Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 23 Lip 2014 22:08 

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 15
Loty: 80
Kilometry: 145 335
Onecarmen1537 napisał(a):
Zgadzam się z poprzednikami, ważniejsze jest szkło od body, bo przy słabym szkle najzwyczajniej w świecie nie wykorzystuje się możliwości obiektywu. Ja mam Nikona D80 + kit + nikkor 50 1.8 i jestem zadowolona z tego zestawu. Ale jeżeli ktoś nie ma artystycznych zapędów na lustrzankę to rozejrzyjcie się w bezlusterkowcach, oferta jest teraz naprawdę fajna. :)


Podpisuję się pod powyższym.
Jednak z tą różnicą, że ja świadomie 2 lata temu zrezygnowałem z Nikona D80 i dwóch "Nikkorowych" słoików na rzecz bezlusterkowego Olympusa.
Na jednym wyjeździe wakacyjnym specjalnie miałem oba aparaty ze sobą i porobiłem zdjęcia porównawcze (ten sam kadr, czas, przesłona, ISO itd....) , aby ostatecznie wybrać system w który będę inwestował.
Po powrocie usiadłem przed komputerem i w sposób jak najbardziej obiektywny (+ z pomocą rodziny) dokonaliśmy wyboru i muszę przyznać, że to był strzał w przysłowiową 10-kę.

Dzięki temu nie dźwigam obecnie tony "żelastwa" ze sobą, mam 3 zgrabne obiektywy + elektroniczny wizjer i wszystko mieszczę w małej torbie (w której zmieściłby się co najwyżej korpus lustrzanki i kitowy obiektyw), a zdjęcia są "palce lizać" .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Monty lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 29 Lip 2014 10:33 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 5
Zbanowany
Poczytaj o bezlusterkowcach. Coraz szybciej zadomawiają się na rynku i robią naprawdę wysokiej jakości zdjęcia. Przy tym są bardziej kompaktowe od klasycznej lustrzanki, ale umożliwiają wymianę obiektywu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Lip 2014 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
W kwestii taniego i dobrze ocenianego bezlusterkowca pod rozwagę daję Sony a3000.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Monty lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 04 Wrz 2014 17:02 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
Każdy swój sprzęt chwali, to zrobię to i ja. Długo zastanawiałem się: bezlusterkowiec, czy lustrzanka. Bardzo lubiłem się zawsze bawić tryby manualnym, lub z mniejszą ilością czasu. Jednocześnie przez 5 dni na wyjeździe chodziłem po 15 km z lustrzanką i aż jednym obiektywem i powiedziałem sobie: nigdy więcej. Zacząłem szukac wśród bezlusterkowców i wybór padł na Samsunga NX20 + kit + 30 mm f/2.0. O ile z kitem to taka mniejsza lustrzanka, to z naleśnikiem to już jest bajka. Na wakacje jak znalazł. Posiada elektryczny wizjer, co było dla mnie obowiązkowe. Także jeżeli ktoś się zastanawia nad bezlusterkowcem z dwoma obiektywami, to polecam NX20/30 + 30mm f/2.0 + kit/tele/co kto lubi. Jakość zdjęć fenomenalna za tę cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 05 Wrz 2014 04:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Mi ostatnio chodzi po głowie coś takiego: http://www.imaging-resource.com/news/20 ... r-30x-supe
W sam raz do małego podręcznego w Wizzair.
Trudno się wprawdzie dopatrzyć jakiejkolwiek ergonomii, ale też nie ma się do czego przyczepić, bo z zasadzie Body brak :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Wrz 2014 10:56 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
jobi

Wiesz zestaw optyczny musi być do siebie dopasowany. Jakkolwiek tym cudem zrobisz zdjęcie to jakość nie powali. To coś w stylu przykładania lornetki do obiektywu w smartfonie.
Myślę, że kompakt za 500zł da o wiele lepszy efekt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 05 Wrz 2014 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
tasma - przyjrzyj sie dokladnie - tam jest matryca i dopinany obiektyw, a komórka służy jedynie jako wyświetlacz.

