Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Maj 2012 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 93
Loty: 31
Kilometry: 40 220
Gdzie znajdę? za ile?
(poza Victorią, gdzie pewnie jakaś jest)
interesuje mnie Earls Court
na stacji metra może? od której strony wejsc? (od strony exhibition centre czy od strony ulicy na której jest mc donald?)
_________________
http://www.ozlandtravel.com
Facebook: Ozland Travel, Instagram: Ozland Travel
Australia


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Kwi 2017 22:59, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
#2 PostWysłany: 29 Maj 2013 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Hej, chyba nie było takiego tematu, a jak przeoczyłam to z gory sorry.
Tak się składa, że jadę do Londka z dużym bagażem i będę tam kolo 15, ale dostęp do miejsca mego koczowania uzyskam dopiero wieczorem i chyba najlepiej będzie mi porzucić gdzieś bagaż na czas oczekiwania i powłóczyć się po mieście.
macie może jakiś pomysł, gdzie taką walizę przechować (i za ile) w okolicach Liverpool Street np? ew inne miejsca, bo planuję zakup travelki, więc będę w miarę mobilna.
_________________
http://www.liswplecaku.pl


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 14 Sty 2014 00:25, edytowano w sumie 1 raz
połączyłem, jednak był
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2013 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Może tematu tutaj nie było, ale google nie boli :)

http://www.networkrail.co.uk/london-liv ... acilities/
a po kliknięciu linka masz nawet więcej miejsc:
http://www.left-baggage.co.uk/locations.php

Ja zostawiałem kiedyś na Victoria Coach Station, ale nie wiem czy Ci tam po drodze:
http://www.tfl.gov.uk/gettingaround/1216.aspx#left
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Sty 2014 00:17 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
kolega nie znalazł odpowiedzi więc pytam jeszcze raz , gdzie w centrum Londynu znajdę przechowalnie bagażu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Sty 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
http://photos.state.gov/libraries/unite ... uggage.pdf

(za ambasada USA)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Sty 2014 00:33 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
A wie ktoś ile taka skrytka w okolicach centrum kosztuje? W tym linku z ambasady widzę ceny, ale dla lotniska, ja jednak przylatuję na Luton ok.8 a odlatuję z Gatwick tego samego dnia o 22, więc mi nie pasuje zostawić na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sty 2014 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
na Victorii jest czynna do północy , testowałem w dniu meczu Ang-PL. płaciłem chyba 10 funtów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2014 00:58 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Z tego co pamietam to jest na Euston station po lewej stronie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2014 01:37 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
dexMorgan napisał(a):
na Victorii jest czynna do północy , testowałem w dniu meczu Ang-PL. płaciłem chyba 10 funtów

Że tak zadam ostatnie pytanie, bo ktoś się może czepiać heh. Była to skrytka na plecak czy może weszłaby tam i jakaś większa torba? Bo bądź co bądź 10 funtów to wydaje się całkiem sporo :P Nie mam doświadczenia w takich sprawach, jedynie to biorę skrytkę w Dortmundzie ale tam płacę 3.50Euro i mi wchodzi bez problemowo torba w wymiarach podręcznego z Wizza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2014 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Na Victoria Coach Station oddaje się bagażowemu i dostaje kwit.

Ceny:
Cytuj:
Left luggage tariffs
Deposits up to two hours: £2.50 per item (no weight consideration)
Deposits 2-24 hours: £4 per item under 20kg
Deposits 2-24 hours: £6 per item over 20kg
Multiple days charged at daily rate as above (£4/£6 by weight)

http://www.tfl.gov.uk/gettingaround/1216.aspx
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 14 Sty 2014 08:52 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Jeśli potrzebujecie przechować bagaż średniej wielkości (Forclaz 40) w godzinach 10-18 to można skorzystać ze skrytek w National Gallery. Sugerowany datek za tą usługę to 1-2 funty.

http://www.nationalgallery.org.uk/visiting/bag-sizes-permitted-in-the-national-gallery
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Paź 2015 20:49 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
Witam serdecznie

Sytuacja jest bardzo poważna :o

W sobotę będę w Londynie na meczu razem z 7 kolegami.
Dlatego też pilnie potrzebuję przechować bagaż w godzinach od ok. 10 do 18 (dwie torby)
Poniższy pomysł jest ciekawy, tylko że nasz bagaż będzie troszkę większy, ale to nie problem bo by się z dwóch toreb zrobiło 4.
Problemem jest zawartość - jedzenie (paczkowane), napoje i wódka.
Nie wiem czy w National Gallery prześwietlają bagaż? Podejrzewam że tak.
Chciałem bagaż pozostawić na Victorii, ale o ile wódka powinna przejść to z jedzeniem podobno jest problem.

