Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Sie 2016 17:34 

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 4
Cześć,
mam kilka pytań dotyczących kart kmtriko. Mam nadzieję, że ktoś, kto już korzystał będzie w stanie odpowiedzieć ;)

1. Mogę kupić kmtriko przez internet z Polski czy nie? Bo widzę sprzeczne informacje.
2. Jeżeli mogę to czy jest opcja, żeby sobie już teraz rezerwować miejsca na konkretne przejazdy na wrzesień? Jeśli nie można to czy duże jest prawdopodobieństwo, że bilety na dany kurs się wyprzedadzą?
3. Koszt jednego przejazdu nie może przekraczać 60E. Czy w to jest wliczana opłata administracyjna, która doliczana jest przy zakupie online? Na trasie Malaga - Valencia po doliczeniu tej opłaty jest niestety powyżej tych 60E :/
4. Czy ważność karty to 168h od momentu jej aktywacji czy 7 dni kalendarzowych patrząc na daty? Czy jeżeli karta jest ważna np. do 25.09, to mogę jeszcze pojechać kursem, który zaczyna się 25.09, ale kończy już po północy?

Na pewno miałem jeszcze jakieś pytanie, ale w trakcie pisania posta mi wyleciało :D

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 27 Wrz 2016 21:34 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 23
Cześć,

jaką politykę prowadzi ALSA? Bilety na przyszły tydzień- czwartek będą drożeć, czy już nie?
Interesuje mnie trasa Alicante- Madryt.
W kasie bilety są w tej samej cenie? Na stronie doliczają jakieś 5 € opłaty transakcyjnej.

Może jakimś cudem znacie tańszy transport na tej trasie?

Pozdrawiam :)

P.S. Blablacar jest droższy niż ALSA...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 09 Sty 2017 02:03 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
REAJ16

Kod obniża cenę biletu ALSA o 15%, działa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Sty 2017 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@‌J29‌
Ten kod jest tylko dla osób posiadających kartę hostelingową (wydana przez HI). Przy wsiadaniu do autobusu mogą poprosić o jej okazanie.

ze strony http://blog.checkmybus.es/ofertas-autob ... rnational/ :arrow: Gracias a la colaboración entre la Red Española de Albergues Juveniles (REAJ) y la compañía de autobuses ALSA viajar te va a costar menos que nunca. Disfruta con tu Carné de Alberguista de un 15 % de descuento en todas las rutas (regionales, nacionales e internacionales) de ALSA ahora también online. Es muy fácil solo tienes que introducir el código promocional: REAJ16 al realizar la compra de tus billetes online y obtendrás tu descuento al instante. Para acceder al autobús será necesario mostrar el Carné de Alberguista al conductor. No te lo pienses más y viaja más barato combinando el transporte en autobús con los albergues juveniles, sin duda la mejor opción para ahorrar viajando este verano.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
J29 uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 09 Sty 2017 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@‌namteH‌
kusilo mnie uzyc ten kod, ale w moim przypadku dawal bardzo skromna oszczednosc
bilet na trasie Alicante - Murcja / dla wygody opcja bezposrednia = 6 E /
sam przejazd rewelacja autokar w ukladzie siedzen 1 + 2 , bardzo wygodnie, cicho.
Zadnej kontroli dokumentow przy wsiadaniu wystarczylo jedynie okazac potwierdzenie rezerwacji.
WIFI na pokladzie ale bardzo slaby sygnal, whatsappem cos napiszesz, przeslac zdjecia juz sie nie udalo.

Tramwaj Alicante - Benidorm - Denia, na kazdej z tras kontrola biletow - dziurkuja bilet
teoretycznie nie mozna wysiadac i wsiadac po drodze, ale mojemu biletowi nie przygladali sie zbyt wnikliwie.
Dojechalem do konca trasy, a wracajac wysiadalem wsiadalem gdzie chcialem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 09 Sty 2017 14:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
@‌namteH‌

No widzisz, tego już na stronie z códigos nie napisali. Trudno, bilety już kupiłem, będę najwyżej coś ściemniał pod autokarem. Może wejdę na karnet na siłownię albo zaświecę kartą Klubu Konesera :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 09 Sty 2017 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@J29 mam legitymacje in blanco HI
bywasz w Katowicach to ci sprezentuje?
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
J29 uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 09 Sty 2017 14:43 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
@‌correos‌

Czasem bywam, ale już w piątek lecę, a do tego czasu nie będę. Nieważne, zaoszczędziłem jakieś śmieszne 5€ na tym kodzie, najwyżej dopłacę u kierowcy i tyle.

W każdym razie wielkie dzięki za propozycję :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Sty 2017 08:58 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Mam jeszcze dwa pytania o Alse. Pierwsze juz zadal jeden z przedmowcow:

golf golf napisał(a):
W kasie bilety są w tej samej cenie? Na stronie doliczają jakieś 5 € opłaty transakcyjnej.


Ktos wie czy kupujac w kasie mamy bilet w tej cenie co na stronie, ale bez oplaty? Wciaz zostal mi jeden do kupienia i sie zastanawiam czy kupic przed wyjazdem.


