swiss ma racje, dobra nauczka na przyszlosc.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 06 Lip 2020 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Swiss byl do tej pory przeciw, ale od dzis wprowadzili obowiazek maseczek.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 08 Lip 2020 10:12 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
@cccc czy ma rację nie chcąc zmienić mi rezerwacji? LOT nie ma z tym problemów, więc bardzo to kwestia chęci/(ich własnych procedur) SWISS
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 08 Lip 2020 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@moss_LOT jesli bilet kupowany przez OTA to wszelakie zmiany powinny byc zalatwiane przez OTA, inaczej tylko dobre checi i wola przewoznika. Tak jak juz wczesniej wspominalem, Swiss potrafil okazac dobra wole. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 21 Lip 2020 14:27 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
e-prezes napisał(a):
Patrząc w apkę linii odkryłem, że nie mam widocznego lotu WAW-ZRH-VLC (...) Bilet kupowany przez OTA. Zero informacji z OTA i linii.


Zadzwoniłem na polską infolinię, ale odesłali do OTA. Ci się nie odzywają mimo kilku maili. W międzyczasie napisałem maila do Swissa jakie są szanse, że na 48 godzin przed lotem, gdy linia przejmie obsługę będą w stanie zrobić coś z tą rezerwacją czy będę musiał zrobić chargeback jako jedyne wyjście. Po 2 dniach dostałem odpowiedź z propozycją lotów Lufą przez Frankfurt.
No jestem pod wrażeniem.

PS. Tego samego dnia bilet na skrzynce. O dziwo w apce Swissa dalej wiszą te loty mimo, że na infolinii mówili, że są zdjęte lub zmienione.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group