Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sie 2014 21:35 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
mecenat napisał(a):
Przy zakupie biletów 30 dni przed wyjazdem obowiązuje 10% zniżka.Na transsiba bezkonkurencyjna jest karta walutowa wyrażona w euro BZWBK.

Warto nawet wcześniej kupić bilety (sprzedaż rozpoczyna się 45 dni przed wyjazdem), nie tylko dlatego aby mieć 10% zniżki, ale i móc wybrać sobie miejsca. Potem zostają same bokowe i górne.
Co do karty to napisz ile Cię wyszedł zakup i na jaki odcinek - porównamy z niewalutową kartą z BZWBK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 07 Sie 2014 21:54 

Rejestracja: 31 Gru 2012
Posty: 125
Odcinek Moskwa - Irkuck zakupiony 2014-05-14 PŁATNOŚĆ KARTĄ 5772.60 RUB 120.53 EUR WWW.RZD.RU MOSCOW,
Irkuck-Nowosybirsk zakupiony 2014-05-27 PŁATNOŚĆ KARTĄ 2562.50 RUB 54.96 EUR WWW.RZD.RU MOSCOW.
Najlepsze miejsca znikają momentalnie , po paru dniach od rozpoczęcia sprzedaży pozostają już tyko ochłapy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Sie 2014 22:11 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
no to różnice są w zasadzie groszowe.
A swoją drogą ciekawostka - patrzę właśnie na rzd.ru i co widzę ? Bilet plackartny Moskwa - Irkuck na 19.09 (na wcześniejsze dni także) kosztuje 5888 rub, a bilet kupiejny 5586 rub :)
Dziwne trochę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Sie 2014 22:43 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 15
Jakaś odwrócona promocja ? ;)
_________________
Czytaj o moich podróżach na marcinkonkel.com (w tym podróży koleją transsyberyjska na trasie Rosja -> Mongolia -> Chiny)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Sie 2014 09:50 

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 135
a jak z ruską wizą? na jakiej podstawie i na jak długo wyrabiasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Sie 2014 10:07 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Wizę wyrabia się na określony czas pobytu. Dla turystów nie dłużej niż 30 dni
Ale od dyskusji o wizach jest odrębny wątek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Sie 2014 13:41 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 43
Doczu napisał(a):
no to różnice są w zasadzie groszowe.
A swoją drogą ciekawostka - patrzę właśnie na rzd.ru i co widzę ? Bilet plackartny Moskwa - Irkuck na 19.09 (na wcześniejsze dni także) kosztuje 5888 rub, a bilet kupiejny 5586 rub :)
Dziwne trochę :)


RŻD generalnie na wielu trasach wprowadziło już dynamiczne ceny, generalnie zasada jest podobna jak w samolotach, pierwsze miejsca w pociągu kupuje się najtaniej, a bilet kupiony w dzień wyjazdu może być nawet 2x droższy.
O ile mi wiadomo dynamiczne ceny nie obowiązują jeszcze na transsib, i tutaj RŻD ma inną ofertę:
http://pass.rzd.ru/static/public/ru?STRUCTURE_ID=5167

W skrócie, kupując bilet na kupe z wyprzedzeniem 45-31 dni, mamy zniżkę 50% na górne półki w kupe, co wychodzi czasem taniej niż plackarta :) Akcja dotyczy tylko przejazdów poza sezonem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Sie 2014 14:02 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
aaaa no chyba że tak. To by nieco tłumaczylo cena.
Choć ja cene sprawdzałem niemal pierwszych dniach po dostepnosci biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Wrz 2014 15:33 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 15
Czesc ! Ze znajomymi już wróciliśmy z podróży. Działo się ! Na blogu będę zamieszczał relacje z odcinków. Będę też starał się wplatać info o połączeniach, problemach jakie napotkaliśmy i to na co warto zwracać uwagę podczas wyjazdu. Może komuś się przyda. Link w stopce. Pozdrawiam
_________________
Czytaj o moich podróżach na marcinkonkel.com (w tym podróży koleją transsyberyjska na trasie Rosja -> Mongolia -> Chiny)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2015
Posty: 67
Pod koniec sierpnia bezproblemowo kupiliśmy bilety na podróż koleją z Moskwy do Irkucka na początek października. Płaciliśmy kartą debetową Visa banku Millenium. Dzięki niskiemu kursowi rubla zapłaciliśmy niecałe 13000rub (750zł) za dwie osoby.
_________________
Agata i Olgierd STO. Postanowiliśmy spędzić trochę czasu na podróżach po Azji i Nowej Zelandii. Zobacz więcej:
http://stohistorii.pl
www.facebook.com/stohistorii
SNAPCHAT: stohistorii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Sty 2018 00:50 

Rejestracja: 19 Sie 2011
Posty: 57
Hej, podbijam temat :]
Wczoraj wpadła mi do głowy myśl, żeby jechać Transsibem do Pekinu i od razu poczułam, że to jest to. Z Gdańska do Pekinu na kołach!

