Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kowno
#1 PostWysłany: 08 Gru 2014 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Jeśli ktoś miast do Wilna wybrał się, jak my, do Kowna, to mogę spokojnie polecić miejsce do spania :-)

"R Hostel" przy Vytautas pr. 83.
U samych wrót nowego miasta. A że Kowno wielkością nie powala to blisko stąd wszędzie - i na dworce i na Stare Miasto :-)

http://r-hostel.lt/

Pokoje odnowione, w łazienkach czysto, obsługa komunikatywna (choć czasem ich angielski pozostawia wiele do życzenia a do polskiego nie bardzo się przyznają) :-)
No i niedrogo. A do tego proponują odbiór z lotniska za 5 eur. od osoby (co przy cenach taxi, czy ew. przesiadaniu się z bagażami w komunikacji miejskiej, jest warte rozważenia)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Kowno
#2 PostWysłany: 19 Gru 2014 10:47 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Ja polecam Lux Hostel. Usytuowany przy głównej ulicy miasta, właściciel mówiący po polsku. Czysto i tanio. Za pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką płaciłem ok. 60zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kowno
#3 PostWysłany: 08 Kwi 2017 14:09 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 67
Nocowałem w Munk's Bunk Hostel. Położone przy głównym deptaku, niedaleko tego dużego kościoła na jego początku.

Czysto, nawet bardzo, tak bardzo, że każą na wejściu zdejmować buty i chodzić boso lub w kapciach - serio!

Ale miał dwa minusy. Bardzo znaczące. Toaleta była połączona z łazienką. W dodatku była tylko jedna... co prawda była czysta, ale można sobie wyobrazić, że poranny prysznic nie był zbyt przyjemny, o ile udawało się do niego dostać ;)

No i trafili mi się w pokoju chrapiący, grubi Hiszpanie. Ja rozumiem, że wszędzie to może się trafić, ale jeden z nich dosłownie krzyczał nosem. Wszystko się trzęsło w pokoju. Gdyby ktoś mi powiedział, to bym nie uwierzył, ale tak było. Nie przespałem ani jednej nocy. Nie pomagał nawet death metal na słuchawkach na maksymalnej głośności, on i tak zagłuszał (!). Około czwartej w nocy nie wytrzymałem i poszedłem spać do kuchni... to znaczy, chciałem isć spać, bo każde wolne miejsce w kuchni i pokoju wspólnym było już zajmowane przez resztę moich współlokatorów. NIKT nie mógł go wytrzymać i wszyscy spali na fotelach, tapczanach, nawet na podłodze. Obsługa nic z tym nie zrobiła, nie wiem co prawda co mieliby zrobić, ale to nie ja prowadzę hostel i to nie ja muszę myśleć jak rozwiązywać takie sprawy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kowno
#4 PostWysłany: 14 Lut 2019 17:59 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
R Hostel sprawdzony. Czysto i faktycznie blisko wszędzie. Ale chyba drugi raz nie będę korzystał. Dwa razy drożej miałem hotel ze śniadaniem (Metrolopolis).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group