Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Gru 2019 22:18 

Rejestracja: 08 Gru 2019
Posty: 9
Jak wybrałam opcję z automatycznym przesłaniem mobilnych kart pokładowych na maila to muszę ściągać jakąś aplikację czy po prostu pokazuję to co dostanę w mailu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#42 PostWysłany: 18 Gru 2019 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
Pokazujesz maila lub wczytujesz kod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Sty 2020 20:10 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Jutro mam lot Warszawa-Colombo. Przesiadka w Zurychu. Na lot do Zurychu udało mi się odprawić bez problemu. Nie mogę odprawić się na lot z Zurychu do Colombo. Na przesiadke mam 1h 15 min. Czy dalsza odprawa zostanie otwarta później? Nie mogę w ogóle wybrać tego lotu w celu odprawienia się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Sty 2020 14:34 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Czy mając całonocną przesiadkę w Zurychu (lądowanie ok. 22, następny lot o 06:45) WAW-ZRH-LPA jeżeli miałbym bagaż nadawany, to mogę go nadać na całą trasę w WAW i nie odbierać w ZRH?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Nie tyle możesz co po prostu z zasady tak on właśnie zostanie nadany.
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1520
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
@trocha
Chyba że masz dwa oddzielne bilety na tę podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:20 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Mam (będe miał o ile to kupię) jeden, przynajmniej taką mam nadzieję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:27 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Kupiłem bilety WAW-LIS przez Zurych. Powrót miał być o 2:40 z całodzienna przesiadka w Zurychu. Zadzwonili do mnie, że lot jest odwołany i wylot jest o 14:20 Lufthansa przez Monachium.

Jest sens/warto ubiegać się drogą mailową o upgrade do biznes/saloniku w ramach rekompensaty? Muszę wziąć dodatkowy nocleg w Lizbonie + odchodzi mi zwiedzanie Zurychu
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Nie, nie ma snesu. Twoje roszczenie w tej sytuacji jest bezzasadne.
Góra
 Profil Relacje PM off
mussten uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 07 Lut 2020 22:06 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 3
Cześć, mam kupiony bilet na stronie Swiss Kraków- Frankfurt- Walencja ( lot obsługiwany przez Lufthansę) + powrotny Walencja- Zurych- Kraków ( obsługiwany przez Swiss). Wszystkie te loty są na jednym bilecie, zamówieniu. Czy wie ktoś jak w takim wypadku wygląda odprawa? Na stronie Swiss aktywna jest tylko opcja automatic check-in, jednak nie wiem jak dodać tam jakieś dane (np. nr dokumentu mój i współpasażera, albo nie jest potrzebny?). Chciałbym skorzystać z opcji check-in on-line ale niestety mam w tym polu taką informację: "Online Check-in for KRK-FRA is not supported. Please contact the operating airline or go to the airport to check in." Czy faktycznie odprawa online nie jest dostępna na tej trasie? Jeśli ktoś mi pomoże, albo wyjaśni sytuację będę bardzo wdzięczny. Dodam że poprzednio latałem jedynie Wizzairem oraz Ryanairem i nie spotkałem się z takim problemem. Na infolinii Swissa tylko jeszcze bardziej mi zakręcili w głowie. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Lut 2020 22:14 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Dokumenty nie są potrzebne do wpisania, bo lot odbywa się na trasie wewnątrz Schengen (przypominam o obowiązku wzięcia dokumentów do samolotu, koniecznie żeby polecieć za granicę)
Check in możesz zrobić na stronie linii operującej, czyli w jedną stronę na stronie Lufthansy, w drugą stronę na stronie Swiss, ale zazwyczaj jest to 48 czy 38h przed odlotem dopiero
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Lut 2020 22:27 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 3
Już troszkę rozjaśniła się moja sytuacja, na stronie Lufthansy również mogę sprawdzić status mojego lotu. Chciałem tylko sobie zaoszczędzić trochę stresu żeby na dzień przed odlotem spać spokojnie. Dzięki za pomoc i szybką odpowiedź ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Lut 2020 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Odprawę w każdą stronę możesz zrobić zarówno na stronie Lufthansy jak i Swissa - to jeden i ten sam system a obie linie ściśle współpracują ze sobą (konkretnie mają jednego właściciela), najwcześniej na 24h przed lotem.
Poza tym możesz w ogóle nie odprawiać się online tylko zrobić to bezpośrednio na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Lut 2020 22:53 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Odprawa na lotnisku to najlepsza opcja. Ostatnio system Swiss'a coś nawalał i również nie mogłem zrobić odprawy online. Na lotnisku wszystko bezproblemowo łącznie z wyborem miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Lut 2020 23:13 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 3
Wiem, że jest jeszcze możliwość odprawy na lotnisku ale jest to raczej wyjście awaryjne - na stronie Swiss'a pisze, że odprawa miałaby odbyć się automatycznie 23 h przed wylotem, jednak nie wiem jak to działa ( w Lufthansie trzeba być w specjalnym programie do którego nie należę). Może stąd moje obawy i wątpliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 07 Lut 2020 23:23 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Moim zdaniem jeżeli dostałeś taką informację jak wkleiłeś powyżej to opcja odprawy online na 99% będzie niedostępna. Bądź wcześniej na lotnisku i odpraw się normalnie przy stanowisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
brunoj23 lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 20 Mar 2020 14:47 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Mam na jednej rezerwacji w Swiss 3 paxy z czego każdy ma bagaż rejestrowany po 20kg. Orientuje się ktoś czy jest możliwość nadania 1 bagażu do 20 kg, i drugiego ok. 30kg (zamiast dwóch po 20kg)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 20 Mar 2020 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lukas124 nie przejdzie. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
lukas124 uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 22 Mar 2020 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Cytuj:
SWISS to reduce flight operations to a minimum from 23 March
Monday, 23 March to Sunday, 19 April, the only long-haul destination served by SWISS will be Newark (EWR) and, from Zurich, the eight following European cities: London (LHR), Amsterdam, Berlin, Hamburg, Brussels, Dublin, Lisbon and Stockholm. For the time being, flights from Geneva to London (LHR), Athens, Lisbon and Porto will continue.