Jakieś pomysły, podpowiedzi?

A może ma ktoś rodzinę w Londku lub sam tam mieszka i chce coś z Polski w zamian za przechowanie bagażu w sobotę???

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Lis 2015 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Różne pomysły na różnej wielkości bagaże i różne terminy:
http://www.toptiplondon.com/practical-tips/left-luggage
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2017 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Poszukuję przechowalni bagażu w Londynie, takiej otwartej 24h. Bagaż chciałbym zostawić sobie tam koło południa, natomiast odebrać coś w okolicach godziny 2 w nocy. Zależy mi na tym, żeby przechowalnia była obok któregoś z przystanków EasyBusa.

Po odebraniu bagażu chciałabym od razu wsiąść w niego i jechać na Stansted, bo z samego rana mam Ryanaira do Berlina.

Ktoś mógłby coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Kwi 2017 23:52 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Obawiam sie, ze takiej otwartej 24h po prostu nie ma. Mozesz sprobowac namowic jakis hotel zeby ci przetrzymali torby np udajac, ze sie wlasnie wymeldowales ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Kwi 2017 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
piotrek_ napisał(a):
Poszukuję przechowalni bagażu w Londynie, takiej otwartej 24h. Bagaż chciałbym zostawić sobie tam koło południa, natomiast odebrać coś w okolicach godziny 2 w nocy. Zależy mi na tym, żeby przechowalnia była obok któregoś z przystanków EasyBusa.

Po odebraniu bagażu chciałabym od razu wsiąść w niego i jechać na Stansted, bo z samego rana mam Ryanaira do Berlina.

Ktoś mógłby coś polecić?

Przechowalnie masz na lotnisku Stansted, otwarta 24 godziny na dobe, placisz £8-10 za 24h.
Poza tym inne lotniska, jak Gatwick (South Terminal), Luton, czy City tez maja przechowalnie otwarte 24h. Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Kwi 2017 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
@‌cccc‌, domyślam się, że na lotnisku może być przechowalnia, ale żeby zostawić tam bagaż musiałbym jechać specjalnie na lotnisko i z niego wracać, dochodzą mi 2 kursy EasyBusem + ok. 3 godziny czasu, które bym na to stracił.

Chodzi o to, że o 12 wymeldowuje się z hotelu, idę na miasto i wieczorem na koncert. Koncert skończy się późno w nocy. Nie opłaca mi się brać hotelu, bo i tak praktycznie bym z niego nie skorzystał, a na koncert nie chcę się motać z bagażem.

No chyba, że nie ma innej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
No to w hotelu nie możesz zostawić?

Sam kiedyś szukałem przechowalni 24/7. Bez skutku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Kwi 2017 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wolałbym po koncercie pojechać sobie od razu na jakąś stację EasyBusa, odebrać bagaż i jechać na lotnisko. Hotel mam w zupełnie innej dzielnicy. Stąd moje pytanie o przechowalnię 24h obok przystanku.

Ok, to będę kombinował inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Kwi 2017 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
piotrek_ napisał(a):
@‌cccc‌, domyślam się, że na lotnisku może być przechowalnia, ale żeby zostawić tam bagaż musiałbym jechać specjalnie na lotnisko i z niego wracać, dochodzą mi 2 kursy EasyBusem + ok. 3 godziny czasu, które bym na to stracił.

Chodzi o to, że o 12 wymeldowuje się z hotelu, idę na miasto i wieczorem na koncert. Koncert skończy się późno w nocy. Nie opłaca mi się brać hotelu, bo i tak praktycznie bym z niego nie skorzystał, a na koncert nie chcę się motać z bagażem.

No chyba, że nie ma innej opcji.


Sprawdz prosze u citystasher.com, mozesz np. zostawic bagaz w hotelu W14 za £6 i otwarte 24h. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group