Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 278 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#41 PostWysłany: 05 Cze 2012 22:18 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Wróciłem trzy dni temu.Korzystałem z transferów rezerwowanych przez resorthoppa z lotniska do Santa Ponsa-autobus,a powrót z Palmanowa na lot do Krakowa o 6,25 busem. O 4-tej rano zabrali nas sprzed hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#42 PostWysłany: 25 Lip 2012 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 11
Bylam w czerwcu i tez mialam ten problem z powrotem na lotnisko gdzie odlot byl o 6 rano. resort hoppa sprawdzil sie z can picafort i kosztowal okolo 10eur/osobe. odebrali nas o 3.10 punktualnie sprzed hotelu. objechalismy okoliczne miesciny zbierajac kolejne osoby i bez problemu odstawili nas na lotnisko aby spokojnie zdazyc sie odprawic.
Tym samym we wrzesniu wybieram sie ponownie w to samo miejsce i nie moge w to uwierzyc ze jade drugi raz w to samo miejsce. Jest dobre polaczenie przez Bruksele, lepsze niz krakow/poznan moim zdaniem - lece z Warszawy. Samochodu nie pozyczalismy, ale rowery dwukrotnie i bylam pod duzym wrazeniem jakosci rowerow - spokojnie zrobilysmy 30-45 km. wypozyczenie roweru to ok 9-10eur na dobe. Sprawdzily sie tez autobusy, a szczegolnie strona internetowa na ktorej jest wyszukiwarka polaczen (wersja beta wobec czego moga sie zdarzyc pomylki, ale nie zauwazylysmy) consorcidetransports.org juz wyzej wymieniana. Autobus #1 z lotniska do Palmy kosztuje juz 2,5eur

i jeszcze cos co nas zdziwilo, w palmie nie ma przechowalni bagazu (jest - tylko taka czynna do 19.30). zanim znalazlysmy opcje resortHoppa bralysmy opcje szwedania sie noca po Palmie i ostatnim bus#1 na lotnisko i czekac do 6
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#43 PostWysłany: 29 Lip 2012 13:12 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 124
I gniazdek też nie ma :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#44 PostWysłany: 10 Sie 2012 14:32 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
a zna ktoś może VidalBus? znalazłam ich szukając transferu i mają bardzo dobre ceny, za 5 osób z el arenal na lotnisko 30 euro, to najmniej jak na razie. korzystał może ktoś z ich usług?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#45 PostWysłany: 23 Sie 2012 18:08 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Nie mogę nigdzie znaleźć informacji jak dojechać z lotniska do Palmanova. Korzystałem z mapy na powyższych linkach ale tam nie ma podanej w ogóle komunikacji po tej stronie wyspy. Ktoś już ten temat ogarniał? Zależy mi na tym żeby było to jak najtańsza forma transportu. Dodam że jedzie nas 8 osób. Auto planujemy wypożyczyć ale nie na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#46 PostWysłany: 23 Sie 2012 18:36 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 11
Loty: 2
Kilometry: 2 749
autobusem 1 z lotniska do placa despanya