Tak więc opcja jest taka Kaliningrad-Moskwa, Moskwa-Irkutsk, Irkutsk-Ulan Bator, Ulan Bator-Pekin, także podzielona na kilka odcinków. O ile zakup biletów na "rosyjskie" odcinki wydaje się nie nastręczać zbytnich problemów, to wydaje mi się że dwóch ostatnich nie da się zakupić na stronie kolei rosyjskich. Czy ktoś kto ma doświadczenie w podróżowaniu pociągiem po Rosji mógłby to potwierdzić? Czy w takim wypadku konieczne jest korzystanie z agencji pośrednictwa? Zauważyłam, że dodają one 20% do ceny, więc wolałabym tego uniknąć. Wolałabym uniknąć też kupowania biletów z dnia na dzień w kasach, bo raz że może już takowych nie być (a np pociąg z Ulan Bator do Pekinu jeżdzi tylko raz w tygodniu), a dwa - podejrzewam że będzie drożej. Na razie posiłkuję się rozkładami na najbliższe 3 miesiące. Czy mogę się zakładać że rozkład jesienny (kiedy planuję podróż), będzie inny czy raczej podobny?

Z góry dziękuję za wszelkie info!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Sty 2018 07:31 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Po pierwsze Irkuck, a nie Irkutsk.
Po drugie - biletów z dnia na dzień raczej nie kupisz bo to dość popularna trasa.
Po trzecie bilety kupisz sobie przez internet na stronie RZD na 45 dni przed planowaną podróżą. Nie trzeba korzystać z agencji pośrednictwa.
Nie wiem jak jest teraz na stronie RZD, ale 4 lata temu konieczna była karta z 3D Secure.
Powodzenia i Bon Vouyage :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Sty 2018 20:44 

Rejestracja: 19 Sie 2011
Posty: 57
Dzięki Doczu za szybką odpowiedź. MOżesz mnie w takim wypadku pokierować jak przejść do wprowadzania danych pasażerów i finalizowania transakcji gdy pojawia się taki komunikat jak na załączonym screenie ? Będę zobowiązana.
Przy okazji - czytałam gdzieś, że od niedawna bilety na rosyjskie pociągi można rezerwować już 90 dni w przód. Mówisz, że dla Transsibu to nie obowiązuje?

P.S. Strona RZD podaje "Irkutsk" :P

Załączniki:
Rzd.PNG
Rzd.PNG [ 57.41 KiB | Obejrzany 5470 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Sty 2018 04:10 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Wychodzi na to że w tej sytuacji internetowo już nic nie wskórasz. Po mojemu brak miejsc.
BTW to że strona podaje Irkutsk, to transliteracja angielska. My piszemy w rodzimym języku a tu mamy Irkuck :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Lut 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
Odcinki wewnątrz Rosji kupisz sam, do pozostałych potrzeba pośrednika. Właśnie jestem w trakcie pokonywania trasy Polska - Pekin droga lądowa, także info aktualne i sprawdzone. Pozdrowienia z Irkucka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Lut 2018 19:55 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 5
Wita, a można wiedzieć na jak długo planujesz podróż I jak wracasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 01 Mar 2018 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Miko3o5 napisał(a):
Czy ktoś z Was orientuje się, jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi. A może ktoś z moich okolic korzystał z tego biura?

@Miko3o5 najlepiej zadzwon do nich i zapytaj. ;)
Nawet jak ktos korzystal to ceny mogly sie zmienic.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 15 Maj 2018 16:36 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 4
Miko3o5 napisał(a):
Witajcie, chciałbym kupić bilet na podróż Koleją Transsybersyjską. Jestem z Wrocławia i znalazłem taką ofertę pośrednictwa: https://bissole.pl/bilety-kolejowe/kolej-transsyberyjska/. Czy ktoś z Was orientuje się, jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi. A może ktoś z moich okolic korzystał z tego biura?

Witaj . Ja nie korzystałem z tego biura . Myślę , że dzisiaj można kupić przez internet prawie wszystko ! Ja kupowałem przez www.tutu.ru . Fajna przejrzysta strona . Tam kupisz bilety na kolej , samoloty , autobusy , podmiejskie koleje i jeszcze chyba możesz zarezerwować hotele .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 15 Maj 2018 16:44 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
ja ze swej strony mogę polecić firmę www.szerokietory.pl
Bardzo kompetentni, kupią Ci bilety, zorganizują rejs, czy przelot samolotem np. z Irkucka do Siewierobajkalska. Mega życzliwi ludzie i nie robiący "tajemnic handlowych" z wiedzy, którą posiadają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 09 Wrz 2018 18:47 

Rejestracja: 09 Wrz 2018
Posty: 3
Witam. Ja bez problemu kupiłam bilety przez internet przez stronę rzd 3 miesiące przed odjazdem. Pociąg Moskwa-Irkuck kosztował ok 430 zł. Jak macie ochotę polecam film o kolei i Irkucku

na kanale jest również film o Moskwie, a za kilka dni pojawi się o Bajkale i okolicach.

Rosja jest piękna! Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
Doczu lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group