Swiss na swojej stronie zapomnial, ze nadal operuje z ZRH do Porto. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 28 Mar 2020 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dzis rano nie polecialem do Portugalii na kolejny weekend i nie poinformowalem wczesniej, ale tak z ciekawosci zadzwonilem do Swiss (po fakcie).
De facto nie liczylem, ze cos dostane, gdyz taryfa byla bez zmiany rezerwacji.
Sympatyczna Pani powiedziala, zebym sie nie przejmowal i moge przebookowac do konca roku, a termin zmiany moge podac do konca sierpnia.
Nawet butelka szampana i czekoladki, ktore zamowilem dodatkowo jako niespodzianke, nie przepadna.
Porzadne linie i nie odsylali do OTA, ktory nie jest teraz osiagalny telefonicznie i nie odpowiadal na maile. :)

Kod:
SWISS verlängert gebührenfreien Umbuchungszeitraum und bietet CHF/EUR/USD 50 Discount

Aufgrund der aussergewöhnlichen Umstände durch die Ausbreitung des Corona-virus kommt SWISS ihren Kunden noch weiter entgegen.

Wie bereits am 13. März kommuniziert, können Kunden, die Tickets für stornierte und auch bestehende SWISS-Flüge haben, dieses Ticket behalten, ohne sich zunächst auf ein neues Flugdatum festlegen zu müssen. Hierbei werden bestehende Buchungen zunächst gestrichen, Ticket und Ticketwert bleiben aber bestehen und können auf ein neues Abflugdatum bis einschliesslich 30. April 2021 umgebucht werden. Kunden können auch auf eine andere Destination umbuchen.

Bisher wurden Kunden gebeten, ihre gewünschte Umbuchung bis zum 1. Juni 2020 mitzuteilen. Dieser Zeitraum wurde bis zum 31. August 2020 erweitert. Mit der erweiterten Kulanzregelung kommen SWISS und die Lufthansa Group Airlines dem Wunsch vieler Kunden nach, aufgrund der aktuell aussergewöhnlichen Umstände ihre Reisepläne flexibler gestalten zu können.

SWISS bietet ihren Kunden auf die Umbuchung CHF/EUR/USD 50 Discount an, falls das neue Abflugdatum im Zeitraum bis und mit 31. Dezember 2020 liegt. Umbuchungsgebühren entstehen natürlich weiterhin nicht, egal welcher Tarif gebucht wurde. Sollte der umgebuchte Tarif aufgrund einer Änderung beispielsweise der Destination (Umbuchung von Kurz- auf Langstrecke), Wechsel der Reiseklasse oder ähnlichem teurer sein, kann trotz des Discounts eine Aufzahlung erforderlich werden.

Diese Regelung gilt für Tickets, die bis einschliesslich 19. April 2020 gebucht wurden und ein bestätigtes Reisedatum bis einschliesslich 30. April 2020 haben.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
malawita uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group