Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 15 Lut 2018 02:30 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Dziwnr to wszystko. Potem sie okaze ze nierentowny bo nikt nie jezdzil. A ze sie biletow nie da kupic to inna sprawa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#282 PostWysłany: 15 Lut 2018 08:41 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Czeski film trwa :lol: Kupujący bilet to hazardzista grający w Leo-ruletka Będzie zielone kurs sie odbędzie wypadnie Czerwone sorry kurs upadl :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 15 Lut 2018 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Trzymam ich za słowo. Mam nawet informację na e-mail od pracownika z ich skrzynki, że kurs 1 marca będzie. Dam znać, jak coś się zmieni :)
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 15 Lut 2018 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
pracownicy @LEO Express PL siedzą na forum i mogliby coś nam rozjaśnić w tej kwestii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 16 Lut 2018 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
https://www.leoexpress.com/pl/magazyn/nie-przegap/aquacity-poprad-tickets

Cytuj:
1 + 1 Aqua Pakiet do AquaCity Poprad.
Kup jeden bilet, drugi jest za darmo – zniżka jest tylko dostępna dla biletu Aqua Pakiet – uprawnia on do całodniowej wejściówki do termalnego aquaparku z 13 zjeżdżalniami , ślizgawkami, atrakcjami wodnymi– oprócz SPA. SPA jest dostępne za dodatkową opłat. W przypadku tej promocji opłata za wejście dla 2 osób wynosi 22€. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami i trwa dla biletów zakupionych do 1.3.2018. Zniżkę możesz uzyskać pokazując bilet do 28.3.2018.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 16 Lut 2018 22:44 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Jak coś to dzisiejszy nocny kurs z Trójmiasta do Krakowa się odbywa. Chwilę temu minęliśmy bramki wjazdowe na A1 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 16 Lut 2018 22:48 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
to jest jakies porypane. Jezdza a polaczenie zniknelo z mozliwosci zakupu. Powaleni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 16 Lut 2018 22:59 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
@qbk
Na dzisiejsze połączenie można było kupić bilety chociaż w informacjach o kursie widnieje że nie kursuje w dniu 16.02 ;)
Tak aby było ciekawiej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 16 Lut 2018 23:00 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
A, bo jakieś wyleciały z rozkładu - ja mam na marzec, ale uciekło z możliwości zakupów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 16 Lut 2018 23:15 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
To wszystko kursuje, ale na marzec zawieszona sprzedaż, coś kombinują ale zapewnili, że bilety są wazne

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 17 Lut 2018 00:19 

Luty - autobus widmo kursuje i wozi ludzi z krwi i kości mimo że wedle rozkładu nie kursuje w żaden dzień lutego.
Marzec/kwiecień - autobus wozi ludzi widmo, obowiązują bilety widmo i w Gdyni, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Częstochowie i Katowciach, Krakowie odjeżdża ze stanowiska 9¾.
Wniosek: jest to autobus do Hogwartu, ponadczasowy, zabiera ludzi z lutego i transportuje przez dziurę w czasoprzestrzeni.

Ci którzy mają bilety na marzec będą musieli w podanych miejscowościach przed odjazdem wypowiadając zaklęcie przeniknąć na drugą stronę słupka z rozkładem (i jednocześnie cofną się w czasie do lutego kiedy tak naprawdę przejazd będzie miał miejsce).

Na MDA w Krakowie i dworcu w Łodzi proszę szukać stanowiska (G)9 i tam celować w ścianę dworca
Góra
 PM off  
      
#292 PostWysłany: 17 Lut 2018 01:25 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
Anonymous napisał(a):
Luty - autobus widmo kursuje i wozi ludzi z krwi i kości mimo że wedle rozkładu nie kursuje w żaden dzień lutego.
Marzec/kwiecień - autobus wozi ludzi widmo, obowiązują bilety widmo i w Gdyni, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Częstochowie i Katowciach, Krakowie odjeżdża ze stanowiska 9¾.
Wniosek: jest to autobus do Hogwartu, ponadczasowy, zabiera ludzi z lutego i transportuje przez dziurę w czasoprzestrzeni.

