Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 19 Lut 2018 12:00 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
Moim zdaniem to info, że niby ten autokar nie kursuje nie jest dziełem przypadku. Co w tym trudnego, żeby kilka linijek tekstu skasować ;)


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#302 PostWysłany: 19 Lut 2018 21:07 

no a więc jednak nadal 0 konkretów...

"w 1 połowie 2018 roku" brzmi tak samo optymistycznie jak "już niedługo uruchomimy sieć krajowych połączeń Warszawa - Poznań czy Warszawa - Katowice" z 2013 roku... Co z tego wyszło chyba nie muszę dodawać...
Zostajemy w sferze gdybań i rozważań...
Współczuję osobom które wylicytowały ten 1. przejazd na wośp :P Zdążą dorobić się wnuków zanim nadejdzie czas ja wykorzystanie voucheru.

Choć... na facebooku nawet w... ofertach :mrgreen: faktycznie jest data do skorzystania z oferty "Kraków - Gdynia" do końca marca :mrgreen:
Czyli że od kwietnia Gdynia albo Kraków znikają z powierzchni ziemi? :mrgreen:

Załączniki:
gdynia.jpg
gdynia.jpg [ 129.74 KiB | Obejrzany 1713 razy ]
Góra
 PM off  
      
#303 PostWysłany: 21 Lut 2018 17:30 

Nie do końca mam pewność czy Leo planuje "ekspansję" czy raczej wyjście z polskiego rynku...

Właśnie dostałem maila o anulowaniu moich biletów z racji usunięcia busów Kraków - Ostrawa od 26. oraz 27.02. Niepoważna firma (.)
Góra
 PM off  
      
#304 PostWysłany: 21 Lut 2018 22:23 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Które kursy skasowali? Na ich stronie internetowej bilety dalej są dostępne i to na bardzo odległe terminy :mrgreen:

Załączniki:
capture-20180221-212307.png
capture-20180221-212307.png [ 150.5 KiB | Obejrzany 1635 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 21 Lut 2018 22:56 

Fajnie że w końcu zaaktualizowali kalendarz :) Bo rezerwacja na 1,5 miesiąca wprzód to była słabizna :P

Mowa o kursach 9807 i 9802.
Góra
 PM off  
      
#306 PostWysłany: 21 Lut 2018 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 376
Loty: 319
Kilometry: 374 564
złoty
W zaktualizowanym kalendarzu można znaleźć np. Pragę z Katowic za 36 zł OW w lipcu. Jest w czym wybierać.

Załączniki:
LE.PNG
LE.PNG [ 23.03 KiB | Obejrzany 1591 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 21 Lut 2018 23:49 

"turbotiger.eu" :lol: co oni znowu kombinują? Ledwo co ujednlocali TigerExpressa do czarnych barw i logo Leo Express...

Tak w ogóle to LE chyba dąży do modelu zielonych, tj. żeby połączenia obsługiwały osobne firmy na własny koszt a Leo będzie im serwować tylko zaplecze ze sprzedażą biletów :P
Połączenia z Pragi obsługują Ukraińcy, z Koszyc do Mukaczewa/Rachowa - również Ukraińcy, to do Lwowa to swoisty mix autokaru Leo w leasingu, kierowców z UA i stewardów z PL (którzy zazwyczaj ani be ani me po angielsku ani ukraińsku, no może poza "polsza!" :D ) a minibusy to domena tego tworu niby przejętego 'z rąk' Student Agency zmierzającego obecnie do ponownego wyodrębnienia.
Gdynia z kolei to porcja dla AD Euro Trans choć ostatnio widziałem autokar firmy Płończak na tej trasie....

Hmmm...
Góra
 PM off  
      
#308 PostWysłany: 22 Lut 2018 10:17 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Turbotiger - oni sa tak zarejestrowani. A firma to chyba Płomiński. Pamiętam, że takie autokary się pojawiały. Czarne - z przodu Lux Express, z tyłu Płominski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 22 Lut 2018 10:30 

a więc połączenia Kraków - Pomorze obsługują na przemian AD Euro Trans i Płomiński, tak też wyświetla na stronie. Więc chyba jednak nie...


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 22 Lut 2018 10:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#310 PostWysłany: 22 Lut 2018 10:33 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
AD EURO TRANS ma te przewozy z Płomońskim, a firmuje je Leo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 22 Lut 2018 10:43 

no ale tam wyświetla normalnie nazwy "Plominski" i "AD Euro Trans". Jakby ten sam plominski obsługiwał trasę Kraków - Ostrawa to by tam również tytułowano że obsługa przez "plominski"...

