Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kijów
#81 PostWysłany: 23 Kwi 2019 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
@Wojciech Wolski wiadomo co....
Turysty panie, turysty....
Skoro przyjeżdżają i płacą, to niech płacą więcej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Kijów
#82 PostWysłany: 23 Kwi 2019 23:20 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Kijów bardzo szybko drożeje. Przez rok cena przejazdu metrem podrożała chyba o 100% (ok, cały czas tanio, ale pamiętam że się zdziwiłam). Widocznie dobrze się sprzedaje.
Mnie noclegowo 1,5 roku temu bardzo negatywnie Kijów zaskoczył. W małym hoteliku, obsługa była strasznie bucowata. I tan sam numer, który @kain jak spytaliśmy o możliwość zamówienia i orientacyjną cenę taksówki na lotnisko. Podano nam 500UAH, gdzie wiedzieliśmy, że z tej okolicy powinno wyjść nie więcej niż 250-300.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#83 PostWysłany: 28 Maj 2019 23:23 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ceny noclegów w Kijowie są takie powiedziałbym: warszawskie+, a standard - zdecydowanie niższy. Warto rezerwować jak najszybciej, żeby mieć przyzwoity nocleg w dobrej lokalizacji, za niewygórowaną cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#84 PostWysłany: 30 Maj 2019 08:45 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Faktycznie noclegi mocno podrożały.
A co do obsługi i mentalności. Miałem zarezerwowane przez booking całe mieszkanie w Kijowie na 5 dni. Płatne na miejscu. Gospodyni po przybyciu dostała od nas kasę za 2 dni, [ bo więcej nie mieliśmy w gotówce] Chcieliśmy się umówić na wieczór na płatność reszty kasy. Odpowiedziała ' nie' i zażądała natychmiast całości. Nie będzie czekać na resztę kilka godzin. Musiałem iść z nią do bankomatu[ czekała przed bankiem] i jej zapłacić praktycznie na ulicy.. Nie było to miłe. Banknoty prawie wyrywała mi z ręki. :evil:

Drugi przypadek w hotelu. Byłem z dzieckiem 12 lat. I recepcjonistka przy wyjeździe doszukała się w paszporcie, że młody akurat w tych dniach skończył 12 lat i trzeba dopłacić jak za dorosłego. Chodziło o jakieś grosze, ale była mocno agresywna.
Reasumując. Widać tam na każdym kroku, totalny brak zaufania do drugiego człowieka. Kasa natychmiast , bo jak się odwrócisz , to już jej nigdy nie dostaniesz. Trochę to męczące.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#85 PostWysłany: 24 Paź 2019 20:38 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Wg mnie opisana powyzej "zla" pani wlascicielka nie byla wcale taka zla. Skoro w warunkach wynajmu napisane bylo, ze platnosc za caly pobyt gotowka z gory, to nie na raty. Pewnie wiedziales o tym zanim dotarles do tego mieszkania, wiec trzeba bylo sie finansowo przygotowac, a nie swiecic oczami.
Owa pani mogla przeciez rownie dobrze mieszkac 50 km dalej i miec ciekawsze zajecia, niz latanie za kims, zeby laskawie zaplacil. Mysle, ze gdybys np w sklepie reszte naleznosci chcial uiscic wieczorem, to tez mogliby sie nie zgodzic.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
bozenak lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kijów
#86 PostWysłany: 26 Lut 2020 00:19 

Rejestracja: 11 Sty 2011
Posty: 130
Loty: 117
Kilometry: 239 494
Zatrzymałem się ostatnio w tym apartamencie Apartament typu Design Studio – ul. Triokhsviatytelska 3

Za trzy noce zapłaciliśmy 3600 UAH. Wygląda i czystość bardzo w porządku, zabrakło tylko jakiś małych rzeczy typu kawa, cukier. Jest luty, więc fajnie napić się czasem po spacerze czegoś ciepłego. Największy plus tego miejsca to jednak lokalizacja. Kilkaset metrów od Majdanu.

Wiem, że pewnie takich miejsc jest sporo, ale to jest sprawdzone - gdyby ktoś szukał.

PS. Link wrzucam dla ułatwienia szukania, nie kryje się za tym, żadna prowizja etc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#87 PostWysłany: 26 Paź 2021 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Ktoś może się wypowiedzieć na temat IQ Hotel w Kijowie? Ceny mają bardzo atrakcyjne do tego mają dobre opinie w internecie, tylko lokalizacja trochę słaba, jednak jest blisko metro. Porównywalną cenę ma Royal De Paris Hotel, jednak opinie w internecie i to że nad nim znajduje się dyskoteka oraz jest głośno, dyskwalifikuje ten obiekt.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group