jak dla mnie gadżet raczej, ale pewnie są tacy co to kupują - jakość może być podobna do jakiegoś bezlusterkowca, tylko czy to jest tak samo poręczne?
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 05 Wrz 2014 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
tasma napisał(a):
jobi

Wiesz zestaw optyczny musi być do siebie dopasowany. Jakkolwiek tym cudem zrobisz zdjęcie to jakość nie powali. To coś w stylu przykładania lornetki do obiektywu w smartfonie.
Myślę, że kompakt za 500zł da o wiele lepszy efekt.


Nie twierdzę, że chciałbym się czymś takim katować na codzień.
Ale jako dodatkowy gadżet - czemu nie. W dniu premiery cena jest znośna (350-400 USD).
Posiadam chiński smartfon ze średniej półki - w zasadzie jestem bardzo zadowolony z wszystkiego, poza kamerką - niby 13mpx, ale po prostu tragedia, wstyd i hańba. Z takim dodatkowym "okiem" byłbym chyba szczęśliwszy.
Lumii Z1 nie kupię, bo lubię Andka.
Kieszonkowa matryca aps-c albo mega zoom jako dodatek do smartfona - jak dla mnie to się przyjmie.
Lustrzanki czy porządnego bezlusterkowca nie zastąpi, ale gadżet bardzo fajny.


Ostatnio edytowany przez jobi, 05 Wrz 2014 11:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Wrz 2014 11:24 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
Bawiłem się tym aparatoobiektywem (QX100) w sklepie i parę wniosków:
1) zdjęcia bardzo przyzwoitej jakości
2) w transporcie zamiast aparatu - bardzo poręczne
3) ergonomia użytkowania - tragedia jakiej jeszcze nie spotkałem

Nie dość, że zaczep do telefonu nie jest najlepszej jakości, czyli przy cykaniu tysięcznego zdjęcia z kolei obawiam się, że mogłoby spaść, to dodatkowo trzymanie tego jako aparatu jest strasznie niewygodne (podpiąłem do swojej Z1). Obiektyw jest źle wyważony, nie najlepiej się kadruje, a gdy chcemy odchylić obiektyw względem telefonu, to już całkowicie traci sens. Plus półgodzinna zabawa zjadła 35% baterii w moim telefonie. Jak dla mnie fajna ciekawostka, ale jako zamiennik aparatu, nigdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Wrz 2014 12:40 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
zbyhu napisał(a):
tasma - przyjrzyj sie dokladnie - tam jest matryca i dopinany obiektyw, a komórka służy jedynie jako wyświetlacz.

jak dla mnie gadżet raczej, ale pewnie są tacy co to kupują - jakość może być podobna do jakiegoś bezlusterkowca, tylko czy to jest tak samo poręczne?

Rzeczywiście. Nawet piszę APS-C. :oops:
Widziałem już takie urządzenia które wykorzystywały matrycę aparatu i jakość nie była najlepsza.
Tutaj z kolei najlepsza nie będzie pewnie cena.
Sorry jobi .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Sty 2015 23:58 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 3
Witam,
Nie znam się za bardzo na aparatach, a chce sprawić sobie jaką fajną lustrzankę wraz zobiektywem. Aparat będzie mi potrzebny do robienia zdjęć produktów, które wystawiam na allegro - walizki oraz torby podróżne. Chce się pobawić również w robienie zdjęć HDR. Oraz ogólnie do robienia zdjęć z imprez, bądź z wakacji, podczas jazdy na rowerze itp. Co moglibyście poradzić? Chcę przeznaczyć maksymalnie z 2000-2500 zł, czy w tej cenie znajdę coś fajnego ? Do tej pory pracowałem na aparacie kompaktowym - Nikon. Nowa lustrzanka nie koniecznie musi być z tej firmy, byłbym wdzięczny jeżeli, któryś z forumowiczów coś by mi doardził, pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 02 Sty 2015 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
to nie te forum