http://www.emtpalma.es/EMTPalma/Front/l ... od_linea=1

a potem zejsc w dol , tam jest dworzec autobusowy i autobus 104, 106 107 i chyba 110 jadace do magaluf zatrzymuja sie w palmie , ktora jest wczesniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#47 PostWysłany: 07 Wrz 2012 01:57 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Wlasnie jestem na Palmie Majorce, pisze z hotelu/hostelu przez WiFi. Samolot z Krakowa byl pelny do ostatniego miejsca. Biety za 260zl RT kupione duzo wczesniej. Lecial 2 godz 20 min oczywiscie Ryanair. Z lotniska od razu autobus nr L21 za 2,5 euro na plaze Arenal, bilet kupiony u kierowcy. Jechalem do konca 30min na plaze Arenal w poblizu portu jachtowego. Pogoda piekna, temp pow 28st, wody ok 26-27stopni, piasek, pokoj mam blisko morza ok 150m. Ceny w sklepach-marketach np Spar niewiele wyzsze niz w Polsce lub nawet takie same. Jestem tu juz drugi raz, poprzednio bylem rok temu i troch zwiedzalem wyspe, co krotko opisalem w tym watku wczesniej. Teraz w tym roku tylko hotel-plaza i tak przez kilka dni, to tez ma sens bo sie wypoczywa pozdrawiam.
Dodam ze wypady po wyspie autobusami mozna robic z centrum Palmy Plac Espania ale takze z plazy Arenal, gdzie jest przystanek tych autobusow pozamiejskich komunikacja publiczna odleglosci 50-70km. Ponadto tutaj takze sa lodzie wycieczkowe i jest tez firma ktora organizuje 8 tras wycieczkowych turystcznych po najciekawszych fragmentach wyspy. Coz tutaj ruch jest do poznej nocy przy plazy wlasnie wrocilem. Pija z wiadra doslownie drinki przyzadzane z wielu butelek, zestaw taki kosztuje 14-25euro, kilka osob ciagnie dlugimi rurkami ten napoj z wiadra - fajnie to wyglada :lol:

W marketach prawdziwych idzie cos taniej kupic, ale bary, sklepy tzw markety nie sa zbyt tanue, ceny 2-2,5 raza wyzsze niz w Polsce. Nawet w McDonaldzie jest drozej ze 2 razy przynajmniej przy plazy Arenal, rowery wodne wypozyczenie 1 godz ok 7 euro.

Dali m ulotki w biurze informacji turystycznej na lotnisku tel. 902 102 365 http://www.infomallorca.net oraz palmainfo@a-palma.es oraz http://www.palmavirtual.es Dostalem tez darmowa mape. Takze tutaj przy plazy Arenal i porcie jachtowym w biurze turystycznym dostalem informacje o wycieczkach.
Strona komunikacji publicznej CTM po wyspie na Palmie Mallorce http://www.consorcidetransports.org przejazdy za 4-8 euro 30-70km tel. 971 177 177 to sa takze namiary dla koleji wspolczesnej po wyspie. Dla zabytkowej kolejki Soller tel 971 630 130 za 19,5 euro w obie strony z Palmy (Plac Espania) do Soller co bylem w zeszlym roku ale w obie strony jedzie sie troche tak zeby objechac i cos zobaczyc potrzebny jest caly dzien. Wezel komunikacyjny autobusow koleji jest w Palmie na Placu Espania, autobusy miejskie i pozamiejskie, kolejka zabytkowa i kolej wspolczesna. Dojazd z Lotniska na plac Espania w Palmie autonusem L1 co jezdzi bardzo czesto za 2,5 euro bilet u kierowcy. Z centrum Palmy Plac Espania lub Port jezdza autobusy 15 i 25 takze na plaze Arenal za bodaj 1,35 euro.

Oraz strona tego biura co organizuje wycieczki autobusami po wyspie i takze lodzie wycieczkowe za 19 euro wycieczka 2 godz, wypozyczalnia skuterow, samochodow, rowerow http://www.tecnotours.com za 27-52 euro dla dzieci znizki 50%. tel 971 49 05 61 tez na taka wycieczke w wersji 1-8 potrzebny jest calydzien obcja podstawowa to 27 euro jak jest dodatkowe zwiedzanie to wiecej :D


Ostatnio edytowany przez hol2 11 Wrz 2012 01:29, edytowano w sumie 6 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#48 PostWysłany: 09 Paź 2012 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
z lotsniska do palmy 2,5euro od osoby a z palmy do magaluf placiłem za 3 osoby 6euro .A powrót w nocy to transfer z pod hotelu na lotnisko za 6ero od głowy. Moze taniej wyjdzie ci transfer własnie zalatwic
Pozdrawam

http://www.resorthoppa.com/

Z ich usług Korzystnem na google znalesc idzie naeet kody rabatowe o pare % obnizajace koszt. Strona przewalutowala mi zakup w funtach , moze to jakas wskazówka dla posiadaczy kart róznej masci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#49 PostWysłany: 10 Paź 2012 10:22 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
No właśnie chciałem porównać ile to będzie kosztować, bo wiem,że są tam strefy, ale jaki koszt przekraczania stref to już nie wiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#50 PostWysłany: 10 Paź 2012 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
http://www.tib.org/en/web/ctm/autobus/seccio/100