Ci którzy mają bilety na marzec będą musieli w podanych miejscowościach przed odjazdem wypowiadając zaklęcie przeniknąć na drugą stronę słupka z rozkładem (i jednocześnie cofną się w czasie do lutego kiedy tak naprawdę przejazd będzie miał miejsce).

Na MDA w Krakowie i dworcu w Łodzi proszę szukać stanowiska (G)9 i tam celować w ścianę dworca
n

nudzisz i stękasz rób tak dalej , nikt nie będzie chciał wkrótce jeżdzić z Polski , tak na marginesie regiojet nie jeżdzi już z pragi do wrocławia i warszawy , zostanie leo , FB i ceny 39 i 49 , LOT i INTERCITY - za to wszystko zapłacimy my - mam wrażenie że celowo hejtujesz LEO , miałem przypadek z Leo że autokar spóżnił się 4 godziny bez info , ale wszystko załatwiłem z nimi a nie na forum
i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 17 Lut 2018 02:06 

jako że sam obecnie nie jestem dotknięty sytuacją, nie wiem z kim miałbym cokolwiek załatwiać...

Zauważ że w przypadku Leo obecnie 90% promocji idzie na rynek polski. Dlaczego? Proste. Bo nie zdobyli jeszcze wystarczającej klientli aby móc rentownie prowadzić biznes a mają ochotę na pociąg. Pociąg trzeba zapeł ić i to nie kilkunastoma pasażerami a ponad 200-ma.
I ja nie mam nic przeciwko Leo a nawet sporo za bo to ostatnia linia oporu monpoliscie (PKP nie jest zagrożeniem dla monopolu flixa a pozostali przewoźnicy, nawet taki Agat czy Sindbad nie potrafią trafić do wielu grup społeczeństwa i ogranicza sam siebie przy rozwijaniu.
.
Nic nie hejtuję (o ile wiesz ogólnie co to słowo oznacza) a jedynie wytykam firmie bardzo nie poważne podejście do klienta które owocuje następnie takimi pustkami w autokarach jak widać.W tym tygodniu dostałem informacje że zgodnie ze zmienionym rozkładem od dnia 29.01. kursy linii Wawa-Wiedeń nie jeżdżą pon-śr. Jest to okazywanie pogardy wobec klienta, zgodnie ze zmianą od 29.01. i jej pierwotnym kształtem kursy wawa-wiedeń zostały zawieszone tylko na pon,wt,śr w lutym. A w.mojej wiadomości oni wyskakują z marcem. A w niedzielę wielkanocną może się dowiemy że np. 2.4. kurs jest odwołany?!

Kto musi koniecznie jechać RJ, może wybrać ich kurs z Krakowa do Ostrawy razem ze skomunikowanym pociągiem do Pragi. Leo jedt jednak lepszy :P
Góra
 PM off  
      
#294 PostWysłany: 18 Lut 2018 22:49 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 839
złoty
Leoexpress ma daleko idące plany rozwoju połączeń kolejowych http://zdopravy.cz/berlin-viden-bratisl ... anzi-7930/. To co najbardziej interesuje forumowiczów. Kraków -Praga raz dziennie trzy razy w tygodniu od 1 kwietnia, codziennie od 1 sierpnia. Od 9 grudnia codziennie dwa pociągi relacji Kraków - Praga i dwa relacji...Wrocław -Praga. Ponadto Leoexpress planuje uruchamiać pociągi z Pragi do Berlina, Bratysławy i Wiednia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#295 PostWysłany: 18 Lut 2018 22:59 

póki co nie pociągi ale autobusy :) do Berlina.
https://www.leoexpress.com/cs/magazin/a ... stuttgartu
ostatnie zdanie ^^