jest kilka w necie o aparatach
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 02 Sty 2015 19:07 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Ja polecam zakup lustrzanki Nikon D3200 i do tego dobry obiektyw 15-105 albo dodatkowo jeszcze do zdjęc makro, to akurat na allegro by się przydało. Tez się przymierzam do zakupu i ostatnio dużo przeglądam testów i opinii i większość polecam w tej cenie serie D Nikon, plus dobry obiektyw w zależności od budżetu i potrzeb.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 09 Sty 2015 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
Od dłuższego czasu myślę o zmianie sprzętu (teraz mam superzooma czy hybrydę, jak kto woli- Fujifilm S4500).
W kwestii wyboru priorytetem dla mnie są:
  • niewielkie rozmiary i waga- obecny to ponad pół kilograma, na pewno nie chcę przekroczyć kilograma
  • uwielbiam fotografować widoczki i krajobrazy, praktycznie w ogóle nie focę detali, bardzo rzadko ludzi
  • cena- nie więcej niż 3000 zł, ale im taniej, tym lepiej
  • wizjer MUSI być, nie potrafię cykać z ekranu
  • nie mam zadatków na profesjonalnego fotografa, więc sprzęt nie musi pochodzić z najwyższej półki, typu canonowskie Marki :)
Wcześniej uważnie rozglądałam się wśród bezlusterkowców- niewielkie rozmiary, naleśnikowe obiektywy, jednak niższe ceny body łączą się z brakiem wizjera :( Znalazłam Nexa 7, który spełniłby większość moich oczekiwać, jednak jego cena zwaliła mnie z nóg. Drogie te cacka, nie powiem (drogie dla mnie).
Wobec tego zainteresowałam się lustrzankami, a konkretnie Canonem 100d, reklamowanym jako najmniejsza lustrzanka na rynku. Parametry optyczne mi odpowiadają, bez szkieł jest lżejszy niż mój obecny klocek i cena jest bardzo zachęcająca :) Zamierzam kupić razem z 18-55 IS STM, opinie w Internecie ma pochlebne.
Czy to dobry wybór?
Mam jednak jedną podstawową wątpliwość- jakie inne szerokie szkło (najlepiej jasną stałkę) możnaby tu podpiąć? I wiadomo, im będzie mniejsze, tym lepiej :) Oczywiście w rozsądnej cenie.
Przejrzałam większość zdjęć, jakie zrobiłam w czasie zeszłorocznych podróży i praktycznie 95% z nich robiłam przy ogniskowej 24mm na Fuji, a mimo to czułam ciasnotę w kadrze. Dlatego bardzo dziękuję za wszelkie rady typu "tele jest drogie/ źle wykonane/ będzie niewygodne w połączeniu z tą puchą" - jestem nastawiona w tym momencie na szerokie kadry i chętnie poznam w tym temacie opinie bardziej doświadczonych fotografów, którzy rozumieją wyjazdy tylko z bagażem podręcznym na tydzień lub dłużej i chcą jak najbardziej odchudzić swój bagaż :D

Się rozpisałam. Czekam na rady :)
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 09 Sty 2015 02:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Moja opinia odnośnie kupowania lustrzanek (i chyba już ją tutaj wyrażałem) jest taka żeby wybrać firmę której używa większość naszych znajomych - łatwo wtedy pożyczyć obiektyw czy lampę. Nikon/Canon/Sony to jest jeden pies, przynajmniej na poziomie entry-level.

Ale skoro wspomniałaś o 100D to mogę się wypowiedzieć, bo sam chcę kupić ten aparat dziewczynie w niedalekiej przyszłości.

Matryca lepsza niż w moim lekko już starszawym 40D, ten kitowy obiektyw 18-55 STM zbiera bardzo dobre opinie. Aparat jest mały i lekki, idealny do kobiecej dłoni, i idealnie mógłbym go zabierać ze sobą jako drugie body, bo wygodniej zmienić aparat niż przekręcać obiektyw. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup obiektywu 10-18mm, o tego. Równie lekki i udany jak ten kit 18-55. Pytasz też o szeroki kąt - przyjrzyj się temu szkłu.

