Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sie 2016 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Spakowani na wyprawę szklakiem hobbitów i legendarnego ptaka kiwi? Potraficie już wykonać powitalną hakę?
Bilety od 15.02 z LHR, etixy przyszły rezerwacja w systemie jest i minęło już klika dni. Chyba będzie dobrze :)
To jak? Widzimy się na piwie w Auckland?
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 20 Sie 2016 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
słaby odzew na tym kierunku, czyżby tak mało osób zrobiło rezerwację ?, a może zgłosi się ktoś kto leci najprędzej, my w końcu października, na razie mamy problem z rezerwacją miejsc na stronie Thai, niby wchodzą, a później znikają, ktoś coś wie o co chodzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sie 2016 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Też się dziwię - w porównaniu do innych error fare, które są łykane hurtowo to tutaj straszna cisza.
U mnie wybór miejsc i posiłków przeszedł bez problemu - od razu dostałem potwierdzenie i jak próbuję zmienić to widzę wybrane miejsca. Jeżeli masz Windowsa polecam na stronie thai użyć "jedynie słusznej przeglądarki" (IE), bo pozostałe mają u mnie jakiś problem z tą stroną i może przez to Twoje żądanie nie przechodzi.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sie 2016 22:55 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Tez tak mam stronka ze dwa razy pokazala, ze nie ma takiej rezerwacji a app w ogole mi nie dziala. Za to na check my trip zawsze jest ok. Mysle, ze faktycznie mozna odetchnac:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Sie 2016 23:56 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Take It easy. Wątpliwe jest czy to error fare czy "promocja".wiem wiem brak opłaty paliowowej.

My marzec- 18-28 na miejscu. Moze i za krotko ale urlopu zawsze malo a kto wie co jeszcze sie trafi ba 2017. Juz powoli ukladam plan i rezerwuje ( z opcja anulowania) noclegi.po wypłacie pomysle o lotach wew. Nie ma co się cykać ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sie 2016 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
@aviel
Przerobiłem to. Wejdź przez międzynarodową wersję strony TG (na głównej wybierasz Global - English). Inaczej nie pokazuje.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Sie 2016 09:46 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
faktycznie malo osób skorzystało z promocji, na forum cisza jak nigdy. :o :o :o
bilety kupione w dniu akcji na tickets.pl, etixy przyszły po 5 minutach, rezerwacja była widoczna w TG. od razu zarezerwowałam miejsca w samolotach na wszystkie loty.
więc uważam, ze wszystko z rezerwacją jest oki. dolot do LHR zakupiony BA z WAW. teraz pora na kupno lotów do RAR i AIT
Lecimy 01.03-21.03.
w planach mamy 4 dni na wyspach cooka a dokładniej na Aitutaki, później 9.03 po wylądowaniu w Auckland bierzemy auto i jedziemy na południową wyspę. mamy 11 dni na zobaczenie NZ.
mam nadzieję, że wystarczy :-)

a Wy jaki macie plan podróży?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Sie 2016 14:17 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
My mielismy niestety sprzeczne oczekiwania i nie za duzo czasu na dyskusje, gdyz wiadomo bylo, ze deal szybko zniknie. I zniknal po 45 min od zarezerowania na stronie Thai. Maz chcial spedzic caly czas w NZ ja natomiast chcialam wiekszosc czasu gdzies w okolicach Tajlandii. No i wyszlo 9 dni w Tajlandii i 5 dni NZ. Wiec jezeli chodzi o NZ wynajmujemy auto i pojezdzimy po polnocnej wyspie. Jezeli chodzi o Tajlandie to po prostu nie wiem... To bedzie drugi raz w Tajlandii, ktorej od kilku lat chcialam dac "druga szanse" gdyz baaardzo mnie rozczarowala pare lat temu ale wtedy to byl nasz pierwszy raz w Azji pd-Wsch i moze po prostu przezylismy "culture shock". Ktos moze cos polecic w Taj? Dodam, ze bylam w Bangkoku, Phuket, Phi Phi i Koh Ngai.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sie 2016 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
chętnie polecę coś, wg mnie "must see" będąc w tajlandii, tani lot do Siem Reap i zwiedzanie Angkor Wat, byłem tam drogą lądową, ale teraz przy tylu tanich liniach można śmiało polecieć, z 7 cudów świata ten zrobił na mnie największe wrażenie, polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2016 15:12 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Potwierdzam.
AirAsia lata bezpośrednio do Siem Reap z Bangkoku.
Naprawdę warto tam pojechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sie 2016 15:58 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Ja lecę w 7 osób 12-24.III. Plany na miejscu jeszcze nie sprecyzowane, dolotów na razie nie kupuję, bo nie wiadomo czy rezerwacja się utrzyma (chociaż wszystko wskazuje że tak) , a LCC mają jeszcze wysokie ceny na ten okres.

Ze stopów w Tajlandii zrezygnowaliśmy, bo tam da się taniej dolecieć i szkoda było robić to kosztem NZ.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez SPLDER, 21 Sie 2016 18:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Sie 2016 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 276
Loty: 884
Kilometry: 1 984 012
niebieski
Termin dla naszej 4 osobowej ekipy to 23 marca do 2 kwietnia 2017, tylko NZ i chyba raczej tylko wyspa północna. Gdyby ktoś chciał w tym samym terminie się podłączyć, zapraszamy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Sie 2016 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
a u mnie nadal dziwna sytuacja, po kilkukrotnej rezerwacji miesc na stronie Thai rezerwacji miejsc brak, a na check my trip miejsca zarezerwowane widać, więc mamy je czy nie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Sie 2016 23:37 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
U mnie w pierwszym dniu miejsca wyświetlały się w podsumowaniu rezerwacji w sekcji additional services, a obecnie widać je dopiero po wejściu w opcję zmiany wyboranych miejsc. Na checkmytrip są , też mam nadzieję że nie będzie problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Sie 2016 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Jak wybieracie miejsca w samolocie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Sie 2016 01:18 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
http://www.thaiairways.com/en/Manage_My ... oking.page?

-> Additional services -> Seatmap

Jeśli wybrałeś najtańszą taryfę (W) do wyboru będą tylko miejsca z tyłu samolotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kefirm uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 22 Sie 2016 09:03 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 15
SPLDER napisał(a):
Ja lecę w 7 osób 12-24.III. Plany na miejscu jeszcze nie sprecyzowane, dolotów na razie nie kupuję, bo nie wiadomo czy rezerwacja się utrzyma (chociaż wszystko wskazuje że tak) , a LCC mają jeszcze wysokie ceny na ten okres.


Ja z żoną we dwójkę 12 - 25.03. Macie zamkniętą grupę czy ewentualnie można dołączyć? Pomysły na przemieszczanie się (poza dolotami)? Samochód/autobus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Sie 2016 09:19 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
SPLDER napisał(a):
Jeśli wybrałeś najtańszą taryfę (W) do wyboru będą tylko miejsca z tyłu samolotu.


Potwierdzam - "tam" mam w Q i zarezerwowane miejsca na górnym pokładzie w A380 i z przodu w 777, a powrót w taryfie "W" i dół w A380 i tył w 777
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:13 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
to ja mam chyba tą najtańszą taryfę, bo miejsca mam w tyle samolotu. :D

gdzie jest oznaczona taryfa na bilecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Sie 2016 15:43 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 10
Loty: 138
Kilometry: 236 550
Hey, też będę w NZL na majówke :) co do taryfy to w najniższych nie da się wybrać miejsc np. na górnym pokładzie A380...a szkoda bo to jest bardzo kameralna i przyjemniej spędzi się w niej kilkanaście godzin :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group