a te warianty podane w artykule... No, tak jak w artykule skomentowali, "nie jest do końca jasne na czym chce LE te trasy operować..."
OK zamówili pociągi w Chinach, ale szczerze mówiąc wątpię żeby im w przeciągu kilku miesięcy przysłali wszystkie/wystarczająco składów do obsługi tak ambitnych planów...
Zresztą również w artykule mowa o tym, że pociągi póki co nadal nie są produkowane!
A potem zabawa od nowa w polonizację, atesty, występowanie o pozwolenie u UTK oraz przydzielenie przedziału czasowego u PLK
W 2020 może im się uda... Jak dobrze pójdzie :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#296 PostWysłany: 19 Lut 2018 10:32 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Witam! Żeby nie było, że tylko narzekamy na Leo to ja napiszę, że moja ostatnia podróż z Trójmiasta do Krakowa nocnym i powrót dziennym były bardzo miłe ;) Obsługa bardzo miła i pomocna a autokary dojeżdzaly do dworców przed czasem :)
W nocnym było tylko kilkanaście osób ale dzienny był niemalże pełen a na każdym przystanku ktoś wsiadał/wysiadał.
Ja im życzę rozwoju siatki połączeń takiej jaką miał dwa lata temu PB ;)
Tylko dobrze by było aby się trochę ogarnęli z tym odwoływaniem kursów w trakcie trwania aktualnego kalendarza ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 19 Lut 2018 10:51 

No, a teraz zgadnij dlaczego na nocnym było tylko kilkanaście osób :P

(nadal nie przywrócili możliwości rezerwacji nocnych kursów, na facebooku wypowiadają się o 'błędzie' jak o zażegnanym problemie).
Co do twoich życzeń, brak narzekania ok ale jak będzie ku temu dostateczna ilość powodów. Bo obecnie jest beznadzieja. Natomiast koniec odwoływania kursów będzie ciężki bo leo ma wpisane w swój koncept udostępnianie rocznego rozkładu na pół roku wprzód. I na innych liniach się tych 5-6 miesięcy trzyma, polskie linie zasadniczo będą zależeć od pociągu (nie tylko od rozkładu ale również od zainteresowania klientów przesiadką w Katowicach/Krakowie oraz sposobem organizacji owych).
Góra
 PM off  
      
#298 PostWysłany: 19 Lut 2018 11:37 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Na ten nocny kurs, którym jechałem teoretycznie można było kupić bilety. Tuż przed odjazdem sprawdzałem. Połączenie pojawiało się i dochodziłem do wyboru miejsca (interesowało mnie czy ktoś zarezerwował miejsce obok mnie czy nie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 19 Lut 2018 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Ponieważ do 26 lutego można kupić na ten kurs online bilet, a po 26 lutym już nie ma. Jest jedynie "nie znaleziono trasy" na czerwono. Mowa jest tutaj o kursach 1 marca, ponieważ nie miało ich być, a teraz niby są, ale nie można kupic biletu. Wczytaj się ze zrozumieniem w temat.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 19 Lut 2018 11:55 

@krystian85

jeżeli ktoś z wyprzedzeniem sprawdza (np. na tym forum :mrgreen: ) rozkład jazdy na którym widnieje informacja "nie kursuje *dzień-na-kiedy-ma-bilet* " to chętniej wybierze anulowanie zawczasu i jazdę konkurencją, jakkolwiek mizerna by nie była to zagwarantuje odjazd i przyjazd na miejsce, aniżeli ma się przekonać na miejscu odjazdu w środku nocy że ma sobie radzić sam :P

Owszem, można było zapytać bezpośrednio jednak informacja "zamieszczona na naszych stronach była błędem" widnieje nadal a "informatycy pracują nad jej poprawieniem" od tygodnia. Czyli jeden wielki burdel.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group