Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#101 PostWysłany: 23 Cze 2013 01:03 

Rejestracja: 21 Mar 2013
Posty: 20
orfik11 napisał(a):
Witam. Przepraszam ale zupełnie nie wiem gdzie zadać to pytanie.Czy jest możliwość popłynięcia na wycieczkę z Majorki na Menorcę? Pozdrawiam


Są połączenia promowe Majorki z Minorką. Ja w maju korzystałem z ISCOMAR http://www.iscomar.com... po poszukiwaniach wychodziło najtaniej.
Prom wypływa z Alcudi na Majorce do Ciutadelli na Minorce, dwa połączenia dziennie w każdym kierunku. Podróż trwa 2h 30min.
Ceny biletów uzależnione od terminu rezerwacji, im wcześniej tym taniej...

Masz do wyboru różne opcje... z 7-dniowym | 15-dniowym | 45-dniowym wyprzedzeniem... Przykładowe ceny biletów poniżej...

przykładowa rezerwacja z 15-dniowym wyprzedzeniem za bilet w dwie strony to 63 Euro:
Image


z 45-dniowym wyprzedzeniem, 27 Euro za bilet w dwie strony:
Image

W innym Twoim poście przeczytałem, że planujesz wyjazd we wrześniu, dla porównania inni przewoźnicy w tym okresie...
Image


    ACCIONA http://www.trasmediterranea.es, z portami w Palmie (Majorka) oraz Mahon (Minorka), koszt we wrześniu 46,96 Euro (2 * 23,48), w dwie strony:
    Kurs odbywają się tylko w weekendy! Ceny stałe, nie są uzależnione od terminu rezerwacji.
Image

Na Minorce znajduje się również lotnisko (niedaleko Mahon), możesz wybrać podróż promem w jedną stronę... i dalej samolotem. Dolecisz m.in. do Barcelony (El Prat) i Dusseldorfu (ryanair).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#102 PostWysłany: 24 Cze 2013 13:53 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Rewelacja. Ślicznie, ślicznie Ci dziękuję za informację. Mam lot na Majorkę w dniu 08.09.2013 r. Pozwolę sobie odezwać się na priv. Dziękuję. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 03 Lip 2013 17:28 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Decyzja zapadła, hotel kupiony w Cala Bona. W zw. z tym mam prośbę. Znam/dzięki Wam szanowni/ możliwość połączenia/transferu/ z/ na lotnisko. Mam jednak pytanie. Orientujecie się może w jaki sposób dostać się miejskim transportem /rano/ z Cala Bona do Port Alcudia? Kolejne czy jest możliwość dostania się/miejskim transportem/ po południu do Palmy a wieczorem na lotnisko/lot z samego rana/? Jakie są koszty? Dziękuję i pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#104 PostWysłany: 13 Lip 2013 00:16 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Czy dysponujecie jakimś kodem zniżkowym do Resorthoppa,com? Bardzo proszę o udostępnienie. Czy w przypadku opóźnienia lotu przewoźnik czeka na pasażera? I jeszcze jedno pytanie. Planuję rejs z Alcudi na Minorkę i powrót do Alcudi Muszę być na 7 rano w Alcudi dojeżdzając z Cala Bona i wórcić z Alcudi gdzie będę ok. 22.00 do Cala Bona. Prosze o podpowiedz jak dostać się do i z Alcudi do Cala Bona? Dziekuję. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 19 Lip 2013 23:09 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ponawiam prośbę. Proszę o podpowiedz. Jak dojechać z Cala Bona do Alcudi,żeby być w Alcudi w powszedni dzień na godzinę 7.00,a powrót tak o 22.30 z Alcudi. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 20 Lip 2013 11:50 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
orfik11 napisał(a):
Witam. Ponawiam prośbę. Proszę o podpowiedz. Jak dojechać z Cala Bona do Alcudi,żeby być w Alcudi w powszedni dzień na godzinę 7.00,a powrót tak o 22.30 z Alcudi. Pozdrawiam