Tu masz busy miejscie ja jechalem numerem 106 w niedziele 23 wrzesnia za 6euro za 3 glowy
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#51 PostWysłany: 10 Paź 2012 11:25 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
No dobrze - to wiem i dziękuję za to.

Ale mnie chodzi o to skąd mam wziąć stawki jadąc np z Magaluff do Cala O'dor?
Muszę przekroczyć jak dobrze liczę 5 stref, ale czy stawki za przekroczenia są takie same? I ile za jedno przekroczenie? Takich informacji potrzebuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#52 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 11
tych cen nigdzie nie ma, ja z Palmy do cala d'or jechalam za 6eur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#53 PostWysłany: 09 Sty 2013 11:33 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Mam prośbę. Czy może orientujecie się w jaki sposób i za ile można dostać się a lotniska w Palma do Port dAlcudia? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#54 PostWysłany: 09 Sty 2013 12:37 

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 42
Z lotniska musisz się dostać do Palmy do stacji Placa d`Espanya ,to jest główny dworzec kolejowo autobusowy. Z Placa d`Espanya autobus do Alcudii kosztuje około 5 euro ( do Can Picafort płaciłem 4.8 ). Trasa autobusu to Palma de Mallorca - Port de Pollenca, ale być może są też autobusy do Alcudii. Na dworcu masz punkty informacyjne bez problemu mówią po angielsku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#55 PostWysłany: 09 Sty 2013 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
Albo zamów sobie transfer jakiś przez net. Wychodzi cenowo podobnie a bez pierdzielenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#56 PostWysłany: 20 Lut 2013 08:58 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 77
Witam

Mam pytanie jak mogę dostać się z lotniska do Amsterdam, 3, Urbanización Lago Menor, 07400 Port d'Alcudia . Wiem że z lotniska jest autobus za 1-2 euro ( w zależności czy jestem studentem czy nie) a potem chyba trzeba jechać autobusem 351. Tylko czy wie może ktoś jaki jest koszt takiego biletu W jedna i w dwie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#57 PostWysłany: 20 Lut 2013 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
szoszo napisał(a):
Witam

Mam pytanie jak mogę dostać się z lotniska do Amsterdam, 3, Urbanización Lago Menor, 07400 Port d'Alcudia . Wiem że z lotniska jest autobus za 1-2 euro ( w zależności czy jestem studentem czy nie) a potem chyba trzeba jechać autobusem 351. Tylko czy wie może ktoś jaki jest koszt takiego biletu W jedna i w dwie strony.


skorzystaj z bezpośredniego transferu www.shuttledirect.com, w październiku skorzystałem bo musiałem dojechać również do Port d'Alcudia koszt bodajże 6 euro
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#58 PostWysłany: 04 Mar 2013 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Można spać na lotnisku :
Kod:
http://www.sleepinginairports.net/europe/palmademajorca.htm


ale możecie też posiedzieć na plaży do 1.00 i dojechać nocnym autobusem na lotnisko :

Kod:
http://www.emtpalma.es/EMTPalma/Front/lineas.en.svr?accion=entrada&cod_linea=1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#59 PostWysłany: 17 Mar 2013 15:22 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 4
witam,

mam takie pytanie, czy w komunikacji miejskiej można liczyć na zniżki studenckie na legitymację?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#60 PostWysłany: 17 Mar 2013 17:41 

Rejestracja: 13 Lis 2012
Posty: 30
niestety nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 278 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group