Drugie pytanie: trzeba miec wydrukowany bilet czy wystarcy podac numer rezerwacji ew. czy mozna pokazac bilet na telefonie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Sty 2017 09:42 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
W kasie bilety są za taką samą cenę jak na stronie tyle że bez dodatkowej opłaty. Jeśli to jest stała cena i nie ma powodu do obaw że tańsze wykupią to brałbym na miejscu.
Zawsze mam bilet w papierze ale zakładam że skoro można kupić przez net to i pokazanie go w smartfonie też jest możliwe. Kierowca odhacza sobie nr biletu i tyle. Najprościej sprawdzić to na ich stronie
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
J29 uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 13 Sty 2017 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016
Posty: 117
Loty: 22
Kilometry: 67 312
Ja co prawda miałam wydrukowane bilet i nie pamiętam czy ktoś był z komórką, co też ciekawe kierowcy odhaczali sobie na kartce (nie skanowali żadnego kodu) i dowodów też jakoś nam nie sprawdzali ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 13 Sty 2017 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Moje bilety również miałam wydrukowane. Z tego co zaobserwowałam w listopadzie 2016 to kierowcy ALSA dokładnie sprawdzali na wydrukowanych biletach czy to jest właściwy kurs (data i godzina), ale nie porównywali długiego ciągu cyfr z jakąś własną listą. Nazwiska też nie sprawdzali z dokumentami. I również nie pamiętam czy widziałam kogoś z biletem na telefonie, ale chyba jednak nie widziałam :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 19 Sty 2017 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Tylko dzisiaj 50% zniżki na połączenia ALSA:

happy-hours-tylko-dzisiaj-19-stycznia-w-godz-19-24,35,106299&p=875463&hilit=alsa#p875463
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 01 Lut 2017 17:48 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Wyprzedaż biletów w ALSA

Up to 60% discount

https://www.alsa.es/en/rebajas

Załączniki:
alsa.JPG
alsa.JPG [ 46.53 KiB | Obejrzany 5623 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Lut 2017 22:08 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 34
Loty: 77
Kilometry: 118 764
J29 napisał(a):
Mam jeszcze dwa pytania o Alse. Pierwsze juz zadal jeden z przedmowcow:

golf golf napisał(a):
W kasie bilety są w tej samej cenie? Na stronie doliczają jakieś 5 € opłaty transakcyjnej.


Ktos wie czy kupujac w kasie mamy bilet w tej cenie co na stronie, ale bez oplaty? Wciaz zostal mi jeden do kupienia i sie zastanawiam czy kupic przed wyjazdem.


Drugie pytanie: trzeba miec wydrukowany bilet czy wystarcy podac numer rezerwacji ew. czy mozna pokazac bilet na telefonie?


Ja miałem tylko smartfona, a w nim smsy i PDFy z biletem i ani razu nie miałem problemów w czasie kontroli przy wsiadaniu (pokazywałem kod z smsa). Z tego co pamiętam, to kierowca sprawdzał poprawność z listą pasażerów.

Jeździłem z ALSĄ w lipcu 2016 roku intensywnie wykorzystując 15-dniowy karnet na przejazdy (indywidualny kod rabatowy wielorazowego użytku). Trzeba było namęczyć się z planowaniem, bo system rezerwacji dopuszczał wykonanie bodajże 5-ciu albo 3 rezerwacji w ciągu dnia i parę razy zabrakło mi tej puli (w przypadku połączeń przesiadkowych), a harmonogram wyjazdów miałem tak napięty, że w domu bywałem na jeden dzień i dalej w nocną trasę i zwiedzanie w ciągu dnia do oporu ;)
Harmonogram: https://www.dropbox.com/s/zxlibggltqkbg ... c.pdf?dl=0 (przejazdy z karnetem ALSA są pomiędzy 28.06, a 12.07)
Mapa: https://drive.google.com/open?id=1n2wZ7 ... sp=sharing
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 23 Maj 2017 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Za dobę i troszkę będzie można nabyć bilety na hiszpańskie szybkie pociągi AVE w cenie 25€ za odcinek. Cała ta niesamowita promocja jest związana z obchodami 25-lecia obecności AVE. Do sprzedania będzie 25000 biletów a sprzedaż ruszy w czwartek o północy. Serwery już się grzeją i czekają na Wasze zwinne palce ;)
:arrow: http://www.renfe.com/viajeros/larga_dis ... ersarioAVE
:arrow: http://web02.renfe.es/u08/GAP/gestorPre ... E874#ancla

A ode mnie rzut oka na stare czasy... :arrow:

;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 24 Maj 2017 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Miesiąc temu, podczas poprzedniej edycji tej rocznicowej promocji strona renfe 10 godzin po starcie promocji ciągle działała kiepsko i nie byłem w stanie nawet wyszukać biletów, nie wspominając o kupnie. Także polecam tylko cierpliwym bądź znudzonym
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Maj 2017 06:13 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Co ja żle robię? :-) Weszłam na stronę ALSA żeby obczaić połączenie z Malagi do Sevilli w lipcu. I mi mówi że nie ma takiego czegoś.. Ale nie wiem do końca czego nie ma - trasy, biletów? To chyba niemożliwe... Czy może pociągiem będzie taniej ? Czy polską kartą kupię bilety teraz na pociąg/autokar na lipiec?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 24 Maj 2017 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Z tego co pamiętam strona ALSA czasem mi również się zacinała i nie wyszukiwała wszystkich połączeń.
Teraz działa ;)
A tu są szukane przez Ciebie @‌asiasz‌ połączenia:
https://www.alsa.es/checkout?p_auth=N5z ... Passenger=
Góra
 Profil Relacje PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 25 Maj 2017 13:05 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
ALSA daje możliwość dołączenia za darmo do swojego programu lojalnościowego Busplus. Jeżeli zarejestrujemy się do 25 czerwca otrzymamy dodatkowo kod rabatowy na zakup biletów o wartości 20%. Do klubu logujemy się używając numeru paszportu lub ID card, który podajemy przy rejestracji.

https://www.alsa.es/club-busplus/que-es ... 05_promo20

Załączniki:
alsa_20.jpg
alsa_20.jpg [ 133.26 KiB | Obejrzany 5196 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group