Skoro zależy Ci na kompaktowym rozmiarze to mogę polecić jeszcze naleśniki Canona - jasne i płaskie stałki - sam kupiłem jakiś czas temu 40mm f/2.8 i jestem nim zachwycony. To jest świetnie wykonane szkło, przepięknie rysuje, niedrogie bo w cenie ~700zł bije moim zdaniem pod każdym względem na głowe sławne plastic-fantastic 50mm f/1.8, a jakość zdjęć wychodzi podobna do tych z potwornie drogiego i ciężkiego 17-55 f/2.8 którego czasem nie mam ochoty targać ze sobą. Kilka miesięcy temu wypuścili chyba dokładnie to samo szkło tylko do małej klatki - 24mm f/2.8 daje mniej więcej to samo pole widzenia co te 40mm dla pełnoklatkowej matrycy.

Jak to ostatnie zdanie nie było do końca zrozumiałe to spróbuję wytłumaczyć i mam nadzieję że za bardzo nie zagmatwam i będzie to w miarę jasne. Zwróć uwagę że te 24mm na których robiłaś większość zdjęć to nie jest to samo 24mm które będzie napisane na obiektywie podpiętym do Canona 100D - zawarte w kitowym obiektywie 18-55. U Ciebie te 24mm to jest ekwiwalent dla pełnej klatki - tak naprawdę ogniskowa była 4.3mm (http://www.optyczne.pl/1489-Fujifilm_Fi ... aratu.html). Czyli crop factor wynosi ~5.6 - tyle mniejsza jest matryca w Fujifilmie od pełnowymiarowej klatki aparatu Full Frame czy klatki starego dobrego filmu fotograficznego 35mm. W Canonie 100D który również ma mniejszą matrycę niż pełna klatka crop factor wynosi trochę mniej - 1.6. Żeby obliczyć ekwiwalent dla filmu 35mm/pełnej klatki ogniskowe na obiektywie musisz przemnożyć razy te właśnie 1.6. Bo na tych obiektywach nie pisze się ekwiwalentu dla 35mm, gdyżponieważ można je mocować również do aparatów FF. I trzeba pamiętać że jak się ma aparat crop (rodziny 100D, 1200D, 700D, 70D, 7D) trzeba zawsze mnożyć ogniskowe razy wartość cropa. Tu jest obrazek który trochę wyjaśni lepiej: http://www.photographymad.com/files/ima ... r-size.jpg - mniejsza matryca nie widzi pełnego obrazu. Dlatego efektywne pole widzenia jest jak dla obiektywu o 1.6 raza większej ogniskowej. Czyli obiektyw 18-55 da Ci odpowiednik 28.8-88mm dla pełnej klatki. W swoim Fujifilmie masz 24-720mm. Te 4 mm na krótkim końcu to już jest całkiem sporo. Pomijam ile stracisz na długim końcu i że o tele zbliżeniach możesz zapomnieć. Taki urok niestety lustrzanek - ale nadrabiają lepszą jakością zdjęć. Wracając do ekwiwalentów. Obiektyw 10-18 da Ci ekwiwalent 16-28.8mm - czyli dopiero tym obiektywem będziesz mogła robić szersze zdjęcia niż 24mm które miałaś na Fujifilmie.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
anulkax7 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 09 Lut 2015 17:34 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
Tez zaczynam sie zastanawiac nad kupnem bezlusterkowca ,mimo iz jestem lustrzakiem wlasciwie od zawsze i prawde mowiac nie bardzo potrafie czyms innym robic zdjecia.Jednak w podrozy caly sprzet,obiektywy to praktycznie caly podreczny bagaz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:47 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
anulkax7 napisał(a):
Od dłuższego czasu myślę o zmianie sprzętu (teraz mam superzooma czy hybrydę, jak kto woli- Fujifilm S4500).
W kwestii wyboru priorytetem dla mnie są:
  • niewielkie rozmiary i waga- obecny to ponad pół kilograma, na pewno nie chcę przekroczyć kilograma
  • uwielbiam fotografować widoczki i krajobrazy, praktycznie w ogóle nie focę detali, bardzo rzadko ludzi
  • cena- nie więcej niż 3000 zł, ale im taniej, tym lepiej
  • wizjer MUSI być, nie potrafię cykać z ekranu
  • nie mam zadatków na profesjonalnego fotografa, więc sprzęt nie musi pochodzić z najwyższej półki, typu canonowskie Marki :)
Wcześniej uważnie rozglądałam się wśród bezlusterkowców- niewielkie rozmiary, naleśnikowe obiektywy, jednak niższe ceny body łączą się z brakiem wizjera :( Znalazłam Nexa 7, który spełniłby większość moich oczekiwać, jednak jego cena zwaliła mnie z nóg. Drogie te cacka, nie powiem (drogie dla mnie).
Wobec tego zainteresowałam się lustrzankami, a konkretnie Canonem 100d, reklamowanym jako najmniejsza lustrzanka na rynku. Parametry optyczne mi odpowiadają, bez szkieł jest lżejszy niż mój obecny klocek i cena jest bardzo zachęcająca :) Zamierzam kupić razem z 18-55 IS STM, opinie w Internecie ma pochlebne.
Czy to dobry wybór?
Mam jednak jedną podstawową wątpliwość- jakie inne szerokie szkło (najlepiej jasną stałkę) możnaby tu podpiąć? I wiadomo, im będzie mniejsze, tym lepiej :) Oczywiście w rozsądnej cenie.
Przejrzałam większość zdjęć, jakie zrobiłam w czasie zeszłorocznych podróży i praktycznie 95% z nich robiłam przy ogniskowej 24mm na Fuji, a mimo to czułam ciasnotę w kadrze. Dlatego bardzo dziękuję za wszelkie rady typu "tele jest drogie/ źle wykonane/ będzie niewygodne w połączeniu z tą puchą" - jestem nastawiona w tym momencie na szerokie kadry i chętnie poznam w tym temacie opinie bardziej doświadczonych fotografów, którzy rozumieją wyjazdy tylko z bagażem podręcznym na tydzień lub dłużej i chcą jak najbardziej odchudzić swój bagaż :D