Zdaję się, że to już bardzo wyszukane pytanie i ciężko będzie znaleźć odpowiedź. Opcje standardowe:
1) Samochód na jeden dzień z wypożyczalni
2) Taksówka
3) Autobusy sprawdzić na miejscu, ew. google podaje takie:
https://www.google.pl/maps/preview#!dat ... 13.1&fid=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 20 Lip 2013 12:06 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Tak, zdaję sobie sprawę ale ma to związek z tym, że prom z Alcudi na Minorkę odpływa o godzinie 8.00 a przybija do portu o 22.00. Dlatego też wskazałem te konkretne godziny. Jeżeli chodzi o transport miejski już ktoś mi podał numer linii jaka jeździ z Cala Bona/448/ lecz jeżeli dobrze czytam rozkład jazdy to jest to jedynie jeden kurs i wyrusza z Cala Bona o godzinie 11.25 więc mi nie pasuje. Jest to kurs bezpośredni i zapewne innego nie ma. Dlatego szukam jakiegoś z przesiadkami. A wolałbym jednak transport miejski. Jeżeli chodzi o samochód z wypożyczalni to radzicie zarezerwować go na miejscu w jakieś przy hotelowej, miejscowej wypożyczalni czy raczej wcześniej? Czy orientujecie się jak jest z możliwością parkowania w Alcudi? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 20 Lip 2013 12:29 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
orfik11 napisał(a):
Witam. Tak, zdaję sobie sprawę ale ma to związek z tym, że prom z Alcudi na Minorkę odpływa o godzinie 8.00 a przybija do portu o 22.00. Dlatego też wskazałem te konkretne godziny. Jeżeli chodzi o transport miejski już ktoś mi podał numer linii jaka jeździ z Cala Bona/448/ lecz jeżeli dobrze czytam rozkład jazdy to jest to jedynie jeden kurs i wyrusza z Cala Bona o godzinie 11.25 więc mi nie pasuje. Jest to kurs bezpośredni i zapewne innego nie ma. Dlatego szukam jakiegoś z przesiadkami. A wolałbym jednak transport miejski. Jeżeli chodzi o samochód z wypożyczalni to radzicie zarezerwować go na miejscu w jakieś przy hotelowej, miejscowej wypożyczalni czy raczej wcześniej? Czy orientujecie się jak jest z możliwością parkowania w Alcudi? Pozdrawiam


Sorry, ale jak już większość opcji sprawdziłeś, to napisz co wiesz, zamiast udawać "zielonego".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 20 Lip 2013 13:15 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. No właśnie to zrobiłem. Wszystko co wiem napisałem. Ale moja wiedza nie pozwala mi na zorganizowanie sobie dogodnego dojazdu stąd pytanie. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 22 Lip 2013 15:45 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
dopiero wróciłem z Majorki dlatego chętnie podzielę z tobą spostrzeżeniami , zaczynając od końca parking w Alcudia i Port de Alcudia jest darmowy , pierwszy blisko murów starego miasta drugi też duży ok 250 metrów od portu , co do komunikacji miejskiej to nie liczyłbym za bardzo na nią jeździ dosyć rzadko , musisz pomyśleć o czymś innym najsensowniej jest pożyczyć samochód na miejscu , wybór jest duży :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#111 PostWysłany: 23 Lip 2013 20:32 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
witam. Właśnie przerobiłem ciekawą rzecz. Jeżeli już było o tym to sorki. Kupując u nich transfer zróbcie tak. Dojdźcie do momentu gdzie wpisujecie wszystkie dane, numer karty, mail i....zakończcie. Za kilka godzin powinni przysłać Wam specjalną ofertę . Ja dostałem specjalny kod i 12% procent zniżki. Kupowałem i na Majorce i na Costa Brava. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#112 PostWysłany: 24 Sie 2013 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
witam!

Jak dostać się z Palmy do Can Picafort transportem publicznym? i ile to będzie kosztować? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#113 PostWysłany: 26 Sie 2013 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
bkolakowski napisał(a):
naprawde nikt nie zna cen komunikacji publicznej na wyspie?

na prawdę masz alergię na google?
jakie 5-7 euro w jedną stronę to będzie kosztowało.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#114 PostWysłany: 26 Sie 2013 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
szukalem i jakos nie moglem znalezc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#115 PostWysłany: 26 Sie 2013 22:00 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
bkolakowski napisał(a):
szukalem i jakos nie moglem znalezc

http://www.tib.org/portal/en/web/ctm

Mają nawet wyszukiwarkę z możliwością wpisania adresu startowego i docelowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#116 PostWysłany: 26 Sie 2013 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
AlbertT napisał(a):
bkolakowski napisał(a):
szukalem i jakos nie moglem znalezc

http://www.tib.org/portal/en/web/ctm

Mają nawet wyszukiwarkę z możliwością wpisania adresu startowego i docelowego.

to nawet w mapach w googlach można znaleźć...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 30 Sie 2013 12:41 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 5
Ile mniej więcej może kosztować taksówka z lotniska do Arenalu w nocy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 30 Sie 2013 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Gustavoloco napisał(a):
Ile mniej więcej może kosztować taksówka z lotniska do Arenalu w nocy?

Czytałeś 1 post??
wg wyliczeń to będzie 4euro za trzaśnięcie drzwiami + 1,02 za 1km czyli około 11 euro + suplement lotniskowy + opłata za bagaże... razem jakieś 20 euro.. zawsze możesz zadzwonić i się zapytać ;)
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 30 Sie 2013 18:34 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
W zeszłym roku o 3 w nocy z Arenal na lotnisko zapłaciłam 17e. Była taxi zamawiana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 07 Paź 2013 11:47 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
czy jest sens brac shuttle z lotniska do can pastilla? (Hotel Las Arenas Calle de Tito Livio, 14, 07610 Palma )
mam dwie nogi sprawne i moge sie przejsc..
na mapie wyglada to na troszke ponad 2 km ale czy ta trase da sie spokojnie poknac spacerem? (przekraczanie ulicy itp)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group