Sam brand niech Leo sobie promuje ale osobiście nie widzę sensu tworzenia niezliczonej ilości marek dla jednej firmy.
Góra
 PM off  
      
#312 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:40 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Wskoczyła nowa pula od połowy kwietnia m.in na Gdynia-Krakow. Teraz dla odmiany tylko nocne. I tylko 12 miejsc na kazdy kurs w puli Leo. Juz nie od 19zl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:54 

od 25 zł to nadal spoko jeśli brać pod uwagę długość trasy i wyjazd z Krakowa albo Katowic i przejazd do Gdańska/Gdyni...
Natomiast szkoda że faktycznie oddają wszystko do rąk innych przewoźników :/ Znaczy że będą ograniczać rozwój tylko do tras gdzie biegną szyny....
Góra
 PM off  
      
#314 PostWysłany: 24 Lut 2018 02:12 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
28 byla Gdynia - Katowice, kupilem jeden bilet. Potem cena urosla do ... 75zl. na wszystkie inne kursy, a finalnie kursy zniknely i kupic nie mozna....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 24 Lut 2018 06:21 

Haha, bo niesumienny jesteś! Obiecałeś że następnym razem zmienisz walutę :P W koronach wszystkie kursy w maju były po 149-159 Kc czyli właśnie 25-28 zł. Po dodaniu do koszyka cena pozostałych nie rosła, tego samego nie sprawdzałem dwa razy...

Tak czy inaczej niby fajnie że nie wycofują się z trasy zupełnie ale w praktyce... teraz to wyłącznie od operatora połączenia zależy czy będzie chciał grać jak mu Leo zagra... Bo inaczej... nie będzie połączenia do Gdańska.
Ustka np. już znikła definytywnie z 'plakatów' (no są z płótna...) na katowickim dworcu. Teraz jest Gdańsk.
Góra
 PM off  
      
#316 PostWysłany: 24 Lut 2018 07:48 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Zmiana na jezyk czeski nie spowodowala u mnie zmiany waluty na CZK. To tez sie zdziwilem. Poza tym kupowalem z leo koron wiec strata niewielka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 27 Lut 2018 14:48 

Rejestracja: 08 Lut 2015
Posty: 158
Właśnie dostałem anulacje na nocny kurs z Krakowa na lotnisko w Gdańsku (28.03)

Załączniki:
58D8F24D-D6DB-44C5-9DFA-611E33EE9D29.jpeg
58D8F24D-D6DB-44C5-9DFA-611E33EE9D29.jpeg [ 96.4 KiB | Obejrzany 1050 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 27 Lut 2018 15:07 

Leo Express ewidentnie coś sobie nie radzi na polskim rynku. Znikają coraz to kolejne trasy/kursy, które w dużej części w teorii powinny być dochodowe. Zwłaszcza, że ceny i standard ogólnie są na plus, w tym kontakt z klientem (np. jeśli były opóźnienia zawsze przychodziły SMSy odpowiednio wcześniej).

Gdzieś tkwi błąd - może słaba reklama, może trasy mało optymalne (za bardzo na "okrążkę", przez co zbyt długo się jedzie)? Z doświadczenia wiem, że fatalnie były zorganizowane przejazdy np. z Polski do Budapesztu (kursy nocne). Ewidentnie coś było źle zaplanowane (np. raz w nocy z Budapesztu do PL autobus musiał zaliczyć 45-minutowy postój w Miszkolcu, pomimo iż nikt nie wsiadał/wysiadał; przyjazd do Miszkolca nastąpił dużo szybciej niż wynikało to z rozkładu jazdy, a więc świadczyło to o źle zoptymalizowanych czasach przejazdu pomiędzy miastami w godzinach nocnych).

Już nie mówię o tym, że Leo Express nie potrafi w pewny i konkretny sposób określić się od kiedy dokładnie znajdzie się na polskich torach. Teoretycznie miało być w grudniu, później przesunięto na marzec, a jak wiadomo w marcu nic nie wypali.
Góra
 PM off  
      
#319 PostWysłany: 27 Lut 2018 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Leo Express ma świetny stosunek do anulacji biletu - klikasz, masz zwrot.

Z drugiej strony są niepewni co do połączeń. Teraz widzę, że na linii przez Pyrzowice (KRA-GDN) w nowej pulii praktycznie każdy nocny kurs w kwietniu i w maju jest już wyprzedany na min. 4 osoby. Tak szybko zostały wykupione? Czy tylko kilka mieli miejsc u innego przewoźnika, z którym współpracują?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 27 Lut 2018 22:33 

@hicarian tak się sprawy mają :P
qbk napisał(a):
Wskoczyła nowa pula od połowy kwietnia m.in na Gdynia-Krakow. Teraz dla odmiany tylko nocne. I tylko 12 miejsc na kazdy kurs w puli Leo. Juz nie od 19zl.


najciekawsze że za jednym razem po ostatniej wrzutce mi wyszukało bezpośredni pociąg z Katowic - o zupełnie innych godzinach tj. nocny, ale nie potrafiłem do tego wrócić :P
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group