Się rozpisałam. Czekam na rady :)


Kupiłem uzywanego panasonica G1 micro 4/3 ( 200 zł) , ma wizjer , obrotowy lcd , lampe . obiektyw 4/3 14-42 olympusa. Wlasciwie wiekszosc zdjec robie tym obiektywem .Do tego mam m42 Soligor 1.8 / 50mm przez przejscówke do zadan specialnych i zdjec nocnych . Minus - nie kreci filmów . Mam do tego sj4000 kamerke HD .


Ostatnio edytowany przez jacek1973, 09 Lut 2015 18:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tylko że lustra w tym Panasonicu brakuje :]
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:55 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
Miałem lustro i hybryde fz100 panasonica i oba miały spore wady jesli chodzi o tanie wyjazdy z podrecznym

Ta G1 jest idealna dla mnie jesli chodzi o jakosc do ceny .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Lut 2015 20:10 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
Moze tak wroce do podstawowego tematu czyli jaka lustrzanke wybrac.Wlasnie przezywam uniesienia z niedawno kupionym canonem 70d ktory zastapic ma wysluzony 20d.To przeskok kilku generacji.Obracany monitor daje ogromne mozliwosci,szczegolnie w podrozy,zachwycalem sie jak dziecko robiac rozne "selfi" patrzac w odwrocony monitori i uzywajac malego pilota.Na temat jakosci zdjec nie bede sie wypowiadal bo to raczej kwestia tego kto ten aparat uzywa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group